نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: نمیدونم دوستیمون در نهایت چی میشه

1763
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46323
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy نمیدونم دوستیمون در نهایت چی میشه

.......
    ویرایش توسط سارا_ : 06-19-2021 در ساعت 12:39 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46323
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : نمیدونم دوستیمون در نهایت چی میشه

کسی اینجا نیست؟

خب سوالم مهمه...

باید بدونم این دوستی رو ادامه بدم یا نه؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,915 بار در 982 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط سارا_ نمایش پست ها
    سلام دختر 22 ساله هستم
    بیشتر از یه ساله تو دانشگاه با پسری آشنا شدم با هم به مرور صمیمی شدیم. توی درسا به هم کمک میکنیم مخصوصا اون به من خیلی کمک میکنه و همیشه انگیزه میده. در مورد خیلی چیزا باهام صحبت میکنه تاریخ و اقتصاد و ورزش و آهنگ و .. ولی تا حالا یه کلمه هم حرفی از احساسات و .. نزدیم.. کلا گاهی با لحن خیلی جدی و رسمی باهام حرف میزنه یه کم این منو ناراحت میکنه چون حس میکنم بین منو دوستای پسرش فرق خاصی نمیبینه.. البته با هیچ دختر دیگه ای هم دوست نیست. گاهی هم که سرش شلوغ هست چند روز بهم پیامی نمیده و منم دیوونه میشم... اما هر وقت ازش کمک درسی خواستم خیلی کمکم کرده. من خیلی دوستش دارم و دوست دارم یه کم باهاش مهربون حرف بزنم ولی خب بنظر میاد اولویت اولش تو زندگی درسش هست و خب به هر حال میخوام بدونم این دوستی آخرش چی میشه باید صبر کنم ببینم قراره چی بشه؟ و نمیدونم این شخص واقعا کسیه که من میخوام یا نه... باید این دوستی رو ادامه بدم یا علی رغم میلم سعی کنم که زودتر قطعش کنم؟ یا خب چیکار کنم که اون بهم بیشتر توجه کنه و یه کم با احساس تر بشه
    سلام عزیزم.
    خوش اومدی به سایت.
    اینجا فقط دو سه نفر جزء مشاورین سایت هستن که گاهی ممکنه فرصت نداشته باشن جواب بدن یا اینکه اگر سوال مطرح شده تکراری باشه جواب نمیدن.

بقیه هم همگی از کاربران عادی هستیم که نظر خودمون رو میگیم.

خوب اینطور که گفتی ظاهرا ایشون توی فاز رابطه صمیمانه با شما نیست و یه رابطه خیلی عادی با شما داره،
    همونطور که خودتم گفتی شاید الان مسائل دیگه ای براش توی اولویت هستن و به فکر رابطه جدی نیس.

پرسیدی نمیدونم این شخص همونی هست که میخوام یا نه،
    لازمه اینکه شما ایشونو بهتر بشناسی اینه که توی رابطه جدیتری باهاش باشی که فعلا وجود نداره.

و اینکه پرسیدی آیا باید صبر کنی ببینی آخر این رابطه چی میشه،
    یعنی برای ازدواج گزینه دیگه ای داری که میخوای در مورد ایشون زودتر تصمیم بگیری؟
    اگه عجله داری و میخوای از احساس ایشون مطمئن بشی یه بحث دیگه س،
    اما اگه عجله ای نداری و صرفا فقط میخوای از احساس ایشون باخبر بشی و بدونی چی میشه به نظر من منطقی ترین راه اینه که در قالب همون ارتباط در حد یه هم دانشگاهی و همکلاسی با ایشون بمونی و روی رابطه و احساسی که دوس داری بهش منتقل کنی مدیریت داشته باشی و احساساتی نشی و زیاد هم دلخوش نباشی به اینکه حتما قراره آخرش یه اتفاقی بیفته،
    منظورم اینه در کنار ارتباط عادی که با ایشون داری زندگی و برنامه های خودتو داشته باشی و زیاد درگیرش نباشی که اگه رابطه به جایی نرسید دچار سرخوردگی بشی،
    یه ارتباط خیلی عادی رو در کنار درس و بقیه زندگیت با ایشون پیش ببر تا اینکه ببینی ایشون به چه تصمیمی درباره شما با خودش میرسه و میخواد چیکار کنه.

اگه ایشون از احساسش گفت که میرین برای مراحل بعدی اگر هم مسیر خودشو رفت که شما هم ادامه مسیر خودتو میری.

4. کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما سارا جان
    ببین عزیزم در این مورد اگر شما به هدف ازدواج و یا دوستی خاصی وارد این ارتباط شده اید خب ممکن است این اقا با شما هم هدف نباشند و دلیل خاصی از این ارتباط نداشته باشند بهتر است در این مسیر به حدود روابط توجه کنید و یا از ایشان سوال کنید که هدفشان از ارتباط شما چیست تا بتوانید تصمیم گیری بهتری داشته باشید .
    اگر شما بیش از اندازه این رابطه را برای خودتان بزرگ کنید و در این مسیر هدفتان باهم یکی نباشد این مسیر برای شما وابستگی ایجاد می کند و بر روند زندگی شما می تواند تاثیر داشته باشد .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)