نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: کنکور

1282
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46151
    تشکـر
    15
    تشکر شده 18 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    4

کنکور

۸ روز دیگه کنکور دارم
    خیلیییییی استرس دارم چون این ازمون زندگیه منو میتونه زیر رو کنه امسالم سال دوم هست ک میخام کنکور بدم پارسال هم قبول شدم اما رتبم اون چیزی نبود ک میخواستم واسه همین موندم پشت کنکور .
    ولی سال دوم واقعا وحشت نااااک برام سخت بود . جوری ک خیلییی وقتا کم اوردم وسطش ولی بازم بهتراز پارسال خوندم .
    اما الان یه مدته بازم رسیدم تو همون مرحله ناامیدیم همش استرس اینو دارم ک قبول نشم اگر قبول نشم خانوادم منو میکشن .هیچ کس هم نیست ک تشویقم کنه ک حمایتم کنه بتونم این ۸ روزو ادامه بدم
    الان از استرس زیادی دلم میخاد گریه کنم چون احساسم بهم میگی که همه چیزایی ک‌خوندمو فراموش کردم . خدایا کمکم کن دارم میمیرم

من چکار کنم چون واقعا دیگه توان خوندنو ندارم از طرفی هم یادم رفته و از یجا دیگم هم هیچچ کس نیست ک منو تشویق کنه این ۸ روز کمکم کنه بتونم با خوبی تمومش کنم . کاش زمان برمیگشت بیشتر میخوندم الان دیگه واس پشیمونی خیلییی دیره ولی حداقلش اینه ک‌میدونم این ازمون میتونست زندگیمو تغییر بده😢♡

2. کاربران زیر از Nastaran90 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46138
    تشکـر
    10
    تشکر شده 35 بار در 27 پست
    میزان امتیاز
    4

پاسخ : کنکور

به نام خدا

سلام
    این چند وقت خیلی از تاپیک هاتون رو دیدم
    بنظرم شما هنوز نمیدونید که چه قابلیت هایی دارید یا به قدرت خودتون پی نبردید...احساس میکنید یه نجات دهنده قراره بیاد براتون یا یه معجزه بشه
    مثلا میگید کسی نیست تشویقم کنه یا حمایت کنه...کی باید تشویق بکنه؟؟؟!! بر فرض هم که چند تا اسم الان اومد توی ذهنتون ولی وقتی تشویق نمیکنن الان باید چیکار کنید؟؟
    خب منطق میگه که خودتون باید این شوق رو درون خودتون زنده کنید و خودتون رو تشویق کنید...معجزه خود ما انسان هاییم که هر کاری رو اگه بخوایم میتونیم انجام بدیم
    استرس پشت کنکور یه چیز عادیه و نباید بهش زیاد بها بدین
    اینطور که خودتون گفتید از پارسال بهتر خوندین پس مشکلی وجود نداره
    و تازه 8 روز مونده....اوووو 8 روز خیلیه...من خودم بازیسازم و کسی رو میشناسم توی دو هفته بازی درست میکنه و میلیونی پول درمیاره
    الان اگه فکر کنید که دیگه امسال قبول نمیشید باعث میشه همون چیزایی رو هم که خوندین از یاد ببرین
    یکی از کار های شیطان نا امید کردنه...هر موقع این فکر اومد توی سرتون که قبول نمیشید یه اعوذ بالله... بگید و بعد هم یه صلوات و بعد هم یه بسم الله...
    تا یه ذره آروم تر بشید و بعد به خودتون بگید اتفاقا خوب خوندم و قبول هم میشم....امید داشته باشید
    توی این 8 روز هم تمام توانتون رو بزارید...توی یه فروم کنکور بود چند سال پیش چند نفر سی روز مونده به کنکور قصد کردن واسه پزشکی بخونن و گفتن باید روزی بین 16 تا18 ساعت بخونیم...و گفتن فقط سی روزه...
    منم به شما میگم 8 روز هنوز زمان دارید...بشینید روزی 8 ساعت بخونید(مثال میزنم8 ساعتو ... بنظرم در حدی بخونید که خسته نشید چون بهره وری رو کم میکنه ولی تنبلی هم نکنید مثلا برید بگید حالا یه چرخ تو اینستا بزنم بعد میرم سراغ درس...نه...یه 8 روز بی خیال تفرحات و کار های معمولتون بشید)
    و بهترین کار توی روزای اخر جمع بندیه...برید کنکور های سال های قبل رو با جواب بگیرید...از کتابفروشی...میدونم هم که میگید خونوادتون بهتون زیاد پول نمیدن ...ولی 18 تومنه... و بگید واسه کنکور نیاز دارم حتما میدن...ولی حتی اگه ندادن، شده به خاطر اینترنت ازشون پول بگیرید و برید کنکور های سال قبل رو بگیرید و بیاید تست بزنید و رفع اشکال کنید
    توکلتون هم به خدا باشه...خود خدا گفته :

وَأَنْ لَيْسَ لِلْإِنْسَانِ إِلَّا مَا سَعَىٰ
    "و (نمی‌داند) اینکه برای آدمی جز آنچه به سعی و عمل خود انجام داده (ثواب و جزایی) نخواهد بود؟"

پس شما تلاشتو بکن و بقیش رو به خدا بسپار
    زمان گذشته رو نمیتونی جبران کنی ولی این 8 روز رو میتونی نهایت تلاشتو بکنی
    منم همینجا از بچه های انجمن می خوام که اون ها هم دعا کنن تا شما قبول بشید و دیگر مشکلاتتون هم حل بشه (خودمم دعا میکنم)

یا علی

4. 2 کاربران زیر از AminCOD بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46151
    تشکـر
    15
    تشکر شده 18 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    4

پاسخ : کنکور

نقل قول نوشته اصلی توسط AminCOD نمایش پست ها
    به نام خدا

سلام
    این چند وقت خیلی از تاپیک هاتون رو دیدم
    بنظرم شما هنوز نمیدونید که چه قابلیت هایی دارید یا به قدرت خودتون پی نبردید...احساس میکنید یه نجات دهنده قراره بیاد براتون یا یه معجزه بشه
    مثلا میگید کسی نیست تشویقم کنه یا حمایت کنه...کی باید تشویق بکنه؟؟؟!! بر فرض هم که چند تا اسم الان اومد توی ذهنتون ولی وقتی تشویق نمیکنن الان باید چیکار کنید؟؟
    خب منطق میگه که خودتون باید این شوق رو درون خودتون زنده کنید و خودتون رو تشویق کنید...معجزه خود ما انسان هاییم که هر کاری رو اگه بخوایم میتونیم انجام بدیم
    استرس پشت کنکور یه چیز عادیه و نباید بهش زیاد بها بدین
    اینطور که خودتون گفتید از پارسال بهتر خوندین پس مشکلی وجود نداره
    و تازه 8 روز مونده....اوووو 8 روز خیلیه...من خودم بازیسازم و کسی رو میشناسم توی دو هفته بازی درست میکنه و میلیونی پول درمیاره
    الان اگه فکر کنید که دیگه امسال قبول نمیشید باعث میشه همون چیزایی رو هم که خوندین از یاد ببرین
    یکی از کار های شیطان نا امید کردنه...هر موقع این فکر اومد توی سرتون که قبول نمیشید یه اعوذ بالله... بگید و بعد هم یه صلوات و بعد هم یه بسم الله...
    تا یه ذره آروم تر بشید و بعد به خودتون بگید اتفاقا خوب خوندم و قبول هم میشم....امید داشته باشید
    توی این 8 روز هم تمام توانتون رو بزارید...توی یه فروم کنکور بود چند سال پیش چند نفر سی روز مونده به کنکور قصد کردن واسه پزشکی بخونن و گفتن باید روزی بین 16 تا18 ساعت بخونیم...و گفتن فقط سی روزه...
    منم به شما میگم 8 روز هنوز زمان دارید...بشینید روزی 8 ساعت بخونید(مثال میزنم8 ساعتو ... بنظرم در حدی بخونید که خسته نشید چون بهره وری رو کم میکنه ولی تنبلی هم نکنید مثلا برید بگید حالا یه چرخ تو اینستا بزنم بعد میرم سراغ درس...نه...یه 8 روز بی خیال تفرحات و کار های معمولتون بشید)
    و بهترین کار توی روزای اخر جمع بندیه...برید کنکور های سال های قبل رو با جواب بگیرید...از کتابفروشی...میدونم هم که میگید خونوادتون بهتون زیاد پول نمیدن ...ولی 18 تومنه... و بگید واسه کنکور نیاز دارم حتما میدن...ولی حتی اگه ندادن، شده به خاطر اینترنت ازشون پول بگیرید و برید کنکور های سال قبل رو بگیرید و بیاید تست بزنید و رفع اشکال کنید
    توکلتون هم به خدا باشه...خود خدا گفته :

وَأَنْ لَيْسَ لِلْإِنْسَانِ إِلَّا مَا سَعَىٰ
    "و (نمی‌داند) اینکه برای آدمی جز آنچه به سعی و عمل خود انجام داده (ثواب و جزایی) نخواهد بود؟"

پس شما تلاشتو بکن و بقیش رو به خدا بسپار
    زمان گذشته رو نمیتونی جبران کنی ولی این 8 روز رو میتونی نهایت تلاشتو بکنی
    منم همینجا از بچه های انجمن می خوام که اون ها هم دعا کنن تا شما قبول بشید و دیگر مشکلاتتون هم حل بشه (خودمم دعا میکنم)

یا علی
    مرسی از این همه توجهتون واقعا حرفاتون اروم ترم کرد چشم این ۸ روز تلاشمو میکنم شماهم دعا کنین برام

6. کاربران زیر از Nastaran90 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد