مشاور
تبلیغات مشاور
مخالفت مادر    مخالفت مادر
مخالفت مادر    مخالفت مادر

مخالفت مادر

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مخالفت مادر

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.10
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

مخالفت مادر

سلام.من یه پسر ۲۵ ساله هستم که چندساله عاشق دختری هستم و به شدت به هم علاقه مندیم.چندروز پیش با مادرم درمیون گذشتم و مادرم رفت خونشون و دختر رو دید.وقتی برگشت گفت همه جوره خوبن چه از نظر اخلاقی چه از نظر خانواده ولی قد دختره به تو نمیخوره پس فراموشش کن.(اختلاف قد ما ۳۰ سانتی متر).به هیچ وجه هم راضی نمیشه.خیلیا باهاش صحبت کردن.نمیدونم چجوری راضیش کنم.
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان برتر سال ۹۷ کانون مشاوران ایران با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.

2. Top | #2

دلنوشته کاربر
    بمان برای ساختن...
    عنوان کاربر
    مشاور
    ميانگين پست در روز
    2.53
    تشکـر
    0
    تشکر شده 85 بار در 68 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : مخالفت مادر

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    احساسات شما قابل درک می باشد اما بهتر است در آرامش و بدون توهین با مادرتان صحبت کنید و حرفهای ایشان و دلیل مخالفتشان را بشنوید تا متوجه شوید در دیدگاه ایشان این اختلاف قد چه معنایی دارد و همچین شما دیدگاهتان را در مورد این موضوع و همچنین احساساتتان را در مورد این خانم با ایشان در میان بگذارید و همچنین بهتر است در صورتی که رضایت نداند با ایشان به مشاوره مراجعه کنید تا بیشتر مورد بررسی موضوع قرار گیرد. بهرت است برای اینکه در آینده به مشکل خاصی و دلخوری به وجود نیاید این موضوع را به خانم مورد نظرتان به این صورت بیان نکنید .و فرصت بدهید تا مادرتان کمی آرام تر شوند و بتوانید مشکلات را بررسی کنید
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22685895

شاد باشید
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان برتر سال ۹۷ کانون مشاوران ایران با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
مخالفتي,  مخالفات المرور,  مخالفات مرور,  مخالفات السير,  مخالفتين بنفس اليوم,  مخالفات ساهر,  مخالفات دبي,  مخالفة التظليل,  مخالفات مرور الكويت,  مخالفات قطر,  مخالفت مادر در ازدواج,  مخالفت مادر شوهر با ازدواج,  مخالفت مادر با ازدواج,  مخالفت مادر برای ازدواج,  مخالفت مادر دختر برای ازدواج,  مخالفت مادر با ازدواج پسر,  مخالفت پدر مادر با ازدواج,  مخالفت مادر دختر,  مخالفت مادر دختر در ازدواج,  مخالفت مادر شوهر,  من ما كنتي تكوني,  منى فاروق,  من و تو,  من فضلك,  منبج,  من سيربح المليون,  منتخب مصر,  مناسك العمرة,  من دول البلقان,  منتدى الجلفة,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)