نمایش نتایج: از 1 به 17 از 17

موضوع: بازنده

3439
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38616
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بازنده

سلام من ٣٦سالمه ٦سال ازدواج كردم با مردي كه قبلا ازدواج كرده بوده حدودا ده سال زندگي مشترك داشته و يك پسر كه با اون زندگي ميكرد ،روزي كه اومد سراغ من ووضع ظاهر ش از همه لحاظ اوكي بود دليل جدايشو مشكل رواني همسرش عنوان كرد و چون شهرما كوچيك و يك پيش زمينه از ده سال پيششون داشتم حرفهاشو قبول كردم ،البته در تمام ازدواجش همسرم تهران بود،كار پروژه هاي ساختماني بزرگي انجام ميداد عروسب انچناني گرفت و خونه و وسايل بسيار نفيس ولي از ماه دوم تمام اوضاع بهم ريخت هر روز دادگاه شركاي ناجور بي فكري هايي خودش كلي قرض و بدهي بالا اومد من در اين وسط منم درگير شدم از زندان دادگاه شده بود محل كار من شوهر چند با زندان افتاد با يكي شركاش كه دايي خودش بود به مشكل خورد خلاصه خلاصه هر چي دارو ندار بود فروختيم و متاسفانه از شهر مون فراري شديم در ضمن من بچه هم نياوردم،ندارم در يك شب كل زندگي من بدل شد به يك زندگي دانشجويي ساده،و الان همسرم كه من به خاطرش خيلي فداكاري كردم افتاديم كنج خونه در يك ناكجا اباد و شوهرم تلاش براي سر و سامان دادن لااقل كاري كه از اين وضعيت كه زندگي مون بهتر بشه انجام نميده هر چي پول بوده در يك سرمايه گذراي اشتباه راكد شده و منم واقعا موندم چكار كنم كارشده هر روز غصه خوردن گريه كردن ،در ضمن پسرش بسيار بد خلق شده و اذيت ميكنه مشكلات خودش داره خانوادش از يك سمت با رفتارشون انگار من وظيفه مه كه همه چي تحمل كنم با من برخورد ميكنن ،واقعا موندم چكار كنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    تشکر شده 407 بار در 290 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بازنده

سلام
    الان سرمایه ای براش مونده؟ کارش چی بود؟ چی بلده؟ شما چه رشته ای خوندی یا چه مهارتهایی داری؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38616
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نه متاسفانه ميگم اخرين سرمايه پول پيش و وسايل خونم بود مه فروختم دادم بهش اونم متاسفانه يك سرمايه گذراي كه راكد شده و وسايل مونده به نصف قيمت رو دستم ،بله من ليسانسم خودشم فوق ليسانس،ولي انقدر كه از اول نخواسته واسه كسي كاركنه و پول ها گنده تو دستش بوده الان حاضر نيس يك كار معمولي انجام بده ،من دبيري راهنمايي خوندم خودشم ليسانسش كامپيوتر فوقش مديريت،در ضمن رابطه زناشويمون افتضاحه،منظورم زابطه فيزيكي و جالبه ميگه من ناتواني گرفتم هيچ تلاشيم نميكنه واسه رفعش
    كلا همه چي به هم ريخته به من ميگه توبايد با منطقت تصيم بگيري
    منم گفتم اگه منطق بود من بايد دوماه اول ازدواج ازت جدا ميشدم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    میزان امتیاز
    0

نه... نباید جوری صحبت کنید که حس کنه رو شما هم نمی شه حساب کرد... الان بذارید مشکل یه چیز باشه؛ مشکل اقتصادی... اگر دو تا بشه دیگه هیچ جوره نمیشه درستش کرد... حتی اگر احساس خوبی به خودش ندارید اجازه بدید اوضاع درست بشه بعد راجع بهش صحبت می کنید یا تصمیم میگیرید... الان فقط مشکل اقتصادیه...

این سرمایه ی راکد که میفرمایید ابزار کاریه؟ یا طلا و دلار گرفته گذاشته کنار؟

به نظرم اگر شهر کوچیکی هستید... نمیشه روی کار بیرون حساب کرد... چون یا کشاورزیه یا کارای خانوادگی که قسمت های سختش رو میدن به غریبه ها...

5. کاربران زیر از heh_heh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    میزان امتیاز
    0

برا ناتوانیش... داروخونه انواع و اقسام قرص ها رو داره... با تقویتی ها شروع کنید...

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38616
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

الان تو شهر كوچيك خودمون نيستم گفتم دربه در شدم الان تو يك ناكجا اباد اطراف تهرانم،باور كن به خواب شبم نميديدم از اينجاها سر در بيارم انقدر بعضي ها وقت ها از تنهايي و حبس شدن تو چهار ديورار يك خونه زشت گريه ميكنم كيه باور ميكنه من چه زندگي داستم اگه واسه كسي تعريف كنم ميگن حتما ديونه ام،دستگاه خريد براي كامپيوتر متاسفانه اونم كلي پول داديم الان مي خوايم بفروشيم از نصفم قيمتش كمتر ،من خيلي صبوري كردم بعضي وقت ها ميرم حموم به حال خودم گريه اون از صدتا يكي رو نمي بينه

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38616
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ميگه سر درد ميشم مي خورم قبلش والا ادم تعريفي نبود،والا من اولين بار در اينجا در باره اين مرضوع صحبت ميكنم،حتي من خيلي بيشتر مايه ميزارم ولي ديگه غرورم احازه نميده حالا كه همه طوره به من جفا شده بازم من خودم كوچيك كنم

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    میزان امتیاز
    0

خیلی سخته... یه فامیلی داشتیم یه مدت ورشکست شدن... آدمایی که هر شب مهمونی میدادن و کل فامیل حداقل هفته ای یه بار خونه شون بودن یهو مستاجر شدن... خداروشکر بعد از یه مدت دوباره برگشتن به روزای خوبشون ولی دیگه با هرکسی رفت و آمد نکردن...
    معلمی سوم راهنمایی که الان خوردیم به تابستون... ولی مهدکودک ببین میتونی پیدا کنی مربی مهدکودک بشی...

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38616
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بايد دوساعت تو راه باشم تا برسم به تهران،بعدم مگه چقدر ميدن،اگه تهران بودم يك كاري واسه خودم مي كردم والا اين مرد همش تو رويا سير ميكنه ديگه خسته شدم يك خورده ديگه صبر كنم اگه به اين وضع ادامه ميده چاره اي جز تركش ندارم

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    میزان امتیاز
    0

ناراحتی ها: برای آروم شدن از ناراحتی های میتونید با خانم های این سایت درد دل کنید که البته الان رفتن شب احیا... فردا میان...
    مسایل جنسی: میتونید از در مهربونی وارد بشید... جوری رفتار کنید که یعنی برای اینکه خودش آروم بشه و کمتر فکر و خیال کنه میرید سمتش... که البته نتیجه ی چندانی نداره ولی موقتا میشه باهاش سر کرد...
    مشکلات اقتصادی: اون دستگاهی که گرون قیمته حتما یه کارایی داره... کاراییش چیه؟... الان خودش فکر میکنه از چه راهی میتونه این مشکلات رو حل کنه؟

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38616
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

هيچي مثل هميشه طلب كار ميگه شده ديگه ،و دنبال اينكه من ميدونستم اينجوري ميشه و اينكه اين همه بدبختي اصلا مقصرش اون نبوده،هيچي گذاشته واسه فروش فروش نميره نه كار خاصي نميشه كرد ما امكان اينكه استفاده كنيم و نداريم ،به همه چي اعتقاد شدم،من از خودم تو اين شش سال گذشتم از اينكه منم ادمم و احساس دارم ،ميگه بايد سر كنيم يعني به همين وضع تا شايد فرج امام زمان بشه يا من از غن غصه دق كنم،هر چي دختر بد اسمي تو شهرمون بودن همه خوشبخت زندگي دارن من صاف و ساده به اين روزگار افتادم واقعا دلم مي خواد بتركه حق من نبود

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    میزان امتیاز
    0

خب... الان احساس میکنم فشارت بالاس... یه عالمه فکر و خیال رو ذهنت سنگینی میکنه و اومدی اینارو بگی لا اقل یه خورده خالی شی... میتونی اینارو خصوصی برا من بفرستی یا همینجا عنوان کنی... الان حال روحیت به سمت اینکه بشینیم فکرامونو رو هم بریزیم ببینیم چه میشه کرد نمیره... الان فقط درد دل کن تا آرامش نسبی پیدا کنی...

چه کارایی کردی براش؟ فداکاریاتو بگو
    یه لیوان آب بخور... دست و صورتتو بشور... یه نفس عمیق بکش...
    ویرایش توسط heh_heh : 06-08-2018 در ساعت 01:07 AM

14. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38616
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

طلا سكه ماشين اعتبار دسته چك،البته برگشت خورده و حسابم مسدود،مهم تر بچه اش زندان دادگاه قاضي دادستان جلو هركسي خودم كوچك كنم،سند جور كردم،قرارداد امضاء زدم كه خودم به خاطرش دادگاهيم ووووووو بي نهايت

15. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    میزان امتیاز
    0

پس 6 سال گذشته ت کلا با این چیزا گذشته... البته بدتر از اینارم دیدم... ولی این سختیا هم زیاده...

16. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38616
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

والا موندم چكار كنم بمونم يا برم؟؟؟واسه همين اومدم اينجا ببينم بقيه نظر و تجربشون چيه فقط شما جواب دادين

17. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    میزان امتیاز
    0

والا تم این سایت یه خورده مذهبیه و کاربراش هیت هستن... منم داشتم میرفتم گفتم یه سر بزنم که موندگار شدم و از کانال 3 دارم می بینم...
    جدایی گزینه ی آخره آخره... حالا گزینه های دیگه رو باید امتحان کرد... وگرنه امکان طلاق که همیشه هست... اشاره کنی طلاق گرفتی... همیشه خرابکاری سریع و بدون درد سر در دسترسه...

18. کاربران زیر از heh_heh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    38382
    تشکـر
    79
    تشکر شده 62 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    خب برا یه مردی که کل سرمایشو از دست داده نتیجش جز افسردگی چیزی نیست و شروع مجدد خیلییییییی سخته ...
    شما هم البته زن زندگی بودی و دمت گرم که با همه چیز ساختی و تحمل کردی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد