نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مازوخيسم

1883
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28708
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مازوخيسم

متاسفانه من مازوخيسم دارم از كودكيم يادم مياد اين حس هم اهم بوده تا الان وقتى كوچيكتر بودم از فكر اينكع تنبيهم كنند خوشم ميومد البته از خودش خوشم نميومد ولى از فكرش چرا هنوزم همون طورم اون موقع فكر كردن به اون موضوعات خيلى بهم لذت نميداد اما الان لذت زيادى ميده و بعدش حالم خيلى بد ميشه البته من به خودم اسيبى نميزنم فقط فكرش رو ميكنم و همون فكر اولش خيلى لذت داره و انتهاش احساس گناه شديدى دارم كه با اون فكرا به خودم لذت دادم. بچگيم با ديدن صحنه هاى شكنجه لذت ميبردم يعنى از اين كه جاى اونى باشم كه داره شكنجه ميشه لذت ميبردم. البته اين احساس هميشه با من نيست يعنى گاهى هست و اگه بخوام ميشه وقتايى كه مياد سراغم كنترلش كنم اما متاسفانه مدتيه شكست ميخورم و به خاطر لذت زودگذرش خودم رو درگير فكر ميكنم. نميدونم وضعم در چه حد بده به نظر شما خيلى وحشتناكم و بايد حتما به روانپزشك مراجعه كنم؟ اخه زندگيم عاديه و به كسى هم اجازه نميدم بهم اسيب بزنه اما ميترسم يكموقع وقتى اين حس مياد سراغم تو موقعيتى باشم كه يك بلايى سر خودم بيارم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : مازوخيسم

نقل قول نوشته اصلی توسط Saie نمایش پست ها
    متاسفانه من مازوخيسم دارم از كودكيم يادم مياد اين حس هم اهم بوده تا الان وقتى كوچيكتر بودم از فكر اينكع تنبيهم كنند خوشم ميومد البته از خودش خوشم نميومد ولى از فكرش چرا هنوزم همون طورم اون موقع فكر كردن به اون موضوعات خيلى بهم لذت نميداد اما الان لذت زيادى ميده و بعدش حالم خيلى بد ميشه البته من به خودم اسيبى نميزنم فقط فكرش رو ميكنم و همون فكر اولش خيلى لذت داره و انتهاش احساس گناه شديدى دارم كه با اون فكرا به خودم لذت دادم. بچگيم با ديدن صحنه هاى شكنجه لذت ميبردم يعنى از اين كه جاى اونى باشم كه داره شكنجه ميشه لذت ميبردم. البته اين احساس هميشه با من نيست يعنى گاهى هست و اگه بخوام ميشه وقتايى كه مياد سراغم كنترلش كنم اما متاسفانه مدتيه شكست ميخورم و به خاطر لذت زودگذرش خودم رو درگير فكر ميكنم. نميدونم وضعم در چه حد بده به نظر شما خيلى وحشتناكم و بايد حتما به روانپزشك مراجعه كنم؟ اخه زندگيم عاديه و به كسى هم اجازه نميدم بهم اسيب بزنه اما ميترسم يكموقع وقتى اين حس مياد سراغم تو موقعيتى باشم كه يك بلايى سر خودم بيارم.
    سلام

عزیز چند سوال قبل از اینکه پاسخی بهتون بدم:

1 سن و سال
    2 جنسیت
    3 مدرک تحصیلی
    4 شغل و کار
    5 اعتقادات مذهبی شما و پدر و مادر
    6 تعداد برادران و خواهران و ترتیب و فاصله سنی
    7 سابقعه تعرض و یا تجاوز جنسی
    8 پدر و مادر چقدر حالت دستوری و امری داشتند در دوران کودکی و نوجوانی
    9 سابقه بیماری یا اختلا روانی در خانواده خونی شما

لطفا با کمی دقت به صورت نقل قول پاسخ دهید

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47842
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مازوخيسم

سلام . من میخواستم بدونم آیا مازوخیسم هستم یا نه ؟ و اگر هستم از چه نوع و شدت ؟ من در تصوراتم افکار و خیالات مازوخیستی دارم و همیشه یک هم جنس رو تصور میکنم در صورتیکه در واقعیت اصلا اینطور نیست ، البته در واقعیت ************ کمی خشن رو ترجیح میدم چون احساس میکنم خشونت بهم هیجان و احساس زنده بودن میده و از دیدن صحنه های آزار و شکنجه گاهی تحریک میشم و فکر میکنم از نوجوانی همینطور بودم و شاید قبلترش و به هیچ عنوان در ************ به ارگاسم نمیرسم . فقط با خودارضایی و فقط با تصورات مازوخیستی با یک همجنس . ممنون میشم پاسخ بدین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)