نمایش نتایج: از 1 به 21 از 21

موضوع: ازدواج

2129
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

ازدواج

...
    ویرایش توسط رزمریم : 03-17-2015 در ساعت 03:10 AM

2. 3 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1137
    تشکـر
    39
    تشکر شده 63 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    11

ازدواج

رز مریم جان خودت داری میگی میدونین که به ازدواج ختم نمیشه
    بببین عزیزم تو این طور روابط معمولا دختر بیشترین لطمه رو میبینه متاسفانه.
    وقتی خودشم گفته اگه کیس مناسب اومد اوکی بده یعنی خب قصدش ازدواج نیست ولی انو بدون وابستگی اونم زود تو ذات همه ی دخترا هست.و نمیتونن انکارش کنن.پس برای چی رابطه ای که فایده نداره رو کش داد؟این نظر شخصیه منه هااااا .چون پرسیدی عزیزم
    چون بعدا که یه فرد مناسب بیاد و بخوای با اون ازدواج کنی ممکنه لحظه های مشترک و خاطرات با این فرد اذیتت کنه و نتونی ذهنتو خوب متمرکزش کنی....
    امیدوارم ناراحتت نکرده باشم عزیزم

4. 2 کاربران زیر از sania بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    تشکر شده 5,258 بار در 1,556 پست
    میزان امتیاز
    12

ازدواج

پیشنهاد میکنم بیخیال زندگی کن
    عاشق شدی ؟؟خوب کنترللشش کن
    دوسش داری ؟؟بازم کنترلش کن
    و بعضی وقتا هم که نتوسنتی کنترلش کنی بی خیالی طی کن
    دکمه احساسات تو قلب آدماست کافیه اون دکمه روبزنی تا هیچی حس نکنی

6. 2 کاربران زیر از Reepaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,742 بار در 6,990 پست
    میزان امتیاز
    24

ازدواج

عزیزم خودت جواب خودت دادی رابطه ای که اخرش ازدواج نیست میخواد اخرش به کجا ختم شه؟؟؟؟ جز رابطه عمیق تر بشه زجر اورتر بشه چیزی نیست
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

8. 3 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

ازدواج

پریماه جان مرسی که پاسخ دادی! راستش خودمونم دقیق نمیدونیم به ازدواج میرسه یا نه و دقیقا گیرمون همینجاس...گاهی در موردش میحرفیم اما نه همیشه...

10. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7249
    تشکـر
    163
    تشکر شده 1,316 بار در 478 پست
    میزان امتیاز
    10

ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    سلام من تازه عضو شدم خیلی وارد نیستم که چطور پیام بدم و چجوری میشه از راهنماییتون بهره بگیرم.
    23 سالمه سه چهار ماهی هس که با همکلاسیم(الان دیگه فارغ التحصیل شدیم) دوست شدم.البته دوستی نمیشه گفت فراتر از اون و من از همون اول بهش گفتم که روابط دوستی رو قبول ندارم و اونم پذیرفت که خیلی عادی با هم باشیم...قبلا هم اظهار علاقه کرده بود اما من راضی نشده بودم...خلاصه اینکه رابطمون خیلی عمیق شد انقد که زنم و خانمم صدام میکنه اما قصدمون ازدواج نیس همچنان چون اون شرایطشو نداره و بقول خودش نمیخاد بهم دروغ بگه و امید واهی بده...چند باری هم از اینکه شرایط نداره شکایت کرده و وقتی برام خاستگارمیاد بهم میریزه...کم و بیش اشاراتی به ازدواج، آینده، بچه و...داشته...ازم روابط جنسی خاسته و من جوابم منفی بوده اما همیشه حرفشو میزنه و اینکه آرزوشو داره...میگه خوشبختیم آرزوشه و اگه کیس مناسبی داشتم جواب مثبت بدم و بخاطر اون زندگیمو خراب نکنم...خیلی دوسش دارم ، آدم باشعوریه درسته که روابط جنسی خاسته اما مطمئنم که از سر علاقش بوده چون دخترای رنگارنگ دورش زیاد هس که حتی خودشون بهش پیشنهاد دادن اما اون فقط با منه...دوس داره براش خرج کنم..میگه هرچی که باشه فقط یه چیزی ازم داشته باشه...قبلا با یه خانم دیگه بوده کاملا از رابطشون آگاهم کرده اینکه قصدش ازدواج بوده با اون خانم اما به دلایلی نشده و خانمه ازدواج کرده اما هنوز در ارتباطن خیلی عادی و دوستانه که به خواست من دیگه ارتباطی نداره باهاش...خیلی اوقات منو با اون خانم مقایسه میکنه و همین دلیل بحث ها و مشاجره های اصلیمونه..توی سالهای دانشگاه هیچ بدی ازش ندیدم..در واقع آدم هرزه ای نیس...من نمیخام مقایسه بشم یا با خرج کردن کنار خودم نگهش دارم اینو به خودشم گفتم و اونم گفته که پول براش مهم نیس فقط از من چیزایی داشته باشه کافیه...من نمیدونم چیکار کنم با رابطه ای که قرار نیس به ازدواج ختم بشه و انقد ریشه گرفته تو قلبامون، میدونم که درست نیس اینهمه وابستگی بی سرانجام اما نمیتونم ترکش کنم..میدونم که بدون من نمیتونه نمیگم همیشه اما میدونم که تا مدتها دست از زندگی عادیش میکشه...رنج و آزارشو نمیخام حتی برا یه دقیقه...لازمه که بگم تا حالا باهاش بیرون نرفتم فقط تلفنی ارتباط داریم.سر دوراهیم کمکم کنید.
    رابطه ای که نه از نظر شرع نه عرف نه اجتماعی هیچ جوره نمیشه توجیهش کرد.معمولا خیلی از دختر وپسرا دردوران دانشجویی به بلوغ عاطفی میرسن شما هنوز اندر خم یک کوچه هستین.لازمه یک دور دیگه دردانشگاه بزنین.درحرفاشما هیچ نشانی از عقل ومنطق نیست...رابطه احساسی که نمیشه اسمی روش گذاشت عاشقانه نیست چون هدف ازدواج نیست یک احساس ناقص...شمابا دوستی بااین پسری که معلوم نکرده علاقع مند چی شماشده البته ذکرکردین درخواست رابطه جنسی کرده که یعنی این پسربارها باشما درذهنش شمارو تصور کرده وباشمازنای ذهنی انجام داده اگر باشماخلوتی داشته باشه شاید واقعی هم...اون پسر داره احساسات شمارو برای زندگی مشترکتون دراینده برای همسر اینده تون دست دوم میکنه وشمااحساسات دسته دوم تحویل همسرتون میدین احساساتی که قبلا جای دیگری خرج واستفاده شدن...ادم باشعور دختر مردم رو سرکارنمیذاره برادختر خواستگارمیادبهم نمیریزه...دلم برای دختران سرزمینم میسوزه چقدرسادن اینقدرساده که بعضی پسرابه سادگی اب خوردن...

12. 5 کاربران زیر از ابوغفار بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8089
    تشکـر
    244
    تشکر شده 520 بار در 197 پست
    میزان امتیاز
    10

ازدواج

مریم آیا تو حکم ی فست فود رو داری واسه ی هم کلاسیت ،سیر بشه بره... تو ی دختره مقطعی هستی؟کدوم طرفی هستی؟بیشتر از این خودت رو داغون نکن
    ظرفیتت چقدر هست؟بعد از این رابطه؟تو دلت واسه ی اون آقا میسوزه یا واسه ی خودت؟
    مریم عزیز شم یک مرصع پلوی خوشمزه هستی...نه یک کالباس با خمیر مرغ
    و به اون آقا سرویس نمیدی حتی اس ام اسی
    مگه نه؟

14. 4 کاربران زیر از همنورد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

ازدواج

جناب ابوغفار ملایم تر هم میشه راهنمایی داد. آزرده خاطر شدم از جوابتون...احساس منطق بردار نیس...حرفاتون رو قبول دارم کاملا ولی انقد تند و تیز گفتین که آدم بیشتر بهش برمیخوره...طرف من دروغگو نیس! چون میدونه شرایط ازدواج نداره امید واهی نمیده که صبر کن و منتظرم باش و...ولی امیدواره که تا جور شدن شرایطش من ازدواج نکرده باشم که همسر خودش بشم...من واسه دور دور دانشگاه نرفتم که حالا بازم برم دور بزنم...همین آقا سال اول دانشگاه ازم خاستگاری کرد اما من جواب منفی دادم چون فکر میکردم هنوز هیچکدوممون آمادگی لازم رو نداریم و تصورم این بود که صرفا یه احساس سادس که یادش میره اما اینطور نبود...

16. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

ازدواج

همنورد عزیز حرفات جالب بود میشه بیشتر با هم بحرفیم؟؟؟

18. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7249
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    10

ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط همنورد نمایش پست ها
    مریم آیا تو حکم ی فست فود رو داری واسه ی هم کلاسیت ،سیر بشه بره... تو ی دختره مقطعی هستی؟کدوم طرفی هستی؟بیشتر از این خودت رو داغون نکن
    ظرفیتت چقدر هست؟بعد از این رابطه؟تو دلت واسه ی اون آقا میسوزه یا واسه ی خودت؟
    مریم عزیز شم یک مرصع پلوی خوشمزه هستی...نه یک کالباس با خمیر مرغ
    و به اون آقا سرویس نمیدی حتی اس ام اسی
    مگه نه؟
    جذاب منطقی وتاثیر گذار ...شیوه بیان جالبی دارین

19. 2 کاربران زیر از ابوغفار بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8089
    تشکـر
    244
    میزان امتیاز
    10

ازدواج

بله حتما...اگه خاستی قرار میذاریم میریم اون فنچه بچه زرنگو که عاشقت کرده ،اسید میپاشیم روش ...که ی عالمه ساندویچ مجانی خورده(شوخی بودا)

21. 3 کاربران زیر از همنورد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

ازدواج

واقعا نیاز دارم که با کسی بحرفم که دستم نندازه...یا احساس پاکمو به سخره نگیره...

23. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7249
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    10

ازدواج

جناب ابوغفار ملایم تر هم میشه راهنمایی داد. آزرده خاطر شدم از جوابتون...احساس منطق بردار نیس...حرفاتون رو قبول دارم کاملا ولی انقد تند و تیز گفتین که آدم بیشتر بهش برمیخوره...طرف من دروغگو نیس! چون میدونه شرایط ازدواج نداره امید واهی نمیده که صبر کن و منتظرم باش و...ولی امیدواره که تا جور شدن شرایطش من ازدواج نکرده باشم که همسر خودش بشم...من واسه دور دور دانشگاه نرفتم که حالا بازم برم دور بزنم...همین آقا سال اول دانشگاه ازم خاستگاری کرد اما من جواب منفی دادم چون فکر میکردم هنوز هیچکدوممون آمادگی لازم رو نداریم و تصورم این بود که صرفا یه احساس سادس که یادش میره اما اینطور نبود...
    من هم دانشگاه رفتم...جمله معروفی بین دانشجوهاهست که میگن تودانشگاه باید واحد عاشقی رو هم پاس کنی...دانشجو خام هست ازنظر عاطفی پخته میشه.شماداری میسوزی...گاهی وقتاباید طرف رو به چالش کشید اون رو انداخت تواب جوش تامتوجه جوهر وجودی درون خودش بشه...تادید ذهنی براساس تفسر غلطش ازشرایط رو بذاره کنار ودید واقعی داشته باشه.بادودوتاچهارتامیشه هدف پسر ازاین رابطه روتااخرخوند...این همه استاددانشگاه روحانی نویسنده کارشناس تلویزیون دارن داد میزنن ازدواج عاقلانه زندگی عاشقانه...این پسر درکهکشان راه شیری دختر پرسه میزنه سراغ شما هم اومده صرفا براساس حرف ها عاشقانه...استادی داشتیم بهمون میگفت شماهااگر سه ماه با مادربزرگ من رابطه داشته باشین ماه چهارم عاشق هم میشین احساسات مخصوصا احساس وابستگی بیچاره تون میکنه...کنارگذاشتن رابطه احساسی مثل کبودی میمونه کم کم اثرش کمرنگ تر ونهایتا ازبین میره...

24. کاربران زیر از ابوغفار بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8089
    تشکـر
    244
    میزان امتیاز
    10

ازدواج

مریم اول و آخر خودتی که باید با خودت بحرفی ،و با درونت بحرفی...بذار سکان این رابطه و هر رابطه ای دست تو باشه
    مریم جان خودم روشنت میکنم،غمت نباشه
    اگرهم امشب بهت اس داد و یا لاو تر************د ،اصلا جوابش رو نده لطفا...انگار ایرانسل بوده یا ی پیام تبلیغاتی
    قول دادیا
    بیا توی خصوصی ...امشب با خودم اس بازی کن

26. 3 کاربران زیر از همنورد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8089
    تشکـر
    244
    میزان امتیاز
    10

ازدواج

نظر لطفتونه...این طورا هم نیست اتفاقی بود از دهنم پرید

28. 2 کاربران زیر از همنورد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8089
    تشکـر
    244
    میزان امتیاز
    10

ازدواج

م
    ر
    ی
    م

من بخاطر شما بیدارما!!!
    خدا امشب رو بخیر بگذرونه

30. 2 کاربران زیر از همنورد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : ازدواج

سلام من تازه عضو شدم خیلی وارد نیستم که چطور پیام بدم و چجوری میشه از راهنماییتون بهره بگیرم.
    23 سالمه سه چهار ماهی هس که با همکلاسیم(الان دیگه فارغ التحصیل شدیم) دوست شدم.البته دوستی نمیشه گفت فراتر از اون و من از همون اول بهش گفتم که روابط دوستی رو قبول ندارم و اونم پذیرفت که خیلی عادی با هم باشیم...قبلا هم اظهار علاقه کرده بود اما من راضی نشده بودم...خلاصه اینکه رابطمون خیلی عمیق شد انقد که زنم و خانمم صدام میکنه اما قصدمون ازدواج نیس همچنان چون اون شرایطشو نداره و بقول خودش نمیخاد بهم دروغ بگه و امید واهی بده...چند باری هم از اینکه شرایط نداره شکایت کرده و وقتی برام خاستگارمیاد بهم میریزه...کم و بیش اشاراتی به ازدواج، آینده، بچه و...داشته...ازم روابط جنسی خاسته و من جوابم منفی بوده اما همیشه حرفشو میزنه و اینکه آرزوشو داره...میگه خوشبختیم آرزوشه و اگه کیس مناسبی داشتم جواب مثبت بدم و بخاطر اون زندگیمو خراب نکنم...خیلی دوسش دارم ، آدم باشعوریه درسته که روابط جنسی خاسته اما مطمئنم که از سر علاقش بوده چون دخترای رنگارنگ دورش زیاد هس که حتی خودشون بهش پیشنهاد دادن اما اون فقط با منه...دوس داره براش خرج کنم..میگه هرچی که باشه فقط یه چیزی ازم داشته باشه...قبلا با یه خانم دیگه بوده کاملا از رابطشون آگاهم کرده اینکه قصدش ازدواج بوده با اون خانم اما به دلایلی نشده و خانمه ازدواج کرده اما هنوز در ارتباطن خیلی عادی و دوستانه که به خواست من دیگه ارتباطی نداره باهاش...خیلی اوقات منو با اون خانم مقایسه میکنه و همین دلیل بحث ها و مشاجره های اصلیمونه..توی سالهای دانشگاه هیچ بدی ازش ندیدم..در واقع آدم هرزه ای نیس...من نمیخام مقایسه بشم یا با خرج کردن کنار خودم نگهش دارم اینو به خودشم گفتم و اونم گفته که پول براش مهم نیس فقط از من چیزایی داشته باشه کافیه...من نمیدونم چیکار کنم با رابطه ای که قرار نیس به ازدواج ختم بشه و انقد ریشه گرفته تو قلبامون، میدونم که درست نیس اینهمه وابستگی عاطفی بی سرانجام اما نمیتونم ترکش کنم..میدونم که بدون من نمیتونه نمیگم همیشه اما میدونم که تا مدتها دست از زندگی عادیش میکشه...رنج و آزارشو نمیخام حتی برا یه دقیقه...لازمه که بگم تا حالا باهاش بیرون نرفتم فقط تلفنی ارتباط داریم.سر دوراهیم کمکم کنید.
    خب در هر رابطه عاطفی ممکنه اتفاقاتی بیفته که دخترو پسر به هم نرسند ...

و البته در این بین دختر بیشتر آسیب خواهد دید چون با احساس عاطفی خودش وارد این روابط میشه

از طرفی تا وقتی که روابط رسمی نشده صحبت کردن از رابطه جنسی مشکوک بنظر میاد ...

چون باید قبول کنید که در کشور ایران هستید و انجام اینکار یعنی سرد شدن اول خوده این آقا پسر و .... باقی قضایا...

بهتره در کنار احساساتی شدنتون کمی هم از عقل و منطق استفاده کنید تا مشکلاتی که الان دوستان باهاش دست به گریبان هستند

رو شما دیگه بهش دچار نشید ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

32. 3 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6486
    تشکـر
    42
    تشکر شده 125 بار در 54 پست
    میزان امتیاز
    10

بنظرم اگه پسری، واقعا دختری رو بخواد نمیگه وقتی خواستگار اومد اوکی بده،
    خوبه که پسره حداقل روراست حرفش رو زده که یه sex-puppet میخواد

34. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8089
    تشکـر
    244
    میزان امتیاز
    10

مریم نیستی،
    نبودی،
    خودت هستی که بهای خودت رو تعیین میکنی
    امیدوارم سرانجامش خیر باشه
    موفق باشی

35. کاربران زیر از همنورد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

سلام همنورد عزیزم...میخاستم دیگه نیام سایت...ولی دیدم نمیشه...آخه حرفای بچه ها راسخ ترم میکنه تو تصمیمم و مطمئن میشم که درسته کارم...هر چند...مهم نیس دیگه من تصمیمو گرفتم...مرسی از این همه خوب بودنت گلم.

37. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

سلام همنورد عزیزم...میخاستم دیگه نیام سایت...ولی دیدم نمیشه...آخه حرفای بچه ها راسخ ترم میکنه تو تصمیمم و مطمئن میشم که درسته کارم...هر چند...مهم نیس دیگه من تصمیمو گرفتم...مرسی از این همه خوب بودنت گلم.

با شک جلو نرو وقتت رو هدر میدی .

امیدوارم تصمیم درستی گرفته باشی و تو زندگیت همیشه موفق باشی .

39. 3 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد