نمایش نتایج: از 1 به 32 از 32

موضوع: علاقه به زن شدن

3901
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42326
    تشکـر
    3
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

علاقه به زن شدن

سلام.من یه پسر ۲۴ ساله هستم که از بچگی دلم میخاست دختر باشم
    خوب وقتی به بلوغ رسیدم این موضوع شدت گرفت...
    اما ۳ ۴ سال اخیر خیلی شدید منو اذیت میکنه
    همه جانبه مثلا هم دلم لباس دخترانه میخاد-اینو بگم که من چند سالی هست که اگر فرصتی پیدا کنم مخفیانه لباس دخترانه امتحان میکنم البته فرصتش زیاد پیش نمیاد-
    هم از نظر جنسی دلم میخاد زن باشم و...-من متاسفانه به خود ارضایی اعتیا ددارم...در این مورد هم لازمه ذکر کنم همیشه توی فانتزیم من زن بودم ....و اینکه من به مطالعه محتوایی که مربوط به داستان هایی با موضوع افراد تغییر جنسیت داده یا زن پوش و ... هست هم اعتیاد پیدا کردم و این سه مورد هر یک محرک بقیه هست....-
    هم رفتاری و....

-موارد روانی دیگر-از طرفی من به خاطر تحصیلم استرس شدید دارم و حتی افسردگی هم در کل دارم و با اینکه درسم خوبه و توی یه دانشگاه خوب هستم اما خیلی تمرکزمو بهم میزنه....

هزینه مراجعه به روان شناس زیاده و چون مشغول به تحصلم کاری که درآمد مکفی برای این مورد را داشته باشه ندارم فعلا...

در مورد هورمون هم خوب من تا بحال برای مشکلم پیش پزشک و روان شناس نرفتم و تست میزان هورمون هم ندادم اما ظاهر فیزیکیم کاملا مردونه هست...

میشه کمک کنین

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42326
    تشکـر
    3
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : علاقه به زن شدن

راستی اگر توی آدرس اشتیاهی هم سوالمو پرسیدم بگین تا جا به جاش کنم....

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط بادخفیف نمایش پست ها
    همه جانبه مثلا هم دلم لباس دخترانه میخاد-اینو بگم که من چند سالی هست که اگر فرصتی پیدا کنم مخفیانه لباس دخترانه امتحان میکنم البته فرصتش زیاد پیش نمیاد-
    هم از نظر جنسی دلم میخاد زن باشم و...-من متاسفانه به خود ارضایی اعتیا ددارم...در این مورد هم لازمه ذکر کنم همیشه توی فانتزیم من زن بودم ....و اینکه من به مطالعه محتوایی که مربوط به داستان هایی با موضوع افراد تغییر جنسیت داده یا زن پوش و ... هست هم اعتیاد پیدا کردم و این سه مورد هر یک محرک بقیه هست....-
    هم رفتاری و....

-موارد روانی دیگر-از طرفی من به خاطر تحصیلم استرس شدید دارم و حتی افسردگی هم در کل دارم و با اینکه درسم خوبه و توی یه دانشگاه خوب هستم اما خیلی تمرکزمو بهم میزنه....

هزینه مراجعه به روان شناس زیاده و چون مشغول به تحصلم کاری که درآمد مکفی برای این مورد را داشته باشه ندارم فعلا...

در مورد هورمون هم خوب من تا بحال برای مشکلم پیش پزشک و روان شناس نرفتم و تست میزان هورمون هم ندادم اما ظاهر فیزیکیم کاملا مردونه هست...

میشه کمک کنین

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

این فاکتور که میگین از لحاظ هورمونی احتمالا مشکلی ندارین چون ظاهر مردونه دارین کاملا خطاست
    خیلی از مردها هستن که خیلی ظاهر مردونه ندارند اما علایق وعواطف مردونه دارند وحال شما با ظاهری مردونه وعلایق زنانه هستین پس یک اصل رو بدونید هورمون ومیزان هورمون مردانه اصلا با ظاهر در ارتباط نیست مگر دو یا چند عامل مثلا رویش مو درصورت به برخی عوامل ژنتیک وهورمونی بستگی داره

درحقیقت اطمینان از صحت غده های بدن ومیزان هورمون متناسب آنها با قضاوت از ظاهر بیگانه است برای همین در سطح کشور هورمون شناسان قابلی به عنوان دکتر هورمون شناس هست

اما حتی یک فرضیه که وجود اثبات شده ندارد شامل چند ریشه واحتمال است
    پس مشکل شما که به طور حتم وجودخارجی داره ممکنه از چند عامل ناشی بشه

یکی از عوامل سوء محبت از طرف پدرتان در دوران کودکی وحتی نو جوانی

دوم شما بیشتر با افراد مونث خانواده درزمان شکل گیری شخصیتتان رابطه صمیمانه داشتین

سوموم عدم شناخت کامل از نیاز های جنسی خود

چهارم دامن زدن به این احساسات از جانب خودتون (پوشیدن لباس های زنانه)

پنجم رفت وآمد نکردن ویا ارتباط کم در مکان های عمومی مردانه درزمان شکل گیری شخصیت وحتی بعد از آن

اما راه حل ابتدا پزشک همو سکشوال وهورمون شناس
    دوم گفتگو با مشاور جنسی وروانپزشک درباره فانتزی های جنسی
    سوم پرهیز از شرایط وافکاری که به این وضعیت دامن میزنند
    مثل پوشیدن لباس های زنانه

درنهایت راه حل مشکل شما ازبستر ذهن شما آغاز میشه همون طور که ما دین رو با بعضی از محدودیت هاش بر اساس تبلیغ والدین بر اساس سخنان مبارک قرآن پذیرفتیم

شما این مشکل را بر اساس تلقین خودتون با تصورزن بودن درفانتزی های جنسی وبر اساس پوشش های گاه گاه به سبک زنان در ذهن خودتون وافکار خودتون تشدید کردید

4. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42326
    تشکـر
    3
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saltanat نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

این فاکتور که میگین از لحاظ هورمونی احتمالا مشکلی ندارین چون ظاهر مردونه دارین کاملا خطاست
    خیلی از مردها هستن که خیلی ظاهر مردونه ندارند اما علایق وعواطف مردونه دارند وحال شما با ظاهری مردونه وعلایق زنانه هستین پس یک اصل رو بدونید هورمون ومیزان هورمون مردانه اصلا با ظاهر در ارتباط نیست مگر دو یا چند عامل مثلا رویش مو درصورت به برخی عوامل ژنتیک وهورمونی بستگی داره

درحقیقت اطمینان از صحت غده های بدن ومیزان هورمون متناسب آنها با قضاوت از ظاهر بیگانه است برای همین در سطح کشور هورمون شناسان قابلی به عنوان دکتر هورمون شناس هست

اما حتی یک فرضیه که وجود اثبات شده ندارد شامل چند ریشه واحتمال است
    پس مشکل شما که به طور حتم وجودخارجی داره ممکنه از چند عامل ناشی بشه

یکی از عوامل سوء محبت از طرف پدرتان در دوران کودکی وحتی نو جوانی

دوم شما بیشتر با افراد مونث خانواده درزمان شکل گیری شخصیتتان رابطه صمیمانه داشتین

سوموم عدم شناخت کامل از نیاز های جنسی خود

چهارم دامن زدن به این احساسات از جانب خودتون (پوشیدن لباس های زنانه)

پنجم رفت وآمد نکردن ویا ارتباط کم در مکان های عمومی مردانه درزمان شکل گیری شخصیت وحتی بعد از آن

اما راه حل ابتدا پزشک همو سکشوال وهورمون شناس
    دوم گفتگو با مشاور جنسی وروانپزشک درباره فانتزی های جنسی
    سوم پرهیز از شرایط وافکاری که به این وضعیت دامن میزنند
    مثل پوشیدن لباس های زنانه

درنهایت راه حل مشکل شما ازبستر ذهن شما آغاز میشه همون طور که ما دین رو با بعضی از محدودیت هاش بر اساس تبلیغ والدین بر اساس سخنان مبارک قرآن پذیرفتیم

شما این مشکل را بر اساس تلقین خودتون با تصورزن بودن درفانتزی های جنسی وبر اساس پوشش های گاه گاه به سبک زنان در ذهن خودتون وافکار خودتون تشدید کردید
    ممنون از پاسختون
    من چند مورد بگم اگر میشه بیشتر راهنمایی کنین
    بله من رابطه خیل صمیمانه ای با خواهرانم داشتم و دارم اما با برادرانم خیر
    اما من زمان زیادی در محیط کار پدرم که کاملا مردانه هست گذرانده ام و اتفاقا در خفا از آن کاملا متنفرم اما به هر حال به عنوان یک پسر تابستان های زیادی را در آن محیط بوده ام.
    متاسفانه طبق آنچه گفته شد درآمد مکفی برای مراجعه به روان شناس و .. را ندارم و از طرفی این مورد نیز قابل انتقال به خانواده نیست تا حمایت مالی ایشان را داشته باشم.
    من ساکن خوابگاه هستم و در نتیجه تنها زمان هایی که به خانه میروم یعنی هر چند ماه یکبار فرصت زنپوشی میابم و آن هم بسیار محدود ...
    اما موارد خود و ارضایی و مطالعه کپشن-محتوای مذکور- هم چنان ادامه دارد....

با توجه به این موراد...
    من سعی میکنم از این مرد دوری کنم هرچند اعتیاد شدید کار را دشوار میکند...
    اما :
    ایا منابعی وجود دارد که بتوانم با مطالعه آن سعی در درمان خود کنم یا ....
    من مراجع انگلیسی را نیز مطالعه کرده ام اما متاسفانه معمولا به معرفی مشکل پرداخته شده ولی برای درمان خیر
    .............
    در صورت امکان مرا بیشتر راهنمایی نمایید...

و همچنین مورد دیگر اینکه فرمودین به پزشک نیز مراجعه شود...در این مورد به چه پزشکی دقیقا باید مراجعه نمایم؟و این مورد همراه با آزمایش های احتمالی آن ...چه میزان هزینه خواهد داشت؟
    البته ممکنه هزینه را نشه گفت اما اینکه چه پزشمی لازمه و چه میزان را اگر میدونین بهم بگین ممنون میشم...
    ویرایش توسط بادخفیف : 11-07-2019 در ساعت 03:37 PM

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42326
    تشکـر
    3
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

در مورد مراجعه به پزشک...در این مورد به چه پزشکی دقیقا باید مراجعه نمایم؟و این مورد همراه با آزمایش های احتمالی آن ...چه میزان هزینه خواهد داشت؟
    البته ممکنه هزینه را نشه گفت اما اینکه چه پزشکی لازمه و چه میزان مراجعه رو اگر میدونین بهم بگین ممنون میشم...

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

ممنون از پاسختون
    من چند مورد بگم اگر میشه بیشتر راهنمایی کنین
    بله من رابطه خیل صمیمانه ای با خواهرانم داشتم و دارم اما با برادرانم خیر
    اما من زمان زیادی در محیط کار پدرم که کاملا مردانه هست گذرانده ام و اتفاقا در خفا از آن کاملا متنفرم اما به هر حال به عنوان یک پسر تابستان های زیادی را در آن محیط بوده ام.
    متاسفانه طبق آنچه گفته شد درآمد مکفی برای مراجعه به روان شناس و .. را ندارم و از طرفی این مورد نیز قابل انتقال به خانواده نیست تا حمایت مالی ایشان را داشته باشم.
    من ساکن خوابگاه هستم و در نتیجه تنها زمان هایی که به خانه میروم یعنی هر چند ماه یکبار فرصت زنپوشی میابم و آن هم بسیار محدود ...
    اما موارد خود و ارضایی و مطالعه کپشن-محتوای مذکور- هم چنان ادامه دارد....

با توجه به این موراد...
    من سعی میکنم از این مرد دوری کنم هرچند اعتیاد شدید کار را دشوار میکند...
    اما :
    ایا منابعی وجود دارد که بتوانم با مطالعه آن سعی در درمان خود کنم یا ....
    من مراجع انگلیسی را نیز مطالعه کرده ام اما متاسفانه معمولا به معرفی مشکل پرداخته شده ولی برای درمان خیر
    .............
    در صورت امکان مرا بیشتر راهنمایی نمایید...
    اینکه شما هرچند وقت یکبار فرصت زن پوشی پیدامیکنید دلیل بر این نیست که شما به خاطر اینکه هرچند وقت یکبار فرصت میکنید پس بنابر این تشدید مشکل از این کار نیست
    بلکه شما یک مُتاد را درنظر بگیر که به اجبار خانواده به کمپ ترک اعتیاد رفته ولی بعد از بازگشت دراولین فرصت مواد مصرف خواهد کرد این دقیقا مثل شماست درسته خیلی به ندرت فرصت به دست میارین اما از این فرصت درجهت ترک رفتار استفاده نمیشود بنابر این همان طور که گفتم ابتدا ذهنیت خودرا از اینکه من زنم یااز زنانه بودن خوشم می آید پاک کن

من قید کردم درزمان شکل گیری شخصیت با افراد مونث خانواده در ارتباط بیشتر وصمیمانه تر بودین عموما(یک تا پنج سال)

بعد از آن شما شخصیت خودرا انتخاب کرده بودید ودیگر حظور درمحل کار پدر فایده نداشته همانطور که میگین از بودن در اون محیط نا راضی هستین

بازهم میگم با پزشک موضوع را درمیان بگزارین یا دراصرع وقت این کاررو انجام بدین

من در اصرع وقت کتاب یا کتاب های به شما معرفی خواهم کرد که برای شما مناسب واقع خواهد شد

درضمن یاری گرفتن از خدای رحمن و قرآن خواندن را فراموش نکنید

وکتاب دکتر محمود بهشتی با نام عشق رمز حیاط به بالا بردن سطح معنویات شما کمک خواهد کرد شما باید خودرا درزمینه معنویات هم بسط دهید

8. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42326
    تشکـر
    3
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

اینکه شما هرچند وقت یکبار فرصت زن پوشی پیدامیکنید دلیل بر این نیست که شما به خاطر اینکه هرچند وقت یکبار فرصت میکنید پس بنابر این تشدید مشکل از این کار نیست
    بلکه شما یک مُتاد را درنظر بگیر که به اجبار خانواده به کمپ ترک اعتیاد رفته ولی بعد از بازگشت دراولین فرصت مواد مصرف خواهد کرد این دقیقا مثل شماست درسته خیلی به ندرت فرصت به دست میارین اما از این فرصت درجهت ترک رفتار استفاده نمیشود بنابر این همان طور که گفتم ابتدا ذهنیت خودرا از اینکه من زنم یااز زنانه بودن خوشم می آید پاک کن

