مشاور
تبلیغات مشاور
ناعادلانه بودن سیستم تشویقی سایت    ناعادلانه بودن سیستم تشویقی سایت
ناعادلانه بودن سیستم تشویقی سایت    ناعادلانه بودن سیستم تشویقی سایت

ناعادلانه بودن سیستم تشویقی سایت

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 20 از 42

موضوع: ناعادلانه بودن سیستم تشویقی سایت

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.18
    تشکـر
    49
    تشکر شده 135 بار در 79 پست
    سیستم عامل و مرورگر

ناعادلانه بودن سیستم تشویقی سایت

با سلام حضور همه کاربران سایت

یک نکته ای که توجه منو به خودش جلب کرده این موضوع هست که تو سیستم انتخاب کاربر سایت مشاور... تنها نظر کاربران فعال مورد قبول هست و تنها اونها میتونند فرد برتر رو انتخاب کنند

حالا سوال اینجاست که ایا این کاربران فعال واقعا فعالیت مفید دارند و یا نه پستهاشون بیشتر برای سرگرمی و تفریح و دعوا و درگیری هست؟؟

برای مثال تو انتخاب کاربر برتر دی ماه کاربر ghazal1 کمترین رای رو اورده.. در حالی که من شاهد بودم همیشه اولین کمک کننده به افرادی هست که مشکل داشتند

در حالی که با یک دید سطحی میتوان مشاهده کرد که کاربران به اصطلاح فعال تعداد پست مفیدشون بسیار کم هست

و تنها به علت اینکه فلانی دوستشون هست رای صادر میکنند...

همچنین تعداد کم افرادی که نظر میدند کی کاربر برتر باشه

همین دی ماه فقط چهار نفر شرکت کردند چون اصلا کاربر فعال هم کم هست و هم اون تعداد کم هم غیرفعال هست تا فعال!!

خلاصه خواسته من از مدیریت محترم اقا فرخ این است که یک سیستم دیگه ای برای انتخاب کاربر برتر قرار بدند طوری که حق دوستان ضایع نشه

حتی خودشون هم با بررسی پستهای مفید و غیر مفید اشخاص میتونند متوجه بشند که واقعا انتخاب کاربر برتر حق چه کسی هست...

چون که اینگونه که حق بقیه ضایع میشود باعث میشود که کاربران فعال واقعی به مرور دلسرد شده و از فعالیت دست میکشند...

با تشکر از مدیریت محترم

ضمناا از هرگونه اظهار نظر و دعوا و درگیری (مخصوصا کاربران به اصطلاح فعال) خودداری کنید.
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان برتر سال ۹۷ کانون مشاوران ایران با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.

2. 4 کاربران زیر از ali.1394 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    0.88
    تشکـر
    990
    تشکر شده 1,805 بار در 717 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : ناعادلانه بودن سیستم تشویقی سایت

کاملا موافقم با صحبتهای شما

یکی از دلایل اصلی که مدیران رای دهدنگان رو به رندوم خاصی محدود کردن فکر میکنم جلوگیری از تقلب کاربرا با ایجاد یوزرهای متعدد هستش
    ولی این راه درستی نیست
    مثلا بنده مشکلی داشتم اومدم توی سایت مسکلمو مطرح کردم ، کاربر x جواب داده و منو بخوبی راهنمایی کرده، حق ایشون هست که مورد تشویق قرار بگیده و یوزری هم که مساوره شده قطعا دوست داره یجوری لطفشو جبران کنه اما محدوده
    باید یه فکر اساسی کرد مثلا سیستم بتونه ip کاربر رو یکبار مصرف کنا مقل خیلی از نظرسنجی ها که بیش از یکبار نمیشه شرکت کرد
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان برتر سال ۹۷ کانون مشاوران ایران با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.

4. 4 کاربران زیر از orbital بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.18
    تشکـر
    49
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط orbital نمایش پست ها

یکی از دلایل اصلی که مدیران رای دهدنگان رو به رندوم خاصی محدود کردن فکر میکنم جلوگیری از تقلب کاربرا با ایجاد یوزرهای متعدد هستش
    ولی این راه درستی نیست
    مثلا بنده مشکلی داشتم اومدم توی سایت مسکلمو مطرح کردم ، کاربر x جواب داده و منو بخوبی راهنمایی کرده، حق ایشون هست که مورد تشویق قرار بگیده و یوزری هم که مساوره شده قطعا دوست داره یجوری لطفشو جبران کنه اما محدوده
    باید یه فکر اساسی کرد مثلا سیستم بتونه ip کاربر رو یکبار مصرف کنا مقل خیلی از نظرسنجی ها که بیش از یکبار نمیشه شرکت کرد
    بعله پیشنهاد بسیار خوبی دادین
    البته جایزه فقط یک ربع سکه هست
    ولی مساله اینجاست که کاربری که به بقیه کمک میکنه و واقعا مشکل کاربران رو حل میکنه از دور رقابت حذف میشه
    الان کاربران فعال سایت که اکثرا دوست صمیمی هم هستند هر دفعه که زمان انتخاب میرسه
    واسه دوستش تبلیغات میکنه و اون برنده میشه ( با توجه به اینکه تعداد کاربر فعال 7 نفر هم نمیرسه و اکثرا دوستند)
    در حالی که این کار کاملا حق خوری هست و فرقی نمیکنه دنیای مجازی باشه یا حقیقی
    در هر صورت حق کاربران فعال واقعی و مفید هدر میره

6. 2 کاربران زیر از ali.1394 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.06
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,087 بار در 2,141 پست
    سیستم عامل و مرورگر

با تایید حرفای دوستان ، پیشنهاد من این هست که اصلا چیزی به اسم کاربر برتر و رای گیری وجود نداشته باشه ...

و فقط با توجه به پستهای مفید مدیریت درجه ی اون کاربر رو بالا تر ببره .

8. 3 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    8.08
    تشکـر
    10,730
    تشکر شده 13,477 بار در 6,868 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal

اگه اینجور که هرکی هی میتونه ثبت نام کنه بیاد رای بده .

تنها کاربران فعال نیستند که میتونن رای بدن کاربران ویژه کاربران تیم مشاور و خود مدیر سایت میتونن شرکت کنند

کاربران ویژه و. فعال و تیم مشاور الکی انتخاب نشدن. حتما مدیر فعالیت های مفید ازشون دیدن. که این لگو ها بهشون داده شده

اگه شما کاربر فعال صرفا در این میبینید که پست زیاد میذاره. این لگو بهش تعلق میگیره کاملا. در اشتباه هستید.

و اینجور که من میبینم اعتراض دارید احتمالامیدم با یه نام کاربری دیگه فعالیت داشتید زییییاااد پست میذاشتید ولی مدیر کاربر فعالتون نکرده حالا با این اسم فعالیت دارید و پست به اصطلاح مفید میذارید یکبار دیگه. شاید اسمتون امد توی لیست های ثابت سایت
    [COLOR="#800080" و چون در نظر سنجی کاربران برتر. سایت تو ماه قبلی رای نیاوردید( نام کاربری قبلیتون) اینجور دارید خودکشی و خود زنون میکنید با اینکه یکی دوماه بیش نیست فعالیت دارید !!!!

و کاربران فعال اینجا که میبینید بیش از چندیین ماه و. یا سال هست که فعالیت دارن

من با توجه. مدت زیادی که اینجا عضوم تا جایی که میتونستم اطلاعات در اختیارتون دادم حالا من این تایپک به مدیر گذارش میدم که برسی کنن و رسیدگی کنن

راستی راجب صمیمیت گفتی که بین کاربران ثابت سایت هستن بخاطر این که خیلی مدت زیاد همدیگرو میشناسیم. و هممون تو سختی ها بهم کمک کردیم و همین کاربران که فعال شدن ( رضا.. .ملکه شیشه ای .نغمه ..و وفاطمه68 و ....) خیلییییی کمک من یکی کردن. و حقشون میدونم

]

[/COLOR]
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

10. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.18
    تشکـر
    49
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها
    با تایید حرفای دوستان ، پیشنهاد من این هست که اصلا چیزی به اسم کاربر برتر و رای گیری وجود نداشته باشه ...

رای گیری برای انتخاب کاربری که واقعا زحمت میکشه و مشکل بقیه رو حل میکنه ...میتونه برای سایت مشاور خیلی خیلی خوب باشه
    مشکل الان اینه که داره حق یه سری قشنگ خورده میشه
    هرچند مبلغی نیست و ارزش مادی چندانی نداره
    حقیقت اینه که الان باند کاربران فعال تو سایت به وجود اومده که مدیریت هم هیچ گونه واکنشی نشون نمیدند
    چند روز پیش هم شاهد دعوا و درگیری و حمله همین کاربران به اصطلاح فعال بودیم که چطوری سایت رو ریخته بودند به هم
    من از مدیریت خواهش میکنم یک فکری به حال سایت بکنند چون الان باند بازی و پارتی بازی به اوج خودش رسیده

12. کاربران زیر از ali.1394 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    0.88
    تشکـر
    990
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها

حالا کاربر برتر انتخاب بشه فکر نمبکنم مشکلی ایجاد کنه اتفاقا باعث دلگرمی و یجوری قدردانی هم هست
    ولی سیستم رای دادن باید عوض شه
    کافیه با کمک شناسایی ip سیستم اجازه ی یکبار شرکت در رای گیری رو به کاربر بده

14. 2 کاربران زیر از orbital بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    8.08
    تشکـر
    10,730
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal

ولی این راه درستی نیست
    اگه ایپی کاربرا یکبار مصرف که خیلی خوب بود. ...خیلی کاربرا. با دوتا نام یا بیشتر فعالیت نمیکردن
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

16. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. Top | #9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    0.88
    تشکـر
    990
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    اگه ایپی کاربرا یکبار مصرف که خیلی خوب بود. ...خیلی کاربرا. با دوتا نام یا بیشتر فعالیت نمیکردن
    خیلی راحت شدنیه... یخورده برنامه نویس سایت باید زحمت بکشن

18. 2 کاربران زیر از orbital بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. Top | #10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    8.08
    تشکـر
    10,730
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal

خیلی راحت شدنیه... یخورده برنامه نویس سایت باید زحمت بکشن
    شاید چون این سایت متفاوت با سایت های دیگست اینجور نشه
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

20. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. Top | #11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.18
    تشکـر
    49
    سیستم عامل و مرورگر

اگه اینجور که هرکی هی میتونه ثبت نام کنه بیاد رای بده .

تنها کاربران فعال نیستند که میتونن رای بدن کاربران ویژه کاربران تیم مشاور و خود مدیر سایت میتونن شرکت کنند

کاربران ویژه و. فعال و تیم مشاور الکی انتخاب نشدن. حتما مدیر فعالیت های مفید ازشون دیدن. که این لگو ها بهشون داده شده

اگه شما کاربر فعال صرفا در این میبینید که پست زیاد میذاره. این لگو بهش تعلق میگیره کاملا. در اشتباه هستید.

و اینجور که من میبینم اعتراض دارید احتمالامیدم با یه نام کاربری دیگه فعالیت داشتید زییییاااد پست میذاشتید ولی مدیر کاربر فعالتون نکرده حالا با این اسم فعالیت دارید و پست به اصطلاح مفید میذارید یکبار دیگه. شاید اسمتون امد توی لیست های ثابت سایت
    [COLOR="#800080" و چون در نظر سنجی کاربران برتر. سایت تو ماه قبلی رای نیاوردید( نام کاربری قبلیتون) اینجور دارید خودکشی و خود زنون میکنید با اینکه یکی دوماه بیش نیست فعالیت دارید !!!!

و کاربران فعال اینجا که میبینید بیش از چندیین ماه و. یا سال هست که فعالیت دارن

من با توجه. مدت زیادی که اینجا عضوم تا جایی که میتونستم اطلاعات در اختیارتون دادم حالا من این تایپک به مدیر گذارش میدم که برسی کنن و رسیدگی کنن

راستی راجب صمیمیت گفتی که بین کاربران ثابت سایت هستن بخاطر این که خیلی مدت زیاد همدیگرو میشناسیم. و هممون تو سختی ها بهم کمک کردیم و همین کاربران که فعال شدن ( رضا.. .ملکه شیشه ای .نغمه ..و وفاطمه68 و ....) خیلییییی کمک من یکی کردن. و حقشون میدونم

]

[/COLOR]
    دوست عزیز اول اینکه همین شما و دو تا از دوستانت هستین که همیشه در تاپیکها و چت باکس این سایت رو تبدیل کردین به جایی به فحش و حرفهای رکیک

همچنین اکثر پستهای شما بی محتوا و فاقد ارزش برای این سایت حساب میشه

این نظر من نیست نظر خیلیا هست....

مدت عضویت هم مهم نیست مهم کیفیت هست که شما و دوستانتون هیچ گونه نقشی در پیش برد این سایت ندارید
    جز خراب کاری

هرکسی هم که بخاد پست مفید بزاره یا کار مفید بکنه حمله میکنید و سعی در تخریبش دارید

برای مثال همین کاربر love که چون در رای گیری از دوست شما جلو بود

چند روز پیش سعی در تخریب شخصیت ایشون داشتین

من از مدیریت خواهش میکنم یک فکر اساسی بکنند به وضع موجود

چون کاربران از این وضع به شدت ناراضی هستند

22. Top | #12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    0.88
    تشکـر
    990
    سیستم عامل و مرورگر

دوستان به کسی اتهام نزنید لطفا
    این تاپیک صرفا یه پیشنهاده و مدبران سایت تصمیم میگرن..
    لطف کنید اسم از کسی نبارید

23. Top | #13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.48
    تشکـر
    295
    تشکر شده 719 بار در 357 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard

حالا یکی کاربر فعال باشه یکی معمولی چه فرقی داره؟ مگه این عناوین خیلی مهمن؟ به نظرم اینجا همه جمع شدن به هم کمک کنن، حتی کابرای فعال هم مشکل دارن و مسلما خیلی پیش میاد یه کاربر معمولی به کاربر فعال کمک کنه...

الان همین عناوین و القاب باز داره باعث دعوا و دلخوری میشه و اگه همینطور تاپیک ادامه بده مثل چند روز پیش دعوا میشه...
    به نظرم مطرح کردن این مسائل توی تاپیک عمومی خیلی جالب نیست، تا بخواد حل بشه و به نتیجه برسه بازدید کننده هایی که میبینن کلی اعتبار سایت رو میاره پایین...
    با تیم مدیریت صحبت کنین بهتره به نظرم...
    ( من کلا در جریان عناوین و فعالیت های کسی نیست، فقط به نظرم این بحث ها باعث دلخوری بیشتر میشه و اعتبار اینجا پایین میاد، از راه های بهتر انجام بشه بهتره )

24. 3 کاربران زیر از desboy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. Top | #14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.06
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,087 بار در 2,141 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.moshaver نمایش پست ها
    رای گیری برای انتخاب کاربری که واقعا زحمت میکشه و مشکل بقیه رو حل میکنه ...میتونه برای سایت مشاور خیلی خیلی خوب باشه
    مشکل الان اینه که داره حق یه سری قشنگ خورده میشه
    هرچند مبلغی نیست و ارزش مادی چندانی نداره
    حقیقت اینه که الان باند کاربران فعال تو سایت به وجود اومده که مدیریت هم هیچ گونه واکنشی نشون نمیدند
    چند روز پیش هم شاهد دعوا و درگیری و حمله همین کاربران به اصطلاح فعال بودیم که چطوری سایت رو ریخته بودند به هم
    من از مدیریت خواهش میکنم یک فکری به حال سایت بکنند چون الان باند بازی و پارتی بازی به اوج خودش رسیده
    حالا کاربر برتر انتخاب بشه فکر نمبکنم مشکلی ایجاد کنه اتفاقا باعث دلگرمی و یجوری قدردانی هم هست
    ولی سیستم رای دادن باید عوض شه
    کافیه با کمک شناسایی ip سیستم اجازه ی یکبار شرکت در رای گیری رو به کاربر بده
    من فقط برای اینکه نزاع و درگیریه لفظی تو انجمن بوجود نیاد میگم رای گیری اصلا انجام نشه ، وگرنه قطعا باعث دلگرمی هست برای کسی که زحمت کشیده .

26. 3 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. Top | #15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.42
    تشکـر
    135
    تشکر شده 230 بار در 166 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    khabalood

شاید چون این سایت متفاوت با سایت های دیگست اینجور نشه
    نه با برنامه نویسی قطعا میشه چون چنتا کده کار اسونی نیستش ولی خوب میشه

28. کاربران زیر از a girl بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. Top | #16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.18
    تشکـر
    49
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط desboy نمایش پست ها
    حالا یکی کاربر فعال باشه یکی معمولی چه فرقی داره؟ مگه این عناوین خیلی مهمن؟ به نظرم اینجا همه جمع شدن به هم کمک کنن، حتی کابرای فعال هم مشکل دارن و مسلما خیلی پیش میاد یه کاربر معمولی به کاربر فعال کمک کنه...

الان همین عناوین و القاب باز داره باعث دعوا و دلخوری میشه و اگه همینطور تاپیک ادامه بده مثل چند روز پیش دعوا میشه...
    به نظرم مطرح کردن این مسائل توی تاپیک عمومی خیلی جالب نیست، تا بخواد حل بشه و به نتیجه برسه بازدید کننده هایی که میبینن کلی اعتبار سایت رو میاره پایین...
    با تیم مدیریت صحبت کنین بهتره به نظرم...
    ( من کلا در جریان عناوین و فعالیت های کسی نیست، فقط به نظرم این بحث ها باعث دلخوری بیشتر میشه و اعتبار اینجا پایین میاد، از راه های بهتر انجام بشه بهتره )
    مساله بحث بانو و پارتی بازی هست که بین کاربران فعال اینجا مرسوم شده
    شما اطلاع ندارین ولی یک سیستم تشویقی برای کاربران هست که تنها کاربران فعال حق دارند تو این شرکت کنند
    در حالی که همین کاربران فعال نقشی در کمک به بقیه ندارند و تنها باعث درگیری و کش و مکش در سایت هستند
    اونقدر این باند بازی قوی شده که حتی تو تاپیکا به یک نفر حمله میکنند و هرچی دلشون میخاد بارش میکنند
    من از مدیریت خواهشم اینه که اقدامی بکنند چون اینطوری تنها باعث دلسردی کاربران فعال واقعی میشه و بس

30. کاربران زیر از ali.1394 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. Top | #17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.42
    تشکـر
    135
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    khabalood

بچه ها تشکرهایی که در تاپیک هایی مث خوش و بشو اینام هست حساب میشه؟به نظرم اگه حساب شه بده

32. Top | #18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    8.08
    تشکـر
    10,730
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.moshaver نمایش پست ها
    دوست عزیز اول اینکه همین شما و دو تا از دوستانت هستین که همیشه در تاپیکها و چت باکس این سایت رو تبدیل کردین به جایی به فحش و حرفهای رکیک

همچنین اکثر پستهای شما بی محتوا و فاقد ارزش برای این سایت حساب میشه

این نظر من نیست نظر خیلیا هست....

مدت عضویت هم مهم نیست مهم کیفیت هست که شما و دوستانتون هیچ گونه نقشی در پیش برد این سایت ندارید
    جز خراب کاری

هرکسی هم که بخاد پست مفید بزاره یا کار مفید بکنه حمله میکنید و سعی در تخریبش دارید

برای مثال همین کاربر love که چون در رای گیری از دوست شما جلو بود

چند روز پیش سعی در تخریب شخصیت ایشون داشتین

من از مدیریت خواهش میکنم یک فکر اساسی بکنند به وضع موجود

چون کاربران از این وضع به شدت ناراضی هستند

اولا جو نده کم دوروغ بباف باید مدرک بیاری که ما سعی در تخریب کاربر دیگه ای رو داشتیم!!*!!!!!!!!

دوما شما کسی نیستید که بخواید تشخیص بدید کی. تایپک خوبه کی بد با اینکه به شخص خود بنده جز نفرات اول تایپک زدن مفید هستم میتونید تو لیست گوشه سمت راست سایت مشاهده کنید باتشکر

شما انقدر خودت رو عقل کل میدونید. فکر میکنی خیلی حالیته. ..

اگه تو به خودت اطمینان داشتی که با چند نام کاربری فعالیت نداشتی چون تو رای گیری ماه قبل رای نیاوردی. داری دق میکنی!!!!!!!! با اینکه کسی تورو نمیشناخت که بخواد بهت رای بده با تشکر

اگه بحث و فحش رکیک داخل چت باکس منظورت که ما اهل فحش دادن رکیک نیستیم. دیشب که من و مریم داشتیم میگفتیم اصلا مشاور نیستی. واسه همین داری اینجور جو میدی

حالا به تیتیش قبات برخورد

باتشکر

اقا فرخ لطفا اینو کاربر فعال کنید و بقیه ماهرو برداشت ید تا هممون نخورده
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

33. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. Top | #19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.18
    تشکـر
    49
    سیستم عامل و مرورگر

دوست عزیز پریماه
    کاربر به اصطلاح فعال سایت
    لطف کن درگیری راه نندار در تاپیک من
    فکر نکن خیلی باهوشی و میتونی با ایجاد درگیری تو این تاپیک هم به هدف خودت برسی
    لطف کن دست از سر کاربرای بیچاره بردار و شرتو کم کن

35. Top | #20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.42
    تشکـر
    135
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    khabalood

عزیزان لطفا با هم درست برخورد کنید روش درست کردن این قضیه این نیست اقا علی شمام کاشکی برای اثبات حرفاتون اسکرین شات میگرفتید از صفه کامپیوترتون پریماه خانم شمام عصبی نشو اگه بی عدالتی ای هست ایشون مدرک میارن و شمام دفاع میکنی شما که میگی من همچین کاری نکردم پس بذارید روال قضیه عادی باشه این اقا اعتراض دارن بذارید بکنه کار غلطی نیست یا قانعش کنید یا اگرم نمیتونیدبذارید به عهده مدیر سایت

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)