نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: افسردگی

8064
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45336
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

افسردگی

سلام دوستان پسر ۲۹ساله هستم به خاطر قدم که ۱۹۸سانت هست هیچ دختری نزدیکم نمیشه تابه حال به ۳تادختر پیشنهاد رابطه دادم ولی قبول نکردن وقتی میبینم همه دوستام همه همکارانم واطرافیانم دوست دختر دارن ولی من کسیو ندارم حالم بد میشه گوشه گیر میشم لطفا راهنمایم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : افسردگی

سلام به شما دوست عزیز
    احساسات شما قابل احترام می باشد اما دقت داشته باشید که قد بلند یک عیب محسوب نمی شود و در این مسیر تنها نیاز است که با افرادی وارد صحبت شوید که از نظر این ویژگی با شما شباهت بیشتری داشته باشند و یا این ویژگی برایشان مورد پذیرش باشد و جواب رد از سه نفر که آن هم ممکن است به دلیل قد شما نباشد بسته به نوع رابطه ، هدف شما ، توقعات و... رخ داده شده باشد براین اساس نمی توان بیان کرد که همه یک دیدگاه دارند .
    بهتر است سعی کنید که خودتان را بر مبنای ویژگی هایی که دارید تعریف کنید که قد شما تنها یکی از آنها می باشد آن هم ویژگی انتسابی که شما نقشی در انتخاب ان نداشته اید اما اگر شما خودتان را بر مبنای همه ویژگی هایتان تعریف کنید می توانید نتیجه گیری بهتری هم از نظر روحی برای خودتان داشته باشید هم اینکه می توانید در روابط خود موفق تر عمل کنید .

3. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45117
    تشکـر
    23
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : افسردگی

نقل قول نوشته اصلی توسط تنهای خسته نمایش پست ها
    سلام دوستان پسر ۲۹ساله هستم به خاطر قدم که ۱۹۸سانت هست هیچ دختری نزدیکم نمیشه تابه حال به ۳تادختر پیشنهاد رابطه دادم ولی قبول نکردن وقتی میبینم همه دوستام همه همکارانم واطرافیانم دوست دختر دارن ولی من کسیو ندارم حالم بد میشه گوشه گیر میشم لطفا راهنمایم کنید
    بیشتر زنان احساس خوبی در مورد قد بلندی دارند.
    بنابراین من فکر می کنم شما در مورد این موضوع تجربه کافی ندارید
    شاید بهترین انتخاب را در آینده پیدا کنید ...
    پس ناراحت نباش
    من دوست دارم مثل تو قد بلندی داشته باشم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد