نمایش نتایج: از 1 به 48 از 48

موضوع: بدشانس ترین پسر ایران هستم

4686
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46058
    تشکـر
    46
    تشکر شده 20 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

بدشانس ترین پسر ایران هستم

سلام شمایی که الان تو تایپیکی تروخدا ۲ دقه وقت بزار ماجرای من که بدشانس ترین پسر کشورت هستم رو بخون و اگه نظرت میتونه کمک کننده باشه برام ثبت کن ...
    نمیدونم از کجا شروع کنم ۲۲سالمه ۶سال پیش پدرم فوت کرد تک فرزندم و با مادرم زندگی میکنم الان ۶ماهی هست روز و شب رو تخت درازم و فقط به فکر خودکشیم ۳ بارم خودکشی کردم اما نمردم دکتر هم رفتم اما دکتر درد دل ما رو چه میدونه اصلا ...
    از بچگی حسرت خیلی چیزها به دلم موند همین جوونی هم همینطور ۶ماه مونده بود فوق دیپلم کامپیوترم رو بگیرم ترک تحصیل کردم قیافم بدک نیست اما مشکلم اینه خیلی خانومی بزرگ شدم و طرز برخورد و معاشرت با مردم رو بلد نیستم هرجا برم سرکار ۲روزم بند نمیشم چون یا مسخرم میکنن یا از ساکت و مظلوم بودنم سو استفاده میکنن و حقمو نمیدن
    دست خودم نی اما خودم رو خیلی با بقیه مقایسه میکنم همش میگم چرا فلانی ۲۲سالشه زن داره خونه داره بچه داره اما من با ۲۲سال سن هر روز رو تخت باشم و فکر این که کی زندگیم تموم میشه ...
    رابطه عاشقانه نداشتم تاحالا خیلیم دلم میخاد اما طرز مخ زدن و با دختر دوست شدن رو بلد نیستم
    احساس میکنم احساس که نه حقیقته که همه از من بدشون میاد و من بدشانس ترین ادم روی زمینم
    همدمم شده سیگار و اتاق
    خیلی ادم درونگرا و کم حرفیم این برا یه پسر خیلی بده و هرچی میکشم از همینه
    جای من نیستین با کفش های من راه برین تا منو درک کنین
    لطفا اگه چیزی باعث میشه از این وضع دربیام بگین

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : بدشانس ترین پسر ایران هستم

سلام به شما دوست عزیز
    قابل درک هست که از دست دادن پدر و حمامی می تواند برای شما با فشار روحی زیادی همراه باشد اما دقت کنید که بیشتر علایم روحی که بیان می کنید از جمله اقدام به خودکشی ، نداشتن اعتماد به نفس لازم ،احساس غم و اندوه بیش از اندازه ، گوشه گیری که حتی آن را به عنوان درون گرایی بیان می کنید نشان از افسردگی دارد چون افراد درون گرا به کارهای فردی خود رسیدگی می کنند و مسیر رشدی دارند تنها با کارهای فردی ارتباط بهتری برقرار می کنند و..
    ، مصرف سیگار ، خواب بیش از اندازه و همه نشان های افسردگی هست .
    در این مسیر نیاز است که شما بجای سرزنش خود به صورت حضوری برای طی کردن روند درمانی به صورت حضوری به روان درمانگر و روان پزشک مراجعه داشته باشید چون با توجه به علایم طی کردن روند درمانی اهمیت زیادی دارد .

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46058
    تشکـر
    46
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ravanshenas-therapy نمایش پست ها
    سلام به شما دوست عزیز
    قابل درک هست که از دست دادن پدر و حمامی می تواند برای شما با فشار روحی زیادی همراه باشد اما دقت کنید که بیشتر علایم روحی که بیان می کنید از جمله اقدام به خودکشی ، نداشتن اعتماد به نفس لازم ،احساس غم و اندوه بیش از اندازه ، گوشه گیری که حتی آن را به عنوان درون گرایی بیان می کنید نشان از افسردگی دارد چون افراد درون گرا به کارهای فردی خود رسیدگی می کنند و مسیر رشدی دارند تنها با کارهای فردی ارتباط بهتری برقرار می کنند و..
    ، مصرف سیگار ، خواب بیش از اندازه و همه نشان های افسردگی هست .
    در این مسیر نیاز است که شما بجای سرزنش خود به صورت حضوری برای طی کردن روند درمانی به صورت حضوری به روان درمانگر و روان پزشک مراجعه داشته باشید چون با توجه به علایم طی کردن روند درمانی اهمیت زیادی دارد .
    نظر شما منو متقاعد نکرد
    بقیه دوستان هم نظر بدند

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46057
    تشکـر
    34
    تشکر شده 18 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_pymani نمایش پست ها
    نظر شما منو متقاعد نکرد
    بقیه دوستان هم نظر بدند
    مشکلات رنج و غم و اندوه بسیار دشواره اما باید بدونید میتونه برای هرکسی پیش بیاد و شما تنها آدم تو این کشور شهر یا حتی محله تون نیستید که شرایط دشواری دارید.
    اما آدما قدرت صبر دارن توانایی تحمل دارن و تلاش میکنن تا از مصیبت ها عبور کنن و به نقطه بهتری برسند.

هستند افرادی هم که در مواقع مصیبت همچون شما خود را شکست خورده یا بدبخترین آدم دنیا تصور می کنند و به اقداماتی چون خودکشی یا بیکار نشستن روی می آورن. این جاست که بهم ریختی روحی روانی و وجود مشکلاتی مثل افسردگی یا طرز تفکر ناسالم مطرحه و باید این برطرف بشه.

مادامی که احساس فعلی و نگاهتان به زندگی اصلاح نشود، همین احساس بدبختی و ناکامی رو خواهید داشت و تلاش و امید براتون بی معنیه. پس اول دنبال کمک کردن به خودتون برید که مهم ترینش مراجعه به متخصص رواشناسی و روانپزشکیه.

باید سرزندگی+توانایی صبر و تحمل و امید داشتن رو به دست بیارید و الی همچنان فقط به سقف اتاقتون نگاه میکنید و هیچی.

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

سلام شمایی که الان تو تایپیکی تروخدا ۲ دقه وقت بزار ماجرای من که بدشانس ترین پسر کشورت هستم رو بخون و اگه نظرت میتونه کمک کننده باشه برام ثبت کن ...
    نمیدونم از کجا شروع کنم ۲۲سالمه ۶سال پیش پدرم فوت کرد تک فرزندم و با مادرم زندگی میکنم الان ۶ماهی هست روز و شب رو تخت درازم و فقط به فکر خودکشیم ۳ بارم خودکشی کردم اما نمردم دکتر هم رفتم اما دکتر درد دل ما رو چه میدونه اصلا ...
    از بچگی حسرت خیلی چیزها به دلم موند همین جوونی هم همینطور ۶ماه مونده بود فوق دیپلم کامپیوترم رو بگیرم ترک تحصیل کردم قیافم بدک نیست اما مشکلم اینه خیلی خانومی بزرگ شدم و طرز برخورد و معاشرت با مردم رو بلد نیستم هرجا برم سرکار ۲روزم بند نمیشم چون یا مسخرم میکنن یا از ساکت و مظلوم بودنم سو استفاده میکنن و حقمو نمیدن
    دست خودم نی اما خودم رو خیلی با بقیه مقایسه میکنم همش میگم چرا فلانی ۲۲سالشه زن داره خونه داره بچه داره اما من با ۲۲سال سن هر روز رو تخت باشم و فکر این که کی زندگیم تموم میشه ...
    رابطه عاشقانه نداشتم تاحالا خیلیم دلم میخاد اما طرز مخ زدن و با دختر دوست شدن رو بلد نیستم
    احساس میکنم احساس که نه حقیقته که همه از من بدشون میاد و من بدشانس ترین ادم روی زمینم
    همدمم شده سیگار و اتاق
    سلام

شما مشکلتون فقط اینه که روابط اجتماعی خوبی ندارید و اعتماد به نفستون پایینه، اگه این مشکلو حل کنید افسردگی و تمام مشکلاتتون حل میشه.
    در دوره های رفع استرس و خجالت شرکت کنید و اعتماد به نفستون رو بالا ببرید.
    افراد خیلی زیادی مثل شما هستن و در این دوره ها شرکت میکنن و به نتیجه میرسن.
    حتی بصورت اینترنتی و آنلاین هم میتونید شرکت کنید اگه در شهرستان هستید و از این دوره ها در شهرتون نیست.

6. 2 کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,915 بار در 982 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام، خوش اومدین به سایت مشاور.

باور کنید همیشه بدتری هم وجود داره، واقعا اینجوری نیس که فک کنین هیچکس شرایطش بدتر از شما نیس.

فقط چون الان به شدت فاز منفی و افسردگی به شما غلبه کرده باعث شده فک کنین دنیا دیگه واستون تموم شده.

منم با خانوم مشاور موافقم که این احوال شما ربطی به درونگرایی نداره،
    همه اینطور فکر میکنن که هر کی درونگراس افسرده س ، اما اصلا اینطور نیس.

کسی که درونگراس فقط ترجیحش اینه در سکوت و تنهایی توی دنیای خودش باشه و حتی ممکنه خیلی هم سرش شلوغ باشه و حالش خوب باشه.

به نظر من بزرگترین مشکل شما اول اینه که تعریف و هدف درست و مشخصی برای زندگیتون ندارین،
    و بعد نداشتن عزت نفس و دوس نداشتن خودتون دامن زده به این سردرگمی و احوال نامناسب.

وقتی تکلیفتون با خودتون روشن نیس و از طرف دیگه خودتون به این باور رسیدین که در بسیاری از امور ناتوان هستین و هیچ حس ارزش و علاقه ای هم برای خودتون قائل نیستین دیگه چیزی از حال و روز خوبتون باقی نمیمونه!

و از اونجایی که این حجم از احساس منفی که راجع به خودتون دارین به اطرافیانتونم انتقال میدین در نتیجه برخورد امیدوار کننده ای هم نمیبینین و باز حالتون بدتر میشه.

با توی خونه موندن و دراز کشیدن و مرور هر روزه و هر لحظه خشمی که از زمین و زمان دارین فقط حالتون بد و بدتر میشه.

باید یه حرکتی بزنین از یه جایی یه قدمی برای بهتر شدن حالتون شروع کنین.

نمیخواد خیلی کار خاصی انجام بدین،ببینین چی حالتونو خوب میکنه.
    از جاتون پاشین همون یه دونه کارو انجام بدین ،
    مثلا پیاده روی،
    دو ساعت برین باشگاه و تا میتونین روی کیسه بوکس مشت بزنین و همه خشمتونو روی اون خالی کنین،
    رفتن پیش یه دوست یا فامیل که بهتون انرژی بده
    و یا هر کار دیگه که دوس دارین...

بعد سعی کنین اون احساس خوبتونو نگه دارین و با همون حالی که کمی بهتره ، فک کنین که چی میخواین از زندگیتون، هدفتون چیه...
    برای پیدا کردن جواب این سوال برین سراغ آدمای بزرگی که حرفای درستی داشتن برای گفتن،
    مثلا الان مگه غیر از اینه که شما اومدین اینجا تا از کسانی که فکر میکنین میتونن کمکتون کنن راهنمایی بگیرین!؟
    خیلی خوبه، پس این تلاشتونو بیشتر کنین و سراغ افراد بیشتری برین.

آدمایی که همیشه حرفاشون و تجربه هاشون الهام بخش بوده برای دیگران.
    کتاباشونو بخونین، با اینکار میارینشون توی خونتون توی اتاقتون و به حرفاشون گوش میدین.

باور کنین کم کم دریچه های ذهنتون باز میشه، هی سوال میاد توی ذهنتون و هر بار برای پیدا کردن جواب سوالاتون بیشتر به انرژی و تکاپو میفتین و این دانسته های ارزشمند معجزه میکنه در احوال شما

8. 2 کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46058
    تشکـر
    46
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط علی 28 نمایش پست ها
    مشکلات رنج و غم و اندوه بسیار دشواره اما باید بدونید میتونه برای هرکسی پیش بیاد و شما تنها آدم تو این کشور شهر یا حتی محله تون نیستید که شرایط دشواری دارید.
    اما آدما قدرت صبر دارن توانایی تحمل دارن و تلاش میکنن تا از مصیبت ها عبور کنن و به نقطه بهتری برسند.

هستند افرادی هم که در مواقع مصیبت همچون شما خود را شکست خورده یا بدبخترین آدم دنیا تصور می کنند و به اقداماتی چون خودکشی یا بیکار نشستن روی می آورن. این جاست که بهم ریختی روحی روانی و وجود مشکلاتی مثل افسردگی یا طرز تفکر ناسالم مطرحه و باید این برطرف بشه.

مادامی که احساس فعلی و نگاهتان به زندگی اصلاح نشود، همین احساس بدبختی و ناکامی رو خواهید داشت و تلاش و امید براتون بی معنیه. پس اول دنبال کمک کردن به خودتون برید که مهم ترینش مراجعه به متخصص رواشناسی و روانپزشکیه.

باید سرزندگی+توانایی صبر و تحمل و امید داشتن رو به دست بیارید و الی همچنان فقط به سقف اتاقتون نگاه میکنید و هیچی.
    پیش روانپزشک بهترینش تو تهران دکتر نیازی رفتم اما بازم اثر نکرد من از اینکه جوونم و جوونی نمیکنم دلگیرم

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46058
    تشکـر
    46
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Experience نمایش پست ها
    سلام

شما مشکلتون فقط اینه که روابط اجتماعی خوبی ندارید و اعتماد به نفستون پایینه، اگه این مشکلو حل کنید افسردگی و تمام مشکلاتتون حل میشه.
    در دوره های رفع استرس و خجالت شرکت کنید و اعتماد به نفستون رو بالا ببرید.
    افراد خیلی زیادی مثل شما هستن و در این دوره ها شرکت میکنن و به نتیجه میرسن.
    حتی بصورت اینترنتی و آنلاین هم میتونید شرکت کنید اگه در شهرستان هستید و از این دوره ها در شهرتون نیست.
    چنین دوره انلاینی چی سراغ دارین

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46058
    تشکـر
    46
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رامونا نمایش پست ها
    سلام، خوش اومدین به سایت مشاور.

باور کنید همیشه بدتری هم وجود داره، واقعا اینجوری نیس که فک کنین هیچکس شرایطش بدتر از شما نیس.

فقط چون الان به شدت فاز منفی و افسردگی به شما غلبه کرده باعث شده فک کنین دنیا دیگه واستون تموم شده.

منم با خانوم مشاور موافقم که این احوال شما ربطی به درونگرایی نداره،
    همه اینطور فکر میکنن که هر کی درونگراس افسرده س ، اما اصلا اینطور نیس.

کسی که درونگراس فقط ترجیحش اینه در سکوت و تنهایی توی دنیای خودش باشه و حتی ممکنه خیلی هم سرش شلوغ باشه و حالش خوب باشه.

به نظر من بزرگترین مشکل شما اول اینه که تعریف و هدف درست و مشخصی برای زندگیتون ندارین،
    و بعد نداشتن عزت نفس و دوس نداشتن خودتون دامن زده به این سردرگمی و احوال نامناسب.

وقتی تکلیفتون با خودتون روشن نیس و از طرف دیگه خودتون به این باور رسیدین که در بسیاری از امور ناتوان هستین و هیچ حس ارزش و علاقه ای هم برای خودتون قائل نیستین دیگه چیزی از حال و روز خوبتون باقی نمیمونه!

و از اونجایی که این حجم از احساس منفی که راجع به خودتون دارین به اطرافیانتونم انتقال میدین در نتیجه برخورد امیدوار کننده ای هم نمیبینین و باز حالتون بدتر میشه.

با توی خونه موندن و دراز کشیدن و مرور هر روزه و هر لحظه خشمی که از زمین و زمان دارین فقط حالتون بد و بدتر میشه.

باید یه حرکتی بزنین از یه جایی یه قدمی برای بهتر شدن حالتون شروع کنین.

نمیخواد خیلی کار خاصی انجام بدین،ببینین چی حالتونو خوب میکنه.
    از جاتون پاشین همون یه دونه کارو انجام بدین ،
    مثلا پیاده روی،
    دو ساعت برین باشگاه و تا میتونین روی کیسه بوکس مشت بزنین و همه خشمتونو روی اون خالی کنین،
    رفتن پیش یه دوست یا فامیل که بهتون انرژی بده
    و یا هر کار دیگه که دوس دارین...

بعد سعی کنین اون احساس خوبتونو نگه دارین و با همون حالی که کمی بهتره ، فک کنین که چی میخواین از زندگیتون، هدفتون چیه...
    برای پیدا کردن جواب این سوال برین سراغ آدمای بزرگی که حرفای درستی داشتن برای گفتن،
    مثلا الان مگه غیر از اینه که شما اومدین اینجا تا از کسانی که فکر میکنین میتونن کمکتون کنن راهنمایی بگیرین!؟
    خیلی خوبه، پس این تلاشتونو بیشتر کنین و سراغ افراد بیشتری برین.

آدمایی که همیشه حرفاشون و تجربه هاشون الهام بخش بوده برای دیگران.
    کتاباشونو بخونین، با اینکار میارینشون توی خونتون توی اتاقتون و به حرفاشون گوش میدین.

باور کنین کم کم دریچه های ذهنتون باز میشه، هی سوال میاد توی ذهنتون و هر بار برای پیدا کردن جواب سوالاتون بیشتر به انرژی و تکاپو میفتین و این دانسته های ارزشمند معجزه میکنه در احوال شما
    مشکل اینه هیچکس از من خوشش نمیاد
    باشگاه رفتم همه جا رفتم اما هیچ اثری نکرد من رابطه اجتماعیم خیلی ضعیفه نمیتونم بگو و بخند کنم با بقیه خیلی دوست دارم مث بقیه باشم
    برا رابطه اجتماعیم چیکار کنم

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46058
    تشکـر
    46
    میزان امتیاز
    0

هعیییییییییی من هرچی میکشم از تنهاییه کاش یکی بود همدمم بود کنارم بود خوشبحال شما تنها نیستین و یکیو دارین که کنارش باشین هعییییییییییییییییییییییی یییییی

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40604
    تشکـر
    214
    تشکر شده 139 بار در 101 پست
    میزان امتیاز
    5

سلام. ببنید ما یک هوش اجتماعی داریم و یک هوش
    هوش یک موضوع ذاتی و کمک میکنه تا یادگیری بهتری داشته باشید
    هوش اجتماعی یک مهارت و به شما کمک میکنه تا رابطه اجتماعی بهتری داشتهباشبد
    هوش اجتماعی یعنی بدونید نوع تفکر افراد در جامعه به چه صورت و اونو پیش بینی کنید
    حالا چجوری هوش اجتماعیتون بالا ببرید
    1. از یک روانشناس کمک بگیرید
    2.سعی کنید در گروه های دوستان شرکت کنید. همین فروم یا شبکه های اجتماعی به صورت موقتی و گروه های تفریحی و کتابخانه ها و...
    3.سعی کنید خواست دیگران حدس بزنید و اشتراکات دیگران پیدا کنید

14. 2 کاربران زیر از MohsenPSY بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44952
    تشکـر
    13
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

شما پسرا بد شانسین. با رفیقاتون میرین عشق و حال. بعد ما دخترا چی بگیم که همیشه محدودمون میکنن؟

16. 2 کاربران زیر از Mazlom بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44953
    تشکـر
    9
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

داداش منم مثل خودت همین حس دارم. خیلی تنهام. الان که کروناس دیگه با رفیقامم نمیرم بیرون. خیلی دوس دارم یه جایی باشه ادم بتونه حرفاشو بزنن. از این انجمنم خیلی خوشم امد که بچه های با سوادی داری. ولف به خودت سخت نگیر
    این نیز بگذرد

18. کاربران زیر از Kamranmohamadi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44953
    تشکـر
    9
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Mazlom نمایش پست ها
    شما پسرا بد شانسین. با رفیقاتون میرین عشق و حال. بعد ما دخترا چی بگیم که همیشه محدودمون میکنن؟
    ابجی خیلی باحال بود حق داری. ولی الان توی کرونا ما هم اشمز شدیم

20. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44953
    تشکـر
    9
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Hajmohsen نمایش پست ها
    سلام. ببنید ما یک هوش اجتماعی داریم و یک هوش
    هوش یک موضوع ذاتی و کمک میکنه تا یادگیری بهتری داشته باشید
    هوش اجتماعی یک مهارت و به شما کمک میکنه تا رابطه اجتماعی بهتری داشتهباشبد
    هوش اجتماعی یعنی بدونید نوع تفکر افراد در جامعه به چه صورت و اونو پیش بینی کنید
    حالا چجوری هوش اجتماعیتون بالا ببرید
    1. از یک روانشناس کمک بگیرید
    2.سعی کنید در گروه های دوستان شرکت کنید. همین فروم یا شبکه های اجتماعی به صورت موقتی و گروه های تفریحی و کتابخانه ها و...
    3.سعی کنید خواست دیگران حدس بزنید و اشتراکات دیگران پیدا کنید
    حاجی دمتگرم خیلی خوب بود فقط الان توی کرونا چه خاکی تو سرمون کنیم؟

21. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46081
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام اقای بدشانس
    بهتون پیشنهاد میکنم persian attractive man رو توی گوگل و اینستاگرام سرچ کنید و از اموزش هاش برای زندگیتون استفاده کنید . ایشالا که تبدیل به خوش شانس ترین پسر منظومه شمسی تبدیل بشین

22. کاربران زیر از آذرخش. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام به شما دوست عزیز

اندوه و شرایطی که تجربه میکنید قابل درک هستش
    اما بدونید افراد زیادی هستند که تحت تاثیر شرایط فردی و خانوادگی مهارت بیانی یا برقراری روابط اجتماعی رو به خوبی فرا نمیگیرن که اگر به روانشناس مراجعه کنند آموزش های لازم رو دریافت کنن این مشکل رو به خوبی حل میشه
    ضمن اینکه باجلسات حضوری و مراجعه به روانشناس درمورد افسردگی که دارین بهتون کمک میکنه و برای درمان موثر اقدامات لازم انجام میشه
    چون علایم شما همگی حاکی از افسرده شدن شما داره که اگر زود تر اقدام نکنین میتونه درآینده مشکلاتی بیشتری به وجود بیاره
    از سوی دیگه سعی کنید رابطه خوبی با خدا برقرارکنید و برای خدا از ترس ها و نگرانی هایی که تجربه میکنید روی کاغذ بنویسید
    اینکار باعث میشه آرامش بهتری تجربه کنین
    خودتون رو با دیگران مقایسه نکنین ! چون این کار باعث میشه فشار روحی بیشتری به شما وارد بشه
    درواقع افراد متفاوت از هم دیگه هستند و هیچ کس درشرایط شما نبوده که بتونه شمارو قضاوت کنه یا شما درجایگاه دیگران نبودی که خودت رو با اونها مقایسه کنی !
    پس از مقایسه کردن خودتون با دیگران بشدت پرهیز کنید چون باعث میشه خودتون رو سرزنش کنین .
    از داشته هاتون لذت ببرید حتی اگر امکانات خیلی ندارین .
    با مادرتون به تفریح و سرگرمی خانوادگی مشغول بشین
    حتی بایک کاسه تخمه و تماشای تی وی میتونید اینکار رو انجام بدین .

24. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46091
    تشکـر
    42
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

جوونی کردن به ازدواج کردن و دوست دختر داشتن نیست عزیزم.❤
    هیچ وقت هدف زندگیت نباید ازدواج باشه. هر ازدواجی موفق نیست ومنجر به شادی نمیشه. در ضمن برای داشتن یه همسر خوب، اول باید خودتو تغییر بدی. در این مورد پیشنهاد میکنم کتاب راز اثر راندابرن رو مطالعه کنی که در مورد قانون جذب گفته و منظورمو متوجه میشی.
    برای زندگیت اهداف درست انتخاب کن و براشون تلاش کن. اهداف نباید کمال گرایانه باشن.
    برای هر روزت تو یه دفتر یه برنامه ریزی ساده داشته باش و سعی کن انجامش بدی.
    علایقتو کشف کن و اون هارو رشد بده مثل فعالیت های هنری.
    کتاب خوندن رو به طور جدی شروع کن تا اعتماد به نفست بالا بره و جذابیت پیدا کنی. هیچی به اندازه کتاب نمیتونه آدم هارو تغییر بده.
    تو شبکه های مجازی صفحات پربار، و همسو با علایقت رو دنبال کن.
    اگه آدم مذهبی هستی، که دیگه خودت میدونی، هرچی عبادت با تمرکز و دعا داشته باشی روز به روز حالتو بهتر میکنه.
    راهکار ها در ظاهر ساده هستند اما چند بار که انجامشون بدی تاثیراتشو میبینی.

25. کاربران زیر از Raftg بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46058
    تشکـر
    46
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آذرخش. نمایش پست ها
    سلام اقای بدشانس
    بهتون پیشنهاد میکنم persian attractive man رو توی گوگل و اینستاگرام سرچ کنید و از اموزش هاش برای زندگیتون استفاده کنید . ایشالا که تبدیل به خوش شانس ترین پسر منظومه شمسی تبدیل بشین
    من دیگه تا اخر عمر بدشانس هستم از این بدشانسی به تون بدشانسی فقط باید باهاش کنار بیام تا تموم بشه
    این چیزایی هم که گفتید فکر نکنم به کارم بیاد
    شما جاتون گرم و نرمه منو درک نمیکنین

27. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46058
    تشکـر
    46
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Saltanat نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام به شما دوست عزیز

اندوه و شرایطی که تجربه میکنید قابل درک هستش
    اما بدونید افراد زیادی هستند که تحت تاثیر شرایط فردی و خانوادگی مهارت بیانی یا برقراری روابط اجتماعی رو به خوبی فرا نمیگیرن که اگر به روانشناس مراجعه کنند آموزش های لازم رو دریافت کنن این مشکل رو به خوبی حل میشه
    ضمن اینکه باجلسات حضوری و مراجعه به روانشناس درمورد افسردگی که دارین بهتون کمک میکنه و برای درمان موثر اقدامات لازم انجام میشه
    چون علایم شما همگی حاکی از افسرده شدن شما داره که اگر زود تر اقدام نکنین میتونه درآینده مشکلاتی بیشتری به وجود بیاره
    از سوی دیگه سعی کنید رابطه خوبی با خدا برقرارکنید و برای خدا از ترس ها و نگرانی هایی که تجربه میکنید روی کاغذ بنویسید
    اینکار باعث میشه آرامش بهتری تجربه کنین
    خودتون رو با دیگران مقایسه نکنین ! چون این کار باعث میشه فشار روحی بیشتری به شما وارد بشه
    درواقع افراد متفاوت از هم دیگه هستند و هیچ کس درشرایط شما نبوده که بتونه شمارو قضاوت کنه یا شما درجایگاه دیگران نبودی که خودت رو با اونها مقایسه کنی !
    پس از مقایسه کردن خودتون با دیگران بشدت پرهیز کنید چون باعث میشه خودتون رو سرزنش کنین .
    از داشته هاتون لذت ببرید حتی اگر امکانات خیلی ندارین .
    با مادرتون به تفریح و سرگرمی خانوادگی مشغول بشین
    حتی بایک کاسه تخمه و تماشای تی وی میتونید اینکار رو انجام بدین .
    هعیییییییی ماها که شانس نداریم فقط خدارو داریم و بس راست میگی باید رابطم رو باهاش بیشتر کنم
    ناعدالتیه به خدا یکی با ماکسیما با زیدش عشق و حال کنه یا به قول خودت لذت ببره بعد من با یه کاسه تخمه ؟
    هعییییییییییییییی

28. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46058
    تشکـر
    46
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Raftg نمایش پست ها
    جوونی کردن به ازدواج کردن و دوست دختر داشتن نیست عزیزم.❤
    هیچ وقت هدف زندگیت نباید ازدواج باشه. هر ازدواجی موفق نیست ومنجر به شادی نمیشه. در ضمن برای داشتن یه همسر خوب، اول باید خودتو تغییر بدی. در این مورد پیشنهاد میکنم کتاب راز اثر راندابرن رو مطالعه کنی که در مورد قانون جذب گفته و منظورمو متوجه میشی.
    برای زندگیت اهداف درست انتخاب کن و براشون تلاش کن. اهداف نباید کمال گرایانه باشن.
    برای هر روزت تو یه دفتر یه برنامه ریزی ساده داشته باش و سعی کن انجامش بدی.
    علایقتو کشف کن و اون هارو رشد بده مثل فعالیت های هنری.
    کتاب خوندن رو به طور جدی شروع کن تا اعتماد به نفست بالا بره و جذابیت پیدا کنی. هیچی به اندازه کتاب نمیتونه آدم هارو تغییر بده.
    تو شبکه های مجازی صفحات پربار، و همسو با علایقت رو دنبال کن.
    اگه آدم مذهبی هستی، که دیگه خودت میدونی، هرچی عبادت با تمرکز و دعا داشته باشی روز به روز حالتو بهتر میکنه.
    راهکار ها در ظاهر ساده هستند اما چند بار که انجامشون بدی تاثیراتشو میبینی.
    سلام من کتاب های راز اثر مرکب و کلی کتاب خودسازی خوندم که به این نتیجه رسیدم بدشانسم
    دیگه هیچی حالمو خوب نمیکنه هعییییییییییییییی

29. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46091
    تشکـر
    42
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من کتاب های راز اثر مرکب و کلی کتاب خودسازی خوندم که به این نتیجه رسیدم بدشانسم
    دیگه هیچی حالمو خوب نمیکنه هعییییییییییییییی
    پیش مشاور، یا روانشناس رفتی؟

30. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46058
    تشکـر
    46
    میزان امتیاز
    0

پیش مشاور، یا روانشناس رفتی؟
    اره پیش اونا هم تحت درمان بودم
    همشون صحبت های چرت و پرت میکنن و کیسه میدوزن برا نفع خودشون

31. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46081
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

من دیگه تا اخر عمر بدشانس هستم از این بدشانسی به تون بدشانسی فقط باید باهاش کنار بیام تا تموم بشه
    این چیزایی هم که گفتید فکر نکنم به کارم بیاد
    شما جاتون گرم و نرمه منو درک نمیکنین
    مرد حسابی حداقل میگفتی خب چک میکنم
    راست و مستقیم میگی نع ! خب میخوره تو ذوق ادم !
    تو خودت داری به هر پیشنهادی که بهت میشه دست رد میزنی . بعد انتظار داری بقیه بازم خوشحال و خندان باهات حرف بزنن ؟
    کاملا در مورد روابط اجتماعی و ... صحبت کرده و خیلی چیز به درد بخوریه.
    یه امتحانی بکن حالا ...

32. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46081
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

چنین دوره انلاینی چی سراغ دارین
    منم من من
    مننننن بهت معرررررفی کررررردم چرا گوووووش نمیدییییی

33. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46058
    تشکـر
    46
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آذرخش. نمایش پست ها
    مرد حسابی حداقل میگفتی خب چک میکنم
    راست و مستقیم میگی نع ! خب میخوره تو ذوق ادم !
    تو خودت داری به هر پیشنهادی که بهت میشه دست رد میزنی . بعد انتظار داری بقیه بازم خوشحال و خندان باهات حرف بزنن ؟
    کاملا در مورد روابط اجتماعی و ... صحبت کرده و خیلی چیز به درد بخوریه.
    یه امتحانی بکن حالا ...
    چی بگم والا
    اخه از اینا زیاد تست کردم نتیجه نگرفتم

34. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46058
    تشکـر
    46
    میزان امتیاز
    0

یا حضرت عباس امروز یه جوری تصادف کردم که مرگ از جلو چشمام رد شد خیلی صحنه بدی بود
    اینم یکی از بدشانسی های دیگه من
    شانسم نداریم بمیریم راحت شیم فقط رنج و عذاب هعیییییییییییییییییییییی

35. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46057
    تشکـر
    34
    میزان امتیاز
    0

یا حضرت عباس امروز یه جوری تصادف کردم که مرگ از جلو چشمام رد شد خیلی صحنه بدی بود
    شما بدجور رفتی تو فاز منفی
    باید زندگی مثبت نگر در پیش بگیری
    بدون شماوره و روانشناس نمیشه

ضمنا فکر نکن یکی دو جلسه بی مشاوره دیگه رفتی و نتیجه نگرفتی و بیخوده. ممکنه جلسات زیادی نیاز باشه پس الکی نتیجه نگیر که رفتی پیش بهترین و بی اثر بوده!!!!!!!!!!!

36. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

منفی نگر نباش، روابط اجتماعیتو درست کن مشکلاتت حل میشن.

37. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46091
    تشکـر
    42
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

برادر من شما پای حرف خودت هستی،
    اگه بخوای همین فاز منفی نگریو ادامه بدی، سالیان سال هم که بگذره، پیش بهترین روانشناسا هم بری، هیچی نمیشه.
    تغییر همیشه از درون انسان آغاز میشه.

گر بود اندیشه ات گل، گلشنی

ور بود خاری، تو هیمه گلخنی

نگاهت مثبت باشه، زندگیت زیبا میشه، نگاهت منفی باشه، به کسی چیزی نمیشه، خودت میشی هیزم آتش منفی نگری و ثانیه ثانیه زندگیت میسوزه و خاکستر میشه

منتظر نباش یکی بیاد دستتو بگیره و بلندت کنه
    لحظه هات غنیمتن
    از این منفی نگری هیچ کس به اندازه خودت آسیب نمیبینه.
    به خودت رحم کن. حیفه واقعا جوونیت اینجور بگذره. دل آدم به درد میاد.

38. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46058
    تشکـر
    46
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Experience نمایش پست ها
    منفی نگر نباش، روابط اجتماعیتو درست کن مشکلاتت حل میشن.
    چطوری درستش کنم

39. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46058
    تشکـر
    46
    میزان امتیاز
    0

برادر من شما پای حرف خودت هستی،
    اگه بخوای همین فاز منفی نگریو ادامه بدی، سالیان سال هم که بگذره، پیش بهترین روانشناسا هم بری، هیچی نمیشه.
    تغییر همیشه از درون انسان آغاز میشه.

گر بود اندیشه ات گل، گلشنی

ور بود خاری، تو هیمه گلخنی

نگاهت مثبت باشه، زندگیت زیبا میشه، نگاهت منفی باشه، به کسی چیزی نمیشه، خودت میشی هیزم آتش منفی نگری و ثانیه ثانیه زندگیت میسوزه و خاکستر میشه

منتظر نباش یکی بیاد دستتو بگیره و بلندت کنه
    لحظه هات غنیمتن
    از این منفی نگری هیچ کس به اندازه خودت آسیب نمیبینه.
    به خودت رحم کن. حیفه واقعا جوونیت اینجور بگذره. دل آدم به درد میاد.
    هرچی میبینم نکته مثبتی تو زندگیم نیست که مثبت نگر باشم

40. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46058
    تشکـر
    46
    میزان امتیاز
    0

شب جمعه است و دلم تنهاست و این تنهایی چقدر غم انگیز است ....
    ای داد بیداد
    خدایا فقط من اضافی بودم ؟

41. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46091
    تشکـر
    42
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

همین که هر روز صبح پامیشیم، میبینیم زنده ایم و نفس میکشیم، یه نکته مثبته

حکایت هست...
    مسکینی دیدم با کفش پاره
    گفتم که کفش پاره شکر کردن ندارد!
    گفت: یکی شکر میکرد، دیدم که پا ندارد!

همیشه اینو در نظر داشته باش، از این بدتر میتونست باشه!
    همین که میتونیم خودمون انتخاب کنیم و خودمون در آیندمون نقش داریم، جای شکر داره
    فرصت زنده بودن، و انتخاب و فکر کردن به ما داده شده
    میتونیم در محیط اطرافمون، تغییرات مثبت ایجاد کنیم، همین که بتونیم خواه و ناخواه لبخند بزنیم یا دل یکیو شاد کنیم، لذتی داره، اگه بتونی یه نفرو خوشحال کنی، بغلش کنی، و ببوسیش، بهش یه شاخه گل هدیه بدی یا هرچی که خوشحالش کنه، هم طرف شاد میشه و هم خودت یه حس خوب پیدا میکنی دوستان، خانواده، آشنا، خجالت هم نداره
    شیرینی زندگی به همین مهربونیاست
    اگه اینا نباشن نمیشه زندگی کرد
    دل آدم به عشق زنده است
    عشق به خانواده، دوستان
    هرکس

42. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46058
    تشکـر
    46
    میزان امتیاز
    0

ای روزگار
    من تو زندگیم هیچ وقت اعتماد بنفس نداشتم هیچ وقت
    علتش هم از کودکی هست که بچه که بودم همش تو سرم میزدن و تشویقم نمیکردن
    این روزها روزها برام خیلی تکراری و کسل کننده شده هر روز تکرار دیروز و توخونه موندن
    همه بهم میگن تو خانومی بزرگ شدی مث مرد بزرگ نشدی
    چیکار کنم خب منم دلم میخاست مرد باشم
    خیلیم تلاش کردم اما نشده باید تا اخر عمر همینطوری بمونم و بسازم تا زندگی لعنتیم تموم بشه ...
    امیدوارم هیچ کدومتون سختی هایی که من دست و پنجه نرم میکنم رو نکشین
    امیدوارم

43. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46057
    تشکـر
    34
    میزان امتیاز
    0

ای روزگار
    این روزها روزها برام خیلی تکراری و کسل کننده شده هر روز تکرار دیروز و توخونه موندن
    خیلیم تلاش کردم اما نشده باید تا اخر عمر همینطوری بمونم و بسازم تا زندگی لعنتیم تموم بشه ...
    امیدوارم
    به نظر من شما دارید ناخواسته نقش یه آدم بدبخت رو بازی میکنید و در این نقش غرق شدین
    یعنی از اینکه شرایط خوبی نداشته باشید و به قول خودتون بدشانس باشید و... لذت میبرید یا راه دیگه ای برای خودتون باقی نزاشتید

چون هرچی آدم افسرده و بدشانسه به قول شما، همچین شکایت های آگاهانه ای ندارن. ولی شما بدجور دارید رو بدشانس بودن و... اصرار میکنید

44. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45725
    تشکـر
    60
    تشکر شده 13 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل اینه هیچکس از من خوشش نمیاد
    باشگاه رفتم همه جا رفتم اما هیچ اثری نکرد من رابطه اجتماعیم خیلی ضعیفه نمیتونم بگو و بخند کنم با بقیه خیلی دوست دارم مث بقیه باشم
    برا رابطه اجتماعیم چیکار کنم
    پسر خوب شما اول باید رابطه ات رو با خودت خوب کنی،
    رابطه ات با مردم کم کم درست میشه
    شک نکن که رفتار آدمای اطرافت آینه ی تمام قد رفتارتو با خودته
    وقتی طرز فکر و نوع رفتار با خودت خوب باشه ،وقتی خودت خودتو دوست داشته باشی، وقتی توی ذهنت ناخودآگاه داری با خودت حزف میزنی و احترام رو لایق خودت میدونی شک نکن که هر کس با تو همصحبت بشه این انرژی رو دریافت میکنه.

45. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45725
    تشکـر
    60
    تشکر شده 13 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

شب جمعه است و دلم تنهاست و این تنهایی چقدر غم انگیز است ....
    ای داد بیداد
    خدایا فقط من اضافی بودم ؟
    راستشو بخواین منم یه وقتایی این فکرا میاد تو سرم ...
    تقریبا دو سال پیش خیلی بیشتر بود ،وقتی که تازه دانشگاهمو تموم کرده بودم، همش فکر میکردم خب حالا که چی مثلا؟؟؟؟ اینم آخرش ؟؟؟!!
    خلاصش کنم خیلی مواقع پیش اومده اتفاقایی برام افتاده که گفتم مگه این دنیا چه ارزشی داره که آدم اینقدر باید اذیت بشه؟؟؟؟؟
    اماصادقانه میگم ،هر بار این فکر میاد توی ذهنم که هیچ کس،هیچ کس اتفاقی به این دنیا نیومده ،و اتفاقی توی این زمان تو این دنیا زندگی نمیکنه...
    مخصوصا تواین کرونا که واقعا نه فقیر و غنی میشناسه نه معتاد و ورزشکار...
    قطعا حضور ما الآن، توی این دنیا بی دلیل و اتفاقی نیست.

46. 2 کاربران زیر از *fateme* بابت این پست مفید تشکر کرده اند

47. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42765
    تشکـر
    89
    تشکر شده 74 بار در 57 پست
    میزان امتیاز
    5

ای روزگار
    امیدوارم
    .............
    ویرایش توسط RRR00 : 01-29-2021 در ساعت 09:01 PM

48. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42765
    تشکـر
    89
    میزان امتیاز
    5

همدمم شده سیگار و اتاق
    راه های در‌آمدن از این وضعیت‌ها:
    ۱- برید سر قبر پدرتون و براش طلب آمرزش کنید و هر چقدر دلتون می خواد گریه کنید تا هضم شه این مصیبت. و راه های دیگری هم هست برای کنار اومدن با این غم که اگه از من خواستید میتونم خدمتتون عرض کنم.
    ۲- دیگه به فکر خودکشی نباشید چون از چاله افتادن تو چاهه. چون بعد از خودکشی اوضاع خیلی بدی اتفاق میفته. اگه نا‌موفق باشه که مصیبتای جسمانی و روحی بدتر و احتمالا سرکوفت زدن اطرافیان، اگه هم موفقیت آمیز باشه که تنهایی قبر و شب اول قبر و حساب و کتاب و طبق چیزایی که من میدونم احتمال زیاد جهنم و (که من یه بار سرچ کردم دیدم عذابای جهنم خیلی وحشتناکند) و خدا میدونه کی میتونید از اون جهنم در بیاید و راهی بهشت بشید که طبق چیزی که چند بار شنیدم خودکشی بخشیده نمیشه. حالا من قصد سخنرانی ندارم خودمم دلم خونه که یه مظلوم که خودکشی میکنه این بلاها سرش میاد ولی حقیقتیو که میدونمو گفتم.
    ۳- اگه علاقه دارید مدرک رشته ای رو بگیرید حتما برید دنبالش. منتها اگه مشکل تمرکز و وسواس قکری و اینا دارید حاما برید پیش مشاور بالینی و یا روانپزشک
    ۴- هیچ اشکالی نداره که طرز ارتباط برقرار کردن با مردم رو بلد نیستید. این مردم خیری به آدم نمیرسونند. فقط کافیه یاد بگیرید که یه سری اصول شخصیتی داشته باشید و برای خودتون احترام و ارزش زیادی قائل باشید و نذارید دیگران به شما از لحاظ روحی آسیب بزنند که این امر هم مستلزم زحمت و تلاش و صبره ولی نتیجش حتی در کوتاه مدت هم خیلی خوبه. و البته این موضوع که حقتونو بتونید بگیرید که این صبر و زحمت و تجربه ی بیشتری میطلبه ولی جای نگرانی نیست. اگر مصمم باشید از پس همه ی این ها بر میاید.
    ۵- شما اگه کاملا جدی و مصمم باشید و شخصیت محکمی داشته باشید و همیشه در برابر هر کسی گارد داشته باشید کسی جرأت نمی کنه مسخرتون کنه. اگه هم به تمام چیزهایی که گفتم عمل کنید اگر هم مسخره کرد و با بی اعتنایی شما مواجه شد خودش از وجود داشتن خودش پشیمون میشه.
    ۶- جواب اون سوالتون رو من میدم. چون عادت کرده به زندگی قائده ای و عرفی. عرف میگه که آدم نباید افسرده باشه. نباید درونگرا باشه و باید از یه سنی به بعد هر چه زودتر ازدواج کنه. در صورتی که شما از این عرف های مسخره پیروی نکردید و افسرده شدید و هنوز ازدواج نکردید و بچه دار نشدید و درونگرا هستید.
    ۷- والا هنر چاپلوسی از دخترای مغرور فکر نمی کنم چیز جالبی باشه و منم بلد نیستم. یعنی تا حالا اقدامم نکردم به این کار که بلد باشم. به نظرم حسرت شما بی مورده هر چند اوضاع میتونست جور دیگری باشه و مثل مدرسه های مختلط و شاد خارجی باشه. اما خب اینجا ایرانه.
    ۸- حتی اگه همه هم از شما بدشون بیاد مهم نیست اگه خودتون طرفدار خودتون باشید تو این جنگ های ناعادلانه ی دنیا.
    ۹- فکر این که درونگرا بودن بده رو بندازید دور و افتخار کنید به درونگرا بودنتون اگه واقعا درونگرا هستید.
    و در کل برای تنهاییتون هم راه هایی سراغ دارم که اگه از من خواستید میتونم خدمتتون عرض کنم.

49. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42765
    تشکـر
    89
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط Mazlom نمایش پست ها
    تنهایی محدودیت نیست. اوج آزادیه.
    ویرایش توسط RRR00 : 01-29-2021 در ساعت 10:00 PM

50. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46057
    تشکـر
    34
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط RRR00 نمایش پست ها
    تنهایی محدودیت نیست. اوج آزادیه.
    والا ما از تنهایی به خودمون میپیچیم رو تخت غلط میزنیم...

51. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46058
    تشکـر
    46
    میزان امتیاز
    0

من فقط تنها امیدی که زنده ام و زندگی میکنم مادررمه
    خیلی به این فکر کردم که اگه من نباشم اون چ میکنه
    این روزا فقط زندگیمو میگذرونم تو اتاقم کاری ندارم ۲۲سالمه و هیچ حرفه و فنی بلد نیستم و پولی در نمیارم همینطوری فقط میگذرونم تا تموم بشه
    دیگه از اینکه ببینم طرف ۲۲سالشه خونه داره ماشین داره همه چی دارره اسون گذر میکنم و سعی میکنم زیاد اهمیت ندم
    اره درست حدس زدین من یه مرده متحرک هستم...

52. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46057
    تشکـر
    34
    میزان امتیاز
    0

این روزا فقط زندگیمو میگذرونم تو اتاقم کاری ندارم ۲۲سالمه و هیچ حرفه و فنی بلد نیستم و پولی در نمیارم همینطوری فقط میگذرونم تا تموم بشه
    دیگه از اینکه ببینم طرف ۲۲سالشه خونه داره ماشین داره همه چی دارره اسون گذر میکنم و سعی میکنم زیاد اهمیت ندم
    عزیز کو کجا 22 ساله ها خونه دارن ماشین دارن؟ شما یک دهم درصد جامعه رو همه در نظر میگیری؟؟؟؟

53. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42765
    تشکـر
    89
    میزان امتیاز
    5

تا ابدم که به این ناله‌زاری ها ادامه بدید هیچی نمیشه. مگر این که یه ت************ی به خودتون و مغزتون بدید.

54. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

همه چیز مادیات نیست ، قدر علاقه ای که مادرت بهت داره و تو بهش داری رو بدون
    مادیات خوشبختی نیاورده و نمیاره
    خییلی ها هستن با وجود رفاه و امکانات عالی خوشبخت و شاد نیستن

55. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46261
    تشکـر
    30
    تشکر شده 32 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    4

نکته مثبت ک خودش با پای خودش نمیاد.
    تازه اگ بیادم شما با دید منفیتون اصن متوجهش نمیشی.
    اگ میخواین زندگیتونو درست کنید دس از یه دندگی بر دارینو به حرف مشاورای محترم سایت گوش بدین.
    اینطور ک من فهمیدم شما خودتون نمیخواید درست شه مشکلتون.

56. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46322
    تشکـر
    3
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

داداش خیلی شبیه منی، ولی من بدتر از توام، زیاد احساس تنهایی نکن..
    منم ۲۱ سالمه، دانشجوی کامپیوتر! همه خصوصیاتی که گفتی به بدترین شکل تو منم هس، با این تفاوت که من یه چیزای بدتری هم دارم و هرروز دارم تحملشون میکنم..
    واقعا حس خیلی بدیه شدیدا درکت میکنم ولی مطمئن باش اوضاعت بهتر از منه چون من وسواس فکری و ترس از جمع و خیلی مشکلات ذهنی دیگه ای هم دارم..
    منم همش بقیه رو میبینم، همسنا، حتی کوچیک تر از خودمو که میبینم فقط دلم میخواد همون لحظه بمیرم وقتی میبینم اینا دارن جوونی میکنن، مثل پسرا و ادم بزرگا دارن رفتار میکنن، مثل مرد رفتار میکنن، نه مثل من که بیشتر مثل دخترام تا پسرا..
    همیشه تو جمع ها یا تحقیر میشم، یا غرورم میشکنه یا یکی یه چیزی میگه در موردم که غرور مردونم تیکه و پاره بشه..
    حالا اینا به درک تقریبا عادت کردم بهشون، بدتر از همه یه نفر تو خانواده هست که قشنگ دیگه باعث میشه هرروز یه عذابی بدتر از عذاب قبر رو تجربه کنم، باعث میشه غرورم، اعصابم، دلم، به بدترین شکل ممکن خورد و له بشه و بمیرم و زنده بشم..
    من هر لحظه ذکر زبانم اینه که خدایا تموم کن این زندگیمو، ولی خودکشی نمیکنم چون میدونم اون دنیا بدتر از اینی که هست میشه واسم اگه انجامش بدم..
    داداش میدونم خیلی بخشای زندگیتو نمیدونم ولی با این توضیحاتی که دادی، مطمئن باش من خیلی خیلی بدتر از توام، شک نکن..
    منم مثل تو نمیتونم بیرون کار کنم، روابط اجتماعیم زیر صفر هس، در مورد کار یه پیام خصوصی بده بهم میتونم یه چیز اینترنتی معرفی کنم بهت
    ویرایش توسط Itsmeaboy : 02-22-2021 در ساعت 10:45 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)