صفحه 1 از 3 123
نمایش نتایج: از 1 به 20 از 42

موضوع: شکایت از مزاحمت بعضی کاربران(ادمین محترم بخوانند)

973
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    227
    تشکر شده 141 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    1

شکایت از مزاحمت بعضی کاربران(ادمین محترم بخوانند)

سلام و وقت بخیر خدمت ادمین محترم انجمن مشاورکو
    متاسفانه ۴ نفر از اعضا این سایت(۳ نفر از اعضا قدیمی و ۱ نفر از اعضا نسبتا جدیدالورود اما فعال) که داخل تاپیکها با من بحث راه انداختن و درنهایت از من عصبانی شدن یا بعضا جمله هایی که من نوشته بودم به مذاقشون خوش نیومده متاسفانه با اکانت دومشون‌ از طریق سیستم پیام خصوصی واسم ایجاد مزاحمت کردن و حرفای زشت و نامربوط نوشتن

این افراد به قدری ناشیانه‌ و ساده لوحانه عمل کردن حتی صبر نکردن چندروز بگذره و دقیقا تو اوج‌ اتیش خشمشون مرتکب این مزاحمتها شدن درحالیکه به وضوح مشخص بود اون جملات زشت و کثیف رو چه کسایی نوشتن
    همونطور که شما و هرانسان دیگه ای اینو میدونه
    قاعده معروفی هست که میگه:
    انشا ادمها مث امضا اوناست

باتوجه به این مساله و مشاهده تخلیه عصبی افراد موردنظر خب بدیهیه که من خیلی راحت متوجه شدم کدوم‌ افراد مرتکب این حرکتها شدن

جالبه که بعضی از همین مزاحمین تو تاپیکها مدعی شدن که اهمیتی واسه حرف کسی قایل نیستن و کسیو ادم حساب نمیکنن!
    اما دقیقا همین افراد بخاطر خالی کردن هیجانات و احساسات مزخرفشون با یه روش نامردانه و با یه حساب کاربری دیگه عقده تکانی کردن

درسته که فضای مجازی ظاهرا هویت واقعی ادمها رو مخفی نگه میداره و همین ویژگی ظاهری تبدیل شده به ابزار واسه افراد توسری خورده و ورشکسته که تو دنیای واقعی هیچی به حساب نمیان و به این فضا وارد میشن که پز نداشته هاشونو بدن
    اما خب بعضی وقتا که خالی بندیاشون به اوج میرسه حتی تو همین فضای به اصطلاح گمنامی اور هم به شدت ضایع و مضحک‌ و تصنعی بنظر میان حالا اونش بماند..
    چیزی که میخوام بگم اینه :
    فضای مجازی درواقع اونجورها که بعضیا فک میکنن بی در و پیکر نیست و هرکی هرچی تایپ میکنه و میفرسته ردی از خودش به جا میزاره که به وقتش همه جوره قابل پیگیری و ردیابیه

جنابعالی اگه صلاح دونستین لطف کنین ای پی های اون ۴ کاربر خاطی رو با اون نامهای کاربری که از طریق خصوصی واسم ایجاد مزاحمت کردن تطبیق بدین که مسجل شه مزاحمین اصلی کیا بودن

تا روشن شدن قطعی هویت این کاربرها و واسه جلوگیری از جوسازی و تضعیف روحیه اعضا! من اسم اون ۴ کاربر خاطی رو بصورت عمومی ذکر نمیکنم
    اما بصورت خصوصی خدمت جنابعالی عرض کردم و نامهای کاربری ارسال کننده پیامهای خصوصی موردنظر و اسکرین شات از پستهای عمومی(خشمگین و عصبی) این افراد رو هم ضمیمه شکایتم کردم که شخص جنابعالی میتونین رویت بفرمایین

من چون به شخصه اهل مزاحمت واسه دیگران نیستم پس به خودم حق میدم معترض باشم و از (مزاحمتهای افراد بیکار و متوهم و روان پریش که سر چیزهای خنده دار و بی ارزش و سوژه های ابلهانه کینه به دل میگیرن و مثلا واسه ریلکس و بی تفاوت جلوه دادن خودشون ،کوه خشم و عقده و هیجانهای انچنانی خودشونو با یه نام و هویت دیگه و بصورت خصوصی تخلیه میکنن) شاکی باشم

لطف بفرمایین و رسیدگی کنین
    من تو زندگی شخصی خودم متاسفانه درگیر مشکلات وخیم و هولناکی هستم
    بااینحال صرفا از سر انسانیت نسبت به هم کیشان شما ،تا همین لحظه تعداد قابل توجهی از مراجعین انجمن شما رو درحد توان خودم کمک و راهنمایی کردم که صدالبته هیچ چشمداشتی از جانب من نبوده و نیست

البته از اون عزیزان مراجع که من راهنماییشون کردم کوچکترین گله ای ندارم و نبایدم داشته باشم
    چون اصلا این مزاحمتها و ناهنجاریها از سوی اون عزیزان نبوده
    جنابعالی که از نام کاربری اون ۴ عضو خاطی اگاه هستین
    اما این چندخط اخر رو نوشتم که صرفا از سوءتفاهم جلوگیری بشه

از جنابعالی بعنوان ادمین سایت انتظار دارم با کاربرهایی که خلاف قوانین سایت عمل کرده و حساب کاربری دوم میسازن و ایضا از طریق همون حساب کاربری غیرمجاز واسه دیگران ایجاد مزاحمت میکنن ،برخورد کنین و هرتصمیمی که صلاح میدونین راجع بهشون اتخاذ فرمایین

با تشکر
    امضای ایشان
    رسیده ها چه غریب و نچیده میفتند
    به پای هرزه علفهای باغ کال پرست

هنوز زنده ام و زنده بودنم خاریست
    به تنگ چشمی نامردم زوال پرست

2. کاربران زیر از delvapas2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,025
    تشکر شده 8,417 بار در 3,845 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : شکایت از مزاحمت بعضی کاربران(ادمین محترم بخوانند)

خانم دلواپس
    این چیزا براتون عادی میشه کم‌کم
    فقط باید بی‌توجه باشید
    ما هم عادت کردیم
    امضای ایشان
    و سوگند به حالی که پریشان شد
    خداوند از ما نخواهد گذشت...

4. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,138
    تشکر شده 1,557 بار در 899 پست
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط delvapas2000 نمایش پست ها
    متاسفانه ۴ نفر از اعضا این سایت(۳ نفر از اعضا قدیمی و ۱ نفر از اعضا نسبتا جدیدالورود اما فعال) که داخل تاپیکها با من بحث راه انداختن و درنهایت از من عصبانی شدن یا بعضا جمله هایی که من نوشته بودم به مذاقشون خوش نیومده متاسفانه با اکانت دومشون‌ از طریق سیستم پیام خصوصی واسم ایجاد مزاحمت کردن و حرفای زشت و نامربوط نوشتن

این افراد به قدری ناشیانه‌ و ساده لوحانه عمل کردن حتی صبر نکردن چندروز بگذره و دقیقا تو اوج‌ اتیش خشمشون مرتکب این مزاحمتها شدن درحالیکه به وضوح مشخص بود اون جملات زشت و کثیف رو چه کسایی نوشتن
    همونطور که شما و هرانسان دیگه ای اینو میدونه
    قاعده معروفی هست که میگه:
    انشا ادمها مث امضا اوناست

باتوجه به این مساله و مشاهده تخلیه عصبی افراد موردنظر خب بدیهیه که من خیلی راحت متوجه شدم کدوم‌ افراد مرتکب این حرکتها شدن

جالبه که بعضی از همین مزاحمین تو تاپیکها مدعی شدن که اهمیتی واسه حرف کسی قایل نیستن و کسیو ادم حساب نمیکنن!
    اما دقیقا همین افراد بخاطر خالی کردن هیجانات و احساسات مزخرفشون با یه روش نامردانه و با یه حساب کاربری دیگه عقده تکانی کردن

درسته که فضای مجازی ظاهرا هویت واقعی ادمها رو مخفی نگه میداره و همین ویژگی ظاهری تبدیل شده به ابزار واسه افراد توسری خورده و ورشکسته که تو دنیای واقعی هیچی به حساب نمیان و به این فضا وارد میشن که پز نداشته هاشونو بدن
    اما خب بعضی وقتا که خالی بندیاشون به اوج میرسه حتی تو همین فضای به اصطلاح گمنامی اور هم به شدت ضایع و مضحک‌ و تصنعی بنظر میان حالا اونش بماند..
    چیزی که میخوام بگم اینه :
    فضای مجازی درواقع اونجورها که بعضیا فک میکنن بی در و پیکر نیست و هرکی هرچی تایپ میکنه و میفرسته ردی از خودش به جا میزاره که به وقتش همه جوره قابل پیگیری و ردیابیه

جنابعالی اگه صلاح دونستین لطف کنین ای پی های اون ۴ کاربر خاطی رو با اون نامهای کاربری که از طریق خصوصی واسم ایجاد مزاحمت کردن تطبیق بدین که مسجل شه مزاحمین اصلی کیا بودن

تا روشن شدن قطعی هویت این کاربرها و واسه جلوگیری از جوسازی و تضعیف روحیه اعضا! من اسم اون ۴ کاربر خاطی رو بصورت عمومی ذکر نمیکنم
    اما بصورت خصوصی خدمت جنابعالی عرض کردم و نامهای کاربری ارسال کننده پیامهای خصوصی موردنظر و اسکرین شات از پستهای عمومی(خشمگین و عصبی) این افراد رو هم ضمیمه شکایتم کردم که شخص جنابعالی میتونین رویت بفرمایین

من چون به شخصه اهل مزاحمت واسه دیگران نیستم پس به خودم حق میدم معترض باشم و از (مزاحمتهای افراد بیکار و متوهم و روان پریش که سر چیزهای خنده دار و بی ارزش و سوژه های ابلهانه کینه به دل میگیرن و مثلا واسه ریلکس و بی تفاوت جلوه دادن خودشون ،کوه خشم و عقده و هیجانهای انچنانی خودشونو با یه نام و هویت دیگه و بصورت خصوصی تخلیه میکنن) شاکی باشم

لطف بفرمایین و رسیدگی کنین
    من تو زندگی شخصی خودم متاسفانه درگیر مشکلات وخیم و هولناکی هستم
    بااینحال صرفا از سر انسانیت نسبت به هم کیشان شما ،تا همین لحظه تعداد قابل توجهی از مراجعین انجمن شما رو درحد توان خودم کمک و راهنمایی کردم که صدالبته هیچ چشمداشتی از جانب من نبوده و نیست

البته از اون عزیزان مراجع که من راهنماییشون کردم کوچکترین گله ای ندارم و نبایدم داشته باشم
    چون اصلا این مزاحمتها و ناهنجاریها از سوی اون عزیزان نبوده
    جنابعالی که از نام کاربری اون ۴ عضو خاطی اگاه هستین
    اما این چندخط اخر رو نوشتم که صرفا از سوءتفاهم جلوگیری بشه

از جنابعالی بعنوان ادمین سایت انتظار دارم با کاربرهایی که خلاف قوانین سایت عمل کرده و حساب کاربری دوم میسازن و ایضا از طریق همون حساب کاربری غیرمجاز واسه دیگران ایجاد مزاحمت میکنن ،برخورد کنین و هرتصمیمی که صلاح میدونین راجع بهشون اتخاذ فرمایین

با تشکر
    سلام
    به @Admin@ پیام خصوصی بدهید

سلام. ادمین اینجاس. خودتون ناراحت نکنید. بررسی میشه.
    امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

6. کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    227
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    خانم دلواپس
    این چیزا براتون عادی میشه کم‌کم
    فقط باید بی‌توجه باشید
    ما هم عادت کردیم
    میشه گفت ازلحاظی حق با شماس
    اما منم حق دارم شکایت کنم و گذشت نکنم
    درسته که از اون افراد حقیر و حسرت به دل دور ازذهن نیس همچی کارایی
    اما من مسبب ناکامی اون افراد نیستم که سزاوار همچی ازارهایی باشم

ممنون از محبت شما و پیشنهاد میدم اگه کسی به این طریق مزاحمتون شد شمام شکایت کنین

بنظر من اگه ادمها مجبور به پذیرش نتیجه رفتارهاشون بودن قبل از انجام هرکاری ،بیشتر فکر میکردن
    شاد باشی دوست گلم
    امضای ایشان

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    227
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    به @Admin@ پیام خصوصی بدهید
    سلام
    اگه پست اول رو ملاحظه کرده باشین من قبل از ارسال این تاپیک همه این کارا رو کردم و بطور خصوصی به ادمین محترم ،تموم مزاحمتهای اون کاربرها رو گزارش دادم
    اسم اون ۴ کاربر خاطی و نام کاربری دومشون رو هم به ادمین محترم خصوصی عرض کردم
    همراه با اسکرین شات از پستهای عمومی کاربران مورداشاره
    امضای ایشان

9. کاربران زیر از delvapas2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    207
    تشکر شده 316 بار در 227 پست
    میزان امتیاز
    2

البته این آیدی من هم در اصل آیدی دوممه... اولیشو بستن... برا تمسخر دومی رو گذاشتم هه هه )))
    امضای ایشان
    از مخاطبینی که مشاوره و راهنمایی دریافت میکنن میخوام که
    بعد از انجام دادن راه کارها بیان و بگن جواب گرفتن یا نه

وقتی بی خداحافظی میرید، من می مونم و این سوال که؛
    آیا حرفم درست بود و مشکلش حل شد؟

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    227
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط heh_heh نمایش پست ها
    البته این آیدی من هم در اصل آیدی دوممه... اولیشو بستن... برا تمسخر دومی رو گذاشتم هه هه )))
    بطور کلی مساله اون ۴ کاربر خاطی با شما تفاوت اساسی داره
    اون ۴ نفر چون کاربران فعال یا قدیمی هستن و احیانا به ضرب و زور خالی بندی و لاف در غریبی و .. در مسگرخانه واسه خودشون به اصطلاح اعتبار پوشالی ساختن بنابراین اگه با حساب کاربری خودشون ایجاد مزاحمت میکردن میترسیدن من اسکرین شات بگیرم و عمومی کنم و هرچی با خالی بندی از خودشون ساختن یه ضرب به باد فنا بره!
    واسه همین با ادعای اینکه خیلی بی تفاوتن و به هیچی اهمیت نمیدن با حساب کاربری دومشون که قاعدتا واسه تخلیه هیجانها و عقده گشایی و خالی کردن خشمشون کاربرد داره اقدام به مزاحمت و ارسال پیامهای خصوصی توهین امیز کردن

همه جای دنیا به اقلیتهای فکری احترام میزارن
    تو ایران و بعضی دیگه از کشورهای جهان سومی متاسفانه با اقلیتها بدترین برخوردها میشه

من دوس ندارم مث بعضی حسرت به دلها غرب رو تو سر ایران بکوبم یا بگم همه باید کپی پیست غربیها رفتار کنن!
    نه قایل به همچی چیزی نیستم اما قویا تمایل دارم صفات پسندیده و معقول غربیها به فرهنگ ایران وارد بشه که این صددرصد به نفع همه مردم ایرانه
    همونطور که خود غربیها بی اونکه جار بزنن بخشهای مفید فرهنگ ایرانی رو برداشت کردن و به فرهنگ خودشون تزریق کردن
    به نظرم همچی رویکردی میتونه خیلی معقولانه باشه

بازم میگم خیلی متاسفم واسه اون ۴ کاربر تهیدست و بیمارفکری که نه تنها شعور ندارن به اقلیت احترام بزارن بلکه دقیقا به عکس عمل میکنن
    امضای ایشان

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,359
    تشکر شده 1,765 بار در 1,172 پست
    میزان امتیاز
    6

سلام

دوستانی که نام کاربری دیگه میسازید و با اون در پیام خصوصی حرفاتونو میزنید، بهتره بدونید اگه نتونید در یه سایت و با یه نام کاربری اصلی حرفاتونو بزنید و خودتون باشید، عمراً بتونید در زندگی واقعی جایی پیدا کنید، زندگی نیاز به شجاعت داره.

پس هر کی هر حرفی داره با همون نام کاربری اصلی و همیشگیش حرفشو در تاپیک بزنه یا اگه پیام خصوصی میده لااقل نام کاربریشو تغییر نده.

شجاع باشید عزیزان من.
    ویرایش توسط Experience : 06-25-2019 در ساعت 11:40 PM
    امضای ایشان

13. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    227
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Experience نمایش پست ها
    سلام

دوستانی که نام کاربری دیگه میسازید و با اون در پیام خصوصی حرفاتونو میزنید، بهتره بدونید اگه نتونید در یه سایت و با یه نام کاربری اصلی حرفاتونو بزنید و خودتون باشید، عمراً بتونید در زندگی واقعی جایی پیدا کنید، زندگی نیاز به شجاعت داره.

پس هر کی هر حرفی داره با همون نام کاربری اصلی و همیشگیش حرفشو در تاپیک بزنه یا اگه پیام خصوصی میده لااقل نام کاربریشو تغییر نده.

شجاع باشید عزیزان من.
    سلام
    مرسی و کاملا با شما موافقم
    خب مشکل اون‌ بیچاره ها اینه که اولا شجاع نیستن
    دوما ترجیح میدن وجهه ادم خونسرد و بی تفاوت رو حفظ کنن و عصبیت و هیجانهای جنسیشونو با اکانت دوم و مثلا به صورت ناشناس تخلیه کنن!

اما حالیشون نیس انشا ادمها مث امضاست و طرف مقابل خیلی راحت متوجه میشه این عقده ای بازیا کار کیا بوده!
    امضای ایشان

15. کاربران زیر از delvapas2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,025
    تشکر شده 8,417 بار در 3,845 پست
    میزان امتیاز
    13

میشه گفت ازلحاظی حق با شماس
    اما منم حق دارم شکایت کنم و گذشت نکنم
    درسته که از اون افراد حقیر و حسرت به دل دور ازذهن نیس همچی کارایی
    اما من مسبب ناکامی اون افراد نیستم که سزاوار همچی ازارهایی باشم

ممنون از محبت شما و پیشنهاد میدم اگه کسی به این طریق مزاحمتون شد شمام شکایت کنین

بنظر من اگه ادمها مجبور به پذیرش نتیجه رفتارهاشون بودن قبل از انجام هرکاری ،بیشتر فکر میکردن
    شاد باشی دوست گلم
    منم اوایل که اومده بودم سایت
    خیلی شاکی میشدم
    بعد متوجه شدم دلیلی نداره برای کسایی که با یه دکمه اینترنت خاموش میشن خودمو انقد ناراحت کنم
    امضای ایشان
    و سوگند به حالی که پریشان شد
    خداوند از ما نخواهد گذشت...

17. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39958
    تشکـر
    2
    تشکر شده 33 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    1

متاسفانه ۴ نفر از اعضا این سایت(۳ نفر از اعضا قدیمی و ۱ نفر از اعضا نسبتا جدیدالورود اما فعال) که داخل تاپیکها با من بحث راه انداختن و درنهایت از من عصبانی شدن یا بعضا جمله هایی که من نوشته بودم به مذاقشون خوش نیومده

با تشکر
    سلام دوست گرامی
    توجه شما را به چند نکته جلب میکنم.

1. وقتی شما در یک تاپیک همگانی که برای همه قابل مشاهده هست می نویسید "برنامه های رابطه جنسی گروهی" دارید و "افزون بر شوهر، چند دوست پسر" هم دارید، طبیعی است برایتان مزاحمت ایجاد شود. یک شهروند آمریکایی هم در انجمن خودشان همچین پستی بدهد با پیشنهاد و مزاحمت روبرو می شود.

2. هرگاه که بنده به انجمن مراجعه کردم شاهد فعالیت شدید شما بودم که نشان می دهد ساعت ها در انجمن می چرخید و پای گوشی یا کامیپوتر هستید. برای یک خانم جوان طبیعی نیست این همه پای اینترنت بودن و بحث و جدل با کلی آدم مختلف.

3. شما برای شخص بنده مزاحمت ایجاد کردین و به بنده پیغام خصوصی دادین. با این توجیه که شما کارآگاه هستید و از روی انشای دیگران dna آنها را استخراج می کنید. همین موضوع باعث بدبینی و بدگمانی شما به دیگران شده است و نتیجه اش رو میبنید. قابل تامل نیست که شما به طور هم زمان با چند نفر سر ناسازگاری و مشکل دارید؟

4. در نوشته های شما فرافکنی و رفتارهای تکانشی بیداد می کند و به نظر می رسد وضعیت شخصیتی شما مناسب نباشد. لطفاً به جای مزاحمت برای دیگران و هدر دادن وقت خودتان، سر و کله زدن با بقیه، به یک روانشناس بالینی مراجعه کنید تا شما را از نظر مشکلات شخصیتی مورد ارزیابی و احتمالاً روان درمانی بلند مدت قرار بدهد.
    ویرایش توسط انترن پزشکی : 06-26-2019 در ساعت 01:06 PM

19. کاربران زیر از انترن پزشکی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    227
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    منم اوایل که اومده بودم سایت
    خیلی شاکی میشدم
    بعد متوجه شدم دلیلی نداره برای کسایی که با یه دکمه اینترنت خاموش میشن خودمو انقد ناراحت کنم
    درست میفرمایین رزمریم جان
    اما من لازم دیدم این هشدار رو بدم
    چون به حد کافی تو زندگی شخصی خودم مشکلات عدیده دارم
    دیگه قرار نیس ادمهای مریض و عقده ای و شکست خورده ارزوهای سرکوفته خودشونو سر من خالی کنن

خوشبختانه امروز ادمین محترم به هر ۴تا کاربر خاطی تذکر دادن
    امضای ایشان

21. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    227
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط انترن پزشکی نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی
    توجه شما را به چند نکته جلب میکنم.

1. وقتی شما در یک تاپیک همگانی که برای همه قابل مشاهده هست می نویسید "برنامه های رابطه جنسی گروهی" دارید و "افزون بر شوهر، چند دوست پسر" هم دارید، طبیعی است برایتان مزاحمت ایجاد شود. یک شهروند آمریکایی هم در انجمن خودشان همچین پستی بدهد با پیشنهاد و مزاحمت روبرو می شود.

2. هرگاه که بنده به انجمن مراجعه کردم شاهد فعالیت شدید شما بودم که نشان می دهد ساعت ها در انجمن می چرخید و پای گوشی یا کامیپوتر هستید. برای یک خانم جوان طبیعی نیست این همه پای اینترنت بودن و بحث و جدل با کلی آدم مختلف.

3. شما برای شخص بنده مزاحمت ایجاد کردین و به بنده پیغام خصوصی دادین. با این توجیه که شما کارآگاه هستید و از روی انشای دیگران dna آنها را استخراج می کنید. همین موضوع باعث بدبینی و بدگمانی شما به دیگران شده است و نتیجه اش رو میبنید. قابل تامل نیست که شما به طور هم زمان با چند نفر سر ناسازگاری و مشکل دارید؟

4. در نوشته های شما فرافکنی، برون فکنی، انکار، رفتارهای تکانشی بیداد می کند و به نظر می رسد وضعیت شخصیتی شما مناسب نباشد. لطفاً به جای مزاحمت برای دیگران و هدر دادن وقت خودتان، سر و کله زدن با بقیه، به یک روانشناس بالینی مراجعه کنید تا شما را از نظر مشکلات شخصیتی مورد ارزیابی و احتمالاً روان درمانی بلند مدت قرار بدهد.
    ۱- مواردی که بشون اشاره کردین شما رو خیلی بهم ریخته و ناراحت کرده این مشکل من نیست چون تو فرهنگ اعتقادی ما کاملا طبیعیه
    ضمنا شما و بعضی کاربرها که تاحالا پاتون به کرج نرسیده چقد تخیلتون قویه همش خودتونو تو امریکا و اروپا و غیره میبینین و از نادیده هاتون مثال میزنین

۲- تو نت بودن من به شما هیچ ربطی نداره
    حد خودتونو نگهدارین که شخصیتتون بیشتر ازین تخریب نشه

۳- خودتون دقیقا میدونین حدسم کاملا درست بوده و غیر از شما ۳تا مزاحم دیگه هم بودن از کاربرهای قدیمی انجمن
    ادمین محترم به شما و بقیه مرتکبین تذکر دادن
    بنظرم دیگه راجع بهش بحث نکنین و این گند رو هم نزنین بوش بیشتر بلند نشه

۴- شما نه تنها روانپزشک یا روانشناس نیستین بلکه بخاطر اشتباهات فاحش نگارشی و به کرات استفاده های نامناسب از اصطلاحات پزشکی حتی انترن یعنی دانشجوی پزشکی بودنتونم به شدت زیر سواله
    به این نوشته های خنده دارتون خاتمه بدین و اگه به عنوان یه انسان معمولی(و نه روانپزشک یا روانشناس که شما حق ورود به حیطه متخصصین رو ندارین) حرف شخصی واسه گفتن دارین ارایه بدین و بدون ایجاد مزاحمت واسه دیگران ،مث یه انسان نرمال نظراتتونو بیان کنین و به این طنزنویسی ها خاتمه بدین
    امضای ایشان

22. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    207
    تشکر شده 316 بار در 227 پست
    میزان امتیاز
    2

آیدی دوم هارو بگو... اون آیدی ها که حدس میزنی اصلیشون باشه نه، اون قابل استناد نیست ولی آیدی هایی که مزاحمت شدن رو بگو
    امضای ایشان
    از مخاطبینی که مشاوره و راهنمایی دریافت میکنن میخوام که
    بعد از انجام دادن راه کارها بیان و بگن جواب گرفتن یا نه

وقتی بی خداحافظی میرید، من می مونم و این سوال که؛
    آیا حرفم درست بود و مشکلش حل شد؟

23. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    227
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط heh_heh نمایش پست ها
    آیدی دوم هارو بگو... اون آیدی ها که حدس میزنی اصلیشون باشه نه، اون قابل استناد نیست ولی آیدی هایی که مزاحمت شدن رو بگو
    من دیشب اون ایدی دومها + ایدی اصلی ۴ کاربر که احتمال قوی مزاحم‌ شده بودن بطور خصوصی به ادمین سایت ارایه دادم
    لزومی به ارایه عمومی هیچکدوم از اون اسامی نمیبینم
    امضای ایشان

24. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,138
    تشکر شده 1,557 بار در 899 پست
    میزان امتیاز
    4

سلام
    من تعجب می کنم من کی پیام خصوصی به شما دادم؟!!!!!!!!!!!!!!!
    ضمنا من همین سعید62 تنها آیدیم هست
    ضمنا هیچ توهینی به هیچ کسی من تو فعالیتم نکردم.
    الان پیغام مدیریت سایت برام عجیب بود هرچی فکر کردم به کی پیغام خصوصی دادم که شکایت کرده خودم نفهمیدم .
    من روحمم از کسی که برایتان مزاحمت کرده با خبر نیست گرچه من با شما اختلاف عقیده دارم ولی هیچ وقت توهین نکردم.
    امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

25. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    227
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    من تعجب می کنم من کی پیام خصوصی به شما دادم؟!!!!!!!!!!!!!!!
    ضمنا من همین سعید62 تنها آیدیم هست
    ضمنا هیچ توهینی به هیچ کسی من تو فعالیتم نکردم.
    الان پیغام مدیریت سایت برام عجیب بود هرچی فکر کردم به کی پیغام خصوصی دادم که شکایت کرده خودم نفهمیدم .
    من روحمم از کسی که برایتان مزاحمت کرده با خبر نیست گرچه من با شما اختلاف عقیده دارم ولی هیچ وقت توهین نکردم.
    سلام
    من بطور خصوصی خدمت جناب ادمین و بطور عمومی درین تاپیک تاکید کردم اون ۴ کاربر(که بطور عمومی نامی ازشون نبردم) به احتمال قوی مسبب مزاحمتها بودن بنابراین فعلا میشه درصد احتمالی هم بزاریم که شایدم اونا مسبب نبوده باشن!

فضای مجازی شاهد و ناظره
    ضمن اینکه ادمین محترم میتونن با مقایسه و تطبیق ای پی ها به صحت یا عدم صحت این احتمال پی ببرن و همچنین کشف عاملین این مزاحمتها ازهمین طریق به راحتی امکان پذیره

بنظرم بهتره شما صبور باشین
    ادمین گرامی به منم توصیه کردن صبور باشم تا همه چیز روشن شه
    امضای ایشان

26. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    651
    تشکر شده 3,147 بار در 1,770 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام من خیلی وقت ندارم تو انجمن بیام
    ولی چند روز پیش اتفاقی پست شمارو دیدم که از اعتقاداتتون گفتید و اینکه بعد اون یه سی از کاربرها بهتون تشر زدن

ولی من نظر من وظیفه هر فردی هست که تا زمانی که اعتقادات افراد مختلف باعث آسیب رساندن و آزار نشه به اونا احترام بزاره

و خب به طبع هرزمان اون اعتقادات باعث آزار شد مقابله کنه

واقعا دلیلی نمیبینم که افراد بیان حالا بابت روابط شما با همسرتون یا اعتقادات شما حاشیه درست کنن یا پیام بدن یا بحث راه بندازن.چون زندگی شما واسه خودتونه زندگی بقیه هم برا خودشون

مث این میمونه من مثلا ساندویچ کالباس دوست داشته باشم بعد با زور و تشر توقع داشته باشم افراد دیگه هم دوست داشته باشن و هرکیم خلافش باشه آماج حملاتم قرار بگیره

27. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39958
    تشکـر
    2
    تشکر شده 33 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    1

در تصویر زیر مزاحمت بنده برای ایشون رو مشاهده می کنید!

capture.jpg

جالب اینکه همان روز بنده به مدیر انجمن گزارش کردم مزاحمتشون رو!

cap4ture.jpg

29. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    227
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط انترن پزشکی نمایش پست ها
    در تصویر زیر مزاحمت بنده برای ایشون رو مشاهده می کنید!

capture.jpg

جالب اینکه همان روز بنده به مدیر انجمن گزارش کردم مزاحمتشون رو!

cap4ture.jpg
    اگه پست اول تاپیک و بقیه پستها رو شما با ارامش و بدون عصبیت خونده بودین متوجه میشدین کسایی که در پیام‌ خصوصی مزاحم‌ من شدن از یه اکانت دیگه استفاده کرده بودن که ظاهرا ناشناسه
    همونطور که تو این عکس میبینین من به اکانت مجعول مزاحم جواب دادم(که البته هنوز از طریق بررسی سیستمی ،قطعی و حتمی نشده اکانتهای مجعول متعلق به کیا بودن اما شما ظاهرا اصرار دارین خودتونو به عنوان مقصر قلمداد کنین)
    وگرنه این اسکرین شاتها سندیت ندارن مگر اینکه اسکرین شات از تموم پیامهای مزاحمت و اهانت و ایضا پاسخهای من بگیرین و نمایش بدین
    لطفا تا روشن شدن اصل قضیه صبور باشین و بااین اقدامات شتاب زده بیش ازین خودتونو خراب نکنین
    امضای ایشان

صفحه 1 از 3 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)