نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: شک در انتخاب

1439
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37469
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

شک در انتخاب

سلام
    من حدود پنج ماه است که نامزد کردم ولی الان بعد از گذشت پنج ماه احساس میکنم توانتخابم اشتباه کردم دید من از ازدواج با چیزی که برام اتفاق افتاده خیلی متفاوت بوده و ایشون هیچ شباهتی به مردی ک من انتظار داشتم ندارند و خب به طبع در این مدت احساس میکنم به ایشون علاقه مند شدم ولی با رفتاراش به شدت ازارم میده و من موندم بین احساسی ک هنوز کامل شکل نگرفته و انتظاراتم....
    من دانشجو هستم و در شهر دیگه ای تحصیل میکنم دور از خانواده خودم و همسرم و 21سال سن و همسرم هم 26 سال سن دارند.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : شک در انتخاب

سلام
    میشه بفرمایید ملاک شما چی هست و ایشون چه معیارهایی دارند و چه رفتارهایی دیدین ک آزارتون میدن و نحوه آشنایی تون چطور بود

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    گفتید نامزد کردید کلمه نامزد کردید تو ایران مفاهیم چندگانه دارد لطف کنید دقیق بگویید فقط شیرینی خورده هم شدید و عقد دائم نکردید یا اصلا عقد نکردید یا فقط صیغه محرمیت خواندید برای آشنایی بیشتر.
    اگر عقد دائم نکردید حتما با نامزدتان پیش یک مشاور ازدواج بروید تا میزان تضاد یا توافق با هم مشخص شود

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37469
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    سلام
    میشه بفرمایید ملاک شما چی هست و ایشون چه معیارهایی دارند و چه رفتارهایی دیدین ک آزارتون میدن و نحوه آشنایی تون چطور بود
    حتما
    رفتارهای جزیی زیادی هست ک ازار دهنده اند فراموش کردن تاریخ هایی ک نباید قول هایی ک از دید من مهم اند خجالتی بودن و تعارفی بودن بیش از حدشون و البته مهم تر از همه اینکه حرفم رو متوجه نمی شوند و ممکن بارها و بارها رفتاری رو ک قبلا تذکر دادم رو تکرار کنند و اینکه ما قبلا طبق قرار بینمون ناراحتی هامون رو قرار به ابراز گذاشتیم تا کهنه نشن ولی ایشون به دلیل خجالتی بودن ابراز نمیکنند و دقیقا زمانی ک من حرفم رو میزنم تازه یاد ناراحتی های مشابه خودشون می افتند.

5. کاربران زیر از farzaneh000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37469
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    گفتید نامزد کردید کلمه نامزد کردید تو ایران مفاهیم چندگانه دارد لطف کنید دقیق بگویید فقط شیرینی خورده هم شدید و عقد دائم نکردید یا اصلا عقد نکردید یا فقط صیغه محرمیت خواندید برای آشنایی بیشتر.
    اگر عقد دائم نکردید حتما با نامزدتان پیش یک مشاور ازدواج بروید تا میزان تضاد یا توافق با هم مشخص شود
    نه
    متاسفانه عقد دائم کردیم و همین هست که من رو به شک انداخته جدا بشم یا ادامه بدم

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط farzaneh000 نمایش پست ها
    نه
    متاسفانه عقد دائم کردیم و همین هست که من رو به شک انداخته جدا بشم یا ادامه بدم
    سلام دوست عزیز
    کمی زود ازدواج کردید و الان دارید دچار تغییر حالات و روحیات خودتون به اقتضای سنتون میشید.
    بنظر میاد هیچکدوم روش های برقراری ارتباط درست رو نمیدونید. خجالتی بودن ایشون بحثی هست که قابل حل میتونه باشه. لطفا کمی بیشتر در مورد نحوه برخورد متقابل بخونید و هردو توی به کلاس های راه و روش های برقراری ارتباط و برخورد زوجین با یک دیگر (که اغلب کلینیک های مشاوره خانواده و ... دارند)در شهر خودتون مراجعه کنید.
    موفق باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد