نمایش نتایج: از 1 به 17 از 17

موضوع: مشکل با فیلم مستهجن دیدن پدر

10136
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37034
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Question مشکل با فیلم مستهجن دیدن پدر

سلام وقتتون بخیر
    من خانواده کوچیک نسبتا خوشبختی دارم. تقریبا همه چیز ما معمولیه پدر و مادر خوبی هم دارم و یه خواهر که از خودم یک سال کوچکتره. جفتمون مجردیم. کم و بیش مشکلاتم مثل بقیه چیزای کوچیک قابل حله و خدارو شکر چیزی تو زندگیم نیست که خیلی بغرنج باشه.
    یه مدته یه مشکلی دارم یعنی داریم هم من هم خواهرم و اون بی مبالاتیه پدرم توی دیدن فیلمای پورنه! بله درست میخونین فیلم پورن میبینه پدر خانواده و دختراش شاکین!
    مشکل از روزی شروع شد که گوشی هوشمند خریدیم واسش. اوایل میدیدم که مثلا میره با دیکشنری کلماتی مثل آنال ************ رو سرچ میکنه و خندم میگرفت. اون موقع یه آپارتمان کوچیک بود محل زندگیمون و چیزی غیر از این ازش ندیده بودم از دوسال پیش که به خونه جدیدمون که بزرگتره نقل مکان کردیم دردسر اصلی شروع شد!
    اتاق خوابامون روبروی اتاق پدر مادرمه و باااااارهاااااااا صدای این فیلما رو از اتاقش میشنیدم. حتی بعضی وقتا توی هال در حال تلویزیون دیدن بودیم و اون تو اتاق داشت فیلم پورن با صدای کاملا رسا نگاه میکرد. اوایل فکر میکردم به خاطر گوشای تیزم متوجه میشم ولی بعد دیدم خواهرمم کاملا متوجه این موضوع شده.
    شاید به خاطر اینکه جفتمون ازین فیلما دیدیم و میدونیم فرمتش چجوریه راحت تشخیص میدیم چون مامانم اصلا متوجه این صداها نمیشه.
    چند باری یهویی رفتیم تو اتاقش و اون هول شده فیلمو قطع کرده. حتی یه بار عصبانی شدم( چون دوتایی تنها بودیم تو خونه و با صدای بلند فیلم پورنی که میدید از خواب بیدار شدم) و بهش گفتم لطفا فیلماتو با هد ست ببین. یه بارم خواهرم عصبانی شد و بهش گفت همینو.اما بازم میبینه.
    اصلا نمیدونم باید چیکار کنم خیلی حال بهم زنه. پدر من از بهترین دانشگاه این کشور مدرک تحصیلات تکمیلی داره یعنی واقعا نمیدونه این کارش چقدر نادرست و چندشه؟ یه وقتایی به خواهرم میگم اگر برعکس این قضیه اتفاق بیافته و این صدا رو از اتاق ما بشنوه چه حالی باید بشه؟ ازینا بدتر اینه که اگر یه وقتی مامانم متوجه بشه چییی؟
    من و خواهرم نمیگیم نبینه. ببینه بابا به درک فقط میگیم یه جوری ببینه که کسی نفهمه! ما خونه نیستیم ببینهههه! مدام فکر میکنیم قطعا مادرم مثل ما روشنفکر برخورد نمیکنه و فهمیدن این موضوع میتونه عواقب بدی داشته باشه.
    اصلا نمیدونم باید چیکار کنم. مغزم دیگه کار نمیکنه. میشه راهنماییم کنین؟ ( نمیدونستیم باید تو تاپیک خانوادگی این موضوع رو بذارم یا اینجا. چون دیدم به پورن ربط داره اینجا مطرحش کردم)

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,480 بار در 1,283 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : مشکل با فیلم مستهجن دیدن پدر

یه سوالی داشتم وقتی پدرتون این فیلما رو میبینه مادرتون خونه نیست؟ اگر خونه هست مگه میشه شما بفهمید ولی مادرتون نشنوه؟
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

3. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36283
    تشکـر
    45
    تشکر شده 82 بار در 73 پست
    میزان امتیاز
    7

بنظرم حتما با مادرتو ن در میون بزارید . پدرتون باید متوجه بشه که مادرتون میدونه و مادرتون بهشون بگه ک شما دختر مجرد هستین و این کار پدرتون اصلا درست نیست. شاید به خودشون بیان. بهتره مادرتون باهاشون صحبت کنند نه شما تا حرمت ها حفظ بمونه .

5. کاربران زیر از samane.m بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط مارال27 نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر
    من خانواده کوچیک نسبتا خوشبختی دارم. تقریبا همه چیز ما معمولیه پدر و مادر خوبی هم دارم و یه خواهر که از خودم یک سال کوچکتره. جفتمون مجردیم. کم و بیش مشکلاتم مثل بقیه چیزای کوچیک قابل حله و خدارو شکر چیزی تو زندگیم نیست که خیلی بغرنج باشه.
    یه مدته یه مشکلی دارم یعنی داریم هم من هم خواهرم و اون بی مبالاتیه پدرم توی دیدن فیلمای پورنه! بله درست میخونین فیلم پورن میبینه پدر خانواده و دختراش شاکین!
    مشکل از روزی شروع شد که گوشی هوشمند خریدیم واسش. اوایل میدیدم که مثلا میره با دیکشنری کلماتی مثل آنال ************ رو سرچ میکنه و خندم میگرفت. اون موقع یه آپارتمان کوچیک بود محل زندگیمون و چیزی غیر از این ازش ندیده بودم از دوسال پیش که به خونه جدیدمون که بزرگتره نقل مکان کردیم دردسر اصلی شروع شد!
    اتاق خوابامون روبروی اتاق پدر مادرمه و باااااارهاااااااا صدای این فیلما رو از اتاقش میشنیدم. حتی بعضی وقتا توی هال در حال تلویزیون دیدن بودیم و اون تو اتاق داشت فیلم پورن با صدای کاملا رسا نگاه میکرد. اوایل فکر میکردم به خاطر گوشای تیزم متوجه میشم ولی بعد دیدم خواهرمم کاملا متوجه این موضوع شده.
    شاید به خاطر اینکه جفتمون ازین فیلما دیدیم و میدونیم فرمتش چجوریه راحت تشخیص میدیم چون مامانم اصلا متوجه این صداها نمیشه.
    چند باری یهویی رفتیم تو اتاقش و اون هول شده فیلمو قطع کرده. حتی یه بار عصبانی شدم( چون دوتایی تنها بودیم تو خونه و با صدای بلند فیلم پورنی که میدید از خواب بیدار شدم) و بهش گفتم لطفا فیلماتو با هد ست ببین. یه بارم خواهرم عصبانی شد و بهش گفت همینو.اما بازم میبینه.
    اصلا نمیدونم باید چیکار کنم خیلی حال بهم زنه. پدر من از بهترین دانشگاه این کشور مدرک تحصیلات تکمیلی داره یعنی واقعا نمیدونه این کارش چقدر نادرست و چندشه؟ یه وقتایی به خواهرم میگم اگر برعکس این قضیه اتفاق بیافته و این صدا رو از اتاق ما بشنوه چه حالی باید بشه؟ ازینا بدتر اینه که اگر یه وقتی مامانم متوجه بشه چییی؟
    من و خواهرم نمیگیم نبینه. ببینه بابا به درک فقط میگیم یه جوری ببینه که کسی نفهمه! ما خونه نیستیم ببینهههه! مدام فکر میکنیم قطعا مادرم مثل ما روشنفکر برخورد نمیکنه و فهمیدن این موضوع میتونه عواقب بدی داشته باشه.
    اصلا نمیدونم باید چیکار کنم. مغزم دیگه کار نمیکنه. میشه راهنماییم کنین؟ ( نمیدونستیم باید تو تاپیک خانوادگی این موضوع رو بذارم یا اینجا. چون دیدم به پورن ربط داره اینجا مطرحش کردم)
    سلام

مطلب شما را خواندم عزیز, دیدن اینگونه فیلمها همانطور که خودتون هم فرمودید دیده اید امری هست خصوصی و واقعا اینکه اینکار درسته و یا غلط خارج از بحث ماست

حتما پدر شما با توجه به تحصبلاتشون انقدر هوش دارند که اگر شما معترضانه به ایشون بگویید:

صدای فیلمهای که میبینید و اه ناله ها باعث اذیت و ازار ما دو تا مبشه و هدفونی رو یرای پدر تهیه کنید. فکر نکنم متوجه اشتباه امرشون نشن. و رعایت خواهند کرد.

موفق باشید
    سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37034
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بیشتر اینجوری پیش میاد که ما تو اتاقمونیم مامان تو هال و ما راحت صدا رو میشنویم. با شناختی که من از مادرم دارم اگر متوجه بشه اصلا آسون و بدون آبروریزی ازین جریان نمیگذره

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37034
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

مطلب شما را خواندم عزیز, دیدن اینگونه فیلمها همانطور که خودتون هم فرمودید دیده اید امری هست خصوصی و واقعا اینکه اینکار درسته و یا غلط خارج از بحث ماست

حتما پدر شما با توجه به تحصبلاتشون انقدر هوش دارند که اگر شما معترضانه به ایشون بگویید:

صدای فیلمهای که میبینید و اه ناله ها باعث اذیت و ازار ما دو تا مبشه و هدفونی رو یرای پدر تهیه کنید. فکر نکنم متوجه اشتباه امرشون نشن. و رعایت خواهند کرد.

موفق باشید
    سپاس
    دکتر
    مشکل ما همینه که یک بار من کاملا واضح و با آرامش گفتم برای دیدن فیلماش از هد ست استفاده کنه یک بار هم خواهرم با عصبانیت متوجهش کرد که میدونه داره چه فیلمی میبینه و باز هم اوضاع همونه. جوری شده که وقتی میره تو اتاقش شمارش معکوس داریم که کی یه صدایی میشنویم الان! این که کاملا مستقیم وایسیم جلوی پدرمون و بگیم میدونیم پورن میبینه خیلی یه جوری نیست؟

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37034
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط samane.m نمایش پست ها
    بنظرم حتما با مادرتو ن در میون بزارید . پدرتون باید متوجه بشه که مادرتون میدونه و مادرتون بهشون بگه ک شما دختر مجرد هستین و این کار پدرتون اصلا درست نیست. شاید به خودشون بیان. بهتره مادرتون باهاشون صحبت کنند نه شما تا حرمت ها حفظ بمونه .
    اینکه به مامان بگیم قطعا نتیجش اینه که باهاش برخورد میکنه و میگه ما دخترای مجرد تو خونه ایم و اینکارا خوب نیست ولی مادر من نمیاد این کار رو با سیاست و با آرامش انجام بده. یه جنجال درست و حسابی و یه دعوای اساسی راه خواهد افتاد و از این میترسیم ما

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37034
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    یه سوالی داشتم وقتی پدرتون این فیلما رو میبینه مادرتون خونه نیست؟ اگر خونه هست مگه میشه شما بفهمید ولی مادرتون نشنوه؟
    مامان خونه نباشه که صدا در حد فاجعه بلنده! اون روزی که از خواب بیدار شدم از صدای فیلم و اون روزی که خواهرم عصبانی شد از صدای آشکار چیزی که میدید مامان خونه نبود! جالب اینجاست که ما کاملا انگلیسی متوجه میشیم و شاید خودش ندونه چی میشنوه ما کاملا میفهمیم چی گوش میده! اینو نگفتم تازه یه وقتایی ویس ************ چت هم گوش میدهههههه! وقتی مامان هست باز رعایت میکنه یکم. بیشتر اینجوری پیش میاد که ما تو اتاقمونیم مامان تو هال و ما راحت صدا رو میشنویم. برام خیلی عجیبه پدر من خیلی به کار اسمارت فون وارد نیست دانلود کردن این چیزا رو از کجا یا گرفته. مطمئنم از کسی پرسیده و همینم باعث عذابمونه که آبروی خودشو اعتبار چندین سالشو پیش کی برده یعنی

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

مشکل ما همینه که یک بار من کاملا واضح و با آرامش گفتم برای دیدن فیلماش از هد ست استفاده کنه یک بار هم خواهرم با عصبانیت متوجهش کرد که میدونه داره چه فیلمی میبینه و باز هم اوضاع همونه. جوری شده که وقتی میره تو اتاقش شمارش معکوس داریم که کی یه صدایی میشنویم الان! این که کاملا مستقیم وایسیم جلوی پدرمون و بگیم میدونیم پورن میبینه خیلی یه جوری نیست؟
    عزیز یبینید اگر پدر میدانند که شماها میدانید ایشون پورن میبینند و متذکر هم شده اید و خدفون هم دارند و اعتنا نمیکنند.!!

دیگر باید گفت بیمارند و باید به یکی از همکاران روانشناس حاذق ما مراجعه کنند جهت تشخیص.

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32768
    تشکـر
    16
    تشکر شده 19 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    8

شما می تونید گوشیش رو غیر فعال کنید یا برش دارید جوری کهفکر کنه دزدیدنش البته این کار پاک کردن صورت مسئله است ولی به نظرم تا معتاد اینجور فیلما نشده باید جلوش رو بگیرید

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41347
    تشکـر
    8
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

یعنی پدر،شما تو زندگيتون تنها همین مشکل دارن در این موارد آخه یه خورده عجیب به نظر میاد شما اعتراض بهش کردید من مرد هستم و پسر بزرگ و دختر بزرگ تو خونه دارم وفيلم پورن نمی بینم ولی فیلم ************ی میبینم و چون بحث من نیست میخوام خودمو بزارم جای پدرتون اصلا قصدداين رو ندارم که بگم دروغ میگید چقدر هم قابل احترام هستین ولی آخه ساختار تفکر شما از کجا بوجود آمده مگر نه اینکه بخش مهمیش از خانواده است آیا پدر تون تو این ساختار نقشی نداشته ببینید باید یه چیزهایی با هم همخونی داشته باشه که بتونه به مشورت با دیگران گذاشته بشه یعنی شما با اينتفکر تو خانواده ای بزرگ شدی که پدرتون ابتدایی ترين مطلبی که راه حل داره بنام هدفون نميتونه حل کنه اینها هیچ شما وخواهرتون دخترخوبه بعد میگی "ببینه به درک" دخترم بابت این حرفی که به پدرت انتصاب میدی خیلی برات متاسفم تو کاری کردی که من نمیتونم دراجع به پدرت صحبت کنم
    ویرایش توسط شهرام381 : 08-12-2019 در ساعت 01:43 PM

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41347
    تشکـر
    8
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

من نمیتونم reply کنم ولی با تمام احترامی که برای آقای شهرام 2014 قائلم واز فرمايشاتشون خیلی آموختم در این انجمن ولی معتقدم قبل لژ بیمار خواندن پدر این دختر خانم معتقدم یه سری مسائل باید روشن بشه

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46277
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام وقتتون بخیر
    اقا مشکل منم همین اخرش چیکار کردین منکه خیل ناراحت میشم ولی میبینم نمیتونم کاری بکنم بیشتر عصبانی میشم

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40604
    تشکـر
    214
    تشکر شده 138 بار در 100 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط ثمیناتی نمایش پست ها
    اقا مشکل بیشتر عصبانی میشم
    سلام. دیدن فیلم پورن یک اختلال جنسی محسوب میشه که به دلایل مختلف اتفاق می افتد
    دو راه دارید از طریق مادرتون در کمال ارامش پدر را به نوبت گرفتن و درمان شدن توسط روانشناس ترغیب کنید
    و
    راه دوم وارد حریم خصوصی ایشون نشید و یک هنذفری در اتاقشون بذارید و درب اتاق ببیندید. و یا حتی اصلا حتی از سر کنجکاوی گوشی والدین را چک نکنید

17. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,517 بار در 3,263 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط ثمیناتی نمایش پست ها
    اقا مشکل منم همین اخرش چیکار کردین منکه خیل ناراحت میشم ولی میبینم نمیتونم کاری بکنم بیشتر عصبانی میشم
    سلام در مورد این موضوع باید تاپیک جداگانه ایجاد کنید و توضیح بیشتری بدهید ،

مادر شما اطلاع داره ؟
    واکنش ایشون نسبت به مسئله چیست ؟
    چگونه متوجه شدبن پدر شما مخاطب این فیلم هاست ؟
    آیا شما با سرک کشیدن به devices / گوشی ، تبلت و... های پدرت
    متوجه این موضوع شدی ؟

18. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46306
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من هم مشكل شما رو دارم متاسفانه و اين موضوع رو تو اينستاگرام پدرم هم متوجه شدم تو فالو كردن بقيه .ولي يبار وقتي گوشيش رو گذاشته بود كنار برداشتمش و تو صفحه سرچ اينترنتش عبارت مضرات پورن ديدن رو سرچ كردم و صفحه رو همونجا بستم و گوشي رو گذاشتم سرجاش طوري كه گوشي رو بازكنه صفحه سرچ وب رو بازميكرد اتوماتيك اين صفحه باز ميشد .از اون موقع به بعد ديگه موردي مشاهده نكردم

19. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40604
    تشکـر
    214
    تشکر شده 138 بار در 100 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط Who نمایش پست ها
    سلام
    من هم مشكل شما رو دارم متاسفانه و اين موضوع رو تو اينستاگرام پدرم هم متوجه شدم تو فالو كردن بقيه .ولي يبار وقتي گوشيش رو گذاشته بود كنار برداشتمش و تو صفحه سرچ اينترنتش عبارت مضرات پورن ديدن رو سرچ كردم و صفحه رو همونجا بستم و گوشي رو گذاشتم سرجاش طوري كه گوشي رو بازكنه صفحه سرچ وب رو بازميكرد اتوماتيك اين صفحه باز ميشد .از اون موقع به بعد ديگه موردي مشاهده نكردم
    سلام. دوست عزیز اولا ایشون ممکن از روی کنجکاوی اینکار کرده باشند و دوما موبایل حریم شخصی ایشون و اور هم کسی بخواد چک کنه مادرتون. پس به خریم شخصی خانواده احترام بگذارید و وارد آن نشوید.
    البته من میدانم شما اتفاقی به این مورد خوردید. کلا گفتن.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)