نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: افسردگی

5778
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42363
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

افسردگی

سلام 17 سالمه. حدود یکساله مثل گذشته احساس خوشحالی و رضایت ندارم.چندروز یه بار احساس افتضاحی میاد سراغم مثل چیزی که سرکوب شده و با یه اتفاق ساده برمیگرده و تنها چیزی که میخواد عذاب دادنته!خیلی وقتا از خودم میپرسم"مشکلت چیه اخه؟!"ولی هیچ چیز قانع کننده ای نیست.یا مشکلی وجود نداره یا نباید اونقدر بزرگ باشه که بتونه اونجوری بهمم بریزه.هر روز به خودم میگم"فقط فراموشش کن"ولی بعد یکی دو روز برمیگرده.مهم نیست چقدر تلاش کنم.بعضی وقتا اونقدر عذابم میده که حاضرم هرکاری کنم تا تموم شه.اما هیچکس از اینا چیزی نمیدونه.برام سخته که انقدر ناامیدم.خوب درس میخونم.بقیه راضین ولی برام اهمیتی نداره.این فقط یه مثاله همه چی همینجوریه.فقط خودم و مشغول درس و کارهای مختلف میکنم تا وقتی نباشه که همه اون احساسا دوباره برگرده.خسته شدم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,517 بار در 3,263 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : افسردگی

نقل قول نوشته اصلی توسط minu نمایش پست ها
    سلام 17 سالمه. حدود یکساله مثل گذشته احساس خوشحالی و رضایت ندارم.چندروز یه بار احساس افتضاحی میاد سراغم مثل چیزی که سرکوب شده و با یه اتفاق ساده برمیگرده و تنها چیزی که میخواد عذاب دادنته!خیلی وقتا از خودم میپرسم"مشکلت چیه اخه؟!"ولی هیچ چیز قانع کننده ای نیست.یا مشکلی وجود نداره یا نباید اونقدر بزرگ باشه که بتونه اونجوری بهمم بریزه.هر روز به خودم میگم"فقط فراموشش کن"ولی بعد یکی دو روز برمیگرده.مهم نیست چقدر تلاش کنم.بعضی وقتا اونقدر عذابم میده که حاضرم هرکاری کنم تا تموم شه.اما هیچکس از اینا چیزی نمیدونه.برام سخته که انقدر ناامیدم.خوب درس میخونم.بقیه راضین ولی برام اهمیتی نداره.این فقط یه مثاله همه چی همینجوریه.فقط خودم و مشغول درس و کارهای مختلف میکنم تا وقتی نباشه که همه اون احساسا دوباره برگرده.خسته شدم.
    سلام
    اول تاپیک انتقاد از مدیران رو بخونید و در نطرسنجی ابتدای تاپیک شرکت کنید.

https://forum.moshaver.co/f74/%D8%A7...7%D8%9F-43366/

3. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    تشکر شده 407 بار در 290 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط minu نمایش پست ها
    احتمالا به خاطر سن و سالی که دارید دچار به هم خوردن ریتم هورمون ها هستید... یه چک آپ بدید و اول مطمین بشید که از این نظر مشکلی وجود نداشته باشه... استرس، عصبی شدن ناگهانی، خواب امتحان دیدن و... هرچیزی که بدون زمینه واقعی شما رو دچار استرس میکنه، در واقع به خاطر عدم تعادل هورمون ها میتونه باشه، ایشاله که مشکل خاصی نباشه... سعی کنید در طول روز بیشتر در معرض نور خورشید باشید و کمی پیاده روی کنید تا تغیر فصل هم تاثیرش کم بشه

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    نیاز است که اطلاعات بیشتری در مورد احساساتی که مایل نیستید به آن توجه کنیدو بازگشت داشته باشند در اختیار ما قرار بدهید؟ و همچنین اینکه چند مدت است این علایم را دارید و در چه زمان هایی بیشتر آن را تجربه می کنید؟
    2. تغییراتی در تغذیه و خواب خود احساس می کنید؟
    3. روابط شما با دوستان و خانوادیتان چگونه می باشد؟
    4. بعد از اتفاق خاصی این علایم برای شما شروع شده است؟
    این علایم می تواند نشانه افسردگی حسوب شود اما نیاز است که بررسی دقیق تری در این زمینه صورت گیرد.

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42375
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

به خدا پناه ببر فقط خداست که با یادش دل آدم آروم میگیره
    امضای ایشان
    وبمستر شدنم مبارک

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41621
    تشکـر
    110
    تشکر شده 44 بار در 37 پست
    میزان امتیاز
    5

یکی اینکه برادر من خودتو با بقیه مقایسه نکن
    دوم اینکه زندگیت دچار یکنواختی شده و این خیلی بده از مدرسه به خونه از خونه به مدرسه
    گیتار یاد بگیر حتی زدنش هم بهت آرامش میده

8. کاربران زیر از tarah2020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد