نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: ازدواج مجدد

6726
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18154
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Post ازدواج مجدد

با سلام
    آقایی هستم 45 ساله که 15 سال با همسر قبل زندگی کردم و ایشان بعد از مدتی طلاق گرفتند و به خارج از ایران مهاجرت کردند با یک فرزند .
    من که در مدت طلاق گرفتن خیلی زیر فشار روحی بودم و تنهایی خیلی من را اذیت می کرد با خانمی در یک شرکت آشنا شدم و بعد از مدتی به ایشان پیشنهاد ازدواج دادم . قبل از دادن پیشنهاد ازدواج به ایشان همه چیز و رفتار های ایشان عادی بود اما بعد از ابراز علاقه به ایشان و البته ابراز عشق رفتار ایشان تغییر کرد و دایم ایشان افکار منفی دارند قابل ذکر هست که ایشان 41 ساله و ازدواج نداشته اند
    این مدت اینقدر کلمات منفی گفته که واقعا دارم اذیت میشم مهم این هست که ایشان از وقتی فهمیده من عاشق ایشان هستم کلا رفتار ایشان عوض شده بیشتر حرف های ایشان این هست که مرد ها زن ها رو بدبخت می کنند مردها خیانت کار هستند مرد ها زن هارو فقط برای حال خودشون می خواهند بعد از یک مدت زن براشون عادی می شند بعد میرند سراغ یکی دیگه و ....
    به خاطر همین من اصلا نمی تونم به هیچ مردی ازدواج کنم و اطمینان کنم .
    با اینکه من به ایشان خیلی محبت می کنم مثلا اینکه براشون هدیه بیارم . تولد بگیرم و ....
    اما هیج تاثیری نداشته فقط میگه می خوای منو گول بزنی بعد از ازدواج بلایی به سر من میاری که نگو و نپرس اما متاسفانه من خیلی به ایشان علاقه دارم و عاشق ایشان هستم
    ایشان از نظر مالی در سطح پایینی هستند و کارکردن ایشان کمک خرج خانواده ایشان هست .
    ایشان دایم تاکید می کنند مردها همیشه باید زیر نظر باشند خودشون . موبایلشون و .... دایم جملات منفی .
    لطفا من را راهنمایی کنید چه راهی هست که ایشان از منفی گرایی رها بشه ؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42492
    تشکـر
    16
    تشکر شده 31 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    5

پاسخ : ازدواج مجدد

گزینه مناسبی برای ازدواج نیستند

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,517 بار در 3,263 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : ازدواج مجدد

نقل قول نوشته اصلی توسط mehranart نمایش پست ها
    با سلام
    آقایی هستم 45 ساله که 15 سال با همسر قبل زندگی کردم و ایشان بعد از مدتی طلاق گرفتند و به خارج از ایران مهاجرت کردند با یک فرزند .
    من که در مدت طلاق گرفتن خیلی زیر فشار روحی بودم و تنهایی خیلی من را اذیت می کرد با خانمی در یک شرکت آشنا شدم و بعد از مدتی به ایشان پیشنهاد ازدواج دادم . قبل از دادن پیشنهاد ازدواج به ایشان همه چیز و رفتار های ایشان عادی بود اما بعد از ابراز علاقه به ایشان و البته ابراز عشق رفتار ایشان تغییر کرد و دایم ایشان افکار منفی دارند قابل ذکر هست که ایشان 41 ساله و ازدواج نداشته اند
    این مدت اینقدر کلمات منفی گفته که واقعا دارم اذیت میشم مهم این هست که ایشان از وقتی فهمیده من عاشق ایشان هستم کلا رفتار ایشان عوض شده بیشتر حرف های ایشان این هست که مرد ها زن ها رو بدبخت می کنند مردها خیانت کار هستند مرد ها زن هارو فقط برای حال خودشون می خواهند بعد از یک مدت زن براشون عادی می شند بعد میرند سراغ یکی دیگه و ....
    به خاطر همین من اصلا نمی تونم به هیچ مردی ازدواج کنم و اطمینان کنم .
    با اینکه من به ایشان خیلی محبت می کنم مثلا اینکه براشون هدیه بیارم . تولد بگیرم و ....
    اما هیج تاثیری نداشته فقط میگه می خوای منو گول بزنی بعد از ازدواج بلایی به سر من میاری که نگو و نپرس اما متاسفانه من خیلی به ایشان علاقه دارم و عاشق ایشان هستم
    ایشان از نظر مالی در سطح پایینی هستند و کارکردن ایشان کمک خرج خانواده ایشان هست .
    ایشان دایم تاکید می کنند مردها همیشه باید زیر نظر باشند خودشون . موبایلشون و .... دایم جملات منفی .
    لطفا من را راهنمایی کنید چه راهی هست که ایشان از منفی گرایی رها بشه ؟
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

1 تفکر سالم 2 تفکر اشتباه 3 تفکر بی منطق 4 تفکر غریزی
    5 تفکر ارادی 6 تفکر تحمیلی 7 الی آخر................

موارد فوق جمله دلایلی هستند که در چگونگی رفتار انسان دخالت دارد !
    یعنی یکی از علل چگونگی برخورد دیگران طرز تفکر اونهاست

تفکر انسان بر اساس چگونگی فرهنگ ، چگونگی عقاید ، چگونگی تعلیمات ، چگونگی و میزان تحصیلات متغیر و منبسط هست !!

یعنی اگر این خانم معتقد هست که آقایون فقط برای ارضای جنسی به

با نوان رجوع میکنن و آقایون کیس های مناسبی برای ازدواج و

خوشبختی نیستند ! این تفکرات در ایشون با ریشه های مختلط

بار گزاری شده ! گاهی اوقات رفتار ها و عقاید و تفکرات برای

اشخاص تبدیل به ارزش شدن ( موردی قبول شده و محترم )

و قابل تغیر نیست و یا به سختی قابل تغیر هستن !

به نظر میرسه طرز تفکر این خانم در مورد ازدواج و آقایون تبدیل به

ارزش شده و ایشون باور تام در مورد نظریاتش داره !! واگرنه تا به

حال حداقل یک ازدواج ناموفق به صورت نامزدی داشت !

این یعنی که این خانم خودش با این تفکر شانس های خودش رو

پس زده وهنوزم داره به این رویه ادامه میده !

این خانم نیاز به درمان داره وبا توجه به اینکه ظاهرا این تفکرات در ایشون کهن ریشه هست پس باید با مشاور گفت وگو کنه
    شما سعی کنید در کمال احترام از ایشون بخواین تا با هم به مشاور رجوع کنین و اونجا تفکرات خانم رو برای مشاور باز گو کنید!

مشاور با راهبرد های مناسب طرز فکر غلط این خانم رو پاکسسازی میکنه ودرجهت مثبت سوق میده ! و این امر توسط فرد متخصص میسر میشه ! نه اقدامات ومشاوره های شخصی

لازم به ذکر هست مشکل این خانم به احتمال زیاد با گفتار با مشاور طی جلسات درمان پذیره

کاری که شما باید انجام بدی سعی کن ایشون رو برای مشاوره رفتن راضی کنی ! از ابراز محبت زیاد وجلف تا شرایط بهتر ثانوی پرهیز کن چون ممکنه فکر کنه شما قصد تصاحب ایشون و لذت رانی داری پس برای همین بهش محبت میکنی

رفع این سوء تفا هم ها فقط با گفتار درمانی ومشاور آغاز میشه

4. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد