نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: ازدواج

825
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37792
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدواج

???
    ویرایش توسط ma1397 : 01-31-2018 در ساعت 01:31 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط aida hasani نمایش پست ها
    سلام
    من حدود 3 سال است با اقای متاهلی در رابطه هستم خودم هم مطلقه هستم .این اقا بخاطر مشکلاتی که با همسر خود دارد شدیدا وابسته بنده شده .و هرد دختر داریم ایشون خودشون بچه طلاق هستن و بخاطر دخترشان نمیتوانند جدا شوند ما جفتمون در یک جا مشغول هستیم و من صیغه این اقا هستم
    از طرفی برای من خواستگار امده و کاملا شرایط خوبی برای ازدواج با من دارند
    از طرفی عشقی که نسبت به اون اقا دارم ودل کندن سخته
    و از طرفی این اقا شرایط خوبی برای ازدواج با من دارند و میتونند عهده دار من و دخترم بشوند و خودشان دختر دارند
    لطفا مرا راهنمایی کنید باتشکر
    سلام ابتدا سن خودتون و هر دو اقا رو بفرمایید و بگید دخترانتان چند ساله هستند؟ سرکار خانم پاسخ شما کاملا مشخصه.
    به هیچ وجه نباید وارد رابطه با یک مرد متاهل می شدید. خودتون هم میدونید که این رابطه پایان خوشی نخواهد داشت و حتی اگر اون اقا از همسرشون جدا بشوند و با شما ازدواج کنند، شما در دلتون میدونید که این کارتون چقدر اشتباه بوده، بهتره هرچه زودتر این رابطه رو به اتمام برسونید. و زندگی جدیدی شروع کنید اگر این خواستگار جدیدتون شرایط خوبی دارند بهشون فکر کنید.
    شما به دخترتون هم باید فکر کنید اینکه چقدر ممکنه از فهمیدن این موضوعات ضربه بخوره و اذیت بشه.
    موفق باشید

3. کاربران زیر از ghm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37792
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0
    -0
    kjghdxtxytcv
    ویرایش توسط ma1397 : 02-02-2018 در ساعت 12:14 AM

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط aida hasani نمایش پست ها
    من 30 ساله هستم
    و اقایی که باهاشون در رابطه هستم 30 ساله هستن اون اقایی هم که خواستگار بنده هستن 40 ساله
    من نسبت به اون خواستگار هیچ حطی ندارم و تمام حسم واسه اقایی هس که در ارتباطم واقعا موندم
    ببینید بعد از طلاق یا مرگ طرف مقابل، افراد وارد یک سوگ و بهت میشن و بلافاصله سعی میکنند ناامیدانه مثل کسی که داره غرق میشه خودشونو نجات بدن و گاهی نمیدونن این کنده ی پوسیده که خودشونو بهش وصل کردن باعث میشه بیشتر فرو برند توی باتلاق یا ...
    این آقا در واقع برای شما جذابیتی ندارند و فقط شما وابسته ایشون شدید. در اسرع وقت بدون اینکه اعلام کنید میخوایید تموم کنید رابطه رو تمومش کنید و سیم کارتتون رو عوض کنید. چون اگر بگید اون اقاهم به گریه زاری و غصه میافته و باعث میشه که نتونید تمومش کنید.
    میپرسید غصه نمیخورم؟ میگم چرا میخورید. اذیت نمیشم؟ میگم چرا. اما شما یک زن بالغ هستید و باید بدونید زندگی که روی خرابه زندگی دیگران بسازید. زندگی با دوامی نخواهد بود. حتی اگر به این خواستگار جدید هم حس ندارید بگذارید یک مدت تنها بمونید. تا بتونید خودتون رو بشناسید.
    این رابطه ای که داخلش هستید رابطه ای بشدت بیمار هست. خودتون رو بگذارید جای همسر اون اقا چقدر از اینکه این موضوع رو میفهمیدید ضربه می خوردید و خرد میشدید.
    این اقا حق نداره به علت اینکه مشکل داره با کس دیگه ای باشه. باید یا مشکلشون رو حل می کردن و یا تمومش می کردند زودتر.
    امیدوارم بدونید که چقدر این انتخاب تون در سرنوشت 6 نفر دیگه هم تاثیر داره.

6. کاربران زیر از ghm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37739
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

ببینید مگه شما نمیگید آقا متاهل هستند پس ایشون به خانواده ایی تعلق دارند و شما نباید اصلا با اون آقا ارتباطی برقرار میکردید چه برسه به اینکه بخواین ازدواج کنید به نظر من که از این ازدواج و رابطه دوری کنید و به همون خواستگارتون فکر کنید
    شما یک لحظه خودتون رو جای همسر و دختر اون آقا بزارید اون وقت تصمیم بگیرید
    و فکر اون آه و نفرین های خانواده اون مرد که پشت شما و دخترتون میفته باشین
    امضای ایشان
    دردیست غیر مردن کان را دوا نباشد...[

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد