صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345
نمایش نتایج: از 81 به 83 از 83

موضوع: (مهم) لطفا کمکم کنید!🙏🏻

770 بازدید
  1. بالا | پست 81

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40765
    تشکـر
    54
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    1

پاسخ : (مهم) لطفا کمکم کنید!🙏🏻

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    سخت هس، کسی انکار نمیکنه که سخت نیس
    اما...غیر ممکن نیست
    هرچقدر زودتر رها بشی بهتر
    باز خدا رو شکر که این آقا ظاهرا شعورش بالاست و باتوجه به علاقه‌ی شما نخواست سواستفاده کنه
    خیلی‌ها از علاقه دخترها سواستفاده میکنن
    ممکنه تو این رابطه هم اگه اصرار زیادی کنی این آقا وسوسه بشن و بخوان شما رو درگیر روابط ناخواسته کنن و آخرش هم بگن خودت خواستی..من که گفتم نمیخوام!
    پس قدر خودتو بدون
    سختی‌ها هم میگذرن عزیزم
    خیلی‌ها تحمل کردن و الان حالشون خیلی بهتره
    یکیش خود من
    نگران نباش...تو میتونی
    واقعا؟؟
    امیدوارم سریع بگذره چون خیلی تلخه
    باید بتونم تحمل میکنم
    امیدوارم بتونم از پسش بر بیام
    خیلی ممنون بابت راهنماییتون..

2. 2 کاربران زیر از m.maria بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 82

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40765
    تشکـر
    54
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    1

سلام یه سوال دارم از شما مشاورها
    میدونم طولانیه ولی ممنون میشم بخونید
    به این چیزی که گفتم ربط داره اینکه ترکش کردم یا همون قهر کردن یا حرفای بدی که زدم؟ حرفام این بود که گفتم تو کلی عیب داری و من باهات موندم ( خودم پشیمون شدم از این حرفی که زدم ) روز بعدش معذرت خواهی کردم .. گفت بهش فکر نکن .. یعنی به این دلیله؟؟
    خلاصه میگم مال اون جریان( قبل از قهر کردن ) من قهر کردم باهاش..
    یه هفته بود که بهم پیام نداد
    منم تو‌این‌ چند روز خیلی گریه کردم
    که چرا بهم یه پیام نداد چند ثانیه وقت نمیگرفت که یه پیام بده مثلا کار دارم و این حرفا
    خلاصه مادرم فهمید که خیلی گریه میکنم دلیلشو فهمید‌ گفت باید باهاش قطع کنم و از این حرفا گفتم نمیخوام اما مادرم گفت باید بکنی منم مجبور شدم بهش گفتم که صلاح نیست ما باهم باشیم بعدش گفت اتفاقی افتاده من چیزی نگفتم یعنی گفت ببخشید اما نمیدونم چرا اون موقع این رفتارو کردم یعنی عصبانی بودم از دستش انتظار داشتم جلومو بگیره بیشتر اصرار کنه بمونم نه اینکه بگه‌باشه دوستت دارم
    و‌بعدش بگه بعده ها دلت برایم‌تنگ خواهد شد
    خب این‌بیشتر عصبانیم کرد تو این فاصله پیام میداد پلی پیامی که‌ میخواستم نمیگفت مثلا بگه‌برگرد یا دلم برات تنگ شده یا بیا باهم حرف بزنیم و‌یا همچین چیزی
    نگفت اینارو ...من بعد‌از سه ماه برگشتم پیشش بعنی پشیمون شدم از کاری که کردم چون واقعا دلتنگش شده بودم
    وقتی برگشتم پبثیشش هنوز از دستش عصبانی بودم گفت دوستت دارم اما یه بار کفت و معذرت خواهی کرد‌ یه بار منم گفتم خبی اذیتم کردی و این حرفا یه جورایی اذیتش کردم ...
    من ۲روز بعد ازش معذرت خواهی هم کردم به خاطر ترک کردنش و‌ اذیت کردنام اونم تقریبا ۲ یا ۳ روز بعد گفت موافقتی نتونستم بدست بیارم و آینده ای نداریم و سنمون جوریه که نمیشه و این حرفا من هیچی جوابشو ندادم
    خیلی ناراحت شدم
    بعد از چند‌روز گفتم نباید بهم دلداری بدی یا چیزی بگی یا همچین چیزی و بهش گفتم تو کلی عیب داری ولی من باهات موندم و ...
    یه جورایی از این حرف پشیمون شدم گفتم روز بعدش گفتم ببخشید اینو گفتم گفت بهش فکر نکن و این حرفا
    این که با من کات کرده من چند ماهه( ۶ ماهه) تا الان دارم تلاشمو میکنم که جبران کنم حتی بهش گفتم تقصیر منه همه چیز بگو چیکار کنم تا جبران کنم حتی اعتراف کردم دوسِش دارم و معذرت خواهی و کلی چیزا ..
    اون گفت تو اصلا اشتباهی نکردی هیچ خطایی نکردی و این چیزا و من ازت ناراحت نیستم .. آیا این تلاشم اشتباهه ؟ یا این که دارم نشون میدم که پشیمونم از این کارم و دارم درست میکنم رابطه زو اشتباهه ؟ مگه آدما همو نمیبخشن تو رابطه های طولانی مدت و بهم فرصت میدن اگه اشتباه میگم بگید تا بدونم
    اینکه بهم گفت آینده ای نداریم و فقط میتونیم دوست باشیم
    این منو خیلی ناراحت کرد و همینطور عصبانی که بعدش اون حرفارو گفتم (خودم پشیمون شدم)
    عیباش به خودش نگفتم اون فکر میکنه عیبش چون کم موئه بهش گفتم اصلا این نیست! یه چیز دیگه اس بهش نگفتم عیب هاشو اخه باهم دوست باشیم ؟؟ بعد اون همه اتفاقی که بین ما افتاد رابطه عاطفی رو میگم
    عیب هاش همش سکوت میکنه حرفی نمیزنه آدم باید دعوا کنه با من حرف بزنه و کلی چیزای دیگه .. هیچی نمیگه...
    همش به خودش میگم حرف بزن بگو تقصیر منه بگو نمیگه اصلا همش میگه تو هیچ تقصیری نداری کاری نکردی !
    چندین بار ازش پرسیدم ناراحتی از من؟ گفت نه! چندین بار ازش پرسیدم گفتم کاری کردم هر دفه گفت نه!
    معذرت خواهی کردم گفت به خاطر یه اشتباهم با من اینجوری میکنی .. گفت تو هیچ اشتباهی نکردی چند دفه بگمت بخدا و این حرفا ...
    (اخه عصبانی بودم از دستش مگه نمیدونه من بهش علاقه دارم؟؟)
    ویرایش توسط m.maria : دیروز در ساعت 02:59 PM

4. بالا | پست 83

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40765
    تشکـر
    54
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    1

کلا از همه کارهای خودم پشیمون هستم خیلی
    ولی نمیدونم چیکار کنم
    دارم تلاش میکنم درستش کنم
    جبران کنم
    ولی بدتر میشه ...درست نمیشه و من بیشتر و بیشتر ناراحت میشم و میبینم همه تلاش هایی که کردم بیهوده بوده کاش لااقل منو میفهمید یا میبخشید منو به خاطر اشتباهاتم ...
    واقعا معذرت خواهی کردم و‌کلی چیزا
    اما فایده ای نداره نه؟؟
    تازه میدونین چیا به من گفته
    گفته من وقتی میبینم انقدر بهم راه نشون میدی من بهت بگم به دروغ علاقه و عشق و عاشقی ازت سو استفاده کنم یعنی رابطه جنسی داشته باشم میتونم و انجام میدم واینحرفا چندبارگفته چون ما آینده ای نداریم نباید بزاریم گسترش پیدا کنه و ... اختلاف سنی و...
    من بهش گفتم من‌بهت اعتماد دارم میدونم اینکارو نمیکنی و این حرفا
    گفت نه من انجام میدم بهم اعتماد نکن و ..
    گفتم من با وجود این حرفایی که میزنی بازم دوستت دارم ..
    ای خدااا بعنی باید چیکار میکردم ؟
    چیکار کنم ؟

یعنی دارم تاوانشو میدم یا تقاصشو ؟
    ویرایش توسط m.maria : دیروز در ساعت 04:31 PM

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

کلمات کلیدی این موضوع

...، فکر، من، مهم،

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد