نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: افسردگی

1025
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    524
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

افسردگی

سلام من ۲۵ سالمه و کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات دارم ، الان تو ۱ شرکت وابسته به بورس مشغول کار هستم ، اگه از دور کسی منو ببینه میگه که هیچ مشکلی ندارم و همه چی خوبه ظاهر خوبی دارم موقعیته اجتماعی خوبی دارم و ...
    اما مشکلی که من حدودا ۶ ماهه پیدا کردم ،که احساس میکنم بود الان به شدت ، زیاد شده ، تا جای که واقعا زجر میکشم ، من حس میکنم هیچی منو خوشحال نمیکنه ، آمد به درد نخوری هستم ، بی عورضه هستم ، رفتار های خشن بسیار وحشتناکی پیدا کردم ، کسی ۱ حرف کوچیک بم میزنه میخام رودشو از دلش بکشم بیرون ، اصلا اعصاب درستی ندارم خواب شبم رو دچار اختلال کرده این حالتم ، همش خستم حوصله کاسیو ندارم ، من آدم ضعیفی نبودم و حتی به سختی گری میکردم اما الان ۲ روزه بی وقفه دارم گری میکنم بی دلیل ، حتی سرکار اصلان مهم نیست کجام بغز و خشم وحشتناکی دارم ، و انگار از همه عصبانیم ، انگار که نمیفهمن نباید با من حرف بزنن ، what am i suposed to do?

2. کاربران زیر از aylix بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    تشکر شده 362 بار در 242 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : افسردگی

من فکر می کنم اگرچه شاید به نظر دیگران شما پرفکت باشید ولی چون میل شما و علاقه شما به طور دیگری زندگی کردن یا مسیر دیگری را رفتن بوده شما حالا از خودتان احساس رضایت نمی کنید. میتونید به کسانی فکر کنید کهتنها آرزویشان داشتن سلامتی به اندازه شماست یا حتی مسائل دیگر زندگیشان! ولی با این حال و با تمام سختیها شاد زندگی می کنن و شما باید به قول معروف شادی رو در خود ِ خودتون پیدا کنید و یادتان باشد که شکرگزار جوانی و زیبایی و سلامتی تون باشید و به هدف زندگی و بندگی درست کردن به خدا فکر کنید کمک کردن به دیگران و خوشحال کردنشون هم باعث شادی می شود و البته همه اینها بعد از زمانی عملیست که شما بدون رودربایستی بررسی کنید که آیا واقعاً از مسیری که در آنید یا شرایط انتخابی خودتان رضایت دارید یا خیر. و اگر نه فرصت را تلف نکنید و خودتان را از قیود کاذب رها کنید و مسیری که خوشحالتان می کند را بدون اجباری انتخاب کنید.

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk now Free
    امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...
    السلام علیک یا فاطمة الزهرا ...

4. کاربران زیر از باران باران بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد