نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: عدم تمایل قبل از ازدواج

7207
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40171
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عدم تمایل قبل از ازدواج

سلام
    ۲۴ سالمه. خواستگاری دارم که شرایط خوبی داره از هر لحاظ، مالی و سن و ظاهر... از هر نظر خانوادم و حتی خودم تاییدش میکنم. اما کوچکترین تمایلی نسبت بهش ندارم. هیچ حسی بهش ندارم. نمیتونم فک کنم بعدها حسی بوجود میاد چون اگه نیاد زندگیم نابود میشه و کاملا هم روی روابط جنسیمون تاثیر میذاره. نمیدونم باید چیکار کنم خیلی گیج و سردرگمم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : عدم تمایل قبل از ازدواج

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    نگرانی شما قابل درک می باشد بهتر است اگر معیارهای شما را برای ازدواج دارا هستند فرصتی را برای آشنایی بیشتر به این آقا بدهید تا بتوانید در شرایط واقعی با روحیات ایشان بیشتر آشنا شوید و در کنار آن این موضوع را بررسی کنید که آیا احساسی نسبت به این آقا در شما وجود دارد یا خیر ؟
    در این مسیر بهتر است عجله نکنید تا بتوانید بهتر تصمیم گیری کنید همچنین مشاوره پیش از ازدواج نیز می تواند در این مسیر به شما کمک زیادی کند. همانطور که خودتان نیز اشاره کردید نیاز است که یک گرایش اولویه در شما نسبت به این آقا وجود داشته باشد تا بتوانید به ادامه مسیر امیدوار باشید اما بهتر است از خودتان توقع نداشته باشید که در دیدارهای اولیه و در مراسم های رسمی حس خاصی نسبت به ایشان پیدا کنید بلکه اینکه این آقا مورد تاییدتان باشد می تواند امیدوار کننده برای ادامه آشنایی باشد تا بتوانید احساس واقعی خودتان را متوجه شوید.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-88422495
    شاد باشید

3. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد