مشاور
تبلیغات مشاور
ترديد در ازدواج    ترديد در ازدواج
ترديد در ازدواج    ترديد در ازدواج

ترديد در ازدواج

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: ترديد در ازدواج

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.28
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر

ترديد در ازدواج

باسلام
    سابقا از مشاوره ها و راهنمايي هاي شما درخصوص خواستگارم كه عليرغم رابطه سه ساله و علاقه زيادمون من رو بدليل اختلاف زياد قد ترك كردن بهره مند شدم، اين اقا بعد از چهل روز دوباره برگشتن و ابراز ميكنن كه علاقه اشون بمن قابل فراموشي نيس و بازهم فرصت ميخوان براي فكر و رفتن به مشاوره،موضوع اينه ك ما هردو متوجه رفتار خاص ديگران شديم وقتي كه مارو باهم مي بينن و اين هردوي مارو آزار ميده،ولي خود ما بااين تفاوت مشكلي نداريم وقتي كنار هم هستيم مطمئنيم ك اين موضوع بي اهميته و ما واقعا كنار هم آرامش داريم اما وقتي از هم دور ميشيم دوباره شك و ترديد به سراغمون مياد.سوال من اينه ايا بعد ازدواج و كنارهم بودن هميشگيمون اين موضوع به مرور فراموش و عادي ميشه يااينكه رفتار ديگران در كنار بروز مشكلات ديگه باعث فاصله ما از هم ميشه؟
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان برتر سال ۹۷ کانون مشاوران ایران با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.60
    تشکـر
    170
    تشکر شده 274 بار در 197 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : ترديد در ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط Golesang2 نمایش پست ها
    باسلام
    سابقا از مشاوره ها و راهنمايي هاي شما درخصوص خواستگارم كه عليرغم رابطه سه ساله و علاقه زيادمون من رو بدليل اختلاف زياد قد ترك كردن بهره مند شدم، اين اقا بعد از چهل روز دوباره برگشتن و ابراز ميكنن كه علاقه اشون بمن قابل فراموشي نيس و بازهم فرصت ميخوان براي فكر و رفتن به مشاوره،موضوع اينه ك ما هردو متوجه رفتار خاص ديگران شديم وقتي كه مارو باهم مي بينن و اين هردوي مارو آزار ميده،ولي خود ما بااين تفاوت مشكلي نداريم وقتي كنار هم هستيم مطمئنيم ك اين موضوع بي اهميته و ما واقعا كنار هم آرامش داريم اما وقتي از هم دور ميشيم دوباره شك و ترديد به سراغمون مياد.سوال من اينه ايا بعد ازدواج و كنارهم بودن هميشگيمون اين موضوع به مرور فراموش و عادي ميشه يااينكه رفتار ديگران در كنار بروز مشكلات ديگه باعث فاصله ما از هم ميشه؟
    سلام

واقعا خوشحالم که آقا دوباره برگشت و بی وفایی نکرد... بخدا مهم نیست بیخودی زندگی رو واسه خودتون تلخ نکنید...قدرشو بدونید..دیگران در هر صورت حرف میزنن حتی قد شما خیلی بلندتر هم می بود
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان برتر سال ۹۷ کانون مشاوران ایران با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.

3. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.28
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
    سلام

واقعا خوشحالم که آقا دوباره برگشت و بی وفایی نکرد... بخدا مهم نیست بیخودی زندگی رو واسه خودتون تلخ نکنید...قدرشو بدونید..دیگران در هر صورت حرف میزنن حتی قد شما خیلی بلندتر هم می بود
    خيلي ممنونم ازينهمه محبت و دلگرمي شما دوست بزرگوار،ولي با وجود برگشتشون ترديد بسياري دارن و رو من هم تاثير گذاشته.

4. Top | #4

دلنوشته کاربر
    دلم هوای زندگی کرده.
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.66
    تشکـر
    298
    تشکر شده 169 بار در 115 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ghafelgir

نقل قول نوشته اصلی توسط Golesang2 نمایش پست ها
    باسلام
    سلام
    به نظر من اگه خودتون دوتا واقعا همو دوست داشته باشید دیگه حرفی نمی مونه من خیلیا رو دیدم که باهم اختلاف قد ۲۰-۳۰سانتی وحتی بیشترم دارن هم.. ولی اصلا این موضوع براشون مهم نیست وبراشونم مهم نیست که مردم چی می گن چون مهم دوطرفن که واقعا هم دیگه رو دوست داشته باشن .مردم هم شاید یه مدت الکی یه حرفایی بزنن ولی بعدش براشون عادی میشه ودهنشون بسته میشه.حتی اگه شما هیچ ایرادی هم نداشته باشید مردم همیشه دنبال اینن که یه چیزی پیدا کنن تا درموردش حرف بزنن پس دهن مردمو نمی شه بست ،شما بهتره به خودتون دوتا فکر کنید وگرنه اونا حرف خودشونو میزنن وبعداز یه مدتم میرن دنبال سوژه بعدی ...
    تنها چیز غیر ممکن درجهان خود کلمه غیر ممکن است.

منی که، نام شراب ازکتاب می شستم

زمانه چنان کرد،که کاتب دکان میفروش شدم

5. Top | #5

دلنوشته کاربر
    بمان برای ساختن...
    عنوان کاربر
    مشاور
    ميانگين پست در روز
    2.54
    تشکـر
    0
    تشکر شده 89 بار در 72 پست
    سیستم عامل و مرورگر

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    ببینید این موضوع اگر چیز بی اهمیتی برای ایشان بود این همه مراحله ازدواج شما به عقب نمی افتاد و بهتر است دقت کنید که ظاهر فرد چیزی است که هر روز با آن مواجهه هستید حتی اگر دیدگاه دیگران و تاثیر آن را بر شما نادیده بگیریم باز در آینده و بعد از زادواج نیز می تواند باعث مشکلات زیادی برای شما شود و بهتر است قبل از ازدواج در این مورد به توافق برسید و این موضوع برای هردوی شما حل شود و بعد وارد پروسه زادواج شوید . بهتر است در این مورد قبل از تصمیم نهایی برای ازدواج به صورت حضوری به روانشناس مراجعه کنید تا افکارتان به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783
    شاد باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
ترديد الاذان,  ترديد,  ترديد سورة الضحى,  ترديد سورة التين,  ترديد اية الكرسي,  ترديد سورة القدر,  ترديد سورة المطففين,  ترديد الكلام,  ترديد سورة البينه,  ترديد سورة الشمس,  ترديد در ازدواج,  ترديد در عشق,  ترديد در جدول,  ترديد در حل جدول,  ترديد در تصميم گيري,  ترديد ناپذير در حل جدول,  دچار ترديد در جدول,  معني ترديد در جدول,  حرف ترديد در جدول,  شعر درباره ترديد,  فاصلة,  فاصله ها,  فاصلة منقوطة,  فاصله شهرها,  فاصله کربلا تا سامرا,  فاصله نجف تا کربلا,  فاصلها,  فاصلة بالانجليزي,  فاصله على تحت,  فاصله خط الرقعه,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)