نمایش نتایج: از 1 به 22 از 22

موضوع: برای هیچکس مهم نیستم

18690
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15415
    تشکـر
    0
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    9

برای هیچکس مهم نیستم

سلام.
    من یه دختر شونزده ساله هستم.من یه مشکلی دارم که شاید به نظر بقیه خیلی مسئله ی مهمی نباشه اما در حقیقت من خیلی از این موضوع ناراحتم و واقعا خیلی اذیتم میکنه.من توی فامیل چه پدری و چه مادری تقریبا از همه کوچکترم و هیچ هم سن و سالی ندارم.توی خانواده پدریم نوه ی یکی مونده به آخریم و پسرعموم سه سالشه و از همه کوچکتر.فامیل های دیگه مثلا مثل پسر عمه هام و دخترعمم همشون از من هفت هشت سال بزرگترن و هیچوقت به من محل نمیذارن.کلا کسی تحویلم نمیگیره.توی خانواده ی مادریم هم دوتا دخترخاله و یه پسرخالم از من کوچکترن ولی باز بقیه مثل دخترداییهام و پسرداییم خیلی از من بزرگترن.کلی بخوام بگم یعنی هیچ هم سن و سالی ندارم.هیچکس نیست که منو تحویل بگیره حتی وقتایی که من برم سمتشون بازم انگار نه انگار.در عوض خواهرم که هشت سال بزرگتر از منه با فامیلامون خیلی جوره و اونام باهاش خیلی خوب رفتار میکنن.من آدم حسودی نیستم ولی وقتی میبینم که پسرعمه هام با خواهرم حرف میزنن و شمارشو دارن واقعا بهم برمیخوره.هیچکدومشون حتی یه بار حالمو نپرسیدن...چند ساله که با هیچکدومشون حرف نزدم از نظر اونا انگار که من یه غریبه ام...خیلی دوست داشتم که جای خواهرم باشم...حتی عموم و عمم کلی باهاش گرم میگیرن حتی بهش زنگ میزنن اما یه بار حا منو نپرسیدن...من تا حالا با هیچکدومشون هم هیچ رفتار بدی نداشتم و همیشه خیلی مودبانه باهاشون رفتار میکردم...خواهرم میگه تو هنوز کوچولویی...میگه اگه هجده سالم بشه و برم دانشگاه تازه بقیه آدم حسابم میکنن...واقعا چرا اینطوریه؟چرا همه فکر میکنن هرکی هجده سالش بشه و بره دانشگاه دیگه خیلی بزرگ شده و میفهمه؟اصلا چرا هجده سالگی رو سن قانونی اعلام کردن؟ولی درواقع حتی اگه هجده سالم بشه و به قول خواهرم بزرگ بشم بازم فرقی به حالم نداره چون بازم فامیلامون فکر میکنن من بچه ام...آخه مگه ما خودمون سن مون رو انتخاب میکنیم؟من واقعا نمیفهمم چرا بقیه اینطور باهام رفتار میکنن؟کاش منم بزرگتر بودم...اعتماد به نفسمو کلا از دست دادم...وقتا با فامیلا جمع میشیم همه کلی بگو بخند میکنن اما من همیشه ناراحتم حتی اگه اظهار نظر هم بکنم هیچکس بهم محل نمیذاره...هیچکس اهمیت نمیده...چیکار کنم؟چیکار کنم که یکم به چشم بیام؟چیکار کنم که بقیه یکم برام ارزش قائل شن؟
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : برای هیچکس مهم نیستم

...
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط ملیحه رضایی نمایش پست ها
    سلام.
    من یه دختر شونزده ساله هستم.من یه مشکلی دارم که شاید به نظر بقیه خیلی مسئله ی مهمی نباشه اما در حقیقت من خیلی از این موضوع ناراحتم و واقعا خیلی اذیتم میکنه.من توی فامیل چه پدری و چه مادری تقریبا از همه کوچکترم و هیچ هم سن و سالی ندارم.توی خانواده پدریم نوه ی یکی مونده به آخریم و پسرعموم سه سالشه و از همه کوچکتر.فامیل های دیگه مثلا مثل پسر عمه هام و دخترعمم همشون از من هفت هشت سال بزرگترن و هیچوقت به من محل نمیذارن.کلا کسی تحویلم نمیگیره.توی خانواده ی مادریم هم دوتا دخترخاله و یه پسرخالم از من کوچکترن ولی باز بقیه مثل دخترداییهام و پسرداییم خیلی از من بزرگترن.کلی بخوام بگم یعنی هیچ هم سن و سالی ندارم.هیچکس نیست که منو تحویل بگیره حتی وقتایی که من برم سمتشون بازم انگار نه انگار.در عوض خواهرم که هشت سال بزرگتر از منه با فامیلامون خیلی جوره و اونام باهاش خیلی خوب رفتار میکنن.من آدم حسودی نیستم ولی وقتی میبینم که پسرعمه هام با خواهرم حرف میزنن و شمارشو دارن واقعا بهم برمیخوره.هیچکدومشون حتی یه بار حالمو نپرسیدن...چند ساله که با هیچکدومشون حرف نزدم از نظر اونا انگار که من یه غریبه ام...خیلی دوست داشتم که جای خواهرم باشم...حتی عموم و عمم کلی باهاش گرم میگیرن حتی بهش زنگ میزنن اما یه بار حا منو نپرسیدن...من تا حالا با هیچکدومشون هم هیچ رفتار بدی نداشتم و همیشه خیلی مودبانه باهاشون رفتار میکردم...خواهرم میگه تو هنوز کوچولویی...میگه اگه هجده سالم بشه و برم دانشگاه تازه بقیه آدم حسابم میکنن...واقعا چرا اینطوریه؟چرا همه فکر میکنن هرکی هجده سالش بشه و بره دانشگاه دیگه خیلی بزرگ شده و میفهمه؟اصلا چرا هجده سالگی رو سن قانونی اعلام کردن؟ولی درواقع حتی اگه هجده سالم بشه و به قول خواهرم بزرگ بشم بازم فرقی به حالم نداره چون بازم فامیلامون فکر میکنن من بچه ام...آخه مگه ما خودمون سن مون رو انتخاب میکنیم؟من واقعا نمیفهمم چرا بقیه اینطور باهام رفتار میکنن؟کاش منم بزرگتر بودم...اعتماد به نفسمو کلا از دست دادم...وقتا با فامیلا جمع میشیم همه کلی بگو بخند میکنن اما من همیشه ناراحتم حتی اگه اظهار نظر هم بکنم هیچکس بهم محل نمیذاره...هیچکس اهمیت نمیده...چیکار کنم؟چیکار کنم که یکم به چشم بیام؟چیکار کنم که بقیه یکم برام ارزش قائل شن؟

این تنهایی که میگین سخته و من تا حدودی شبیهش رو تجربه کردم تو عروسیها ، مهمونیها و ... اصلا خوش نمیگذره

وقتی میری با بزرگترا( منظور پسرعمو و ... ) می نشستم منو نخودی حساب می کردن و وقتی با کوچیکترا بودم که اوضاع خیلی بدتر بود. من اون موقع کوچیکترا رو فقط با دلیل تقلید نا خودآگاه از رفتاری که با خودم میشد نخودی حساب می کردم در نتیجه نمی تونستم بت اونا هم صحبت یا همبازی بشم

بعدا مشاورم گفت که از همون دوران ابتدایی سعی می کردم خودمو بزرگتر از سنم نشون بدم که این کار اثرات خوبی نداره ( الان که فکر می کنم نمیدونم شاید یکی از دلیلاش همین بوده )

با این تایپیکتون یاد یه چیزایی رو برام زنده کردین

البته الان که 29 سالمه همه چیز فرق کرده و صحبت خواهرتون تا حدی درسته
    اما با این طرز فکر 18 سال که سهله اگه 28 یا 38 سالتون هم بشه اون توقعی که دارین برطرف نخواهد شد

به نظرم شما اگه روی (عزت نفس=حرمت نفس) تون کار کنین و اونو تقویت کنین برای بهتر شدن حالتون و حضور جمع های فامیلی خیلی خیلی بهتون کمک می کنه
    اینکه شما خودتون رو بی ارزش تلقی کنین باعث میشه در آینده مسائل زیادی براتون پیش بیاد . جلوی پیشرفتتون رو تو هر ضمینه ای که فکرشو بکنین باعث خواهد شد

همچنین برای پر کردن احساس تنهایی سعی کنین دوستای مثبت اندیش پیدا کنین و خلا تنهایی رو با اون جبران کنین و
    همچنین از صحبتاتون برمیاد که خواهرتون باهاتون صمیمی هست و مشکلی با ایشو ندارین در نتیجه در خانواده مشکل ندارین
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39481
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39456
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز من تخصص در روانشناسی ندارم

ولی توصیه من رو گوش کن خودت رو بالا نگیر ! غرورتو بشکن و سعی کن خودت بحث ها رو شروع کنی منم تقریبا همسنت هستم زیاد منو جدی نمیگیرن اما چون درسام تقریبا خوبه و اطلاعاتم در برخی از زمینه ها بالاست ( البته زیاد از خودم تعریف نمیکنم )
    خانواده بعضی مواقع سوالات علمی ازم میکنن در کل منم خیلی وقت ها تنهام
    لعنت به غرورم
    ویرایش توسط alijoon : 10-26-2018 در ساعت 12:16 AM

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    تشکر شده 98 بار در 77 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط alijoon نمایش پست ها
    دوست عزیز من تخصص در روانشناسی ندارم

ولی توصیه من رو گوش کن خودت رو بالا نگیر ! غرورتو بشکن و سعی کن خودت بحث ها رو شروع کنی منم تقریبا همسنت هستم زیاد منو جدی نمیگیرن اما چون درسام تقریبا خوبه و اطلاعاتم در برخی از زمینه ها بالاست ( البته زیاد از خودم تعریف نمیکنم )
    خانواده بعضی مواقع سوالات علمی ازم میکنن در کل منم خیلی وقت ها تنهام
    لعنت به غرورم
    ای این سخنت رو باید گل گرفت
    واقعا لعنت به هرچی غرور و تنهاییه
    ببین ته مشغله های عالمم داشته باشی
    موفق باشی
    پولدار باشی
    همدم و عشقم نداشته باشی زندگی برات معنی نداره
    هعییییییییییییییییییییییی یییییییییی
    امضای ایشان
    [/SIZE]اینجا سرزمین نامردمی هاست،به سلام گرم هیچکس اعتماد نکن
    آدم های این حوالی روی حرف ها و انتخاب هایشان نمیمانند
    همان ها که شروع کردند ،همان ها که تو را خاستند، یک روز در کمال ناباوری و انکار، تو و دل بستگی ات را پس میزنند
    دل نبند!
    اینجا پایان هیچ شاهنامه ای خوش نیست

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46671
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.
    سلام واقعا ادم تو یه سنی کسی زیاد تحویلش نمیگیره اگه هم سن و سال نداشته باشه چون مسائل بزرگترا واس ادم مهم نیس مسائل تو ام واسشون گذشته... ببین مثلا بگو بخند میکنن میبینی باهاشون حال نمیکنی چون مسائلی که واس اونا خنده داره واس تو بی معنی ‌‌.. مهم خودتی ... ببین با کیا حال میکنی اگ میبینی تو فامیل هم سن و سالت نیستن و درکی ندارن خب با دوستات بگرد ‌... و اینکه مثلا ببین با کی حال میکنی با اون صبت کن نزدیکش شو ..راجب مسائلت بگو .. خیلی وقتا بزرگترا وقتی میبینن کوچیکترا یه سری دغدغه ها دارن کرک و پرشون میریزه .. سعی میکنن بیشتر بفهمنشون ‌.. در کل خودتو جدی بگیر .. ببین اگه حرفی زدی دیدی کسی اهمیت نداد بگو دارمم حرف میزنمااا گوش بدین ..در کل خ شرایط سختیه باز میشه از مشاورم کمک گرفت من واسه مسائلم از دکتر روانشناس کمک میگیرم اگه خواستی معرفی میکنم

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47010
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من ۱۶ ساله هستم ادم خونگرمیم اما اخیرا برای دوستام بی اهمیت شدم وقتی هممون داریم چت میکنیم هیچکی به چت کردنای من واکنشم نشون نمیده این خیلی اذیتم میکنه چی کنم؟

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42765
    تشکـر
    89
    تشکر شده 74 بار در 57 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdieyh نمایش پست ها
    سلام من ۱۶ ساله هستم ادم خونگرمیم اما اخیرا برای دوستام بی اهمیت شدم وقتی هممون داریم چت میکنیم هیچکی به چت کردنای من واکنشم نشون نمیده این خیلی اذیتم میکنه چی کنم؟
    همرو نادیده بگیرید و از اون گروه بیاید بیرون.

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46989
    تشکـر
    4
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

توخوبه هنوزسنی نداری فرصت زیاده تابتونی دوستای خوبی پیداکنی وازتنهایی بیرون بیای من دوبرابرتوسن دارم هرگزنتونستم دوستی داشته باشم که روش حساب کنم واسه همین تنهایی روانتخاب کردم البته ورزش کردن..کتاب خوندن..یادگیری کارای هنری وووخیلی میتونه بهت کمک کنه...

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47725
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.
    سلام ملیحه
    شاید برات جالب باشه که منم یه آدمیم مثله تو و همسن تو با همین مشکلات ولی با این تفاوت که تو فامیلمون و حتی دوستام که هم سنم هستن اونا هم به حرفام و کارام توجه نمیکنن و بیشتر به خواهرم توجه خاصی نشون میدن،منم مثله تو نمیخوام بگم حسودم چون بنظرم خواهرم ادم لایق تریه نسبت به من برای محبت دیدن و مورد توجه بودن که این بخاطر بی لیاقت دونستن خودم نیست بلکه بخاطر اینه که فک میکنم اون خیلی تو زندگیش بیشتر از من اذیت شده،حالا نیومدم بهت پیشنهادی بدم فقط خواستم باهات همدردی کنم و بهت بگم که اگر راه حلی پیدا کردی به منم بگو چون خیلی وقته که فک میکنم من ادم جذابی نیستم و مثله بقیه بلد نیستم باحال باشم

12. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47471
    تشکـر
    1
    تشکر شده 26 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط Zeynab.b نمایش پست ها
    سلام ملیحه
    شاید برات جالب باشه که منم یه آدمیم مثله تو و همسن تو با همین مشکلات ولی با این تفاوت که تو فامیلمون و حتی دوستام که هم سنم هستن اونا هم به حرفام و کارام توجه نمیکنن و بیشتر به خواهرم توجه خاصی نشون میدن،منم مثله تو نمیخوام بگم حسودم چون بنظرم خواهرم ادم لایق تریه نسبت به من برای محبت دیدن و مورد توجه بودن که این بخاطر بی لیاقت دونستن خودم نیست بلکه بخاطر اینه که فک میکنم اون خیلی تو زندگیش بیشتر از من اذیت شده،حالا نیومدم بهت پیشنهادی بدم فقط خواستم باهات همدردی کنم و بهت بگم که اگر راه حلی پیدا کردی به منم بگو چون خیلی وقته که فک میکنم من ادم جذابی نیستم و مثله بقیه بلد نیستم باحال باشم
    من برای هردو راه حل دارم ولی چون میدونم احمق هستید پس نمیگم

13. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47725
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saberkhan نمایش پست ها
    من برای هردو راه حل دارم ولی چون میدونم احمق هستید پس نمیگم
    سلام
    شما اگه واقعا بلدید، اول طرز صحبتتونو درست کنید بعد به ما راه حل بدید
    اینکه ما درمورد خودمون جور خوبی صحبت نکردیم دلیل نمیشه که شماهم به ما بگید احمق

14. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47733
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ملیحه
    فقط حرکت کن تو زندگی. وقتی حرکت کردی و به هدف هات رسیدی متوجه میشی که نگرانی های الان فقط یه طنز بوده که بعدا بهش بخندی.
    ولی اگه حرکت نکنی همین طنز ها تبدیل میشه به غم واقعی.
    اینکه این حس رو داری نسبت به خودت خیلی خوبه چون اگاه هستی. از خودت بپرس چه کاری میتونی انجام بدی که این مشکل برطرف بشه. هر چی اومد بلافاصله تو کاغذ بنویس البته بدون لحظه ای تامل باید بنویسی. یعنی اون که سریع میاد تو ذهن ناخداگاهت همون جواب مشکل ات هست.
    جواب مشکل منم هست ناخداگاه من. فقط بهش توجه نمیکنیم و همین باعث میشه حالمون بد بشه. میدونی بیشتر جاها مشکل خودمونیم تا دیگران.

15. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47471
    تشکـر
    1
    میزان امتیاز
    3

سلام
    شما اگه واقعا بلدید، اول طرز صحبتتونو درست کنید بعد به ما راه حل بدید
    اینکه ما درمورد خودمون جور خوبی صحبت نکردیم دلیل نمیشه که شماهم به ما بگید احمق
    احمق بودن که فحش نیست من به کسی توهینی نکردم فقط حقیقت رو گفتم .خدابیامرز بروسلی گفته بود اگه یک ادم احمق رو راهنمایی کنی اون همیشه ازت متنفر میشه ولی همون حرف رو به ادم عاقل بگی ازت تشکر میکنه

16. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47725
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ali3242 نمایش پست ها
    فقط حرکت کن تو زندگی. وقتی حرکت کردی و به هدف هات رسیدی متوجه میشی که نگرانی های الان فقط یه طنز بوده که بعدا بهش بخندی.
    ولی اگه حرکت نکنی همین طنز ها تبدیل میشه به غم واقعی.
    اینکه این حس رو داری نسبت به خودت خیلی خوبه چون اگاه هستی. از خودت بپرس چه کاری میتونی انجام بدی که این مشکل برطرف بشه. هر چی اومد بلافاصله تو کاغذ بنویس البته بدون لحظه ای تامل باید بنویسی. یعنی اون که سریع میاد تو ذهن ناخداگاهت همون جواب مشکل ات هست.
    جواب مشکل منم هست ناخداگاه من. فقط بهش توجه نمیکنیم و همین باعث میشه حالمون بد بشه. میدونی بیشتر جاها مشکل خودمونیم تا دیگران.
    بله این درسته که بیشتر مشکل خودمون هستیم و من هم رفتار های بد خودم رو میشناسم و از این بابته که خودم رو سرزنش میکنم و احساس میکنم وسواس فکری گرفتم
    سعی میکنم به حرفی که زدید فکر کنم و عملیش کنم ولی امیدی به خودم ندارم
    به هر حال ممنونم از پیشنهاد و راهنماییتون

17. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47725
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

احمق بودن که فحش نیست من به کسی توهینی نکردم فقط حقیقت رو گفتم .خدابیامرز بروسلی گفته بود اگه یک ادم احمق رو راهنمایی کنی اون همیشه ازت متنفر میشه ولی همون حرف رو به ادم عاقل بگی ازت تشکر میکنه ������
    بله راهنماییتون خیلی هم بدردم خورد واقعا ممنونم :/

18. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47733
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بله این درسته که بیشتر مشکل خودمون هستیم و من هم رفتار های بد خودم رو میشناسم و از این بابته که خودم رو سرزنش میکنم و احساس میکنم وسواس فکری گرفتم
    سعی میکنم به حرفی که زدید فکر کنم و عملیش کنم ولی امیدی به خودم ندارم
    به هر حال ممنونم از پیشنهاد و راهنماییتون
    وقت زیادی ندارم متاسفانه توضیح بدم چون تو عجله هستم الان ولی چند تا چیز رو همیشه یادت داشته باش. 1. همیشه رو اعتماد به نفست کار کن 2. احساسات خودت رو کنترل کردن رو یاد بگیر 3. هدف داشته باش و همیشه مشغول تلاش برای هدف هات باشه

همه ی این سه تا رو میتونی از راه کتاب خوندن یاد بگیری. اگه فکر میکنی وسواس فکری داری و حالت رو بد میکنه باید مورد 2 رو درست کنی و اگه اعتماد به نفست هم کمه باید رو مورد 1 هم در کنار 2 کار کنی و اگه اعتماد به نفس نداری پس احتمالا هدف هات معلوم نیستن یا هدف نداری و یا برنامه ات درست نیست. این سه تا رو درست کنی یعنی بتونی درست کنی همه چی درست میشه. موفق باشی.

19. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47733
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

احمق بودن که فحش نیست من به کسی توهینی نکردم فقط حقیقت رو گفتم .خدابیامرز بروسلی گفته بود اگه یک ادم احمق رو راهنمایی کنی اون همیشه ازت متنفر میشه ولی همون حرف رو به ادم عاقل بگی ازت تشکر میکنه ������
    مرسی که یه نفر دیگه رو احمق فرض کردی تا خودتو بکشی بالا. میتونستی بر عکس این نوع حرف زدن صحبت کنی و راهنمایی مفیدی کنی به جای این. حقیقت؟ حقیقت چیزی هست که ما میخوایم ببینیم درسته؟ و در مورد شما احمق دونستن یه نفر دیگه میشه حقیقت. ولی چرا؟

بیخیال.

20. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47471
    تشکـر
    1
    میزان امتیاز
    3

مرسی که یه نفر دیگه رو احمق فرض کردی تا خودتو بکشی بالا. میتونستی بر عکس این نوع حرف زدن صحبت کنی و راهنمایی مفیدی کنی به جای این. حقیقت؟ حقیقت چیزی هست که ما میخوایم ببینیم درسته؟ و در مورد شما احمق دونستن یه نفر دیگه میشه حقیقت. ولی چرا؟

بیخیال.
    من تجربه داشتم وقتی میخوای به همچین ادمی کمک کنی و نهایت تلاشتو هم میکنی تا بهترین راه حل رو بگی ولی طرف چون احمقه قبول نمیکنه اون وقت پشیمون میشی از وقتی که برای یک احمق گذاشتی

21. کاربران زیر از saberkhan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47725
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

وقت زیادی ندارم متاسفانه توضیح بدم چون تو عجله هستم الان ولی چند تا چیز رو همیشه یادت داشته باش. 1. همیشه رو اعتماد به نفست کار کن 2. احساسات خودت رو کنترل کردن رو یاد بگیر 3. هدف داشته باش و همیشه مشغول تلاش برای هدف هات باشه

همه ی این سه تا رو میتونی از راه کتاب خوندن یاد بگیری. اگه فکر میکنی وسواس فکری داری و حالت رو بد میکنه باید مورد 2 رو درست کنی و اگه اعتماد به نفست هم کمه باید رو مورد 1 هم در کنار 2 کار کنی و اگه اعتماد به نفس نداری پس احتمالا هدف هات معلوم نیستن یا هدف نداری و یا برنامه ات درست نیست. این سه تا رو درست کنی یعنی بتونی درست کنی همه چی درست میشه. موفق باشی.
    عذر میخوام دیر جواب میدم
    خیلی ممنونم ازتون و سعی میکنم حتما اجراشون کنم
    شما روانشناسی میخونید؟

23. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24981
    تشکـر
    8
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    9

صلوات بفرستید...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)