نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: شوهر درونگرا

2086
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40097
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شوهر درونگرا

سلام خدمت همه اعضا محترم سايت. ببخشيد اگه اشكال نگارشي داره متنم.چون با گوشي تايپ ميكنم يكم برام سخته.من ٣٣ سالمه همسرم٣٥. ٢ ساله ازدواج كرديم.مدت اشناييمون خيلي كم بود و ازدواجمون سنتيه. اشنايي دوري داشتن خونواده ها مون. تو خاستگاري كلا همسرم حرف نزد.حتي يك كلمه. وقتي جدا با هم صحبت كرديم حرف ميزد ولي با صورت بدون حالت و يجوري نشسته بود انگار تو مبل فرو رفته. اون موقع گفتم حتما خجالتيه چون تازه همديگه رو ديديم. اشناييمون تا عقد يك ماه بود كلا! تو اشنايي فقط پيام ميداد . فقط بعد روز خاستگاري زنگ زد ك من از تو خوشم اومده و اينا اونم سربسته گفت بعد ديگه زنگ نزد. بعد ي مدت خودم زنگ زدم بهش و با شوخي گفتم تو ك زنگ نميزني گفتم من زنگ بزنم. گف من كم حرفم خيلي با اين اخلا قم مشكل نداري؟ گفتم نه منم كم حرفم. راقعا هم هستم. همه جا منو ب عنوان ي دختر خجالتي و كم حرف ميشناسم ولي لال نيستم😂 و اين حالتمو دوس ندارم دوس داشتم برونگرا تر بودم. خلاصه ازدواج كرديم. الان بعد دو سال خيلي فكرمو مشغول كرده. اوايل فكر ميكردم خجالتيه بهتر ميشه ولي نشد.بدون اغراق ميگم تو جمع خونوادگي تو ٤ ساعت حتي يك كلمه نميگه.حتي يكي.سرشو ميندازه پايين.مگه اينك يكي ازش سوال بپرسه فقطم ميگه اره يا نه اونم با صداي خيلي پايين و لبخند خجالت زده... شايد الان دعوام كنين ك چ زن بدي هستي و اين از اول اينطوري بود ميخاستي حواستو جمع كني☹️ ولي راستشو بخاين من از اين تو جمع با هم بريم خجالت ميكشم چون شنيدم از خيليها دورادور ك بعش ميگن بي دست و پا.افسرده. اخه تو جمع هول ميشه ي جور تابلويي. شنيدم تو محل كار جديدش مسخره اش ميكنن☹️ نميدونم خودش خبرداره يا نه..شايد بگين ادم عاقل با خرف بقيه زندگي نميكنه ولي قبول كنين سخته وقتي فك كني همه دارن شوهرتو تو دلشون مسخره ميكنن..از هيچ تفريحي خوشش نمياز فقط فوتبال و شنا.ميگم همه جا ك موقعيت اينا فراهم نيس.تو بازي خوانوادگي تو اتاق ك نميشه فوتبال كرد..من خيلي مسافرتهايي ك تفريحات ابي دارن رو دوس دارم.ميگن بريم سفر تو با من مياي از اون مدل تفريخا ميگه نه ميترسم. كلا هيجان دوس نداره و ترسويه.گفتم خوب پس بريم اونجا چكار؟ تو ك با من نمياي منم ك بايد بشينم تو اتاق تو بري شنا چون منم شنا بلد نيستم..جدا هم ك بريم جالب نيس برا زندگيمون..نميدونم الان چيكار كنم.منم درونگرام ولي اگه من ٥٠ باشم اون ٩٠..نميدونم چيكار كنم.دلم ميخاس يكي باشه روحيمو بهتر كنه ولي اينطوري افسرده ميشم اونم ميگه ب من نگو حرف بزن چون منو زير سوال ميبري و فيزيولوژي من همينه به من برميخوره..چيكار كنم اين اختلاف اينقد اذيتم نكنه؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : شوهر درونگرا

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    این موضوع نیاز به بررسی دقیق دارد. آیا ایشان در منزل خودتان نیز کم حرف هستند؟ آیا رابطه ایشان با خانواده خودشان نیز به همین گونه می باشد؟ دوستان صمیمی همسرتان چند نفر هستند؟ آیا از نظر جنسی ایشان مشکلی ندارند؟ عملکرد اجتماعیشان به چه صورت می باشد؟
    دوست عزیز دقت کنید که فرد درون گرا از اعتماد به نفس لازم برخوردار است و این افراد وجه مشترکی با فرد خجالتی و افسرده و گوشه گیر ندارند . شما در اول بهتر است دقت کنید که ایشان از اعتماد به نفس لازم برای صحبت کردن در جمع برخوردار می باشند سعی کنید برای بررسی دقیق به صورت حضوری با ایشان به یک روانشناس مراجعه کنید تا سبک شخصیتی ایشان مورد بررسی قرار گیرد و اقدامات لازم و آموزش های لازم در این زمینه صورت گیرد . بسیاری زا رفتراها از جمله سبک بیان و اعتماد به نفس می تواند با آموزش بهتر شود.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783
    شاد باشید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : شوهر درونگرا

سلام

شوهر شما سرد مزاج هست و علت درونگرایی یا ترس یا کم حرف بودنشون همینه.

ایشون و حتی خود شما باید مدت زیادی غذاهایی با طبع(مزاج) گرم بخورید.

در مورد دونستن مزاج غذاها و میوه ها توی اینترنت سرچ کنید کم کم همشو متوجه میشید چی به چیه.

به یک پزشک طب سنتی ماهر مراجعه کنید و مشورت دقیقتری بگیرید.

در ضمن میوه بِه، قلب رو قوی میکنه و انسان ترسو رو شجاع.

این لینکو ببینید
    ویرایش توسط Experience : 02-06-2019 در ساعت 11:16 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد