نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: با پسرخاله ی لجباز ازدواج کنم؟

5183
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41723
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Question با پسرخاله ی لجباز ازدواج کنم؟

سلام من و پسر خالم همو دوس داریم ولی یه سری مشکلات پیش اومد ولی الان ما داریم آشنا میشم باهم تا ازدواج،پسرخالم غده و یک دنده و....منم فوت و فن دلبری و رام کردن و این حرفا رو بلد نیستم یکی کمکم کنه واقعا نمیدونم چیکار کنم....

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : پسر خالم که میخواهیم با هم آشنا شیم برای ازدواج غدهه ...

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    لطفا طالاعات بیشتری در اختیار ما قرار بدهید تا باهم بیشتر صحبت کنیم.
    . هریک از شما چند سال دارید؟
    2. معیار شما برای انتخاب ایشان چه ویژگی هایی می باشد؟
    3. منظور شما از غد و یک دنده چیست؟
    4. میزان رابطه شما با یکدیگر چقدر می باشد؟
    5. چند مدت سات با یکدیگر رابطه دارید و خانواده ها از آن اطلاع دارند؟

3. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41723
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

....

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41723
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

...

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    7

لطفا پاسختان را در همینجا ارسال کنید

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41723
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط dehghan نمایش پست ها
    لطفا پاسختان را در همینجا ارسال کنید
    من در آستانه پایان 19 سالگیم و پسرخالم در آستانه پایان 20 سالگی است،ایشون اول اینکه اشنا هستن و خوب بالاخره ما از کودکی باهم بزرگ شدیم قطعا من اکثر عادت ها خوبی ها و بدی هاشو میدونم،دوستم داره،باادب و خوش برخورد و چشم ودل پاک و دارای خصوصیات مردانه ایست ،در کارخونه کمک حال خالم بوده در همه حال و از کمک به خانم خونه هیچ ابایی نداره و اهل نماز و روزه است و همت و دل بزرگی برای کار دارد و از همه مهم تر غیرت بجا و پسندیه اش است که برای ناموسش به خوبی بکار میبرهه و پایان همه این ها اینکه بنده هم علاقه دارم به ایشون،منظور از غد و یکدندگی اینه که مثلا چند روز پیش که من از ایشون سر یک مسئله جزئی ناراحت شدم و به سردی باهاش برخورد کردم ناراحت شد و سرد با من برخورد کرد اول به من خیلی برخورد ولی بعد دیدم عاقلانه و منطقی ترین راه اینه که معقولانه ازش بخوام از چی ناراحت شده و براش توضیح بدم ولی اون این رو منکر شد که ازم ناراحته و در پایان بلاکم کرد شاید بچگونه به نظر بیاد ولی این تنها راه احساسی حرف زدن ما بود منظور دایرکت اینستاست که ایشون دایرکت کردن منم خیلی ناراحت شدم و به ایشون زنگ زدم و گفتم این کار برای چی بوده که گفت کاری داری بگو و بعد هم گفتم چرا بلاک کردی گفت باشه درت میارم و گفت ببخشید خیلی کار دارم واقعا سرم شلوغه فعلا خدافظ،ما از بچگی با هم بزرگ شدیم و از راهنمایی به هم علاقه مند شدیم تا اینکه در دوران دبیرستان من بدلیل اعتراف نکردنش یکم کنار کشیدم و در مدتی از پسری دیگه خوشم اومد که حالا متاسفانه یا خوشبختانه علاقه من به اون آقا پسر یکطرفه بود این موضوع رو کمی تا اندکی پسر خالم متوجه شد و ناراحت شد بااینکه خیلی دوسم داشت سعی کرد به فراموش کردن من ولی تازه حدود دو الی سه ماهه که متوجه شدم به پسرخالم هنوز علاقه مندم واصلا علاقه من نسبت به اون پسر چیزی جز تلقین نبوده حالا اعتماد پسرخالم نسبت به من کمرنگ شده و فکر میکنه من از سر فراموشی اون یا پس زده شدن از طرف اون بسمتش برگشتم من تنها کاری که تونستم برای برگردوندن اعتمادش انجام بدم این بود که وقتی تهران قبول شدم گفتم من نمیخوام برم و میخوام بیام دانشگاه تو این حرفم یکم نرمش کرد ولی هنوز نتونستم دلشو بدست بیارم چون نه خودم کار زیادی بلدم نه شرایط بهم این امکان رو میده تنها مادرم از این موضوع باخبرهه ولی چون خانواده ما تقریبا سنتیه نمیتونم هرکاری که خواستم بکنم.

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    7

دوست عزیز دقت کنید که این گونه روابط هنوز بر پایه هیجان می باشد و ممکن است در آینده آنگونه که شما تصور می کنید نباشد و اینگونه رفتارهای ایشان از جمله بلاک کردن یک کار هیجانی می باشد و بر برطرف شدن مشکلات شما کمک نمی کند برای برطرف شدن مشکلات نیاز به تعامل و صحبت می باشد .
    در این مورد بهتر است دقت کنید که شما در کنار احترام به احساس خودتان بهتر است سعی کنید مسیر پیشرفت خودتان را نیز در نظر داشته باشید چون شما مداوم نمی توانید برای ایجاد اعتماد ایشان کار خاصی انجام بدهید و اعتماد در گذر زمان و شناخت به دست می آید .
    بهتر است سعی کنید در کمال احترام از ایشان بپرسید که هدفشان از رابطه با شما چیست و از این رابطه چه توقعاتی دارند و توقعات خودتان را نی زبا ایشان رد میان بگذارید .
    تنها بر مبنای حدس زدن و توجه کردن نمی توانید از برنامه های ذهنی ایشان و احساساتشان آگاه شوید .
    تصمیم گیری برای موضوع مهمی چون ازدواج را بهتر است به زمانی معکول کنید که هردویتان رد شرایط سنی بهتر و رشد اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی بهتری قرار دارید و در این مسیر بهتر است تا آن زمان از روابط احساسی که می تواند بر روند رشدی هردوی شما تاثیر بگذارد خوداری کنید .

9. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41723
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط dehghan نمایش پست ها
    دوست عزیز دقت کنید که این گونه روابط هنوز بر پایه هیجان می باشد و ممکن است در آینده آنگونه که شما تصور می کنید نباشد و اینگونه رفتارهای ایشان از جمله بلاک کردن یک کار هیجانی می باشد و بر برطرف شدن مشکلات شما کمک نمی کند برای برطرف شدن مشکلات نیاز به تعامل و صحبت می باشد .
    در این مورد بهتر است دقت کنید که شما در کنار احترام به احساس خودتان بهتر است سعی کنید مسیر پیشرفت خودتان را نیز در نظر داشته باشید چون شما مداوم نمی توانید برای ایجاد اعتماد ایشان کار خاصی انجام بدهید و اعتماد در گذر زمان و شناخت به دست می آید .
    بهتر است سعی کنید در کمال احترام از ایشان بپرسید که هدفشان از رابطه با شما چیست و از این رابطه چه توقعاتی دارند و توقعات خودتان را نی زبا ایشان رد میان بگذارید .
    تنها بر مبنای حدس زدن و توجه کردن نمی توانید از برنامه های ذهنی ایشان و احساساتشان آگاه شوید .
    تصمیم گیری برای موضوع مهمی چون ازدواج را بهتر است به زمانی معکول کنید که هردویتان رد شرایط سنی بهتر و رشد اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی بهتری قرار دارید و در این مسیر بهتر است تا آن زمان از روابط احساسی که می تواند بر روند رشدی هردوی شما تاثیر بگذارد خوداری کنید .
    اگر بخوام دقیق باهاش صحبت کنم باید از احساساتم بگم یا نه؟ و اینکه بنظرتون مشکلی پیش نمیاد چونکه این آشنایی ما خانوادگیه و اینکه بنظرتون اگر همچین سوالی رو رو در رو و منطقی و جدی بپرسم ممکنه خیلی از مشکلاتمون حل بشه؟ و اگر حرفی از گذشته بنده شد بنظرتون صلاحه ازون جریان حرفی بزنم یا نه؟ و اگر من رو پس زد و گفت تو اشتباه برداشت کردی یا اگر منکر این طرز فکر من شد چی؟
    ویرایش توسط نیلیا : 09-03-2019 در ساعت 07:02 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)