نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: سردرگمی در انتخاب همسر

2462
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40169
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سردرگمی در انتخاب همسر

باسلام. بنده 31 ساله هستم از تهران. حدود 5 سال هست که با دختری در فضای مجازی آشنا شدم. هنوز ایشون رو ندیدم. با روحیات و خلقیات ایشون تا حدود زیادی آشنا هستم. از طریق تلفن و تلگرام با هم در ارتباط بودیم. سال گذشته کم کم رابطمون رنگ جدی به خودش گرفت. فکر میکردم که میتونم باهاشون زندگی جدید رو شروع کنم. ولی متاسفانه اتفاقاتی افتاد که واقعا نمیدونم چیکار کنم و چه تصمیمی بگیرم. ایشون بیماری آسم دارن و بخاطر بوجود اومدن مشکل مالی پدرشون محبور که کار شدید با ساعت زیاد شدن. که بیماریشون رو تشدید کرد. منم نتونستم دست روی دست بذارم و مبلغی رو بهشون دادم. مشکل اینجاست که شماره حساب رفیقشون رو دادن بهم که پول رو براشون واریز کنم که البته به زور قبول کردن که پول رو بهشون بدم. اکانت تلگرامشونم با شماره رفیقشوت ساختن. دفعه دوم بعد از چند ماه بازم خواستم مبلغی رو بهشون بدم بازم شماره کارت رفیقشون رو دادن بهم. چند روزی غیب شدن، منم بهشون زنگ زدمو اس دادم و چندتا پیام دادم ولی جوابی نیومد ازشون. بعد که اومدن تو تلگرام جوابمو دادن و من چند روز نرفتم تو تلگرام و دیدم در حد پیام دادن تو تلگرام پیگیر من بودن و هیچ تماس تلفنی یا حتی پیامک هم ندادن بهم. شاید بخاطر مشکلات مالی بوده نمیدونم واقعا. تا جایی که میدونم تو این مدت به شدت بهم ابراز علاقه میکردن و تا حدودی هم بهم اثبات کردن ولی توی عمل متاسفانه ایشون خیلی مشکوک برخورد میکنن. تو این چند سال چندین بار ازشون خواستم ببینیم همو ولی هر سری به بهانه ای سر باز زدند. ازشون خواستم برم خاستگاریشون ولی ازم مهلت خواستن که حتی زمان دقیقی هم بهم اعلام نکردن. واقعا کارهاشون شک برانگیزه و من نمیدونم چیکار باید بکنم. بهشون پیام دادم و تمام حرفامو زدم و فقط در جواب گفتن: نمیدونم چی بگم و حق با تواه. آخرین بار هم بهشون گفتم خواهرم برام دختر رو در نظر گرفته که واقعیت هم داشت، ایشون بکلی شکه شدن و پروفشون هم سیاه کردن و جوابی دیگه بهم ندادن. حدود 3 ماهی هست که کلا جدا شدیم و خبری از هم نداریم. تو این مدت خیلی درگیرشون بودم و امکان فراموش کردنشون واقعا برام سخته. نمیدونم چیکار کنم. نیاز به کمک و راهنمایی دارم. چندین بار خواستم باهاشون تماس بگیرم ولی اصلا نمیدونم چی باید بهشون بگم؟؟؟ خواهشا راهنماییم کنین. ببخشید زیاد شد شرمندم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : سردرگمی در انتخاب همسر

من فقط یه سوال برام پیش اومد
    شما چطور میتونین به فضای مجازی اعتماد کنین؟؟؟؟
    وقتی تو دنیای واقعی انقد کلاهبرداری میشه!!!!

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : سردرگمی در انتخاب همسر

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    احساسات شما قابل درک می باشد. اما بهتر است دقت کنید که دل بستن تنها در فضای مجازی می تواند خطرات زیادی به همراه داشته باشد چون در آنجا ممکن است خیلی موارد واقعی نباشد و تنها با رویا همراه باشند و برای شناخت دقیق نیاز است که شما در دنیای واقعی با فرد رابطه داشته باشید ازدواج معقوله بسیار مهمی می باشد و تنها با یک شناخت مجازی نمی توان برای آن تصمیم گیری کرد و بهتر است شناخت در دنیای واقعی را به همراه داشته باشد.با توجه به توضیحات شما ممکن است ایشان همه حقیقت را به شما نگفته باشند یا دلیل دیگری برای رفتارهایشان وجود داشته باشد که بدن صحبت با ایشان نمی توان قضاوتی انجام داد بهتر است از اطمینان زیاد در این فضا خوداری کنید چون می تواند برای شما آسیب روحی و مالی به همراه داشته باشد . بهتر است حقیقت موجود را بپذیرید و به خودتان برای کنار آمدن و پذیرش این موضوع فرصت بدهید . دقت کنید که گاه رابطه های طولانی مجازی می تواند در فرد احساس وابستگی ایجاد کند که حی بعد با دیدن رفتارهای متضاد آن و مشکلات زیاد آنها را نادیده بگیرد.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783

شاد باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد