نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: پیشنهاد

3013
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13914
    تشکـر
    8
    تشکر شده 22 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

پیشنهاد

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیران و همه ی زحمت کشان مشاور[replacer_img]
    چند تا پیشنهاد داشتم که اُمیدوارم به سایت کمک کنه
    پیشنهاد اول:شما میتونید بقل گزینه ی نقل قول توی هر پست یه گزینه ی جدید بزارید به نام گزارش خلاف این پست،که کاربران سایت گزارش خلاف میدن مثلا من اسپم میدم،فحش میدم،توهین میکنم،پاسخ غلط میدم و...
    کاربران سایت میتونن گزارش خلاف بدهند و توی توضیحاتش در یک کلمه یا دو کلمه توضیح بدهند مثلا اسپـم یا تـوهین
    پیشنهاد دوم:پیشنهاد دوم مربوط به قالب مشاور هست...
    شما مدیران سایت میتونید یه قالب جدید واسه سایت بزارید که بجای تشکر دارای - و + باشه
    حالا-(منفی)و+یعنی چی؟؟؟
    وقتی مثلا کاربر x یه پست ارسال میکنه و کاربرyاز پست کاربر xبدش میاد و با این حرف و پست کاربرxمخالفه بهش منفی میده.
    وحالا برعکس
    اگر کاربر x یک پستی بده و کاربر yاز اون پست خوشش بیاد و با پست کاربرxموافق باشه بهش + میده
    نکته اول:منفی(-)و مثبت(+)دادن هر شخص به هر پست کاملا اختیاری هست .
    نکته دوم:
    شما باید تعداد منفی هر کاربر را در هر 24ساعت،4بار و تعداد مثبت هر کاربر را در هر 24 ساعت 20بار بگذارید(یعنی اگه از 20بار بیشتر مثبت داد سیستم خطا بده و یا 4منفی داد خطا بده)
    نکته سوم:
    هر کاربر میتونه به یک پست فقط و فقط 1 منفی و یا 1 مثبت بده نه بیشتر نه کمتر.
    نکته چهارم:باید نگذارید که کاربران عادی ببینند که چه کسانی + و چه کسانی - به پست اقای xدادند و این اختیار را فقط و فقط برای درجه داران مشاور بگذارید.

پیشنهاد سوم:
    این پیشنهاد بر میگرده به پیشنهاد اول.هر شخصی با توجه به تخلفی که کرده باید جریمه بشه،حالا چطوری؟
    جریمه باید شامل بن،اخراج،محروم از پست و ... باشه
    در موارد بسیار خاص جریمه میتونه شامل 0 شدن تعداد مثبت بشه چجوری؟مثلا کاربر xبخاطر توهین 20واحد از +هاش کسر گردید.
    من خودم قبلا در یک تالاری بودم و عضو هیئت ناظران ارشد بودم و بخاطر تهمتی که به من زدند بن کامل شدم[replacer_img]
    پیشنهاد های جدید بسیاری دارم
    از جمله گزاشتن قوانین جدید برای جریمه شدن ها
    وقتی این سه تا پیشنهادم عملی شد پیشنهاد های جدید رو میدم و اگه مدیران مشاور موافق باشند یک بند کامل از قوانین رو با کمک مدیران سایت مینویسم(به تنهایی هم میتونم)

پیشنهاد چهارم:مدیران مشاور باید بجای کاربر ویژه و فعال ناظر و ناظر ارشد را بگزارند
    نکته اول:ناظران و ناظر ارشد ها فقط و فقط باید در کل 8 تا باشند(7تا ناظر و 1 ناظر ارشد)
    نکته دوم
    :ناظر ارشد حکم مدیر بخش رو داره و حرفش حرف مدیر بخشه
    نکته سوم:ناظر ارشد کارش از مدیر بخش هم سخت تره چون باید نزاره مدیران اصلی زیاد فعالیت کنند و خسته شوند ناظر ارشد باید به سوالاتی که ناظران توان پاسخ گویی ندارند با مشورت با خود ناظران و مدیران پاسخ دهند.
    به امید پیشرفت بیشتر مشاور...
    ویرایش توسط پسرک تنها : 03-27-2015 در ساعت 03:53 PM
    امضای ایشان
    [̲̲̅̅"̲̲̅̅ه̲̲̅̅س̲̲̅̅ت̲̲̅̅"̲̲̅̅ ̲̲̅̅ر̲̲̅̅ا̲̲̅̅ ̲̲̅̅ا̲̲̅̅گ̲̲̅̅ر̲̲̅̅ ̲̲̅̅ق̲̲̅̅د̲̲̅̅ر̲̲̅̅ ̲̲̅̅ن̲̲̅̅د̲̲̅̅ا̲̲̅̅ن̲̲̅̅ی ̲̲̅̅ ̲̲̅̅م̲̲̅̅ی̲̲̅̅ ̲̲̅̅ش̲̲̅̅و̲̲̅̅د̲̲̲̲̅̅̅̅"̲̲̅̅ب̲̲̅̅و̲̲̅̅د̲̲̅̅"̲̲̅̅ ̲̲̅̅و̲̲̅̅ ̲̲̅̅چ̲̲̅̅ه̲̲̅̅ ̲̲̅̅ت̲̲̅̅ل̲̲̅̅خ̲̲̅̅ ̲̲̅̅ا̲̲̅̅س̲̲̅̅ت̲̲̅̅
    ه̲̲̅̅س̲̲̅̅ت̲̲̅̅
    "̲̲̅̅ ̲̲̅̅ی̲̲̅̅ ̲̲̅̅ک̲̲̅̅ه̲̲̅̅ ̲̲̅̅ب̲̲̅̅و̲̲̅̅د̲̲̅̅"̲̲̅̅ ̲̲̅̅ش̲̲̅̅و̲̲̅̅د̲̲̅̅ ̲̲̅̅
    و̲̲̅̅ ̲̲̅̅د̲̲̅̅ا̲̲̅̅ر̲̲̅̅م̲̲̅̅"̲̲̅̅ ̲̲̅̅ی̲̲̅̅ ̲̲̅̅ک̲̲̅̅ه̲̲̅̅ ̲̲̅̅ ̲̲̅̅د̲̲̅̅ا̲̲̅̅ش̲̲̅̅ت̲̲̅̅م̲̲̅̅"̲̲̅̅]

2. 3 کاربران زیر از پسرک تنها بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : پیشنهاد های مهم

سلام.پیشنهاداتتون جالبه.اما این انجمن جنبه فان نداره و برایه حل مشکلات و راهنمایی طراحی شده.

و کاربرایه اینجا اکثرا موقت هستن.در حال حاضر هم کسانی که وارده سایت میشن با سردرگمی رو ب رو میشن.خود من برای اولین بار

که وارد شدم آشنا نبودم به ابزارات سایت حالا تصور کنید آپشنایه هر صفحه بیشتر بشه چ اتفاقی میوفته.

قسمت گزارش هم وجود داره اما تو هر پست نیست.این پیشنهاد از نظرم خوبه که برایه اعلام تو همون تایپیک ابزاری باشه.

ولی ی ایرادی که داره اینکه امکان داره سهوا گزارش داده بشه.باز بقیه نظر بدن.

به هر حال ممنونم دوست خوبم.

4. 5 کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13337
    تشکـر
    1,752
    تشکر شده 1,447 بار در 412 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    من همیشه از پیشنهادات سازنده استقبال می کنم و ازاین تاپیکی که ایجاد کردی تشکر می کنم، این یعنی به فکر تالارمون هستی
    و اینکه تاپیکی ایجاد شد که کاربران من جمله خودم بتونن پیشنهاداتشون رو ارائه بدن، بازم تشکر می کنم ازت.
    نظر سعید SR رو قبول دارم و پیشنهادات رو موردی بررسی شخصی می کنم:
    اولین پیشنهاد رو مفید می دونم اما زیاد کاربردی نمی بینم، چون اگه پستی غیر اخلاقی باشه مدیر بخش حذفش میکنه. در کل با این پیشنهاد موافقم.
    دومین و سومین پیشنهاد: با سیستم منفی دهی و جریمه تو تالار به صورت مشخص برای همه موافق نیستم، کسی خطایی داره میشه پ.خ کرد.
    پیشنهاد چهارم: با پیشنهاد محول کردن مسئولیت ها هم موافقم. از اونجایی که تالارمون کاربرای فعال و فهمیده ای داره و افراد زیادی هم برای مشاوره گرفتن به این تالار سر میزنن حس می کنم که باید مسئولیت های بیشتری بوجود بیاد.
    بعضا بعضی از افراد رو میبینم (مثل کاربری با سه حرف اول A-L-I) که تو تالار به راحتی بی نظمی ایجاد می کنه و معلوم نیست دقیقا که چه کسی مسئولیت داره به این موضوع رسیدگی کنه و وقتی که کاربر جدید از تالار دیدن می کنه با این نوشته ها حس خوبی پیدا نمی کنه و شان کل سایت پایین میاد.
    گاهی هم میبینم که بعضی از پست ها خالی از مشاوره میمونه یا اینکه پست های بسیار قدیمی دوباره بالا آورده میشن و دیگه پایین نمیان. واگزاری مسئولیت به افراد یعنی جدیت و استفاده حداکثری از توانایی کاربران در نتیجه نظم بیشتر و جذب افراد بیشتر.
    امضای ایشان

6. 4 کاربران زیر از e.v بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13914
    تشکـر
    8
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sr1494 نمایش پست ها
    سلام.پیشنهاداتتون جالبه.اما این انجمن جنبه فان نداره و برایه حل مشکلات و راهنمایی طراحی شده.

و کاربرایه اینجا اکثرا موقت هستن.در حال حاضر هم کسانی که وارده سایت میشن با سردرگمی رو ب رو میشن.خود من برای اولین بار

که وارد شدم آشنا نبودم به ابزارات سایت حالا تصور کنید آپشنایه هر صفحه بیشتر بشه چ اتفاقی میوفته.

قسمت گزارش هم وجود داره اما تو هر پست نیست.این پیشنهاد از نظرم خوبه که برایه اعلام تو همون تایپیک ابزاری باشه.

ولی ی ایرادی که داره اینکه امکان داره سهوا گزارش داده بشه.باز بقیه نظر بدن.

به هر حال ممنونم دوست خوبم.
    خب ببینید میتونیم یه بخش با عنوان راهنمای انجمن بیاریم که همه چیز در اون توضیح داده بشه[replacer_img]
    امضای ایشان
    [̲̲̅̅"̲̲̅̅ه̲̲̅̅س̲̲̅̅ت̲̲̅̅"̲̲̅̅ ̲̲̅̅ر̲̲̅̅ا̲̲̅̅ ̲̲̅̅ا̲̲̅̅گ̲̲̅̅ر̲̲̅̅ ̲̲̅̅ق̲̲̅̅د̲̲̅̅ر̲̲̅̅ ̲̲̅̅ن̲̲̅̅د̲̲̅̅ا̲̲̅̅ن̲̲̅̅ی ̲̲̅̅ ̲̲̅̅م̲̲̅̅ی̲̲̅̅ ̲̲̅̅ش̲̲̅̅و̲̲̅̅د̲̲̲̲̅̅̅̅"̲̲̅̅ب̲̲̅̅و̲̲̅̅د̲̲̅̅"̲̲̅̅ ̲̲̅̅و̲̲̅̅ ̲̲̅̅چ̲̲̅̅ه̲̲̅̅ ̲̲̅̅ت̲̲̅̅ل̲̲̅̅خ̲̲̅̅ ̲̲̅̅ا̲̲̅̅س̲̲̅̅ت̲̲̅̅
    ه̲̲̅̅س̲̲̅̅ت̲̲̅̅
    "̲̲̅̅ ̲̲̅̅ی̲̲̅̅ ̲̲̅̅ک̲̲̅̅ه̲̲̅̅ ̲̲̅̅ب̲̲̅̅و̲̲̅̅د̲̲̅̅"̲̲̅̅ ̲̲̅̅ش̲̲̅̅و̲̲̅̅د̲̲̅̅ ̲̲̅̅
    و̲̲̅̅ ̲̲̅̅د̲̲̅̅ا̲̲̅̅ر̲̲̅̅م̲̲̅̅"̲̲̅̅ ̲̲̅̅ی̲̲̅̅ ̲̲̅̅ک̲̲̅̅ه̲̲̅̅ ̲̲̅̅ ̲̲̅̅د̲̲̅̅ا̲̲̅̅ش̲̲̅̅ت̲̲̅̅م̲̲̅̅"̲̲̅̅]

8. کاربران زیر از پسرک تنها بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13914
    تشکـر
    8
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط e.v نمایش پست ها
    سلام
    من همیشه از پیشنهادات سازنده استقبال می کنم و ازاین تاپیکی که ایجاد کردی تشکر می کنم، این یعنی به فکر تالارمون هستی
    و اینکه تاپیکی ایجاد شد که کاربران من جمله خودم بتونن پیشنهاداتشون رو ارائه بدن، بازم تشکر می کنم ازت.
    نظر سعید SR رو قبول دارم و پیشنهادات رو موردی بررسی شخصی می کنم:
    اولین پیشنهاد رو مفید می دونم اما زیاد کاربردی نمی بینم، چون اگه پستی غیر اخلاقی باشه مدیر بخش حذفش میکنه. در کل با این پیشنهاد موافقم.
    دومین و سومین پیشنهاد: با سیستم منفی دهی و جریمه تو تالار به صورت مشخص برای همه موافق نیستم، کسی خطایی داره میشه پ.خ کرد.
    پیشنهاد چهارم: با پیشنهاد محول کردن مسئولیت ها هم موافقم. از اونجایی که تالارمون کاربرای فعال و فهمیده ای داره و افراد زیادی هم برای مشاوره گرفتن به این تالار سر میزنن حس می کنم که باید مسئولیت های بیشتری بوجود بیاد.
    بعضا بعضی از افراد رو میبینم (مثل کاربری با سه حرف اول A-L-I) که تو تالار به راحتی بی نظمی ایجاد می کنه و معلوم نیست دقیقا که چه کسی مسئولیت داره به این موضوع رسیدگی کنه و وقتی که کاربر جدید از تالار دیدن می کنه با این نوشته ها حس خوبی پیدا نمی کنه و شان کل سایت پایین میاد.
    گاهی هم میبینم که بعضی از پست ها خالی از مشاوره میمونه یا اینکه پست های بسیار قدیمی دوباره بالا آورده میشن و دیگه پایین نمیان. واگزاری مسئولیت به افراد یعنی جدیت و استفاده حداکثری از توانایی کاربران در نتیجه نظم بیشتر و جذب افراد بیشتر.
    راجب اولین پیشنهاد:مدیر که نمیتونه هر 24 ساعته اینجا باشه و تک تک پست ها رو بررسی کنه پس باید این گزینه باشه
    پیشنهاد دوم و سوم:اخه باید تالار زیبا تر و جذاب تر بشه و کاربران مهمان هم بیاند و بخاطر جذابیت تالار هم که شده ثبت نام کنند
    بیشتر وقت ها ما دیدیم که امار تالار نوشته شده 150عضو مهمان و 20عضو انلاین هستن
    امضای ایشان
    ه̲̲̅̅س̲̲̅̅ت̲̲̅̅

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11806
    تشکـر
    58
    تشکر شده 83 بار در 34 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : پیشنهاد

من موافقم اما به نظرم همه باید تعداد منفی و مثبت ها را ببینند نه فقط مشاوران.
    امضای ایشان
    دلم هوای گریه کرده

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13914
    تشکـر
    8
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط یه نوجوان نمایش پست ها
    من موافقم اما به نظرم همه باید تعداد منفی و مثبت ها را ببینند نه فقط مشاوران.
    نه فقط درجه داران باید ببینند

درجه داران باید یه فرقی با کاربران عادی داشته باشن یا نه؟
    امضای ایشان
    ه̲̲̅̅س̲̲̅̅ت̲̲̅̅

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11806
    تشکـر
    58
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط پسرک تنها نمایش پست ها
    نه فقط درجه داران باید ببینند

درجه داران باید یه فرقی با کاربران عادی داشته باشن یا نه؟
    خب باید همه ی کاربران ببینند که بدونن نظر دیگران در مورد اون پست چیه مخصوصا کسی که اون تایپیک مال اونه
    امضای ایشان
    دلم هوای گریه کرده

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11806
    تشکـر
    58
    میزان امتیاز
    10

به نظر من وقتی یه نفر مطلبی رو دیس لایک میکنه و به اون منفی میده باید دلیلش رو هم بگه یعنی یه قسمتی باز شه که دلیل دیس لایک کردن اون پست معلوم شه این جوری کسی نمیتونه الکی دیس لایک بده

امضای ایشان
    دلم هوای گریه کرده

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13914
    تشکـر
    8
    میزان امتیاز
    0

خب باید همه ی کاربران ببینند که بدونن نظر دیگران در مورد اون پست چیه مخصوصا کسی که اون تایپیک مال اونه
    کاربر میتونه ببینه که چند تا منفی گرفته،مثلا یه پست میده زیر پستش تعداد +ها و - هایی که گرفته شده نوشته میشه
    مثلا کاربر x تعداد 5منفی و 6 مثبت تا کنون گرفته است
    امضای ایشان
    ه̲̲̅̅س̲̲̅̅ت̲̲̅̅

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13914
    تشکـر
    8
    میزان امتیاز
    0

به نظر من وقتی یه نفر مطلبی رو دیس لایک میکنه و به اون منفی میده باید دلیلش رو هم بگه یعنی یه قسمتی باز شه که دلیل دیس لایک کردن اون پست معلوم شه این جوری کسی نمیتونه الکی دیس لایک بده
    اگه دقت کرده باشید نوشتم اون بالا که مثبت یا منفی دادن به یک پستی کاملا اختیاری هست
    پس یک کاربر اختیار داره در 1 روز 4تا منفی کلا بده
    به هر پستی فقط و فقط میتونه 1 منفی بده
    این ها همش نیاز به یک قالب جدید داره
    اگه تالار یک قالب جدید داشته باشه خیلی خیلی بهتر میشد
    امضای ایشان
    ه̲̲̅̅س̲̲̅̅ت̲̲̅̅

16. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11806
    تشکـر
    58
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط پسرک تنها نمایش پست ها
    کاربر میتونه ببینه که چند تا منفی گرفته،مثلا یه پست میده زیر پستش تعداد +ها و - هایی که گرفته شده نوشته میشه
    مثلا کاربر x تعداد 5منفی و 6 مثبت تا کنون گرفته است
    یعنی فقط کاربر میتونه ببینه و مشاور؟ ولی من مخالفم به نظر من همه باید ببینن
    تازه یه قانونی هم باید باشه که ب خاطر مشکلاتی که فردی مطرح کرده دیکران نباد نفی بدند بلکه برای توهین کردن ها و حرف های نادرست فقط منفی بدن
    امضای ایشان
    دلم هوای گریه کرده

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)