نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13

موضوع: افسردگی

1773
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45814
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

افسردگی

خب همنجور که گفتم دوست صمیمیم دیگه منو نخواست والان هیچ دوستی ندارم واز بابت که بهترین دوستمو از دست دادم دارم دیونه میشم نمیدونم یهویی چی شد ولی دیگه منو نخواست حالا شما گفتین بیام مشاوره وانشناسی خب بگین الان باید چیکار کنم یه راحل بگین بهم من دیگه واقعا به اخر خط رسیدم😢

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42552
    تشکـر
    2,650
    تشکر شده 118 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    5

پاسخ : افسردگی

نقل قول نوشته اصلی توسط Benyamin_p نمایش پست ها
    خب همنجور که گفتم دوست صمیمیم دیگه منو نخواست والان هیچ دوستی ندارم واز بابت که بهترین دوستمو از دست دادم دارم دیونه میشم نمیدونم یهویی چی شد ولی دیگه منو نخواست حالا شما گفتین بیام مشاوره وانشناسی خب بگین الان باید چیکار کنم یه راحل بگین بهم من دیگه واقعا به اخر خط رسیدم
    سلام دادش
    اهل کدوم شهری ؟
    اکه بخوای ما باهام دوست بشیم
    من ۱۸ سالمه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45814
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sssssalar نمایش پست ها
    سلام دادش
    اهل کدوم شهری ؟
    اکه بخوای ما باهام دوست بشیم
    من ۱۸ سالمه
    سلام فکر نکنم اهل شهری باشی که من هستم ولی من اهل رشت 17 سالمه

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42552
    تشکـر
    2,650
    میزان امتیاز
    5

سلام فکر نکنم اهل شهری باشی که من هستم ولی من اهل رشت 17 سالمه
    من اهل همدانم
    ببین عزیز وقتی اون دوست شما نمیخواد رفاقتو ادامه بده جرا واسش توجه میزاری بهش اهمیت نده ذهننتم درگیر نکن
    برو بیرون ، گردش ، اینقدر آدم با مرام و معرفت تر هست بیاد باهات دوست بشه که نگو
    با پدرت چطوری ؟ روابط خوبی داری ؟

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45814
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من اهل همدانم
    ببین عزیز وقتی اون دوست شما نمیخواد رفاقتو ادامه بده جرا واسش توجه میزاری بهش اهمیت نده ذهننتم درگیر نکن
    برو بیرون ، گردش ، اینقدر آدم با مرام و معرفت تر هست بیاد باهات دوست بشه که نگو
    با پدرت چطوری ؟ روابط خوبی داری ؟
    میدونم داش راستش گفتنش اسونه درسته من پسرمو اینکارا یک دختره به نظر میاد ولی واقعا دوستای خیلی خوبی برای هم بودیم خب خیلی چیزارو از اون یاد گرفتم نمیتونم عکس هایی که گرفتیم شمارشو پاک کنم این کار مثل این برام میمونه کل زندگی از دست دادم راستش میدونم نباید اینقدر بهش عادت میکردم ولی شد. واینکه من زیاد ادم بیرونی نیستم بیشتر میشینم خونه گیم میزنم فیلم درس. بعد اینکه اره دوست زیاد خیلی زیاد ولی کسی که اخلاقش شبیه تو باشه و بهت اهمیت بده نظراش باتو یکی باشه کمه میدونی چی میگم اصلا نمیتونم امدم تواین سایت که یه راحلی روبه روم بزارن باید ببینم چی چیزی میگن که روم تاثیر بزاره

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42552
    تشکـر
    2,650
    میزان امتیاز
    5

میدونم داش راستش گفتنش اسونه درسته من پسرمو اینکارا یک دختره به نظر میاد ولی واقعا دوستای خیلی خوبی برای هم بودیم خب خیلی چیزارو از اون یاد گرفتم نمیتونم عکس هایی که گرفتیم شمارشو پاک کنم این کار مثل این برام میمونه کل زندگی از دست دادم راستش میدونم نباید اینقدر بهش عادت میکردم ولی شد. واینکه من زیاد ادم بیرونی نیستم بیشتر میشینم خونه گیم میزنم فیلم درس. بعد اینکه اره دوست زیاد خیلی زیاد ولی کسی که اخلاقش شبیه تو باشه و بهت اهمیت بده نظراش باتو یکی باشه کمه میدونی چی میگم اصلا نمیتونم امدم تواین سایت که یه راحلی روبه روم بزارن باید ببینم چی چیزی میگن که روم تاثیر بزاره
    آره درک میکنم سخته ،
    اینم که بهت گفتن برو روانشناس برا این هستش که روانشناس باهات صحبت کنه تا بفهمه چرا اصلا بهش وابسته شدی و ریشه یابی کنه مشکلت را اما اینجا مشاوره روانشناسی داده نمیشه فقط راهنمایی میکنن
    ببین داداش گلم من خودم یه روزی مث تو بودم با پدرم رابطه خوبی نداشتم و توخونه دلسرد بودم همین باعث شده بود دل ببندم به دوستم یا عاشق بشم ولی زود به خودم اومدم و جمع و جور کردم خودما
    میگم یعنی الان روحت وابسته شده چندوقتی طول میکشه خوب بشی ولی تو این چندوقت خودت بد تر نکن حالتو بهش پیام و تماس نده عزیز

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45814
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

آره درک میکنم سخته ،
    اینم که بهت گفتن برو روانشناس برا این هستش که روانشناس باهات صحبت کنه تا بفهمه چرا اصلا بهش وابسته شدی و ریشه یابی کنه مشکلت را اما اینجا مشاوره روانشناسی داده نمیشه فقط راهنمایی میکنن
    ببین داداش گلم من خودم یه روزی مث تو بودم با پدرم رابطه خوبی نداشتم و توخونه دلسرد بودم همین باعث شده بود دل ببندم به دوستم یا عاشق بشم ولی زود به خودم اومدم و جمع و جور کردم خودما
    میگم یعنی الان روحت وابسته شده چندوقتی طول میکشه خوب بشی ولی تو این چندوقت خودت بد تر نکن حالتو بهش پیام و تماس نده عزیز
    باشه مرسی اصلا کلا بلاکم کرده نه پیامم براش میره نه زنگ نمیزنم همون اویل تازه تموم شده بود میزدم پیامم که بلاکم کرده نمیره براش تا بخونه دیگه نمیدونم چیکار کنم با کی وقتمو بگذرونم تا کی حالا یه دوستی پیدا شه شبیه خودم بهش عادت کنم به اینا فکر میکنم مغزمیخواد بترکه

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42552
    تشکـر
    2,650
    میزان امتیاز
    5

باشه مرسی اصلا کلا بلاکم کرده نه پیامم براش میره نه زنگ نمیزنم همون اویل تازه تموم شده بود میزدم پیامم که بلاکم کرده نمیره براش تا بخونه دیگه نمیدونم چیکار کنم با کی وقتمو بگذرونم تا کی حالا یه دوستی پیدا شه شبیه خودم بهش عادت کنم به اینا فکر میکنم مغزمیخواد بترکه
    مشکلت همینجاست به اینا فکر نکن که مغزت بخواد بترکه
    الان ۱۷ سالته تا بیای برسی ۲۳ و ۲۲ ممکنه صد دست دیگه دوست عوض کرده باشی
    اینو ازمن یادگار داشته باش به موقعش میبینی حرفم درسته
    من یه سال ازت بزرگ ترم تا الان ۷ تا دوست پیدا کردم و به خاطر شرایط از هم جدا شدیم یکی مون رفت یه شهر دیگه یکی مون تو سن پاین ازدواج کرد از دوستا دور شد یکی مون رفت مشهد دانشگاه
    اصلا فکرشونو نکن خودتو بسپار به خدا

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45814
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکلت همینجاست به اینا فکر نکن که مغزت بخواد بترکه
    الان ۱۷ سالته تا بیای برسی ۲۳ و ۲۲ ممکنه صد دست دیگه دوست عوض کرده باشی
    اینو ازمن یادگار داشته باش به موقعش میبینی حرفم درسته
    من یه سال ازت بزرگ ترم تا الان ۷ تا دوست پیدا کردم و به خاطر شرایط از هم جدا شدیم یکی مون رفت یه شهر دیگه یکی مون تو سن پاین ازدواج کرد از دوستا دور شد یکی مون رفت مشهد دانشگاه
    اصلا فکرشونو نکن خودتو بسپار به خدا
    داش شما گیم میزنی ps4

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42552
    تشکـر
    2,650
    میزان امتیاز
    5

داش شما گیم میزنی ps4
    من با گوشیم بازی میکنم
    چطور ؟
    ps4 نمیشناسم
    همین بازی های نصب رو گوشی را انجام میدم
    روزانه ۲ ال ۳ ساعت

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45814
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من با گوشیم بازی میکنم
    چطور ؟
    ps4 نمیشناسم
    همین بازی های نصب رو گوشی را انجام میدم
    روزانه ۲ ال ۳ ساعت
    چی بازی میکنی با گوشی اسم بازی بگو

12. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42552
    تشکـر
    2,650
    میزان امتیاز
    5

چی بازی میکنی با گوشی اسم بازی بگو
    Vegas crime
    بازی پینت بال
    شکار گوزن
    منچ
    همه بازی هارو امتحان میکنم پایبند بازی خاص نیستم

13. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,517 بار در 3,263 پست
    میزان امتیاز
    19

خب با عرض سلام خسته نباشی نمیدونم از کجا شروع کنم ولی دیگه حس میکنم اخر خطم من الان 17 سالمه و دوست صمیمیم که هم دیگرو خیلی دوست داشتیم دیگه منو نخواست گذاشت رفت من راستش تدی زندگیم شکست های دیگه ای هم خوردم مثل از دست دادن مادرم من با دوست صمیمیم 4 سال دوست بودم تا امسال که احساس میکردم یه چند مدته دار ارتباط کم میکنه ولی من نمیخواستم اینطوری بشه دوست داشتم ارتباطمون بیشتر شه تا یک روز اعصبانی شدم رفتم بهش پیام دادم گفتم بسه دیگه تا کی میخوای اینطوری پیش بری من تورو دوست خودم انتخاب کردم که اوقات خوبمو با تو بگذرونم بعد حرفای دیگه شدو من الگی بهش گفتم که من نمیتونم اینطوری ادامه بدم ولی من این حرفو بخاطر این زدم فکر میکردم با این کارم میتونم خوبش کنم که بامن بیشتر باشه ولی نشد اونم عصبانی شد همچیو تموم کرد.
    راستش من همیشه دوست داشتم بهم یه زنگی بزنه یک رو از خواب بیدار میشم ببینم بهم صبح بخیر یا سلام داده باشه ولی هیچ وقت نبود من همیشه باید زنگ پیام میدادم الانم مه ازدستش دادم هرچقدر منتش میکنم برگرد برنمیگرده و جوابمو نمیده از همهجا بلاکم کرده خیلی واقعا سخت برام داره تموم میشه
    خب همنجور که گفتم دوست صمیمیم دیگه منو نخواست والان هیچ دوستی ندارم واز بابت که بهترین دوستمو از دست دادم دارم دیونه میشم نمیدونم یهویی چی شد ولی دیگه منو نخواست حالا شما گفتین بیام مشاوره وانشناسی خب بگین الان باید چیکار کنم یه راحل بگین بهم من دیگه واقعا به اخر خط رسیدم������
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دوست عزیز .
    روابط دوستی و اجتماعی از جمله نیاز های هرفرد محسوب میشه که بهش نیاز داره و در مسیر پاسخ نیازش طبیعتا باید وارد روابط اجتماعی و دوستانه بشه و برای حفظ این رابطه تلاش کنه ،
    در زمانی که این تلاش یک طرفه و این تمایل یکطرفه باشه تنها فردی که مایل به ادامه دوستی هست آسیب و وابستگی بیشتری رو تجربه میکنه
    دقت کن که منظور از تلاش برای روابط تحمیل کردن خود یا نظرات و خواسته ها نیست و باید کشش دوطرفه وجود داشته باشه درغیر این صورت برای فرد وابسته مشکل آفرین و آسیب زاست
    به تصمیم دوست تون مبنی بر جدایی از ادامه دوستی احترام بگذراید و اجازه بدین مسیری که انتخاب کرده ادامه بده
    به شما پیشنهاد میشه به صورت حضوری به روانشناس مراجعه کنید تا در این مسیر وابستگی های شما ارزیابی و بررسی بهتری صورت بگیره و بتونیم به شما کمک کرده باشیم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد