نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: خیانت

1620
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43430
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت

سلام در طول زندگی از حرفا و کارایه خصوصیم که فقط خواهرم میدونست همسرم با اطلاع بودو من هیچوقت نخواستم باور کنم که در ارتباطن تا اینکه پیامای خواهرم و شوهرمو تو گوشیش دیدم و اصلا نمیدونم چه جوری برخورد کنم مطمئنم انکار میکنن و من نمیتونم کنار بیام دنیا رو سرم خراب شده تورو خدا بگین چیکار کنم اول به کدوماشون بگم خواهرم شوهرم داره
    ویرایش توسط منصورهی : 03-30-2020 در ساعت 12:01 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,517 بار در 3,263 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : خیانت

نقل قول نوشته اصلی توسط منصورهی نمایش پست ها
    سلام در طول زندگی از حرفا و کارایه خصوصیم که فقط خواهرم میدونست همسرم با اطلاع بودو من هیچوقت نخواستم باور کنم که در ارتباطن تا اینکه پیامای خواهرم و شوهرمو تو گوشیش دیدم و اصلا نمیدونم چه جوری برخورد کنم مطمئنم انکار میکنن و من نمیتونم کنار بیام دنیا رو سرم خراب شده تورو خدا بگین چیکار کنم اول به کدوماشون بگم خواهرم شوهرم داره

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

حس تلخی که تجربه میکنید قابل در که اما آیا پیامی که شما رویت کردین محتوایی داره که دال بر وجود رابطه خاص یا خیانت باشه ؟!

دقت کنید در صورتی که قصد طلاق ندارید و مایل به ادامه زندگی هستین باید در مسیر اقدامات لازم در باره این موضوع باهمسرتون صحبت کنید
    توجه کن که در مورد خیانت نیاز هست که فرد در کنار ابراز پشیمانی به زندگی مشترک خودش تعهد داشته باشه و به این تعهد در طول زمان پایبند باشه و در این تعهد ثبات داشته باشه . خیانت می تونه دلایل مختلفی داشته باشه اما اگر شریک زندگی فرد قصد ادامه به زندگی داره نیازه که در مسیر بررسی این خیانت ها و کمک به بهبود رابطه همچنین کمک کنه تا بتونه با کمک شناسایی دلیل خیانت همسرش برای تعهد بیشتر و بازسازی اعتماد بین شما کمک کرد.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    42303
    تشکـر
    0
    تشکر شده 70 بار در 61 پست
    میزان امتیاز
    10

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    احساس آشفتگی و حال ناخوشایند شما کاملا قابل درک است.
    خیانت یک رفتار کاملا نادرست است که هیچ دلیلی جز مسئولیت گریزی فردی که مرتکب این کار شده و حل مساله نادرست و فرار از مشکلات به جای حل آنها از شیوه درستش ندارد و مسئولیت صد در صد آن با فردی است که مرتکب این رفتار شده است.
    البته که اگر بخواهیم در سطح مشکلات و اختلافات بین دو طرف صحبت کنیم، قطعا هر یک از همسران نقش و سهمی در شکل گیری و تداوم آن داشته اند که نیازمند بررسی و ارزیابی دقیقتری است.
    از آنجا که هیچ کسی اعضای خانواده خودش را انتخاب نکرده است، بلکه ما همسر خودمان را انتخاب می کنیم و اگر ایشان تعهد شکنی کرده اند، خودشان مسئول پاسخگویی به شما هستند و نه خواهرتان، چه بسا که ایشان هم باید به همسر خودشان پاسخگو باشند.
    این عمل به خصوص اگر در سطح فامیل و خانواده صورت گیرد بسیار پیچیده تر خواهد بود و ابعاد آسیب و تخریب گسترده تری خواهد داشت.
    به شما پیشنهاد می شود حتما از یک زوج درمانگر در این زمینه کمک حرفه ای و تخصصی دریافت نمایید چون درمان آن طوری نیست که خودتان به تنهایی با آن روبرو شوید و برای آسیب کمتر و اینکه بدانید چه رفتاری در این موقعیت مناسبتر بوده و آسیب کمتری را در پی خواهد داشت، حتما نیازمند دریافت کمک حرفه ای در این زمینه هستید.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما دوست عزیز
    احساسات شما قابل احترام می باشد سعی کنید آرامش خودتان را حفظ کنید و از برخوردهای هیجانی خوداری کنید و سعی کنید در زمان مناسبی با داشتن مدرک کافی که بتوانید صحبت خود را ثابت کنید با هردوی آنها صحبت کنید البته بهتر است اول با همسرتان صحبت کنید و دیدگاها و صحبت های ایشان را نیز بشنوید و در کنار آن احساسات و دیدگاهای خودتان را در مورد این رابطه با ایشان در میان بگذارید تا بتوانید در این مسیر با شنیدن صحبت های هردوی آنها تصمیم گیری داشته باشید .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد