صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 21 به 23 از 23

موضوع: دیگه نمیتونم این خونواده رو تحمل کنم

1404 بازدید
  1. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37665
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دیگه نمیتونم این خونواده رو تحمل کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط heh_heh نمایش پست ها
    اگر همه چیز نرمال بود... پدرتون صبح میرفت سرکار... عصر میومد... یه زندگی بی دردسر...
    تفاوتش با الان برای شما چیه؟ اون موقع هم باید همین کارایی که الان باید انجام بدی رو انجام میدادی...
    از الان باید هدفت توی زندگی رو مشخص کنی و وقتت رو برای چیزایی که هیچوقت به میل شما تغییر نمیکنن هدر ندی...
    شما میتونی فکر کنی توی این وضعیت گیر افتادی یا فکر کنی شرایط هرچی که باشه وظایفت رو درست انجام میدی و ازش خارج میشی...
    اگر بخوای خودت رو درگیر مسایل کوچیک و بزرگ دیگران و خانوادت کنی و معطلشون بشی... از زندگی جا می مونی...
    خودت رو بشناس... استعدادهاتو پیدا کن... روی خودت سرمایه گذاری کن... ایشاله که با فکر درست، یه زندگی درستتر برای خودت میسازی
    دیگرون خودشون از پس همدیگه بر میان... هیچوقت نه قضاوت کن نه وارد دعوای بین دو نفر بشو... پدر و مادرت هم اگر خواستن دخالتت بدن بگو من یه دختر نوجوونم که اصلا دلم نمیخواد به این مسایل فکر کنم، زندگیه منو این فکرا و درگیری ها نمیسازه، اگر میخواد فکر منو خراب نکنید لطفا منو قاطی این مسایل نکنید.
    فرقش با الان این بود که لااقل آرامش داشتم، اعتماد به نفس داشتم، قد خودم میتونستم شاد باشم . اما الان چی؟ واقعا هیچی
    من تمام حرفاتونو قبول دارم‌. اما نمیدونم چجوری ارامشو ب خودم برگردونم. من واقعا تنهام. بچه اول خونوادم نه تجربه ای دارم نه کسی رو که بهم بگه چجوری. من تو ی تاپیک دیگه بیشتر درباره شرایط فعلی توضیح دادم. میشه خواهش کنم اونو بخونید و راهنماییم کنید؟

2. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37665
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    پدرتون وضع مالیش چطوره؟
    و شغلش چیه
    وضع مالیش در حد خیلی خوبه اما جزو ادماییه که اصلا اهل خرج کردن نیست. یعنی پولشو صرف چیزایی که مورد نظر خودشه و به نظر ما خرج بیخودیه میکنه. و اینکه برا خونه خییییلی سخت پول میده. کلا از این ادما که ظاهر زندگیشون وضعشونو نشون نمیده. متاسفانه چون میترسم کسی بشناستم نمیتونم دقیق بگم شغلشون چیه. در این حد میگم شغلی داره که تو جامعه امروز یه شغل خیلی عالی محسوب میشه(هم از نظر در امد هم مدرک تحصیلی) اما ظاهرش اصلا اصلا اینو نشون نمیده

3. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,103
    تشکر شده 3,028 بار در 1,575 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط 80Fatemeh نمایش پست ها
    شما کسی رو سراغ دارید که برم پیشش؟ چون من بعد از اون مجددا پیش یه روانشناس رفتم که ایشون برخلاف قبلی بزور میخواستن به من بفهمونن که تو فکر میکنی شرایطتت سخته باید پدرتو دوس داشته باشی و به خوبیاش فکر کنی و خیلیا ارزوی این زندگیو دارن... ولی خب راستش من نمیتونم توی توهم زندگی کنم برا همین دنبال یه نفر دیگه ام
    من برای تهران و قم میشناسم اگر تهران یا قم هسین خصوصی پیام بدین معرفی کنم.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)