من قید کردم درزمان شکل گیری شخصیت با افراد مونث خانواده در ارتباط بیشتر وصمیمانه تر بودین عموما(یک تا پنج سال)

بعد از آن شما شخصیت خودرا انتخاب کرده بودید ودیگر حظور درمحل کار پدر فایده نداشته همانطور که میگین از بودن در اون محیط نا راضی هستین

بازهم میگم با پزشک موضوع را درمیان بگزارین یا دراصرع وقت این کاررو انجام بدین

من در اصرع وقت کتاب یا کتاب های به شما معرفی خواهم کرد که برای شما مناسب واقع خواهد شد

درضمن یاری گرفتن از خدای رحمن و قرآن خواندن را فراموش نکنید

وکتاب دکتر محمود بهشتی با نام عشق رمز حیاط به بالا بردن سطح معنویات شما کمک خواهد کرد شما باید خودرا درزمینه معنویات هم بسط دهید
    از پاسختون متشکرم
    بله من در سن بسیار کم هم روابط به همین شکل بوده است یعنی روابط بسیار صمیمانه تر با خواهران و حضور بسیار پررنگ تر مادر...
    بابت معرفی کتب پیشاپیش متشکرم
    من فردی نسبتا مذهبی هستم واتفاقا پریشانی این قضیه و اعتیاد به پدیده شوم خودارضایی مانع راه من گردیده است و اثرات منفی فراوان داشته است.
    در مورد پژشک هم اگر میشود راهنمایی بفرماییید من باید پیش چه پزشک یا پزشکانی بروم...-چرا که احتمالا این مورد نیاز به مراجعه مکرر نداشته و هزینه آن را میتوانم متقبل شوم....
    در مورد ذهنیت نسبت به خودم قبلا تلاش نموده ام اما این مورد بسیار سخت هست....

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

در مورد مراجعه به پزشک...در این مورد به چه پزشکی دقیقا باید مراجعه نمایم؟و این مورد همراه با آزمایش های احتمالی آن ...چه میزان هزینه خواهد داشت؟
    البته ممکنه هزینه را نشه گفت اما اینکه چه پزشکی لازمه و چه میزان مراجعه رو اگر میدونین بهم بگین ممنون میشم...
    پزشک اورو لوژی وهورمون شناس روانپزشک( به خاطر فانتزی های ذهنیت درمورد زن شدن )
    برای ابتدا میتونی از اینتر نت کمک بگیری ونام دکتر اورو لوژی یا................ سرچ کنی بانام شهری که توشی بهت کمک میکنه بعد شماره ی مطب پزشک رو تهیه کن وبعد اقدام شما هرکدام از پزشک های فوق را انتخاب کنی درصورت نیاز شمارا به پزشک های بعدی مورد نیاز ارجاع میدهند بامعرفی نامه کتبی
    ویرایش توسط Saltanat : 11-07-2019 در ساعت 03:57 PM

11. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42326
    تشکـر
    3
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

پزشک اورو لوژی وهورمون شناس روانپزشک( به خاطر فانتزی های ذهنیت درمورد زن شدن )
    برای ابتدا میتونی از اینتر نت کمک بگیری ونام دکتر اورو لوژی یا................ سرچ کنی بانام شهری که توشی بهت کمک میکنه بعد شماره ی مطب پزشک رو تهیه کن وبعد اقدام شما هرکدام از پزشک های فوق را انتخاب کنی درصورت نیاز شمارا به پزشک های بعدی مورد نیاز ارجاع میدهند
    اهان خیلی ممنون
    پس من به ترتیب به این سه پزشک :
    ۱.اورولوژیست
    ۲.هورمون شناس
    ۳.روان شناس
    مراجعه نمایم...درسته؟
    راستش چون هزینه مشاوره خیلی بالا میشه میخواهم فعلا فقط تا مرحله اطلاع از سلامت هورمونی را پیش بروم یعنی دو پزشک اول...

راستی الان تهران هستم فلذا اگر پزشکی هست که ممکنه بتونه کمک کنه رو معرفی کنین هم ممنون میشوم
    وگرنه هم که بله اینترنت هست...

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

اهان خیلی ممنون
    پس من به ترتیب به این سه پزشک :
    ۱.اورولوژیست
    ۲.هورمون شناس
    ۳.روان شناس
    مراجعه نمایم...درسته؟
    راستش چون هزینه مشاوره خیلی بالا میشه میخواهم فعلا فقط تا مرحله اطلاع از سلامت هورمونی را پیش بروم یعنی دو پزشک اول...

راستی الان تهران هستم فلذا اگر پزشکی هست که ممکنه بتونه کمک کنه رو معرفی کنین هم ممنون میشوم
    وگرنه هم که بله اینترنت هست...
    اگه اصفهان بودین بله خیلی ازپزشک هارو میشناختم
    اما تهران نه متاسفانه

ترتیب پزشک ها مهم نیست مهم اقدام با یکی از آنهاست برای مثال دکتر هورمون شناس وقتی جواب آزمایشتو ببینه دارو میده ودرصورت نیاز بهت معرفی نامه کتبی میده که پیش فلان دکتر اورو لوژی هم برو ویا برعکس فقط با یکی از پزشکان که گفتم اقدام کن بقیه حله

14. 2 کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42326
    تشکـر
    3
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

اگه اصفهان بودین بله خیلی ازپزشک هارو میشناختم
    اما تهران نه متاسفانه

ترتیب پزشک ها مهم نیست مهم اقدام با یکی از آنهاست برای مثال دکتر هورمون شناس وقتی جواب آزمایشتو ببینه دارو میده ودرصورت نیاز بهت معرفی نامه کتبی میده که پیش فلان دکتر اورو لوژی هم برو ویا برعکس فقط با یکی از پزشکان که گفتم اقدام کن بقیه حله
    ببخشید خیلی زیاد سوال میپرسم
    واقعا انقدر نمیدونم چکار کنم که از همین هم وسواس گرفتم
    خوب به نظرتون کدوم دکتر اول بر منطقی تره؟...من فکر کردم اونو به ترتیبش گفتین...
    اصفهان...راستش محل س************ت خانواده ام اصفهانه اما خوب نمیخام دزدکی برم و ناچارا باید همین جا که خانواده نیست بروم...اگر دیدم کسی رو پیدا نکردم با عرض معذرت در اون مورد هم بعدا ازتون راهنمایی میگیرم

16. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

ببخشید خیلی زیاد سوال میپرسم
    واقعا انقدر نمیدونم چکار کنم که از همین هم وسواس گرفتم
    خوب به نظرتون کدوم دکتر اول بر منطقی تره؟...من فکر کردم اونو به ترتیبش گفتین...
    اصفهان...راستش محل س************ت خانواده ام اصفهانه اما خوب نمیخام دزدکی برم و ناچارا باید همین جا که خانواده نیست بروم...اگر دیدم کسی رو پیدا نکردم با عرض معذرت در اون مورد هم بعدا ازتون راهنمایی میگیرم

خواهش میکنم اگر سوال های خصوصی هم داری که نمیتونی اینجا مطرح کنی اگه توی پیام خصوصی بگی درخدمت هستم

اورولوژی گزینه منطقی تره البته اگه باهاش صادق باشی وبدون سانسور همه چیو بگی وازش بخواه ازت آزمایش سطح هورمون مردونه به عمل بیاد

کتاب هارو باید برم کتابخونه خانگی پدربزرگم واسمشو برات پست بزنم یکم طول میکشه

17. 2 کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    6

هم رفتاری و....

میشه کمک کنین
    سلام اگه این علاقمندی شما اختلال در زندگیتون ایجاد نمیکنه پس مشکلی نداره

حتی تمایل به همجنس هم سالهاست که از لیست بیماریهای روانی دی اس ام پاک شده و دیگه بیماری محسوب نمیشه

اما اگه خواهان تغییر جنسیت باشین بایستی اینو بدونین که هزینه بسیار بسیار هنگفتی داره و شامل چند مرحله جراحی و داروها و درمانهای جانبیه که خود عمل هم در ایران انجام نمیشه

برا اینکه دولت یه قسمت از هزینه رو تقبل کنه شما رو به مرکز روانشناسی مخصوصی میفرستن روانشناس با شما صحبت میکنه تستهای هورمونی گرفته میشن و اگه معلوم کنه شما واقعا اندیکاسیون این عمل هستین دولت(بیمه) بخش مهمی از هزینه ها رو تقبل میکنه وگرنه کل هزینه ها بر عهده خودتون خواهد بود و نتیجه دلخواهی هم نخواهید گرفت

من از نزدیک با این افراد در ارتباط بودم
    بعد از تغییر جنسیت متاسفانه خیلی به سختی در جامعه پذیرفته میشن
    با توجه به فرهنگ ضعیفی که در جهان سوم حاکمه نگاه اکثر مردم به اینجور افراد ،پر از نفرت و انزجاره
    این یه حقیقت تلخه و البته با توجه به توضیحات شما راجع به ظاهر فیزیکیتون خیلی بعیده که وضع هورمونی شما به گونه ای باشه که مرکز مربوطه تایید کنه و تحت عمل قرار بگیرین

همونطور که گفتم اگر واقعا این علاقمندی شما مخل ارامش و روند طبیعی زندگیتون نیست اهمیتی ندین و به همین روال فعلی ادامه بدین
    فانتزیهای جنسی خاص لزوما بیماری نیستن و افرادی با فانتزیهای خیلی عجیبتر و نامتعارفتر از شما دارن زندگی عادیشونو میکنن و هیچ مشکلی هم ندارن
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

19. 2 کاربران زیر از delvapas2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42326
    تشکـر
    3
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط delvapas2000 نمایش پست ها
    سلام اگه این علاقمندی شما اختلال در زندگیتون ایجاد نمیکنه پس مشکلی نداره

حتی تمایل به همجنس هم سالهاست که از لیست بیماریهای روانی دی اس ام پاک شده و دیگه بیماری محسوب نمیشه

اما اگه خواهان تغییر جنسیت باشین بایستی اینو بدونین که هزینه بسیار بسیار هنگفتی داره و شامل چند مرحله جراحی و داروها و درمانهای جانبیه که خود عمل هم در ایران انجام نمیشه

برا اینکه دولت یه قسمت از هزینه رو تقبل کنه شما رو به مرکز روانشناسی مخصوصی میفرستن روانشناس با شما صحبت میکنه تستهای هورمونی گرفته میشن و اگه معلوم کنه شما واقعا اندیکاسیون این عمل هستین دولت(بیمه) بخش مهمی از هزینه ها رو تقبل میکنه وگرنه کل هزینه ها بر عهده خودتون خواهد بود و نتیجه دلخواهی هم نخواهید گرفت

من از نزدیک با این افراد در ارتباط بودم
    بعد از تغییر جنسیت متاسفانه خیلی به سختی در جامعه پذیرفته میشن
    با توجه به فرهنگ ضعیفی که در جهان سوم حاکمه نگاه اکثر مردم به اینجور افراد ،پر از نفرت و انزجاره
    این یه حقیقت تلخه و البته با توجه به توضیحات شما راجع به ظاهر فیزیکیتون خیلی بعیده که وضع هورمونی شما به گونه ای باشه که مرکز مربوطه تایید کنه و تحت عمل قرار بگیرین

همونطور که گفتم اگر واقعا این علاقمندی شما مخل ارامش و روند طبیعی زندگیتون نیست اهمیتی ندین و به همین روال فعلی ادامه بدین
    فانتزیهای جنسی خاص لزوما بیماری نیستن و افرادی با فانتزیهای خیلی عجیبتر و نامتعارفتر از شما دارن زندگی عادیشونو میکنن و هیچ مشکلی هم ندارن
    ممنون از پاسختون
    خیر به هیچ وجه دنبال تغییر جنسیت نیستم چون شریاطش حداقل در ایران که فاجعه هست و نمیخاهم با اطرافیانم و ... در تقابل باشم...
    اتفاقا دنبال این هستم که کمی نرمال تر فکر کنم و به رویه معمول جامعه برسم
    حقیقتش مشکل اینه که تمرکز زیادی را ازم میگیره ...
    و فانتزیش در کنار اعتیادم به خودارضایی و کپشن خوانی که ذکر شد در کنار هم وقت و انرژی زیادی تلف میکنند...

من دوست دختر نداشتم هیچ وقت...نمیدونم شاید اون میتونست کمک کنه اما فعلا که اذیتم میکنه این وضعیت

21. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    6

ممنون از پاسختون
    خیر به هیچ وجه دنبال تغییر جنسیت نیستم چون شریاطش حداقل در ایران که فاجعه هست و نمیخاهم با اطرافیانم و ... در تقابل باشم...
    و فانتزیش در کنار اعتیادم به خودارضایی و کپشن خوانی که ذکر شد در کنار هم وقت و انرژی زیادی تلف میکنند...

من دوست دختر نداشتم هیچ وقت...نمیدونم شاید اون میتونست کمک کنه اما فعلا که اذیتم میکنه این وضعیت
    پس یعنی قلبا تمایل به تغییر جنسیت دارین اما چون زیرساختهای فرهنگیش اینجا وجود نداره اقدام نمیکنین؟

اگه بخشی از تمرکز شما رو میگیره یعنی مخل اسایش شماست و لازمه دنبال درمان باشین
    میتونین به یه روانشناس مراجعه کنین
    روانشناس ممکنه از تکنیکهای روان درمانی استفاده کنه و مشکل شما حل بشه(اگه خیلی خوش شانس باشین)
    و ممکنه صلاح بدونه شما رو به یه س.ک.س تراپیست ارجاع بده
    و حتی شاید لازم باشه به روانپزشک هم ارجاع داده بشین

یک جلسه مراجعه به روانشناس خیلی چیزها رو واستون روشن خواهد کرد و بطور تقریبی میتونین حدس بزنین دورنمای درمان شما چگونه خواهد بود

اعتیاد به خودارضایی یه مشکل جداگانه س
    البته شاید شیوه خودارضایی شما مرتبط با همین گرایش شما باشه
    اما اعتیاد به اینکار خود به تنهایی یه مشکل محسوب میشه که به احتمال قوی همون روانشناس میتونه به شما کمک کنه خودارضاییها رو کم کنین و به مقدار نرمال برسونین

شما ۲۴ سالتونه و تابحال دوست دختر نداشتین؟
    ایا علتش همین گرایش خاص شما بوده یا دلیل دیگه؟

بله اگه دوست دختر داشتین لااقل میتونم به قطعیت بگم معتاد به خودارضایی نمیشدین
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

22. کاربران زیر از delvapas2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

ممنون از پاسختون

سلام
    من به عنوان کسی که میخواد بهت مشاوره بده باید کشوری که توش زندگی میکنی خانواده ای که توش زندگی میکنی
    فرهنگی که باهاش در ارتباطی ومذهبی که توی کشورت رایجه وشئوناتی که پاره ای از قانون کشور تو رو یَدَک میکنه را درنظر بگیرم مُبَرهَن هست که تمام موارد فوق باعث به وجود آمدن یک استاندار در جامعه توست وتو جمله افراد این اجتماع هستی
    پس باید راهکار هایی به تو پیشنهاد بدهم که متضاد استاندارد حاکم در جامعه تو نباشه تابتونم در جهت حل مشکلت کمکت کرده باشم علی اللخصوص که داری از شرایط فعلی رنج میبری

توکه درس خوندی از جزء وکل باخبری هر چیز یک جزء ویک کل داره مثلا برای هوای سرد یک کت گرم لازمه (این شد کُلیت پوشش برای هوای سرد ) و برای هوای سرد وبارانی یک کت ویک چتر لازمه (این شد جُزئیت پوشش برای هوای سردوبارانی )

حالا انواع نهاد ها وسازمان ها هر نظری درمورد هر بیماری ارائه بدن
    یک کُلیت محسوب میشه واما موارد جزء را استاندارد های هر کشور که نظر را پذیرفته تشکیل میده
    شاید یک نهاد درهر جای دنیا موضوعی ضد فرهنگ با فرهنگ ایرانی را هویت وچهره برائت شده از زشتی ببخشه اما عادی گرفتن مسئله شما (میل به هم جنس) پیش از هر چیز هویت اجتماعی شمارو در جامعه ایرانی خدشه دار میکنه

کُلیَتی که دی اس ام عنوان کرده درباره( هم جنس بازی)در ایران قسمت کُلیش فقط تا حد حرف قابل قبوله
    و در مرحله عمل وپذیرش بافرهنگ ایرانی موافق نیست
    ودستخوش بسیاری از جُزئیت ها شده که مهم ترین آنها موارد دینی هستند
    در علوم اجتماعی درسال های دبیرستان با موضوع تبعیت بی چون وچرا آشنا شده اید افرادی که بدون هیچ سنخیت با کشور های غربی بیش تر از خود آنها وابسته به این فرهنگ هستند درواقع طبعیت بی چون وچرا میکنند

تصمیمی اتخاذ کن تا با شرایط فعلی ساز گار باشد

24. 2 کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42326
    تشکـر
    3
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

پس یعنی قلبا تمایل به تغییر جنسیت دارین اما چون زیرساختهای فرهنگیش اینجا وجود نداره اقدام نمیکنین؟

اگه بخشی از تمرکز شما رو میگیره یعنی مخل اسایش شماست و لازمه دنبال درمان باشین
    میتونین به یه روانشناس مراجعه کنین
    روانشناس ممکنه از تکنیکهای روان درمانی استفاده کنه و مشکل شما حل بشه(اگه خیلی خوش شانس باشین)
    و ممکنه صلاح بدونه شما رو به یه س.ک.س تراپیست ارجاع بده
    و حتی شاید لازم باشه به روانپزشک هم ارجاع داده بشین

یک جلسه مراجعه به روانشناس خیلی چیزها رو واستون روشن خواهد کرد و بطور تقریبی میتونین حدس بزنین دورنمای درمان شما چگونه خواهد بود

اعتیاد به خودارضایی یه مشکل جداگانه س
    البته شاید شیوه خودارضایی شما مرتبط با همین گرایش شما باشه
    اما اعتیاد به اینکار خود به تنهایی یه مشکل محسوب میشه که به احتمال قوی همون روانشناس میتونه به شما کمک کنه خودارضاییها رو کم کنین و به مقدار نرمال برسونین

شما ۲۴ سالتونه و تابحال دوست دختر نداشتین؟
    ایا علتش همین گرایش خاص شما بوده یا دلیل دیگه؟

بله اگه دوست دختر داشتین لااقل میتونم به قطعیت بگم معتاد به خودارضایی نمیشدین
    من اگر میشد تغییر جنسیت دهم و بعد مشکلی با جامعه نباشه و بدنم هم سالم باشه اونو انتخاب میکردم اما شرایط من کاملا مغایر با این امر هست و هرگز به عنوان یک گزینه مطرح نخواهد شد...
    خوب من در فرهنگ با ارزش های نسبتا سنتی بزرگ شدم و هرچند از خانواده دور بودم اما خودم رو بهش پایبند می دونستم..شاید هم چندان منطقی نباشه اما من سعی کردم این طور باشم از طرفی علاقه ای برای صرف هزینه زمانی برای این مورد نداشتم که اتفاقا زمان صرفه جویی شده به خاطر این مشکل هدر رفته.
    البته من ترجیح میدهم که در رابطه دختر باشم اما با توجه به مسیر زندگی ام میتونم بدون مشکل از پس با یک دختر بودن بر بیام...الان کسی حتی فکرش رو هم نمیکنه که درون من چی هست...

من از مراجعه به روان شناس به این دلیل خود داری کردم که هزینه جلسات متوالی کاملا برام مشکل هست چون الان هم از نظر اقتصادی به خانواده وابسطه هستم و بیشتر وقتم صرف دانشگاهم میشه...

حتی خیلی امیدی به درمان صد درصدی ندارم صرفا اینکه بتونم تمرکزم رو روی کارهای خودم داشته باشم و ناراحتیش دائما همراهم نباشه...

حالا با هم اگر موردی به ذهنتون میرسه که بتونه کمک کنه ممنون میشم بفرمایین

26. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42326
    تشکـر
    3
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من به عنوان کسی که میخواد بهت مشاوره بده باید کشوری که توش زندگی میکنی خانواده ای که توش زندگی میکنی
    فرهنگی که باهاش در ارتباطی ومذهبی که توی کشورت رایجه وشئوناتی که پاره ای از قانون کشور تو رو یَدَک میکنه را درنظر بگیرم مُبَرهَن هست که تمام موارد فوق باعث به وجود آمدن یک استاندار در جامعه توست وتو جمله افراد این اجتماع هستی
    پس باید راهکار هایی به تو پیشنهاد بدهم که متضاد استاندارد حاکم در جامعه تو نباشه تابتونم در جهت حل مشکلت کمکت کرده باشم علی اللخصوص که داری از شرایط فعلی رنج میبری

توکه درس خوندی از جزء وکل باخبری هر چیز یک جزء ویک کل داره مثلا برای هوای سرد یک کت گرم لازمه (این شد کُلیت پوشش برای هوای سرد ) و برای هوای سرد وبارانی یک کت ویک چتر لازمه (این شد جُزئیت پوشش برای هوای سردوبارانی )

حالا انواع نهاد ها وسازمان ها هر نظری درمورد هر بیماری ارائه بدن
    یک کُلیت محسوب میشه واما موارد جزء را استاندارد های هر کشور که نظر را پذیرفته تشکیل میده
    شاید یک نهاد درهر جای دنیا موضوعی ضد فرهنگ با فرهنگ ایرانی را هویت وچهره برائت شده از زشتی ببخشه اما عادی گرفتن مسئله شما (میل به هم جنس) پیش از هر چیز هویت اجتماعی شمارو در جامعه ایرانی خدشه دار میکنه

کُلیَتی که دی اس ام عنوان کرده درباره( هم جنس بازی)در ایران قسمت کُلیش فقط تا حد حرف قابل قبوله
    و در مرحله عمل وپذیرش بافرهنگ ایرانی موافق نیست
    ودستخوش بسیاری از جُزئیت ها شده که مهم ترین آنها موارد دینی هستند
    در علوم اجتماعی درسال های دبیرستان با موضوع تبعیت بی چون وچرا آشنا شده اید افرادی که بدون هیچ سنخیت با کشور های غربی بیش تر از خود آنها وابسته به این فرهنگ هستند درواقع طبعیت بی چون وچرا میکنند

تصمیمی اتخاذ کن تا با شرایط فعلی ساز گار باشد
    کاملا متوجه حرف شما هستم...
    من در ایران زندگی میکنم...اتفاقا بخشی از زندگی من ، یعنی زندگی خانوادگی در فضای سنتی هست
    و برخلاف اعتیادم به خودارضایی من تا حدودی تفکرات مذهبی دارم ....
    من حتی اگر روزی مهاجرت نمایم هم هنجار هایم حفظ میشوند چراکه ارتباطم را با خانواده ام خواهم داشت....

من از کودکی دوست داشتم دختر باشم..بعد از بلوغ با مفاهیم بیشتری آشنا شده ام و با آنچه در غرب میگذرد نیز تا حدودی آشنا هستم -نه فضای تخیلی در اذهان بلکه با آنچه در پزشکی مربوطه میگذرد و فضای فرهنگی که البته میدانم گل و بلبل هم نیست....

خلاصه آنکه من تنها یک راهکار دارم که البته چندان هم غیرمنطقی نیست....تاکنون فقط سعی کرده ام مسئله رو نادیده بگییرم ...در ادامه هم اگر بتوانم در راستای درمان خودم حرکتی کنم که مطلوب هست وگرنه همین روال ادامه می یابد..اما چندان هم کار ساده ای نیست...و به همین دلیل کمک میخواهم

27. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

کاملا متوجه حرف شما هستم...
    من در ایران زندگی میکنم...اتفاقا بخشی از زندگی من ، یعنی زندگی خانوادگی در فضای سنتی هست
    و برخلاف اعتیادم به خودارضایی من تا حدودی تفکرات مذهبی دارم ....
    من حتی اگر روزی مهاجرت نمایم هم هنجار هایم حفظ میشوند چراکه ارتباطم را با خانواده ام خواهم داشت....

من از کودکی دوست داشتم دختر باشم..بعد از بلوغ با مفاهیم بیشتری آشنا شده ام و با آنچه در غرب میگذرد نیز تا حدودی آشنا هستم -نه فضای تخیلی در اذهان بلکه با آنچه در پزشکی مربوطه میگذرد و فضای فرهنگی که البته میدانم گل و بلبل هم نیست....

خلاصه آنکه من تنها یک راهکار دارم که البته چندان هم غیرمنطقی نیست....تاکنون فقط سعی کرده ام مسئله رو نادیده بگییرم ...در ادامه هم اگر بتوانم در راستای درمان خودم حرکتی کنم که مطلوب هست وگرنه همین روال ادامه می یابد..اما چندان هم کار ساده ای نیست...و به همین دلیل کمک میخواهم
    عزیزم
    باور کن با روش های که بهت گفتم و تکیه بر توانایی خودت موفق میشی
    همین قدرتی که با وجود چنین احساسی در وجودت (میل به زن بودن)
    پایبند هنجار های درست دینی و... هستی

28. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42326
    تشکـر
    3
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

برادرم
    باورکن با روش های که بهت گفتم وهوش بزرگ خودت موفق میشی
    احسن به تو که با وجود چنین احساسی درضمیرت (میل به زن بودن)
    پایبند هنجار های دینی فرهنگی ومذهبی هستی
    ممنون
    به هر حال باز هم اگر موردی بود مشتاقانه منتظر آن هستم...

30. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    6

من اگر میشد تغییر جنسیت دهم و بعد مشکلی با جامعه نباشه و بدنم هم سالم باشه اونو انتخاب میکردم اما شرایط من کاملا مغایر با این امر هست و هرگز به عنوان یک گزینه مطرح نخواهد شد...
    خوب من در فرهنگ با ارزش های نسبتا سنتی بزرگ شدم و هرچند از خانواده دور بودم اما خودم رو بهش پایبند می دونستم..شاید هم چندان منطقی نباشه اما من سعی کردم این طور باشم از طرفی علاقه ای برای صرف هزینه زمانی برای این مورد نداشتم که اتفاقا زمان صرفه جویی شده به خاطر این مشکل هدر رفته.
    البته من ترجیح میدهم که در رابطه دختر باشم اما با توجه به مسیر زندگی ام میتونم بدون مشکل از پس با یک دختر بودن بر بیام...الان کسی حتی فکرش رو هم نمیکنه که درون من چی هست...

من از مراجعه به روان شناس به این دلیل خود داری کردم که هزینه جلسات متوالی کاملا برام مشکل هست چون الان هم از نظر اقتصادی به خانواده وابسطه هستم و بیشتر وقتم صرف دانشگاهم میشه...

حتی خیلی امیدی به درمان صد درصدی ندارم صرفا اینکه بتونم تمرکزم رو روی کارهای خودم داشته باشم و ناراحتیش دائما همراهم نباشه...

حالا با هم اگر موردی به ذهنتون میرسه که بتونه کمک کنه ممنون میشم بفرمایین
    تغییر جنسیت همونطور که گفتم و خودتونم میدونین پیامدهای اجتماعی و شاید حتی جسمی داره
    اما چیزی که عجیب و جالب بنظر میاد و شاید حتی امیدبخش اینکه شما از سویی بقدری میل به زن بودن دارین که اگر بیم از تعارضات اجتماعی و عوارض جسمیش نبود تغییر جنسیت رو انتخاب میکردین
    اما از طرفی میگین اگه دوست دختر داشتین شاید مشکلتون تا حدی حل میشد
    این نشون میده که علاقه شما به زن بودن احتمالا بخاطر شیوه زندگیتون بوده
    پایبندی به سنتهای خانوادگی و ترس از هدر رفتن زمانتون در کنار اون دختر که متاسفانه مشکل شما باعث شد اون زمانی رو که میخواستین بهره ازش ببرین بدتر از دست بدین

اگه شما هیچ تمایلی به جنس مخالف نداشتین شاید دوتا گزینه بیشتر موجود نبود:
    همجنسگرایی
    تغییر جنسیت

اما شما که تمایل به جنس مخالف دارین شاید اگه دوست دختر بگیرین مشکلتون بقدری کمرنگ بشه که دیگه لزومی به مراجعه به روانشناس هم نباشه که میفرمایین فعلا هزینه ش مقدور نیست

واقعیتش هزینه های مشاوره و روان درمانی از جلسه ای ۴۰ تومن به بالاست
    به بالا یعنی تا حتی ۲۰۰-۳۰۰ تومن هم میتونه برسه

اما دوست دختر درین حد هزینه نداره(البته بستگی به خودتونم داره که چطوری مخارج رو مدیریت کنین)
    ضمن اینکه شما طی ارتباط با جنس مخالف خیلی چیزهای دیگه رو هم بدست میارین
    مث ارامش ذهنی مث رفع اعتیاد به خودارضایی و خیلی چیزای دیگه

مشکلی که الان دارین مال یه روز و دو روز نیست
    بلکه سالهاست باهاش دست به گریبان هستین
    درسته؟
    خب پس اگه وقت بزارین و مدتی رو با یه دختر باشین و حتی فرضا تغییری هم در شما ایجاد نشه چیزی از دست ندادین
    روانشناس همیشه هست و شما شاید بعدا توان مالی بهتری هم پیدا کنین

بنظرم بهترین کار اینه که دنبال یه دوست دختر مناسب باشین
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

31. کاربران زیر از delvapas2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

ممنون
    به هر حال باز هم اگر موردی بود مشتاقانه منتظر آن هستم...
    چشم

33. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42326
    تشکـر
    3
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

تغییر جنسیت همونطور که گفتم و خودتونم میدونین پیامدهای اجتماعی و شاید حتی جسمی داره
    اما چیزی که عجیب و جالب بنظر میاد و شاید حتی امیدبخش اینکه شما از سویی بقدری میل به زن بودن دارین که اگر بیم از تعارضات اجتماعی و عوارض جسمیش نبود تغییر جنسیت رو انتخاب میکردین
    اما از طرفی میگین اگه دوست دختر داشتین شاید مشکلتون تا حدی حل میشد
    این نشون میده که علاقه شما به زن بودن احتمالا بخاطر شیوه زندگیتون بوده
    پایبندی به سنتهای خانوادگی و ترس از هدر رفتن زمانتون در کنار اون دختر که متاسفانه مشکل شما باعث شد اون زمانی رو که میخواستین بهره ازش ببرین بدتر از دست بدین

اگه شما هیچ تمایلی به جنس مخالف نداشتین شاید دوتا گزینه بیشتر موجود نبود:
    همجنسگرایی
    تغییر جنسیت

اما شما که تمایل به جنس مخالف دارین شاید اگه دوست دختر بگیرین مشکلتون بقدری کمرنگ بشه که دیگه لزومی به مراجعه به روانشناس هم نباشه که میفرمایین فعلا هزینه ش مقدور نیست

واقعیتش هزینه های مشاوره و روان درمانی از جلسه ای ۴۰ تومن به بالاست
    به بالا یعنی تا حتی ۲۰۰-۳۰۰ تومن هم میتونه برسه

اما دوست دختر درین حد هزینه نداره(البته بستگی به خودتونم داره که چطوری مخارج رو مدیریت کنین)
    ضمن اینکه شما طی ارتباط با جنس مخالف خیلی چیزهای دیگه رو هم بدست میارین
    مث ارامش ذهنی مث رفع اعتیاد به خودارضایی و خیلی چیزای دیگه

مشکلی که الان دارین مال یه روز و دو روز نیست
    بلکه سالهاست باهاش دست به گریبان هستین
    درسته؟
    خب پس اگه وقت بزارین و مدتی رو با یه دختر باشین و حتی فرضا تغییری هم در شما ایجاد نشه چیزی از دست ندادین
    روانشناس همیشه هست و شما شاید بعدا توان مالی بهتری هم پیدا کنین

بنظرم بهترین کار اینه که دنبال یه دوست دختر مناسب باشین
    اها
    من یه توضیحی بدهم...
    من در مورد فانتزی هام برای روابط جنسی همیشه دلم خواسته یه زن باشم
    اما به هر حال با این بدن نه ، من در این بدن هرگز نمیپذیرم که با یه مرد باشم...
    از طرفی شانسی برای بدست آوردن اون بدن نیست
    پس عملا گریزی نیست

من تابستان گذشته سعی کردم به روان شناس مراجعه کنم اما در نهایت نتوانستم پلن اقتصادی خودم را بهبود دهم...

البته پیدا کردن دختر نیز خود یک چالش هست ، نه اینکه نتوانم نقش یک پسر را ایفا کنم ...اما هرگز تجربه ای ندارم....روابط من با دختر ها صرفا در حد چند جمله حرف بوده است... و همیشه با خودم گفته ام اگر قرار هست اتفاقی بیفتد برای فرد مناسب منتظر بمانم...

اما اگر تنها راهکار آن باشد چاره ای نیست...

بله یک نقطه روشن اینکه من زن ها را دوست دارم، شاید گاهی-بخوانید اکثرا- به زنانگی شان حسادت کنم اما در نهایت میتوانم امید داشته باشم که بتوانم زندگی خود را در این حیطه تنظیم نمایم...

35. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    6

اها
    من یه توضیحی بدهم...
    من در مورد فانتزی هام برای روابط جنسی همیشه دلم خواسته یه زن باشم
    اما به هر حال با این بدن نه ، من در این بدن هرگز نمیپذیرم که با یه مرد باشم...
    از طرفی شانسی برای بدست آوردن اون بدن نیست
    پس عملا گریزی نیست

من تابستان گذشته سعی کردم به روان شناس مراجعه کنم اما در نهایت نتوانستم پلن اقتصادی خودم را بهبود دهم...

البته پیدا کردن دختر نیز خود یک چالش هست ، نه اینکه نتوانم نقش یک پسر را ایفا کنم ...اما هرگز تجربه ای ندارم....روابط من با دختر ها صرفا در حد چند جمله حرف بوده است... و همیشه با خودم گفته ام اگر قرار هست اتفاقی بیفتد برای فرد مناسب منتظر بمانم...

اما اگر تنها راهکار آن باشد چاره ای نیست...

بله یک نقطه روشن اینکه من زن ها را دوست دارم، شاید گاهی-بخوانید اکثرا- به زنانگی شان حسادت کنم اما در نهایت میتوانم امید داشته باشم که بتوانم زندگی خود را در این حیطه تنظیم نمایم...
    نکته مهمی توضیح دادین که تقریبا همه چیز روشن شد
    شما بدن فعلی خودتونو دوست ندارین و ترجیح میدادین یک بدن زنانه داشتین و با یه مرد همخوابه میشدین اما الان و با بدن فعلی مایل نیستین با یه مرد همخوابه بشین
    درسته؟

زن بودن براتون یه تخیل و رویاست اما رویایی که باعث بهم ریختن تمرکز شما و بازماندن از ریتم طبیعی زندگیتون شده

اینطور که از حرفاتون برمیاد بهترین راه فعلا واستون همین دوست دختر پیدا کردنه
    نگران بی تجربگی نباشین
    بهرحال هرکسی از یه جایی شروع میکنه و اگه اوایل کار یه مقدار بی تجربگی نشون بدین طی زمان نه چندان طولانی تجربه بدست خواهید اورد

فقط یه مساله هستش که شاید کمی مشکل ساز بشه اونم احتمال حسادت شما به زن بودن طرف مقابل
    فکر میکنین این حالت در شما شدید باشه؟
    رابطه تون با زنها و دخترهای فامیل چطوره؟
    تابحال شده که خصمانه یا از سر حسادت با اونها رفتار کنین؟

اگه جواب سوال اخر منفی باشه بعیده این موضوع اونقدرها مشکل ساز بشه براتون
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

36. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42326
    تشکـر
    3
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نکته مهمی توضیح دادین که تقریبا همه چیز روشن شد
    شما بدن فعلی خودتونو دوست ندارین و ترجیح میدادین یک بدن زنانه داشتین و با یه مرد همخوابه میشدین اما الان و با بدن فعلی مایل نیستین با یه مرد همخوابه بشین
    درسته؟

زن بودن براتون یه تخیل و رویاست اما رویایی که باعث بهم ریختن تمرکز شما و بازماندن از ریتم طبیعی زندگیتون شده
    کاملا درسته
    اینطور که از حرفاتون برمیاد بهترین راه فعلا واستون همین دوست دختر پیدا کردنه
    نگران بی تجربگی نباشین
    بهرحال هرکسی از یه جایی شروع میکنه و اگه اوایل کار یه مقدار بی تجربگی نشون بدین طی زمان نه چندان طولانی تجربه بدست خواهید اورد

فقط یه مساله هستش که شاید کمی مشکل ساز بشه اونم احتمال حسادت شما به زن بودن طرف مقابل
    فکر میکنین این حالت در شما شدید باشه؟
    رابطه تون با زنها و دخترهای فامیل چطوره؟
    تابحال شده که خصمانه یا از سر حسادت با اونها رفتار کنین؟

اگه جواب سوال اخر منفی باشه بعیده این موضوع اونقدرها مشکل ساز بشه براتون
    در مورد فامیل نه
    در مورد دوستان و هم دانشگاهی ها بله پیش اومده حسادت کنم اما نمودی نداشته...

احتمالا بله نباید مشکل جدی رخ بدهد...

37. کاربران زیر از بادخفیف بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    6

کاملا درسته

در مورد فامیل نه
    در مورد دوستان و هم دانشگاهی ها بله پیش اومده حسادت کنم اما نمودی نداشته...

احتمالا بله نباید مشکل جدی رخ بدهد...
    بسیار خوب
    بنظر میاد راه اصلی پیدا شده و مانع خاصی هم وجود نداره
    اگه خواستین پیگیر پیدا کردن یه دوست دختر مناسب باشین و از بی تجربه بودن نترسین

هیچکس روز اول باتجربه نیست و تجربه نیاز به زمان داره
    موفق باشین
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

39. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42326
    تشکـر
    3
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

بسیار خوب

موفق باشین
    ممنون
    باز هم چیزی به ذهنتون رسید بفرمایین ممنون میشوم.
    ویرایش توسط بادخفیف : 11-07-2019 در ساعت 11:50 PM

40. کاربران زیر از بادخفیف بابت این پست مفید تشکر کرده اند

41. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42326
    تشکـر
    3
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

بسیار خوب

موفق باشین
    فقط یه موردی
    شاید هم مسخره به نظر برسه ولی واقعا واسم سوال هست
    البته من معتقدم که واقعا از نظر عاطفی میتونه کمکم کنه بویژه اینکه به نظر خیلی هم لازمه...نه اینکه یکی نازم کنه ها نه ...منظورم فکر کنم معلومه
    اما..چطوری میتونه کمک کنه از نگاه شما؟میخواهم بدونم همون طوری که من فکر میکنم منظور هست یا اهداف دیگه ای باید دنبال بشه در این مورد...

و اینکه بحث خودارضایی شد و مطرح شد که میتونه کمک کنه...مشروط به همخوابگی هست یا نه قبل از اون هم میتونه کمک کنه؟چون فکر نمیکنم بخام خارج از چارچوب ازدواج این مورد رو تجربه کنم...
    باز هم میگم ، واقعا سوال هست نه اینکه بخواهم اذیت کنم...
    ویرایش توسط بادخفیف : 11-07-2019 در ساعت 11:55 PM

42. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    6

فقط یه موردی
    شاید هم مسخره به نظر برسه ولی واقعا واسم سوال هست
    البته من معتقدم که واقعا از نظر عاطفی میتونه کمکم کنه بویژه اینکه به نظر خیلی هم لازمه...نه اینکه یکی نازم کنه ها نه ...منظورم فکر کنم معلومه
    اما..چطوری میتونه کمک کنه از نگاه شما؟میخواهم بدونم همون طوری که من فکر میکنم منظور هست یا اهداف دیگه ای باید دنبال بشه در این مورد...

و اینکه بحث خودارضایی شد و مطرح شد که میتونه کمک کنه...مشروط به همخوابگی هست یا نه قبل از اون هم میتونه کمک کنه؟چون فکر نمیکنم بخام خارج از چارچوب ازدواج این مورد رو تجربه کنم...
    باز هم میگم ، واقعا سوال هست نه اینکه بخواهم اذیت کنم...
    راحت باشین
    اصلا نیاز به عذرخواهی نیست من ابدا تعصبات ندارم و خوشبختانه راحت زندگی میکنم

بله اون مساله خیلی کمک کنندس
    اما خب اگه شما نمیخواین خارج از چارچوب ازدواج رابطه جنسی رو تجربه کنین و در عین حال ممکنه دوست دختر شما باکره باشه و اسیب به پرده اون سبب گرفتاری و دردسر واسه شما بشه میتونین با معاشقه کمر به بالا یا از طریق دست ایشون که همونکار رو براتون انجام بده یا رابطه سطحی بدون داخل کردن انجام بدین و ارضا هم بشین

در عین حال میتونین با دوست دخترتون شبها س.ک.س چت هم داشته باشین
    ببینین وقتی شما با تحریک حتی غیرمستقیم از طریق یه شخص زنده ارضا میشین تاثیر بهتر و شاداب کننده تری داره تا که با فیلم و ایمجیناری و غیره خودارضایی کنین

خودارضایی البته بد نیست اما وقتی که امکان دسترسی به پارتنر جنسی در اون برهه امکانپذیر نباشه

وگرنه بدیهیه ارضا شدن از طریق یه انسان زنده و حاضر(ولو اینکه رابطه کامل انجام نشه) خیلی جذابتر و سیراب کننده تره
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

43. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42326
    تشکـر
    3
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

راحت باشین

اما خب اگه شما نمیخواین خارج از چارچوب ازدواج رابطه جنسی رو تجربه کنین و در عین حال ممکنه دوست دختر شما باکره باشه و اسیب به پرده اون سبب گرفتاری و دردسر واسه شما بشه میتونین با معاشقه کمر به بالا یا از طریق دست ایشون که همونکار رو براتون انجام بده یا رابطه سطحی بدون داخل کردن انجام بدین و ارضا هم بشین

ببینین وقتی شما با تحریک حتی غیرمستقیم از طریق یه شخص زنده ارضا میشین تاثیر بهتر و شاداب کننده تری داره تا که با فیلم و ایمجیناری و غیره خودارضایی کنین

خودارضایی البته بد نیست اما وقتی که امکان دسترسی به پارتنر جنسی در اون برهه امکانپذیر نباشه

وگرنه بدیهیه ارضا شدن از طریق یه انسان زنده و حاضر(ولو اینکه رابطه کامل انجام نشه) خیلی جذابتر و سیراب کننده تره
    خیلی ممنون از راهنماییتون

44. کاربران زیر از بادخفیف بابت این پست مفید تشکر کرده اند

45. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

راحت باشین

دیگران روبه هرزه نویسی محکوم میکنی
    ویرایش توسط Saltanat : 11-09-2019 در ساعت 02:45 PM

46. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

47. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47731
    تشکـر
    5
    تشکر شده 32 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    3

تو ایران همه دنبال راه حلن که چرا طرف زنپوش شده
    دلیلش هم اینه که تو کشور جهان سومی همه باید شبیه هم باشن

شما الان که تمایلات زنپوشی داری مطمئن باش هر چقدر بیشتر پیش بری تازه بیشتر خودتو میشناسی و از وجود خودت لذت میبری

افرادی که زنپوش هستن انقدر نگران نباشن زنپوشی ن بیماریه ن مشکل انقدر با وجود خودتون نجنگین و نزارین کسی هم از این تمایلتون نقطه ضعف درست کنه و سو استفاده کنه

کسی سوالی داشت تشریف بیاره تلگرام : nazasa

48. کاربران زیر از N@Z بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد