نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13

موضوع: افسردگی

1664
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20339
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

افسردگی

با سلام ینده پسری 20 ساله ام ........مدتیه که اقسردگی دارم.....................اما روم نمیشه به خاطر افسردگی برم دکتر ....چیکار کنم ؟ نمیشه خودم فلوکستین 10 مصرف کنم ؟ شنیدم خیلی جواب میده

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    تشکر شده 1,757 بار در 626 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : روم نمیشه برم دکتر

نقل قول نوشته اصلی توسط amir9574 نمایش پست ها
    با سلام ینده پسری 20 ساله ام ........مدتیه که اقسردگی دارم.....................اما روم نمیشه به خاطر افسردگی برم دکتر ....چیکار کنم ؟ نمیشه خودم فلوکستین 10 مصرف کنم ؟ شنیدم خیلی جواب میده

اين بزرگترين اشتباه ممكنه كه ميتونيد انجام بديد.
    اگه حضوري نميتونيد بريد خب تلفن بزنيد.
    در مورد مصرف قرص هم آيا مطمين هستيد اين قرص وضع شما رو بدتر نميكنه؟شايد اين دقيقا همون قرصي باشه كه الان نبايد بخوريد

من دوستان مشاور رو به اين موضوع دعوت ميكنم
    بي شك كمك ميكنند
    امضای ایشان
    ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺑﻪ ﻣﻦ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺩ ﺑﺎﯾﺪ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ...
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ، ﺩﻟﯽ ﺭﺍ،ﭼﺸﻤﯽ ﺭﺍ،ﮔﻮﺷﯽ ﺭﺍ ....
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺭﻭﻍ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺯﻣﺰﻣﻪ ﻫﺎﯼ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ
    ﻭ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﮐﻨﯽ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺑﻪ ﻗﯿﻤﺖ ﻟﺒﺮﯾﺰﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ...
    ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺎﺷﺪ ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﻣﯽ ﭼﺮﺧﺪ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺍﯾﻦ ﺗﻮ ﻫﺴﺘﯽ ﮐﻪ ﭘُﺮ ﻣﯿﺸﻮﯼ ﺍﺯ ﺁﻧﭽﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﭘُﺮ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺭﺍ

3. کاربران زیر از سهيل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20339
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون بابت پاسخ .................اما تلفنی که نسخه و دارو نمیدن !! در ضمن این قرص تقریبا بی ضرره و خیلیا هم ازش تعریف کردن..............................ولی راستش خودمم دلم میخواد برم دکتر اما متاسفانه مثل بچه ها شدم ...............روم نمیشه

5. کاربران زیر از amir9574 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21155
    تشکـر
    167
    تشکر شده 192 بار در 140 پست
    میزان امتیاز
    9

ممنون بابت پاسخ .................اما تلفنی که نسخه و دارو نمیدن !! در ضمن این قرص تقریبا بی ضرره و خیلیا هم ازش تعریف کردن..............................ولی راستش خودمم دلم میخواد برم دکتر اما متاسفانه مثل بچه ها شدم ...............روم نمیشه
    من این قرصها رو استفاده کردم باید زیر نظر دکتر مصرف کنی مثلا باید اروم اروم قطعش کنی چون بهش وابسته میشی و اگه یهو قطعش کنی مشکلت از روز اول بدتر میشه و تعداد و دوز مصرفی رو هم دکتر تعیین میکنه
    باید برید پیش روانپزشک
    اما به نظرم اول برید پیش روانشناس چون خیلیامون فکر میکنیم که افسردگی داریم در صورتیکه این طور نیس
    تازه حدود 1 ساعت میتونید درد و دل کنید با روانشناس و اون بهتون میگه چی کار کنید واین بهتر از مصرف داروهای شیمیایی هست ولی در مواقع حاد دارو بهتر روند درمان رو پیش میبره
    در ضمن خجالت رو بذارید کنار اون دکتر یا روانشناس از اقوام و اشنایان نیس و هر روز چندین بیمار و داستان میبینه و میشنوه اصلا بعد از خروجتتون از اتاقش یادش نمیاد چیا گفته بودید
    امیدوارم موفق بشید

7. کاربران زیر از خانوم خانومای گل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20339
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط خانوم خانومای گل نمایش پست ها
    من این قرصها رو استفاده کردم باید زیر نظر دکتر مصرف کنی مثلا باید اروم اروم قطعش کنی چون بهش وابسته میشی و اگه یهو قطعش کنی مشکلت از روز اول بدتر میشه و تعداد و دوز مصرفی رو هم دکتر تعیین میکنه
    باید برید پیش روانپزشک
    اما به نظرم اول برید پیش روانشناس چون خیلیامون فکر میکنیم که افسردگی داریم در صورتیکه این طور نیس
    تازه حدود 1 ساعت میتونید درد و دل کنید با روانشناس و اون بهتون میگه چی کار کنید واین بهتر از مصرف داروهای شیمیایی هست ولی در مواقع حاد دارو بهتر روند درمان رو پیش میبره
    در ضمن خجالت رو بذارید کنار اون دکتر یا روانشناس از اقوام و اشنایان نیس و هر روز چندین بیمار و داستان میبینه و میشنوه اصلا بعد از خروجتتون از اتاقش یادش نمیاد چیا گفته بودید
    امیدوارم موفق بشید
    دقیقا مشکل منم همین...............پزشکی که بهش میخوام مراجعه کنم و پزشک عمومیه اما فوق العاده حاذق و ماهر هست واقعا دکتر خوبیه اما من از 8 سالگیم تا الان که 20 سالمه پیشش میرم منو خانوادمو خوب میشناسه چون هممون فقط پیش اون میریم مثل پزشک خانوادمونه.....................از این گذشته پیش روانپزشکم نمیرم چون ویزیتش زیاده منم دانشجوام و پیش هر دکتریم نمیرم چون نمیدونم که خوبه یا نه ! بالاخره مساله ی مهمیه سرما خوردگی که نیست

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21155
    تشکـر
    167
    میزان امتیاز
    9

اینم بگم که روانپزشک مشکل شما رو ریشه یابی نمیکنه و بهتون راهکار عملی یاد نمیده فقط بهتون دارو میده و حداکثر 10 دقیقه در بهترین حالت میتونید باهاش صحبت کنید

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21347
    تشکـر
    13
    تشکر شده 24 بار در 22 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام سعی کنیددرمسائل مهم این چنینی خودسرانه دارومصرف نکنیدبرای چنین مشکلاتی برای همه یه جورداروتجویزنمیشه باتوجه به صحبت های شماوتشخیص متخصص داروبرایتان تجویزمیکندبعضی سختی هاازتوان ماخارج هستندیعنی زورمابه آنهانمی رسدولی بعضی مشکلات درتوان ماهستندامابایدفشارزیادی راتحمل کنیم افسردگی مشکل بدیه گذرزمان وترس ازخجالتی پیش مشاوریاروانپزشک رفتن فقط شماراافسرده ترمیکندامروزهرچه سخت باشدفرداوفرداهاسختترمیشود پیش دکتررفتن خیلی راحتترازگرفتاریهایی است که باتداوم افسردگی دچارش میشویدیه وقتایی آدمابه جایی می رسونه که نه صحبت روش اثرمی گذاره ونه رغبتش راداره که بخوادپیش مشاوره بره (من این راهاچندساله پیش رفتم یعنی گفتم روم نمیشه برم پیش مشاورهی امروزوصبح کردم فقط تمام دلخوشیم جوانیم بودکه باهدردانش برای خودم فرصت میخریدم حالاهمه زندگیم شده بی هدف وپرازحسرت وفراموش کردن چیزایی که خیلی برام مهم بودن فقط همین قدم زدن وبیرون رفتن برام یه آرزوی محال شده میدانم آخرش این جوری خیلی بدتمام میشه ولی دیگه اصلا نه دل خوشی ونه هدف وانگیزه ای برای بیرون رفتن دارم. به خاطراینه که من شکستاباورکردم وباش زندگی کردم حالادیگه به شکست عادت کردم)بی هدف زندگی کردن سخته ازمن میشنوی فرصت را حتی زره ای ازدست نده بروپیش روانپزشک وبرای حل مشکلت خودت هم بایدبخواهی مشکلت حل شودروانپزشک به تنهایی جادونمیکند. به آینده واهدافت فکرکن وبه تاثیرات منفی افسردگی -افسردگی مانع بزرگی برای رسیدن به اهداف مهم درزندگی است .قدراین روزهای گرانبهای جوانی ات رابدان اگه هدربره بدترین دلسردی رابرات به وجودمیاره درآینده.

11. 2 کاربران زیر از tanha88 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21155
    تشکـر
    167
    میزان امتیاز
    9

دقیقا مشکل منم همین...............پزشکی که بهش میخوام مراجعه کنم و پزشک عمومیه اما فوق العاده حاذق و ماهر هست واقعا دکتر خوبیه اما من از 8 سالگیم تا الان که 20 سالمه پیشش میرم منو خانوادمو خوب میشناسه چون هممون فقط پیش اون میریم مثل پزشک خانوادمونه.....................از این گذشته پیش روانپزشکم نمیرم چون ویزیتش زیاده منم دانشجوام و پیش هر دکتریم نمیرم چون نمیدونم که خوبه یا نه ! بالاخره مساله ی مهمیه سرما خوردگی که نیست
    خب قطعا دکترایی مشابه این دکتر هستن و نمیشه گفت فقط ایشون خوبن
    در ضمن ایشون تخصص اعصاب و روان یا همون روانپزشک ندارن
    و ممکنه با اطلاعاتی در حد پزشک عمومی بهتون کمک کنن حالا هر چقدر هم که خوب باشن چون تحصیلاتشون در حد یک متخصص یا فوق تخصص اعصاب نیست
    پس بهتره برید پیش روانشناس توی شهر ما قیمت یک جلسه یک ساعته متفاوته
    من پیش یک خانوم نسبتا جوون میرفتم و کارش میشه گفت حرف نداشت و ویزیتش 25هزار تومن بود ولی به علت نقل مکان کردن ایشون از شهرمون دیگه نتونستم برم پیشش و الان واقعا میفهمم که یه روانشناس خوب چقدر میتونه کمک کنه من فقط دو دفعه رفتم شاید بتونم بگم که اگه ایشون نبودن من تا این سن نمیرسیدم
    ولی خب تا 40 هزار تومن هم هست هزینه روانشناس

من حس میکنم روانشناس به شما بیشتر کمک کنه

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20339
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط خانوم خانومای گل نمایش پست ها
    خب قطعا دکترایی مشابه این دکتر هستن و نمیشه گفت فقط ایشون خوبن
    در ضمن ایشون تخصص اعصاب و روان یا همون روانپزشک ندارن
    و ممکنه با اطلاعاتی در حد پزشک عمومی بهتون کمک کنن حالا هر چقدر هم که خوب باشن چون تحصیلاتشون در حد یک متخصص یا فوق تخصص اعصاب نیست
    پس بهتره برید پیش روانشناس توی شهر ما قیمت یک جلسه یک ساعته متفاوته
    من پیش یک خانوم نسبتا جوون میرفتم و کارش میشه گفت حرف نداشت و ویزیتش 25هزار تومن بود ولی به علت نقل مکان کردن ایشون از شهرمون دیگه نتونستم برم پیشش و الان واقعا میفهمم که یه روانشناس خوب چقدر میتونه کمک کنه من فقط دو دفعه رفتم شاید بتونم بگم که اگه ایشون نبودن من تا این سن نمیرسیدم
    ولی خب تا 40 هزار تومن هم هست هزینه روانشناس

من حس میکنم روانشناس به شما بیشتر کمک کنه
    میشه یه روانپزشک خوب توی تهران بهم معرفی کنید

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20339
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط tanha88 نمایش پست ها
    سلام سعی کنیددرمسائل مهم این چنینی خودسرانه دارومصرف نکنیدبرای چنین مشکلاتی برای همه یه جورداروتجویزنمیشه باتوجه به صحبت های شماوتشخیص متخصص داروبرایتان تجویزمیکندبعضی سختی هاازتوان ماخارج هستندیعنی زورمابه آنهانمی رسدولی بعضی مشکلات درتوان ماهستندامابایدفشارزیادی راتحمل کنیم افسردگی مشکل بدیه گذرزمان وترس ازخجالتی پیش مشاوریاروانپزشک رفتن فقط شماراافسرده ترمیکندامروزهرچه سخت باشدفرداوفرداهاسختترمیشود پیش دکتررفتن خیلی راحتترازگرفتاریهایی است که باتداوم افسردگی دچارش میشویدیه وقتایی آدمابه جایی می رسونه که نه صحبت روش اثرمی گذاره ونه رغبتش راداره که بخوادپیش مشاوره بره (من این راهاچندساله پیش رفتم یعنی گفتم روم نمیشه برم پیش مشاورهی امروزوصبح کردم فقط تمام دلخوشیم جوانیم بودکه باهدردانش برای خودم فرصت میخریدم حالاهمه زندگیم شده بی هدف وپرازحسرت وفراموش کردن چیزایی که خیلی برام مهم بودن فقط همین قدم زدن وبیرون رفتن برام یه آرزوی محال شده میدانم آخرش این جوری خیلی بدتمام میشه ولی دیگه اصلا نه دل خوشی ونه هدف وانگیزه ای برای بیرون رفتن دارم. به خاطراینه که من شکستاباورکردم وباش زندگی کردم حالادیگه به شکست عادت کردم)بی هدف زندگی کردن سخته ازمن میشنوی فرصت را حتی زره ای ازدست نده بروپیش روانپزشک وبرای حل مشکلت خودت هم بایدبخواهی مشکلت حل شودروانپزشک به تنهایی جادونمیکند. به آینده واهدافت فکرکن وبه تاثیرات منفی افسردگی -افسردگی مانع بزرگی برای رسیدن به اهداف مهم درزندگی است .قدراین روزهای گرانبهای جوانی ات رابدان اگه هدربره بدترین دلسردی رابرات به وجودمیاره درآینده.
    میشه یه روانپزشک خوب توی تهران معرفی کنید

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21155
    تشکـر
    167
    میزان امتیاز
    9

میشه یه روانپزشک خوب توی تهران بهم معرفی کنید
    من گفتم برید پیش روانشناسمن تهران نیستم ولی توی لینکی که براتون میذارم شاید بتونید کمک بگیرید

http://www.ninisite.com/discussion/t...hreadID=158538

16. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21347
    تشکـر
    13
    میزان امتیاز
    9

من متاسفانه کسی رانمیشانسم امااگه شدپیداکنم حتمامعرفی می کنم.

17. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21347
    تشکـر
    13
    میزان امتیاز
    9

ایناآدرس چندتاازفوق تخصص های روانپزشکی هست حالاتاچقدرخوبن رانمی دانم اگه خواستین میتونین پیش یکشون برید.حسین خدابخشفوق تخصص روانپزشکیبزرگراه رسالت بین چهارراه مجیدیه و خ بنی هاشم ساختمان پزشکان ۱۹۰طبقه چهام خاطره عظیمیفوق تخصص روانپزشکینارمک بالاتراز میدان نبوت نبش خ فاطمی پ ۶۶۶ سیدعبداله میرصالحیفوق تخصص روانپزشکیخ شریعتی – ابتدای ضلع شمالی خ میرداماد ساختمان شماره ۳ مسعود مقدم نیافوق تخصص روانپزشکیمیدان انقلاب خ کارگر جنوبی کوچه بن بست گشتاسب پ ۵۶ موفق باشید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد