نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: من دچار یه جور اضطراب فراگیر شدم و تمام زندگیم گرفته کسی می دونه برا درمانش باید چیکار کنم ؟

2637
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43880
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy من دچار یه جور اضطراب فراگیر شدم و تمام زندگیم گرفته کسی می دونه برا درمانش باید چیکار کنم ؟

همیشه وحشت زدم و فکر می کنم قراره اتفاقی برای خودم و خانوادم بیفته همش استرس اضطراب دارم به طوری که یه بار
    از شدت نگرانی اینکه بچم چرا دیر کرده حالم بد شد به بیمارستان رفتم لطفا کسی کمکم کنه ؟
    امروزم زنم رفته پارک 500 بار بهش تاحالا زنگ زدم چون همش میترسم اتفاق بد براش بیوفته یکی کمکم کنه ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44196
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : من دچار یه جور اضطراب فراگیر شدم و تمام زندگیم گرفته کسی می دونه برا درمانش باید چیکار کنم ؟

سلام شما احتمالا دچار نوعی اضطراب به اسم اختلال اضطراب فر اگیر شدی من این مقاله رو به شما پیشنهاد میکنم که میتونه تو درمانش خیلی به شما کمک بکنه
    اختلال اضطراب فراگیر

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    42303
    تشکـر
    0
    تشکر شده 71 بار در 62 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : من دچار یه جور اضطراب فراگیر شدم و تمام زندگیم گرفته کسی می دونه برا درمانش باید چیکار کنم ؟

با سلام خدمت شما
    دوست عزیز احساس اضطراب و نگرانی عمیقی که تجربه می کنید کاملا قابل درک است اما این مشکل مسئله این نیست که بتوان از این طریق و با یک را حل آن را برطرف کرد بلکه شما نیازمند دریافت کمک حرفه ای در این زمینه هستید و به شما توصیه می شود در اسرع وقت به یک روانشناس مراجعه نمایید تا پس از انجام بررسی و ارزیابی های تخصصی در این زمینه، مداخلات لازم را دریافت نمایید.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41621
    تشکـر
    110
    تشکر شده 44 بار در 37 پست
    میزان امتیاز
    5

سلام
    اخبار رو نبین از این به بعد ادم های منفی بافی هم که همش از چیزهای منفی میگن رو دورشون رو خط بکش
    ضمنا پیش یه دکتر خوب هم برو البته خودتو به دارو نبند سعی کن خودت رو ذهنت و مغزت کنترل داشته باشی نه داروها
    سخته اما شدنیه

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط حمید اسماعیلی نمایش پست ها
    همیشه وحشت زدم و فکر می کنم قراره اتفاقی برای خودم و خانوادم بیفته همش استرس اضطراب دارم به طوری که یه بار
    از شدت نگرانی اینکه بچم چرا دیر کرده حالم بد شد به بیمارستان رفتم لطفا کسی کمکم کنه ؟
    امروزم زنم رفته پارک 500 بار بهش تاحالا زنگ زدم چون همش میترسم اتفاق بد براش بیوفته یکی کمکم کنه ممنون

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام اضطراب و استرس و نگرانی شما فراتر از حد معمول هستش
    با توجه به این که نگرانی و استرس و اضطراب ریشه روانی دارند و درمورد شما به حدی زیاد هست که کار به بیمارستان میکشه بنابراین جهت دریافت کمک تخصصی باید به روانشناس مراجعه حضوری کنی

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45419
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

;همیشه وحشت زدم و فکر می کنم قراره اتفاقی برای خودم و خانوادم بیفته همش استرس اضطراب دارم به طوری که یه بار
    ویرایش توسط ravanshenas-therapy : 10-21-2020 در ساعت 11:51 AM

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما دوست عزیز
    با توجه به اینکه این میزان از اضطراب برای شما و اطرافیانتان مشکلات زیادی را از نظر روحی می تواند ایجاد کند و عملکرد شماها را تحت تاثیر قرار داده است بهتر است برای درمان به صورت حضوری به روان پزشک و روان درمانگر مراجعه داشته باشید تا بتوانیم در این مسیر به شما کمک کنیم تا شرایط بهتری را تجربه کنید و بتوانی مسیر درمانی خود را طی کنید .
    ابن افکار وسواسی می باشد که باعث می شود که فرد مداوم نگران آسیب دیدن افراد اطراف خود باشد و اضطراب زیادی را در این مسیر تجربه می کند که حتی گاه با علایم جسمانی نیز همراه می شود .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354762

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)