نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: کلافه شدم

5959
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47995
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Angry کلافه شدم

واقعا دیگه خسته شدم دیگه نمیکشم اخه یه ادم تا کی میتونه تحمل کنه
    نمیفهمم چرا وقتی پدر و مادری میبینن بچشون با عقاید اونا موافق نی بزور میخوان تحمیل کنن بهش
    من خیلی وقته لاک دوست دارم و دلم میخواد وقتی میرم بیرون لاک بزنم ناخنامم بلنده ولی چون بابام مذهبیه)بهتره بگم کلا خانواده مذهبین) از ترس اینکه دعوا نشه نمیتونم اینکارو کنم میخوام مانتو جلوباز بپوشم مامانم جلومو میگیره
    میخوام خودم باشم میگن نه موهاتو بپوشون نه درست رفتار کن نه اینجوری باش اونجوری باش
    چرا؟ چون جلوی دوستاش آبرو داره چون به صد نفر میگه درست بپوش اونوقت اونا میگن وای دختر این اندازه پای مورچه موهاش بیرونه وای چه قیامتی به پا شده
    چیکار کنم باهاشون اخه، حالم داره از هرچی دین و احکامه بهم میخوره میخوام بالا بیارم رو عقایدشون
    چرا به من توجه نمیکنن؟ چرا دو دستی چسبیدن به این عقایدشون
    یروز نمازم قضا شه حالا بر حسب اینکه واقعا خستم نمیکشم یا هرچی چقدم از خدا معذرت میخوام ببخشید نخوندم ولی اینا همش میگن این دختره کافره باعث میشه روزی خونمون قطع شه
    الانم که حرفش شد گفتم اره وای من خیلی دوست دارم برم بیرون لاک بزنم بابام برمیگرده میگه از خط قرمزای من رد نشو ها
    ،به حدی که فک کنم اگه مامانم ارایش کنه طلاقش میده(خودش دوس نداره فک کنم یا شایدم مث من شده انقد اه و اوه شنیدم لاک میزنم دو دیقه بعد پاک میکنم سریع نمیتونم تحملش کنم)
    کی تموم میشه این اذیتاشون من دو سال دیگه دانشجو میشم هنوز با دوستام نرفتم کافه هنوز پامو از خونه بیرون نذاشتم کی تموم میشهههههههههههه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : کلافه شدم

سلام به شما شیما جان
    قابل درک هست که این میزان از کنترل و محدودیت برای شما با فشار روحی زیادی همراه شده است اما عزیزم اگر بخواهی تمام انرژی خودت را صرف تغییر دادن آنها و یا بحث با آنها کنی خب این باعث می شود که از مسیر های مهم دیگر زندگیت چون درس خواندن دور شوی در هرصورت زمانی که شما با خانواده زندگی می کنید اجبار بیشتری برای رعایت هنجارهای خانوادگی وجود دارد پس بهتر است سعی کنی تا جایی که ممکن است به این هنجارها احترام بگذارید و اگر نیاز به تغییری هم وجود دارد شما می توانید در احترام به دیدگاها و باورهای انها در مورد آن صحبت کنید تا در صورت امکان بتوانید این شرایط را برای چیزی که می خواهید تا میزانی تغییر بدهید .
    سعی کن مثلا اگر دوست داری لاک بزنی یا پوشش خاصی داشته باشی در خانه انها را انجام بدهید اینگونه نه به خط قرمزهای آنها توهین کرده اید و هم اینکه به علایق خودت توجه کرده ای در کنار اینکه به مرور نیز انها می توانند مشاهده کنند که مثلا لاک زدن شما مشکلی را ایجاد نمی کند.
    در هرصورت این حساسیت ها در سن نوجوانی نسبت به شما بیشتر می باشد و با افزایش سن به مرور آزادی شما بیشتر می شود.
    امضای ایشان
    02188422495
    02122354282
    02122247100

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49154
    تشکـر
    28
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

آخه منم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49541
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    1

کلا این عقاید مذهبی و تحمیل به جوونا معضلی شده

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد