نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: ترس از اینده

2033
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42325
    تشکـر
    15
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ترس از اینده

سلام .وقتتون بخیر
    19ساله هستم .و حدودا 3سال پیش به یه اقا پسری تو فضای مجازی دوس شدم.
    و من چون دیدم شخصیتم بهشون نزدیک نیس خواستم که ازهم جدا بشیم
    ولی مثلا تو این 3سال شاید هرسال حدود 2هفته باهم صحبت و چت میکردیم بعد دوباره همه چی تموم میشد.چنتا عکسم ازم دارن که خب همشون پوشیده هس ولی یه دونش با این عکسای تایم دار که میزارن فرستادم که خب فقط موهام پوشیده نبود ولی مشکل دیگه نداشت
    یکبارم باهم تماس تصویری داشتیم که اونجا هم حجاب داشتم ولی اون اقا پسر طی تماس چنتا عکس درحین صحبت من گرفته بودن که بعدا بهم نشون دادن و گفتن من اینارو ازت گرفتم ومیخوام نگه دارم .منم خب چون دیدم باحجابن چیزی نگفتم!
    چند روزی هس یه فکر مثه خوره افتاده تو ذهنم که اگه من بخوام چندسال اینده ازدواج کنم.بعدباید به طرف مقابلم بگم این رابطه و عکسارو؟؟؟
    به این فکر میکنم که اگه یه روزی بخواد عکسامو پخش کنه یا تهدیدم کنه باید چیکار کنم؟
    البته اینو بگم تا حالا حرفی از پخش عکس نگفتن و زمان رابطه مادر و خواهرو شوهر خواهرم در جریان رابطه بودن!
    ولی با این حال نمیدونم چرا اینقد میترسم!
    میترسم اون عکس تماس تصویری رو که عکس خودشون گوشه پایین صفحه هس به دست کسی برسه و من واقعا شرمنده بشم(کسی درجریان تماس تصویر نبوده!)
    کسی میتونه کمک کنه؟...
    سپاس ازمطالعتون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : ترس از اینده

نقل قول نوشته اصلی توسط Sepideh79 نمایش پست ها
    سلام .وقتتون بخیر
    ولی مثلا تو این 3سال شاید هرسال حدود 2هفته باهم صحبت و چت میکردیم بعد دوباره همه چی تموم میشد.چنتا عکسم ازم دارن که خب همشون پوشیده هس ولی یه دونش با این عکسای تایم دار که میزارن فرستادم که خب فقط موهام پوشیده نبود ولی مشکل دیگه نداشت
    یکبارم باهم تماس تصویری داشتیم که اونجا هم حجاب داشتم ولی اون اقا پسر طی تماس چنتا عکس درحین صحبت من گرفته بودن که بعدا بهم نشون دادن و گفتن من اینارو ازت گرفتم ومیخوام نگه دارم .منم خب چون دیدم باحجابن چیزی نگفتم!
    چند روزی هس یه فکر مثه خوره افتاده تو ذهنم که اگه من بخوام چندسال اینده ازدواج کنم.بعدباید به طرف مقابلم بگم این رابطه و عکسارو؟؟؟
    به این فکر میکنم که اگه یه روزی بخواد عکسامو پخش کنه یا تهدیدم کنه باید چیکار کنم؟
    البته اینو بگم تا حالا حرفی از پخش عکس نگفتن و زمان رابطه مادر و خواهرو شوهر خواهرم در جریان رابطه بودن!
    میترسم اون عکس تماس تصویری رو که عکس خودشون گوشه پایین صفحه هس به دست کسی برسه و من واقعا شرمنده بشم(کسی درجریان تماس تصویر نبوده!)
    کسی میتونه کمک کنه؟...
    سپاس ازمطالعتون
    بسم الله الرحمن الرحیم

به طور کلی ازدواج شما درآینده وقتی مورد تحدید است که شوهر شما از این موضوع دوستی شما با یک پسر باخبر نباشه یا همسر شما آدمی باشه که دوستی خانمش با یک پسر قبل از ازدواج مطابق فاکتور هاش نباشه وبه طور کلی این تحدید درزمانی عملی میشه وباعث تنش درزندگیتون که شوهرتون از موضوع با خبر بشه

واینکه از خانواده شما مادر وخواهر وشوهر خواهر از موضوع مطلع هستند برای شما یک مزیت واقع نخواهد شد چون درحقیقت همه چیز به عکس العمل اون پسر(درمورد عکس ها) که تو فضای مجازی باهاش آشنا شدی و واکنش شوهر آینده شما به این موضوع وابسته است ( درصورتی که فاش شه)

واما راهکار از اونجایی که رابطه شما بااون پسر خیلی صمیمی نبوده شما میتوانید ازش بخواهی عکس هارو حذف کنه واینکه میگم چون باهاش صمیمی نشدین میتونید این کارو کنید به این خاطره که ایشون ضربه عشقی نخوردن که در صدد تلافی باشه وراهکار دوم در مراسم خاستگاری باهمسر آینده ات به ایشون موضوع را بیان کن والبته قید کن که مادر وخواهر تون باخبر بودن فقط اینجاست که مطلع بودن این عزیزان از موضو ع برای شما مزیت است وسود مند واقع میشود
    نکته درمراسم خاستگاری به کیس مورد نظر بگین فقط خواهر ومادرتون از این موضوع باخبرن چون مردی که خواستگاری شما میاد ممکنه از این که با جناق آینده اش از دوستی خانمش باخبر باشه خوشنود نشه وشانس ازدواج رو از دست بدین

شما باترکیب این دوراهکار (تقاضا از پسری که دوستش بودین و ابلاغ دوستی گذشته به خاستگار ) ویا بهره گیری از یکی از این راهکار ها حتما نتیجه ی مطلوبی به دست خواهید آورد

3. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : ترس از اینده

نقل قول نوشته اصلی توسط Sepideh79 نمایش پست ها
    سلام .وقتتون بخیر
    کسی میتونه کمک کنه؟...
    سپاس ازمطالعتون
    سلام عزیزم
    ترس از پخش شدن عکسها یه معضل قدیمیه که تو ایران امروز دیگه خیلی کمرنگ شده و دیگه واقعا مساله مهمی نیست

من نه بر طبق عقیده خودم(که هیچوقت از عمرم ذره ای دغدغه این مورد رو نداشتم و خیلی راحت عکسهامو در اختیار دیگران قرار میدم) بلکه با درک احساسات شما میگم واقعا موضوع نگران کننده ای نیست

اولا از کجا معلوم این اقا بتونه با همسر اینده شما مواجه بشه

دوما از کجا معلوم چنین انگیزه ای داشته باشه

سوما درین زمانه با گسترش شبکه های اجتماعی بقدری عکسها دست به دست میشن میتونسته از هرکجا گیر اورده باشه
    یکی از اشناهای ما عکسشو(بی حجاب) رو پروفایل تلگرامش گذاشته بود

من بعدا همون عکس رو داخل عکسهای البوم گوشی فامیلمون که شهر دیگه ای زندگی میکنه دیدم
    تعجب کردم که فلانی اینو از کجا میشناسی؟ پارسال همسایه ما بودن
    ایشون گفت تو یه گروه عضو بوده عکس رو دیده خوشش اومده سیو کرده
    ببینین! اینطور راحت در دنیای امروز عکسها پخش میشن و این یعنی اصلا دیگه مهم نیست و پخش شدن عکس با پخش نشدن عکس شرایط مساوی داره
    چون دیگه یه وضعیت عمومیه و اصلا مساله خاصی نیست که ادم بخواد بش فکر کنه یا روی اون تمرکز کنه

همین دلشوره فعلی شما و فکری که مث خوره به ذهنتون افتاده به مراتب و هزاران پله اسیب زاتر از انتشار عکسهای شما دست میلیاردها نفره

زندگی یعنی اینکه حال خوبی داشته باشی
    وگرنه عکس ادم میتونه هرکجا و دست هرکسی باشه

حال خوب و ارامشتو با همه دنیا عوض نکن و سر مسایل پیش پا افتاده ذهنتو درگیر نکن
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

5. کاربران زیر از delvapas2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد