نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: نیازمند مشاوره تلفنی و یا انلاین

12148
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45655
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نیازمند مشاوره تلفنی و یا انلاین

سلام وقتتون بخیر
    من ۲۰سالمه از بچگی ب خاطر مشکلاتی ک توی خانواده داشتیم بدای رسیدن ب ارامش رفتم سمت پسر و اجازع دادم ک روح و جسمم و احساستمو دس بزنن اما الان پشیمونم دیگه خسته شدم اما عادت کردم ک یکی باشه تو زندکیم شما بگید چ کنم کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : نیازمند مشاوره تلفنی و یا انلاین

سلام به شما دوست عزیز
    قابل درک هست که در این سن با روبرو شدن با این افکار و احساسات با درگیری های فکری بیشتری روبرو باشید اما دقت داشته باشید که ارتباط های مکرر و وارد شدن به روابط احساسی و جنسی می تواند با خود آسیب های زیادی را ایجاد کند .
    مخصوصا اینکه شما بدون در نظر گرفتن شرایط سنی خود وارد این روابط شده اید و اینکه وابستگی بیشتری را تجربه کنید یک امر طبیعی می باشد اما دقت داشته باشید که به نظر می رسد شما از این مسیر برای فرار از شرایط خانوادگی و افکار و احساساتی که تجربه می کرده اید بدون در نظر گرفتن خطرات ان استفاده کرده اید .
    در این این مسیر در زمانی فعلی که به اشتباه بودن مسیر خود اگاه هستید بهتر است بدون سرزنش کردن خود و با وارد شدن به مسیر مشاروه به کمک روانشناس سعی کنید افکار ، احساسات و عواملی که باعث این سبک تصمیم گیری های می شود را بررسی کنید تا بتوانید شرایط بهتری را در آینده تجربه کنید .
    در این مسیر بهتر است با توجه به اینکه جلسات مشاوره نیاز به تداوم و تعامل دو طرفه دارد به صورت حضوری و یا با توجه به شرایط فعلی تلفنی روند مشاوره را طی کنید تا بتوانید شرایط بهتری را تجربه کنید .
    در آن زمان شما یک نوجوان بوده اید با تصمیم گیری های خیالپردازی شده و پر ریسک بدون در نظر گرفتن آسیب های آن اما در زمان فعلی یک خانم جوان می باشید که با تغییر دادن مسیر تفکری خود می توانید با شناخت بهتر تجربه زندگی بهتری را نیز داشته باشید .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354790

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45657
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

از قدیم گفتن خدا یکی یار یکی
    اینکه مثل توپ فوتبال هی پاسگاری بشی اخرش از انسانیتت هیچ چیز نمیمونه چه پسر چه دختر
    و اینچنین است که واژه لاشی در فرهنگ لغت ایرانی جا گرفت

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط Zakieh نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر
    من ۲۰سالمه از بچگی ب خاطر مشکلاتی ک توی خانواده داشتیم بدای رسیدن ب ارامش رفتم سمت پسر و اجازع دادم ک روح و جسمم و احساستمو دس بزنن اما الان پشیمونم دیگه خسته شدم اما عادت کردم ک یکی باشه تو زندکیم شما بگید چ کنم کمکم کنید

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دوست عزیز . سلسله مراتب نیازهای طبیعی انسان در 6 طبقه تقسیم بندی می‏شه . طبقه نخست شامل نیازهای اولیه زیستی شامل نیاز به آب، غذا، هوا، استراحت هست، طبقه دوم مشتمل بر نیازهای درجه دوم زیستی چون نیاز به کنجکاوی، بازی و غریزه جنسی هست که این نیازها مرتبط با بقاء نوع انسان هستند ، یعنی اگر این نیازها ارضاء نشه ،‌فرد زنده می‏مونه ، اما نوع بشر تداوم نمیکنه مرتبه سوم، نیاز به امنیت و دوری از خطر هست. مرحلة چهارم، نیاز به عشق و پیوستگی هست (یعنی کسی را دوست داشته باشه و او را دوست داشته باشند)، مرحله پنجم، نیاز به احترام و عزت نفس هست. و مرحله ششم، نیاز به خودشکوفایی و عینیت بخشیدن به فطرت پاک انسانی هست.
    نیازهای اول تا چهارم ممکنه فرد مستعد رو به برقراری روابط جنسی خارج از چارچوب معین سوق بده ، مثلاً نسبت به جنس مخالف و غریزه جنسی کنجکاو هست . البته گاهی خانواده ، مشکلات زندگی نیاز فرد به امنیت و ترس از تنهایی ، باعث میشه فرد روابط نامطلوب با کسی برقرار کنه تا از این طریق احساس امنیت کنه
    یا نیاز بعدی نیاز به عشق و وابستگی هست که اگر این نیاز عاطفی در محیط خانواده ارضاء نشه فرد به صورت منحرفانه به دنبال ارضای اون خارج از خانواده می‏ره که ممکنه منجر به روابط نامشروع جنسی بشه .
    به شما پیشنهاد میکنم باتوجه به اینکه شما در حال حاضر نگرش درستی نسبت به روندی که درپیش گرفته بودید دارین و متوجه خطا بودن مسیر هستید به روانشناس مراجعه کنید تا با کمک تخصصی ایشون مداخلات لازم انجام بشه و به نتیجه برسی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد