نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: مشکل در پیدا کردن دوست دختر

3895
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42243
    تشکـر
    5
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل در پیدا کردن دوست دختر

سلام دوستان
    من یک پسر ۲۲ ساله هستم. اگر ممکنه به من توی مشکلی که دارم مشاوره بدید و نظراتتون رو به من بگید.
    من نیاز شدید به ازدواج دارم، نه صرفا از نظر جنسی، منظورم احتیاجی در تمامی ابعاد هست.
    شاغل هستم و میشه گفت توی کارم موفق هستم و تخصص بالایی توی حوزه خودم دارم.
    شرایط ازدواج ندارم ولی دنبال یک رابطه هستم که در نهایت به ازدواج منجر بشه. اعتماد به نفس بالایی دارم و از نظر پوشش هم همیشه ظاهر خوبی دارم. یعنی هیچ مشکلی در پیدا کردن شریک زندگی ندارم. ولی اصلا نمیدونم چطور باید این کار رو بکنم! و اینکه اصلا کجا باید اقدام بکنم! این نکته رو بگم که من فعلا تحصیل نمیکنم و self-educated هستم. و اینکه محل کار هم فرصتی برای من نیست. به خانواده هم موضوع رو مطرح کردم ولی کاری انجام ندادن. پس از طریق خانواده هم منتفی هست.
    فقط میخوام بدونم که کجا و چطور میتونم دختر مورد علاقم رو پیدا بکنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41926
    تشکـر
    35
    تشکر شده 32 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    5

پاسخ : مشکل در پیدا کردن دوست دختر

سلام..
    ببینید رابطه ای که شما لازم دارین یه نوع رابطه ایه که توش هر دو طرف اعتماد ۱۰۰ ٪ داشته باشن
    شما رابطه ای مد نظرتونه که پایدار باشه و پایدار بمونه،نیازهای مختلفتونو تامین کنه ولی چون شرایطشو ندارین به ازدواج ختم نشه!
    متاسفانه جامعه ما جامعه بسته ای هستش و دختر و پسر نه زیاد میتونن باهم طولانی بمونن و نه راه مشخصی برای یه رابطه مطمئن وجود داره.
    شماهم خودتونو توی حصار شغلتون جا گذاشتین!
    باید جاهایی برین که حداقل بتونین رابطه ایجاد کنین
    رفتن به دانشگاه،کلاس های هنری مثل موسیقی،تئاتر،زبان و یا تخصصای دیگه میتونه کمکتون کنه.
    ولی قبل از همه اینها ،چون مدت زیادیه با کسی نبودی و مطمئنا جنس طرف مقابلتو نمیشناسی،پیشنهاد میکنم همون اول وارد رابطه نشی،بیشتر معاشرت کنی،دوستی کنی...که سریع وابسته نشی و مشکلات ناشی از وابسته شدن ناگهانی به سراغت بیاد
    در نهایت اگر نتونستی جنس مخالف مورد نظرتو پیدا کنی،سرخورده نشو!
    شاید الان تایمش نیس و موقعیتشو نداری
    سعی کن اول خودتو کامل بشناسی..

3. کاربران زیر از bhdrvnd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط Pavel نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک پسر ۲۲ ساله هستم. اگر ممکنه به من توی مشکلی که دارم مشاوره بدید و نظراتتون رو به من بگید.
    من نیاز شدید به ازدواج دارم، نه صرفا از نظر جنسی، منظورم احتیاجی در تمامی ابعاد هست.
    شرایط ازدواج ندارم ولی دنبال یک رابطه هستم که در نهایت به ازدواج منجر بشه. اعتماد به نفس بالایی دارم و از نظر پوشش هم همیشه ظاهر خوبی دارم. یعنی هیچ مشکلی در پیدا کردن شریک زندگی ندارم. ولی اصلا نمیدونم چطور باید این کار رو بکنم! و اینکه اصلا کجا باید اقدام بکنم! این نکته رو بگم که من فعلا تحصیل نمیکنم و self-educated هستم. و اینکه محل کار هم فرصتی برای من نیست. به خانواده هم موضوع رو مطرح کردم ولی کاری انجام ندادن. پس از طریق خانواده هم منتفی هست.
    سلام دوست عزیز

از نظر من یک مرد برای ازدواج نیازمند سه شرط هست
    توانایی تامین>>>1خوراک 2پوشاک 3 مسکن
    تابتواند خانواده خودرا ارتزاق دهد

به نظر من شما ابتدا با استاندارهای خودتون درمورد ازدواج به خود آگاهی برسید

شما آمادگی درمورد دوستی با کیس مناسب برای ازدواج را خوش پوشی و اعتماد به نفس ابلاغ میکنید درحالی که برای جلب رضایت طرف مقابل وایجاد اعتماد متقابل باید از هر لحاظ آمادگی داشته باشین
    ساده بگم برای یک دختر نوجوان ملاک ومعیار دوستی بایک مرد که قراراست با او ازدواج کند به ظاهر او اطلاق نمیشود

وبرای پیداکردن دوست از اینترنت گرفته تا انواع کلاس های مختلط آموزشی و تفریحی انتخاب برای شما مقدور است

5. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42243
    تشکـر
    5
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

واقعیت فعلا برنامه ای برای ازدواج ندارم. من دنبال یک رابطه دوستی بلندمدت هستم که طی اون هم من هدف بیشتری بگیرم برای اون مواردی که شما فرمودی و هم با اون طرفم زندگی مون رو باهم بسازیم. آخرین مرحله ازدواج هست. من زیاد سنتی فکر نمیکنم
    ویرایش توسط Pavel : 10-27-2019 در ساعت 04:06 PM

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

خب دوستی بدون ازدواج مشکلاتی به همراه داره یکی اینکه فرض با یه نفر چندین سال به قصده ازدواج دوست میشید خب این باعث میشه بعد از یه یک مدت ازهم خسته بشید، وابسته میشید، حتی اگر بعد از مدتی بفهمید که کیس مناسبی برای ازدواج نیست به هردو لطمه زیادی وارد میشه . درعین حال هم به خاطر اینکه بالاخره تو رابطه ای که قرار گرفتید باید وفادار بمونی چه قصد ازدواج داشته باشی چه نداشتی ، مورد مناسبی هم که ممکنه سرراهتون قرار بگیره رو از دست میدید.. در عین حال رابطه ی متعدد و شکست های متوالی فردو تنوع طلب میکنه و باعث مقایسه میشه که نمیتونی با یه نفر احساس خوشبختی کنی چون هیچ کس کامل نیست و هر کسی یه حسنی داره یه عیبی داره. پس اگر بخواین وارد رابطه ای بشید هدفتون باید ازدواج باشه و مدت رابطه هم نمیتونه طولانی باشه .
    به نظرم اول شرایط شغلی خودتو به ثبات برسون بعد نوبت انتخاب میشه
    که باید ببینی خودت چه خصوصیاتی داری و از دختر مورد علاقت چه انتظاراتی داری. مثلا خودت ورزشکاری و از دختر ورزشکار خوشت میاد میتونی تو مسابقات ورزشی شرکت کنی یا بری کوه نوری تا همچین دختری سرراهت قرار بگیره . از دختر علمی خوشت میاد باید بری دانشگاه از دختر خونه دار خوشت میاد میتونی از روش سنتی خاستکاری کنی، از دختر کارمند خوشت میاد مثلا میری یه شرکتی یا اداره ای و کاری اداری برات پیش اومد میتونی بری همچین جایی . ببین وقتی اهداف خودت با اهداف همسر ایندت یکی باشه تفاهم بیشتری بینتون هست و بهترو سریعتر میتونید به پیشرفت هم کمک کنید .
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

8. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42243
    تشکـر
    5
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    خب دوستی بدون ازدواج مشکلاتی به همراه داره یکی اینکه فرض با یه نفر چندین سال به قصده ازدواج دوست میشید خب این باعث میشه بعد از یه یک مدت ازهم خسته بشید، وابسته میشید، حتی اگر بعد از مدتی بفهمید که کیس مناسبی برای ازدواج نیست به هردو لطمه زیادی وارد میشه . درعین حال هم به خاطر اینکه بالاخره تو رابطه ای که قرار گرفتید باید وفادار بمونی چه قصد ازدواج داشته باشی چه نداشتی ، مورد مناسبی هم که ممکنه سرراهتون قرار بگیره رو از دست میدید.. در عین حال رابطه ی متعدد و شکست های متوالی فردو تنوع طلب میکنه و باعث مقایسه میشه که نمیتونی با یه نفر احساس خوشبختی کنی چون هیچ کس کامل نیست و هر کسی یه حسنی داره یه عیبی داره. پس اگر بخواین وارد رابطه ای بشید هدفتون باید ازدواج باشه و مدت رابطه هم نمیتونه طولانی باشه .
    به نظرم اول شرایط شغلی خودتو به ثبات برسون بعد نوبت انتخاب میشه
    که باید ببینی خودت چه خصوصیاتی داری و از دختر مورد علاقت چه انتظاراتی داری. مثلا خودت ورزشکاری و از دختر ورزشکار خوشت میاد میتونی تو مسابقات ورزشی شرکت کنی یا بری کوه نوری تا همچین دختری سرراهت قرار بگیره . از دختر علمی خوشت میاد باید بری دانشگاه از دختر خونه دار خوشت میاد میتونی از روش سنتی خاستکاری کنی، از دختر کارمند خوشت میاد مثلا میری یه شرکتی یا اداره ای و کاری اداری برات پیش اومد میتونی بری همچین جایی . ببین وقتی اهداف خودت با اهداف همسر ایندت یکی باشه تفاهم بیشتری بینتون هست و بهترو سریعتر میتونید به پیشرفت هم کمک کنید .
    یعنی امکان نداره دوستی شکل بگیره و به مدت طولانی ادامه داشته باشه و به ازدواج ختم بشه؟ من فکر کنم امکانش هست که دو نفر سالیان سال باهم باشن و از هم خسته نشن. البته رابطه باید توی چند مرحله پیشرفت بکنه تا با ثبات بشه.
    مثلا :
    - آشنایی اولیه و وقت گذراندن
    - جزیی از زندگی هم شدن
    - تلاش برای هدف مشترک
    - رابطه جنسی
    - قدم گذاشتن در راهی که منتهی به پیشرفت زندگی مشترک میشه
    - ازدواج در صورت فراهم بودن امکانات

این یک plan فرضی بود. اگر با همچین برنامه ای رابطه جلو بره مشکلی پیش میاد؟
    متاسفانه نمیشه تو این وضعی که کشور داره یهو ازدواج کرد. این بهترین راهی هست که متصور میشم.

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

یعنی امکان نداره دوستی شکل بگیره و به مدت طولانی ادامه داشته باشه و به ازدواج ختم بشه؟ من فکر کنم امکانش هست که دو نفر سالیان سال باهم باشن و از هم خسته نشن. البته رابطه باید توی چند مرحله پیشرفت بکنه تا با ثبات بشه.
    مثلا :
    - آشنایی اولیه و وقت گذراندن
    - جزیی از زندگی هم شدن
    - تلاش برای هدف مشترک
    - رابطه جنسی
    - قدم گذاشتن در راهی که منتهی به پیشرفت زندگی مشترک میشه
    - ازدواج در صورت فراهم بودن امکانات

این یک plan فرضی بود. اگر با همچین برنامه ای رابطه جلو بره مشکلی پیش میاد؟
    متاسفانه نمیشه تو این وضعی که کشور داره یهو ازدواج کرد. این بهترین راهی هست که متصور میشم.
    اشتباهی هست که متاسفانه همه دلشون میخوات تجربه کنن و خیلی دیر به اشتباهشون پیر میبرن

دلیل اصلیش این هست که دختری که با هیچ کسی رابطه نداشته برخلاف شما پسرا هدفش فقط ازدواج هست و با این هدف جلو میاد . حالا دختری که عاشق پسری هست و مورد سواستفاده احساسی و بدتر ازهمه جنسی از طرف پسری میشه و دراخر کار فرضا با اون پسر ازدواج نمیکنه ، دیگه اون دختر ، هدفش از ایجاد رابطه صرفا خوشگذرونی و سرکار گذاشتن پسرا میشه .
    حالا شما یا بادختری اشنا میشید که با هیچکسی نبوده و اگر با اون دختر ازدواج نکنید در حقش ظلم کردید چرا که به پسرا بدبین میشه و به همسر ایندشون وفادار نمیمونه
    یا با دختر گرگی اشنا میشید که هدفش خوشگذرونی و وقت گذرونیه و همزمان با افراد مختلفی رابطه برقرار میکنه .
    البته این نظر شخصی منه
    امضای ایشان

11. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42243
    تشکـر
    5
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

اشتباهی هست که متاسفانه همه دلشون میخوات تجربه کنن و خیلی دیر به اشتباهشون پیر میبرن

دلیل اصلیش این هست که دختری که با هیچ کسی رابطه نداشته برخلاف شما پسرا هدفش فقط ازدواج هست و با این هدف جلو میاد . حالا دختری که عاشق پسری هست و مورد سواستفاده احساسی و بدتر ازهمه جنسی از طرف پسری میشه و دراخر کار فرضا با اون پسر ازدواج نمیکنه ، دیگه اون دختر ، هدفش از ایجاد رابطه صرفا خوشگذرونی و سرکار گذاشتن پسرا میشه .
    حالا شما یا بادختری اشنا میشید که با هیچکسی نبوده و اگر با اون دختر ازدواج نکنید در حقش ظلم کردید چرا که به پسرا بدبین میشه و به همسر ایندشون وفادار نمیمونه
    یا با دختر گرگی اشنا میشید که هدفش خوشگذرونی و وقت گذرونیه و همزمان با افراد مختلفی رابطه برقرار میکنه .
    البته این نظر شخصی منه
    نه فکر میکنم شما اشتباه متوجه شدید. قصد من فقط ازدواج هست. منظورم از ازدواج در صورت فراهم بودن امکانات این بود که به محض اینکه از نظر مالی شرایط مساعد بود ازدواج صورت بگیره. اصلا کل این plan برای ایجاد یک gap برای فراهم کردن شرایط ازدواج هست.
    از اول تا آخرش باید تعهد یک ازدواج کامل باشه. در غیر این صورت فقط ضرر هست برای هر دو طرف

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

نه فکر میکنم شما اشتباه متوجه شدید. قصد من فقط ازدواج هست. منظورم از ازدواج در صورت فراهم بودن امکانات این بود که به محض اینکه از نظر مالی شرایط مساعد بود ازدواج صورت بگیره. اصلا کل این plan برای ایجاد یک gap برای فراهم کردن شرایط ازدواج هست.
    از اول تا آخرش باید تعهد یک ازدواج کامل باشه. در غیر این صورت فقط ضرر هست برای هر دو طرف
    خب پس باید از،طریق خاستگاری،پیش بره و خانواده ها درجریان باشن ، اسم اون رابطم نامزادی میزارن که کسی قصده فریب نداشته باشه ، شما میخوای پنج سال نامزاد باش ولی حداقل یه مسولیتی یا تعهدی بپذیری وگرنه حرفو وعده ، فقط گول زدنه
    موفق باشید
    امضای ایشان

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42243
    تشکـر
    5
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خب پس باید از،طریق خاستگاری،پیش بره و خانواده ها درجریان باشن ، اسم اون رابطم نامزادی میزارن که کسی قصده فریب نداشته باشه ، شما میخوای پنج سال نامزاد باش ولی حداقل یه مسولیتی یا تعهدی بپذیری وگرنه حرفو وعده ، فقط گول زدنه
    موفق باشید
    تعهدی که به خاطر نامزدی بخواد به وجود بیاد خب نباشه که خیلی بهتره. بدون کاغذ بازی و پول دادن به اون افرادی که خطبه میخونن و.... هم میشه متعهد بود. متاسفانه خیلی چیزا هست که اشتباه برای ما جا انداختن

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام دوستان
    سلام
    اینکار سختی نیست فقط بستگی داره چه کسی به دل شما بشینه
    فضاهایی که بتونین کیس موردنظرتونو پیدا کنین مثلا مهمونیهای دورهمی دوستان ،کافی شاپ کاخ نیاوران ،کافی شاپ تاتر شهر ،کلاسهای اموزشی مختلط ،شب شعرها و.. شما درین محیطها با دخترهای مختلفی روبرو میشین
    بین اونا نگاه کنین کسی که ظاهرش بیشتر به دل شما نشست همونو مدنظر بگیرین و سعی کنین باهاش سر حرف باز کنین
    تو چند کلمه صحبت میتونین خیلی چیزها رو ارزیابی کنین و اگه حس کردین میتونه همونی باشه که شما دلتون میخواد اونوقت به یه بهانه ای شماره ردوبدل کنین
    بعدشم تماس بگیرین و قرار بزارین و..

طی مدت کمتر از ۱ ماه میتونین بفهمین ایا مناسب هست و میتونین باهاش ادامه بدین یا نه

اگه مناسب نبود که خیلی محترمانه بای بای کنین و بعدش جستجوی مجدد واسه پیدا کردن کیس مناسب
    اگرم مناسب بود که ادامه بدین

خیلی کار سختی نیست اما بهرحال پیدا کردنش یکمی احتیاج به جستجو و تمرکز و دقت داره

وقتی پیداش کردین دیگه اونوقت با ادامه دادن رابطه شناخت شماها از همدیگه تکمیل میشه
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

16. کاربران زیر از delvapas2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42317
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

لینک جراحی زیبایی در کرمان
    ویرایش توسط rami1 : 11-06-2019 در ساعت 01:38 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)