نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: ترسیدن برادرم

2453
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38387
    تشکـر
    26
    تشکر شده 18 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    6

Exclamation ترسیدن برادرم

سلام.برادر من 13 سال داره.پارسال عید ما با بچه های فامیلمون نسستیم انابل1(فیلم ترسناک)دیدیم.سب ام بود برق هم خاموس کردیم.چند تیکه اس که خیلی ترسناک بود باعث سد برادرم بترسه و ازون سب به بعد دیگه تنها نمیخوابه نه تو اتاقس نه تو حال.یا باید من تو حال بخوابم پیسس یا پدرو مادرم.خیلی ترسو سده بعد ان فیلمه هرچقدرم بابا و مامانم و حتی خود من کمکس میکنیم که به ترسس غلبه کنه نمیتونه بازم سب میگه من تنها نمیخوابم.(الان خیلی سدیدتر سده)
    با اینکه قبل اون فیلم تنها میخوابید تو اتاقس در واقع از 4-5سالگی تنها میخوابید ولی انابل خیلی روس تاثیر گذاسته و از ذهنس خارج نمیسه.چند روز پیسام باز با دختر داییم و دختر خالم اینا که انابل2 را میدیدیم دیگه بهس اجازه ندادم بیاد ببینه ولی صداسو که سنیده بود باز میگفت بمن که چقدر ترسناک بودا.حالا واقعا دلم نمیخواد این حس درونس باسه چون دیگه داره بزرگ میسه و این میتونه اذیتس کنه.لظفا راهکار هایی بدهید که قابل اجرا باسه.ممنونم
    امضای ایشان
    هر یک از ما میتوانیم یک سفیر اهدای عضو باشیم،61=53+8=1

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    تشکر شده 387 بار در 249 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : ترسیدن برادرم

نقل قول نوشته اصلی توسط مهدیما نمایش پست ها
    سلام.برادر من 13 سال داره.پارسال عید ما با بچه های فامیلمون نسستیم انابل1(فیلم ترسناک)دیدیم.سب ام بود برق هم خاموس کردیم.چند تیکه اس که خیلی ترسناک بود باعث سد برادرم بترسه و ازون سب به بعد دیگه تنها نمیخوابه نه تو اتاقس نه تو حال.یا باید من تو حال بخوابم پیسس یا پدرو مادرم.خیلی ترسو سده بعد ان فیلمه هرچقدرم بابا و مامانم و حتی خود من کمکس میکنیم که به ترسس غلبه کنه نمیتونه بازم سب میگه من تنها نمیخوابم.(الان خیلی سدیدتر سده)
    با اینکه قبل اون فیلم تنها میخوابید تو اتاقس در واقع از 4-5سالگی تنها میخوابید ولی انابل خیلی روس تاثیر گذاسته و از ذهنس خارج نمیسه.چند روز پیسام باز با دختر داییم و دختر خالم اینا که انابل2 را میدیدیم دیگه بهس اجازه ندادم بیاد ببینه ولی صداسو که سنیده بود باز میگفت بمن که چقدر ترسناک بودا.حالا واقعا دلم نمیخواد این حس درونس باسه چون دیگه داره بزرگ میسه و این میتونه اذیتس کنه.لظفا راهکار هایی بدهید که قابل اجرا باسه.ممنونم
    سلام دوست گرامی
    ممکنه این ترس فقط ترس از تنها خوابیدن نباشه و مشکلات بیشتری رو به وجود بیاره یا آورده باشه.
    ضروریه ایشون رو پیش روانشناس ببرید، البته شما میتونید کارایی هم برای کمک به ایشون انجام بدین اما بهتره ببرید پیش روانشناس.

3. کاربران زیر از M.D Karimi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38387
    تشکـر
    26
    میزان امتیاز
    6

همین دیگه ما میترسم برا ایندس مسکل به وجود بیاد.ولی اگر ببریمس پیس روانسناس مظمینم حس بدی میگیره که مگر من چه مسکلی دارم.من اول خواستم از تجربیات سما و دوستان استفاده کنم و اگر جواب نداد اون موقع حتما یک فکر جدی میکنیم.
    امضای ایشان

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    میزان امتیاز
    6

همین دیگه ما میترسم برا ایندس مسکل به وجود بیاد.ولی اگر ببریمس پیس روانسناس مظمینم حس بدی میگیره که مگر من چه مسکلی دارم.من اول خواستم از تجربیات سما و دوستان استفاده کنم و اگر جواب نداد اون موقع حتما یک فکر جدی میکنیم.
    خیر دوست من اینطور نیست.
    الان اون فکر میکنه تنها نخوابیدن عادی و ضروریه.
    شما به بهانه مشاوره درسی چیزی میتونی ایشون رو ببری. بعدشم فقط با یک نفر که راحته بره.
    اصرار نکنید تنها بخوابه، ابدا، خودتون با اشتیاق و رقبت کنارش بخوابید. که فکر نکنه شما ترسش رو درک نکردین. یعنی بدون اینکه بگه یا شما اصرار کنی تنها بخواب، کنارش بخوابید.

تو اتاقشون یه چراغ کوچیک باشه و روشن.

شما نباید دیگه از این فیلما با اطلاع ایشون ببینی. یعنی نباید اصلا بفهمه. نه بگی بیرون ما فیلم ترسناک میبینم.

تمامی محرک های ترس از جمله فیلم های ترسناک رو تعطیل کنید. حتی صبحت کردن در موردش.

به جای تاکید بر اینکه چیزی نیست که بترسی، باید احساس امنیت کنه و خودش بفهمه چیزی نیست که ازش بترسه.
    تا وقتی که خوابش نگرفته به زور نفرستید اتاقش. اصلا اجبار و اصرار به خرج ندین. هروقت خوابش گرفت باهاش برید. کسی که احساس خوبی بهش داره و اعتماد داره و سرزنش اش نمیکنه مثلا تو ترسو هستی.

بعد چند روز به جای خوابیدن باهاش، نزدیکش بخوابید، مثلا جلو در اتاق کف زمین.

بعد یه مدت دیگه از در اتاق فاصله بگیرید هر 10 دقیقه بهش سر بزنید و باهاش صحبت کنید، صبحت در مورد چیزی که حس خوبی بهش میده .مثلا بازی شوخی چیزی.

تا وقتی که کامل خوابش بببره. منظم بهش سر بزنید نه وقتی که صداتون میزنه.

به خاطر ترسش سرنزش نکنید از دستش عصبانی نشید و نگید داری اذیت میکنی.

طوری باشه که بفهمه شما به ترسش اهمیت میدین.

اگه این ترس باعث بروز مشکلات دیگه ای تو این بچه شده، مثلا رفتار کار درس ارتباط بازی گوشیه گیری، هرچیزی....لازم و ضروریه ببرید پیش روانشناس.

6. کاربران زیر از M.D Karimi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38387
    تشکـر
    26
    میزان امتیاز
    6

بعضی از موارد بالا را انجام دادیم و یک بازه زمانی جواب داده.ولی اتفاقا برادرم درسس عالیه و خیلی ام بامزه و سوخ ظبغه فقظ موقع خواب اینجور میکنه که اونم توصیه های خوب سما را با پدر و مادرم انجام میدهیم و ان سالله که جواب بده.ممنون از راهنمایی هاتون
    امضای ایشان

8. کاربران زیر از مهدیما بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    میزان امتیاز
    6

بعضی از موارد بالا را انجام دادیم و یک بازه زمانی جواب داده.ولی اتفاقا برادرم درسس عالیه و خیلی ام بامزه و سوخ ظبغه فقظ موقع خواب اینجور میکنه که اونم توصیه های خوب سما را با پدر و مادرم انجام میدهیم و ان سالله که جواب بده.ممنون از راهنمایی هاتون
    مواردی که خدمتون گفتم بشینید کامل برای کل اعضای خونواده توضیح بدین و هماهنگ کنید. هر رفتاری در تضاد با این کارهاست رو حذف کنید. البت جلو خودش درباره اش صحبت نکنید.

همچنین وقتی ترسیده، بزارید در مورد ترسش صحبت کنه، مثلا بگه صدایی میاد سایه ای دیدم هرچیزی. بزارید بیانش کنه. نگید نترس هیچی نیست خیال برداشتی......

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38387
    تشکـر
    26
    میزان امتیاز
    6

بله حتما انجام میدهیم به امید اینکه این ترس از وجودس خارج بسه
    امضای ایشان

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38130
    تشکـر
    162
    تشکر شده 99 بار در 79 پست
    میزان امتیاز
    0

بله حتما انجام میدهیم به امید اینکه این ترس از وجودس خارج بسه
    سلام
    میشه اون امضارو برامون تشریح کنی
    امضای ایشان
    مهدی76ص

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)