نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: اضطراب

1207
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    221
    تشکـر
    132
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

اضطراب

سلام خسته نباشید من 24 سالمه دانشجوی ترم 2کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر 4 تا برادر و 1 خواهر دارم زمانی که من دچار استرس یا اعصبانی بشم زود چیزها یادم میره و اینکه در بیشترمواقع گیج میزنم و اینکه تندتر صحبت میکنم و از زمانی که دانشجو شدم این رفتارها بیشتر شده زمان تابستون به نسبت این چند روزه که میرم دانشگاه بهتر بود ولی با شروع کلاس دانشگاه اعصبانیتم و تند حرف زدن و گیج زدن و فراموش کاریم بیشتر شده ممنون میشم کمکم کنید

2. 2 کاربران زیر از mina68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11
    تشکـر
    635
    تشکر شده 212 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : اضطراب

نقل قول نوشته اصلی توسط mina68 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید من 24 سالمه دانشجوی ترم 2کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر 4 تا برادر و 1 خواهر دارم زمانی که من دچار استرس یا اعصبانی بشم زود چیزها یادم میره و اینکه در بیشترمواقع گیج میزنم و اینکه تندتر صحبت میکنم و از زمانی که دانشجو شدم این رفتارها بیشتر شده زمان تابستون به نسبت این چند روزه که میرم دانشگاه بهتر بود ولی با شروع کلاس دانشگاه اعصبانیتم و تند حرف زدن و گیج زدن و فراموش کاریم بیشتر شده ممنون میشم کمکم کنید
    باسلام
    به مشاور خوش آمدید
    درباره موضوعی که مطرح کردید سؤالم از شما اینه که این حالاتتون از چه زمانی شروع شده؟
    آیا در خانواده تون کسی سابقه ی بیماری روحی داره؟
    زمانی که این حالات بهتون دست میده علاوه بر مواردیکه بیان کردین ، آیا مطلب دیگه ای هم مونده که بگین؟ آیا اونوقت زیاد عرق میکنید؟ ضربان قلبتون بالا میره؟
    این حالات چندبار در روز براتون اتفاق میفته؟ یا چندبار در ماه یا سال؟

4. 2 کاربران زیر از Ravanshenas بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    221
    تشکـر
    132
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خسته نباشید
    درباره موضوعی که مطرح کردید سؤالم از شما اینه که این حالاتتون از چه زمانی شروع شده؟ از روزی که دانشگاهم شروع شده یعنی بهمن ماه سال پیش
    آیا در خانواده تون کسی سابقه ی بیماری روحی داره؟نه فقط پدرم و یکی از برادرام زود از کوره در میرن که البته خودم هم زود از کوره در میرم
    زمانی که این حالات بهتون دست میده علاوه بر مواردیکه بیان کردین ، آیا مطلب دیگه ای هم مونده که بگین؟ آیا اونوقت زیاد عرق میکنید؟ ضربان قلبتون بالا میره؟
    این حالات چندبار در روز براتون اتفاق میفته؟ یا چندبار در ماه یا سال؟ نه چیزی دیگه ای نمونده فقط وقتی اعصبانی یا استرس دارم درد معده ام شدید میشه و بیشتر اوقات استفراق میکنم و اینکه یه تیکه از موهای جلوی سرم سفیدبود ولی خیلی کم بود و حالا بیشتر شده ،عرق زیاد نمیکنم خیلی کم مگه اینکه توی آفتاب راه زیادی برم یا ورزشی بکنم ،نمیدونم فکر نکنم ضربان قلبم بالا بره ،دقیق نمیدونم ولی فکر کنم متوسط رو به زیاد ولی در مواقعی که دانشگاه ندارم خیلی کمتره مثل تابستون یا عید نوروز و...و اینکه وقتی درسی میخونم حواسم بهش هست بازم زود از حافظه ام میره و اینکه چیزی برام اهمیت نداشته باشه زود از حافظه ام پاک میشه به قول کامپیوتری ها shift deleteکه کنیم کلا از حافظه ام پاک میشه و غیر قابل بازگشته مگه اینکه اون شی رو پیدا کنم یه چیزهایی یادم میاد ممنون از کمکتون
    ویرایش توسط mina68 : 10-13-2013 در ساعت 11:09 AM

6. کاربران زیر از mina68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    221
    تشکـر
    132
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون میشم جواب بدید

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11
    تشکـر
    635
    تشکر شده 212 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط mina68 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    درباره موضوعی که مطرح کردید سؤالم از شما اینه که این حالاتتون از چه زمانی شروع شده؟ از روزی که دانشگاهم شروع شده یعنی بهمن ماه سال پیش
    آیا در خانواده تون کسی سابقه ی بیماری روحی داره؟نه فقط پدرم و یکی از برادرام زود از کوره در میرن که البته خودم هم زود از کوره در میرم
    این حالات چندبار در روز براتون اتفاق میفته؟ یا چندبار در ماه یا سال؟ نه چیزی دیگه ای نمونده فقط وقتی اعصبانی یا استرس دارم درد معده ام شدید میشه و بیشتر اوقات استفراق میکنم و اینکه یه تیکه از موهای جلوی سرم سفیدبود ولی خیلی کم بود و حالا بیشتر شده ،عرق زیاد نمیکنم خیلی کم مگه اینکه توی آفتاب راه زیادی برم یا ورزشی بکنم ،نمیدونم فکر نکنم ضربان قلبم بالا بره ،دقیق نمیدونم ولی فکر کنم متوسط رو به زیاد ولی در مواقعی که دانشگاه ندارم خیلی کمتره مثل تابستون یا عید نوروز و...و اینکه وقتی درسی میخونم حواسم بهش هست بازم زود از حافظه ام میره و اینکه چیزی برام اهمیت نداشته باشه زود از حافظه ام پاک میشه به قول کامپیوتری ها shift deleteکه کنیم کلا از حافظه ام پاک میشه و غیر قابل بازگشته مگه اینکه اون شی رو پیدا کنم یه چیزهایی یادم میاد ممنون از کمکتون
    اينطور که پيداست منشأ همه ى اينها همون استرس ناشى از قرار گرفتن شما در محيط بيرون است, و به نظر ميرسه درصورتيکه اين مورد حل شود بقيه ى مشکلات نيز بدنبال اون برطرف خواهند شد

9. کاربران زیر از Ravanshenas بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد