نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: آگنوستیک

4219
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42217
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

آگنوستیک

سلام خسته نباشید من یه برادر دارم لیسانس الکترونیک رو از دانشگاه تبریز گرفته و فوق نانو الکترونیک رو تو قبرس می خونه تا 2 سال اخیر وضعیتش حاد تر شده تا اونجایی که من متوجه شدم اصلی ترین مشکل اون اینه که گرایشات اعتقادی به آتئیسم و آگنوستیکیسم پیدا کرده و مشکل بعدیش هم اینه که اسکیزوئید هست کاملا منزوی و میره یه ماه تو اطاقش می مونه و می گه غذامو بیارید داخل اطاق و هر روز 3 ساعت میره میره بیرون و بیشتر از 12 کیلومتر راه میره و پاهاش و از بین میبره میره دستشویی و در دستشویی رو نمی بنده تا صبح بیشتر از 6 بار میره دستشویی هی آب می خوره بعد از نیم ساعت باز میره دستشویی بجز مادرش با هیچ کس تو دنیا ارتباط نداره منزویه منزویه جهان رو بیمعنی میدونه قوانین اجتماعی رو بی معنی می دونه مرگ و زندگی انسانها رو بی معنی میدونه سابقه مصرف ماریجوانا و گل و مواد توهم زا رو 2 سال پیش داره ولی الان تو قبرس حتی سیگار هم نمی کشه یه بار وسط رمضان سیگار می کشید از جلوی مصلی رد می شد نیروی انتظامی هم گرفتتش بازور درش آوردیم از زندان به نظر من مشکلاتش از زمانی شروع شد تو ایران که وقتی 17 سالش بود تو تیزهوشان 2 تا از همکلاسی هاش خودکشی موفق کردند و مادرم هم آنکارا دکترای تاریخ می خوند پیشش نبود که ازش حمایت عاطفی بکنه وقتی می بریم مهمونی با صدای بلند خیلی معذرت می خوام آروغ میزنه یا می گوزه خودشم علامه دهر می دونه تازه نصیحتم می ده این آخرم که به یه دختر وسط روز تو خط واحد تو قبرس تجاوز جنسی کرده و نیروی انتظامی اومده بردتتش زندان الان بابای بیچاره من رفته اونو از زندان در بیاره بیارتش تبریز لطفا کمک کنید با تشکر

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : آگنوستیک

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    رفتارهای ایشان در حالتی قرار دارند که نیاز به بررسی دقیق دارد و در کنار آن به نظر می رسد که ایشان هم به جلسات روان درمانی احتیاج داشته باشند و هم مصرف دارو ، اگر تشخیص اسکیزوئید توسط متخصص صورت گرفته است بهتر است به پروسه درمانی ایشان به صورت حضوری ادامه بدهید این رفتارهای هیجانی و پر خطر نیاز به بررسی دقیق دارد و ایشان بهتر است تحت جلسات درمانی قرار بگیرند که تشخیص گذاری و طول درمان بعد از مصاحبه بالنی با خود ایشان مشخص می شود.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22685895

3. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)