1. 07-29-2013
    نمایش ها:
    12,736
نمایش موضوعات: شماره 1 تا 6 , از مجموع ‍6 موضوع

انجمن: وسواس فکری - عملی

Obsessive-Compulsive and Related Disorders این انجمن تخصصی مشاورکو به بررسی تخصصی اختلالات و مشکل وسواس فکری یا عملی در گونه های مختلف وسواس می پردازد این دسته بندی روانشناسی شامل بخش های زیر است: وسواس فکری – عملی Obsessive-Compulsive Disorder بد شکلی بدن Body Dysmorphic Disorder احتکار ( ذخیره کردن ) Hoarding Disorder کندن مو (Trichotillomania (Hair-Pulling Disorder کندن پوست Excoriation (Skin-Picking) Disorder وسواس و اختلالات مرتبط با آن ناشی از مواد/دارو Substance/Medication-Induced Obsessive-Compulsive وسواس و اختلالات مرتبط با آن ناشی از بیماری جسمی دیگر Obsessive-Compulsive and Related Disorder Due to Another Medical Condition وسواس و اختلالات مرتبط مشخص دیگر Other Specified Obsessive-Compulsive and Related Disorder وسواس فکری عملی نامشخص

1. وسواس فکری

آغاز شده توسط Karbala, 09-02-2019 08:42 PM
    فکری, فشار, من, مورد, میکشه, هستم, ولی, واقعا, وسواس, وسواس فکری, وسواس#فکری#روان*, وسواسی, کفش, کنه, کنید, که, کارت, کسی, انجام, این, استرس, به, با, بانک, باشه, خودم, خرید, دارم, در, دزدی, رو, راهنمایی, سلام, سوال
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 75
    09-02-2019, 09:48 PM برو به آخرین پست
  2. وسواس فکری مذهبی

آغاز شده توسط راهکار, 08-11-2019 09:42 PM
    قدرت, من, مهم, مسائل, ندارم, هستم, وقت, وسواس, وسواس فکری, وسواس فکری مذهبی, کنم, کنه, که, کار, پیش, الان, البته, اما, این, احساس, اختلال, از, استرس, به, برای, توی, توان, تا, ترس, دچار, در, رو, راحت, سلام, سوال, شدم, شده
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 1,056
    08-12-2019, 01:07 PM برو به آخرین پست
  3. وسواس فکری

آغاز شده توسط hawx, 03-12-2016 03:55 PM
    وسواس, وسواس فکری, وسواس فکری همسر, وسواس فکری و جنون, وسواس فکری وعملی, وسواس فکری آزار دهنده, وسواس فکری خسته کننده, وسواس فکری در مورد اسم پسرم, وسواس فکری در ازدواج, وسواس فکری شوهر
    • پاسخ: 6
    • نمایش ها: 707
    08-11-2019, 09:45 PM برو به آخرین پست
  4. افکار وسواسی درستن؟

آغاز شده توسط A boy, 08-03-2019 09:42 PM
    24, من, نمیدونم, چون, ناخودآگاه, هی, ولی, وسواس, وسواس فکری, وسواسی, کنم, که, کار, افکار وسواسی, ایمان, این, ارضا, از, استرس, به, بهترین, بی توجهی, تیک عصبی, تکرار, ترس, ترس از, حقیقت, حساس, خسته, خسته شدم, در, دعا, روز, راهنمایی, زندگی, عصبی
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 82
    08-03-2019, 09:42 PM برو به آخرین پست
  5. Question وسواس به افکار فلسفی

آغاز شده توسط majid_si, 06-23-2015 12:19 PM
    من, نداشتن, وسواس, کمکم کنید, به, خسته, روز
    • پاسخ: 8
    • نمایش ها: 1,379
    08-01-2019, 12:20 AM برو به آخرین پست
  6. Question درمان دارویی و غیردارویی وسواس و استرس

آغاز شده توسط h_kh, 06-06-2019 05:11 PM
    نیاز, هم, وسواس, یا, آیا, افسردگی, افسردگی و, افسردگی و استرس, انجام, استرس, به, با, بدونم, دارودرمانی, درمان, درمان وسواس, سلام
    • پاسخ: 14
    • نمایش ها: 252
    06-08-2019, 02:55 PM برو به آخرین پست

اطلاعات و گزینه های انجمن

کاربران در حال مشاهده این انجمن

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این انجمن هستند.. (0 عضو & 1 مهمان)

تنظیمات نمایش موضوعات

استفاده از این کنترل به منظور ایجاد محدودیت برای نمایش موضوعات در یک چهارچوب زمانی مشخص است.

به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید اطلاعات بر اساس لیست موضوع مرتب شوند.

ترتیب نمایش...

توجه : وقتی که مرتب سازی بر اساس تاریخ ، 'نزولی', جدید ترین نتایج را اول نمایش می دهد.

راهنمای آیکون های سایت

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 10 پاسخ یا 100 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 10 پاسخ یا 100 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
موضوع شامل نوشته ای توسط شما می باشد