نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مخالفت با ازدواج

1460
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8157
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مخالفت با ازدواج

سلام من دختری تحصیلکرده 30 ساله و شاغل از یک خانواده ی فرهنگی با ظاهری خوب هستم ....10 ساله پیش با یه آقایی که از خودم 5 سال بزرگتر بود آشنا شدم که این آشنایی هیچ وقت منجربه دوستی نشد به دلیل بی اعتماد بودن من به ایشون . تا دی ماه گذشته که من محض کنجکاوی به ایشون زنگ زدم و ایشون به من پیشنهاد ازدواج داد مبنی بر اینکه یک مدت کم با هم در ارتباط باشیم و بعد اگر مناسب هم بودیم ازدواج کنیم .من این ریسک و قبول کردم و با هم دوست شدیم . بعد از گذشت سه ماه ایشون بنا به دلائلی مردد شد و کل تعطیلات عید ما با هم حرف نزدیم . وقتی با هم حرف زدیم به ایشون گفتم ماهیچ تعهدی به هم نداریم و می تونیم مثل سالهای گذشته با هم باشیم که ایشون عذرخواهی کرد از غیبتشون و گفت که نه دوست ندارم رابطمون مثله ده سال قبل باشه و می خوام که با هم بمونیم ...ولی بعد از مدته کوتاهی دوباره ( البته از نظر من )رفتارهاش تغییر کرد و کمرنگ شد . و بسیار راجع به این موضوع با ایشون صحبت کردم که هررررر بار عذرخواهی و چند روز رفتار مناسب و بعد دوباره کم زنگ زدن و دردسترس نبودن گاها ...هربار که به ایشون میگم که این رابطه تموم شه ایشون مانع میشن و میگن که من رو دوست دارن و چشم تغییر رویه میدم ...من آدمی هایپر و بسیار اجتماعی هستم و ایشون آدمی اجتماعی و تا حدودی خونسرد . لازم به ذکره که ایشون در چند ماه گذشته تا به امروز اوضاع کاریه بسیار آشفته ای داره و تمام سرمایش رو از دست داده و همیشه به میگه که شرایطم نرمال نیست وگرنه دوست دارم بیشتر باهم باشیم .حالا در شرایطی که دوست ندارم این رابطه تموم شه و ایشون از علاقه ی من به خودشون خبر دارن و من فکر میکنم این اطمینان زیاد باعث مشکل شده واقعا رفتار درست رو برای ادامه ی رابطه و سوق دادن به سمت ازدواج نمیدونم البته اگر امکان سوق دادن باشه .ممنون میشم راهنمایی کنین .

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8026
    تشکـر
    29
    تشکر شده 91 بار در 37 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : سردرگمم با آدمیکه 10 ساله می شناسمش

درود

به نظر می رسد شما هدف خود را از این رابطه نمی دانید
    اگر به عنوان یک دوست عادی و اجتماعی بنگرید ، ارتباط با ایشان در حد دوست عرفی جامعه در صورت تمایل شما ایرادی ندارد

در صورت هدف برای ازدواج باید اولویت های خود را از نظر اخلاقی و مادی و جسمی و عادات و باور ها و... لیست کنید و بررسی کنید مناسب شما هستند یا خیر
    این انتخاب هم یک پیش مقدمه مهم دارد . اینکه فرد مورد نظر ، صادق و عریان از نظر تیپ و شخصیت در مقابل شما ظاهر شود تا بتوانید بخوبی ببینید و تحلیل کنید
    در صورت داشتن هدف ازدواج و عدم حصول به موارد گفته شده ، رابطه تان را قطع کنید . حس ترحم برای طرف مقابلتان یکی از مهم ترین دشمنان در فرآیند شناخت درست است

موفق باشید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8026
    تشکـر
    29
    تشکر شده 91 بار در 37 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : سردرگمم با آدمیکه 10 ساله می شناسمش

در کنار موارد گفته شده یک سوال مهم هم وجود دارد :
    - چرا قبلا به ایشان بی اعتماد بودید ولی بعد از 10 سال این اعتماد در شما بوجود آمد که تماس بگیرید ؟

چطور شده که بعد از 10 سال شما به جهت کنجکاوی تماس گرفتید و ایشان به شما پیشنهاد ازدواج داده است ؟
    به نظر می رسد بعضی جزئیات مهم را نگفته اید

دیگران در مورد شما چگونه فکر می کنند ؟ آیا آنها شما را شخصی اجتماعی و برونگرا می دانند ؟ در مورد این فرد چطور ؟

4. 2 کاربران زیر از فرهنگ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد