نمایش نتایج: از 1 به 16 از 16

موضوع: علاقه به مردان سن بالا

39622
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26545
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

علاقه به مردان سن بالا

سلام به همه دوستان عزیز،
    من یه دختر 25ساله ام تابحال با هیچ پسری رابطه عاشقانه نداشتم نه اینکه مشکلی باشه ولی یه موقعی که اصلا تو این فازا نبودم حالا هم که بدم نمیاد تجربه کنم به راحتی به هر کسی کشش پیدا نمی کنم یکی بهم می گفت زیبایی مغرورت کرده!! ولی این طور نیست بیشتر از مردهای مسن و تحصیلکرده و آراسته خوشم میاد مردایی که شاید 20سال ازم بزرگتر باشن!
    شاید خیلیا نظر بذارن که دنبال محبت پدری هستم و وجه حمایتگری رو سر لوحه قرار دادم خواهش می کنم این موارد رو فراموش کنید ولی اگه نظر دیگه ای داشته باشید خوشحال می شم بخونم.

2. کاربران زیر از mehrivar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : علاقه به مردان سن بالا

بچه آخر خانواده هستید؟ اختلاف سن شما با پدرتون زیاد است ؟ من خودم فرزند آخر خانواده هستم بیشتر در چنین خانواده هایی که با تربیت نسل قدیم بزرگ شده اند افکار و حرکات هم نسلی هاشون قبول ندارند آنها را آدمهای هم نسلی خودشان رابیش از حد راحت طلب و خوشگذران می بینند نمی توانند متاسفانه نسل جدید خیلی لوس بار آمدند همه امکاناتی براشون مهیا بوده و خودشون فهیمتر ازهمه می دانند در سن دبیرستان اگر پسرنددوست دختر یا اگر دختر هستند دوست پسر دارند ولی ما که تو این سن بودیم اصلا از فکر کردن به این کارها خجالت می کشیدیم حالا به اسم روشن فکری هر کاری میکنن تازه دلیلی برای آنها بیآوریم هم متهم به امل بودن و عقب افتادگی می کنن برای این دلایل دوست دارند با نسلهای بزرگتر از خودشون ازدواج کنند سال به سال اختلاف نسلها با شدت بیشتری افزایش می یابد وگرنه اختلاف سنی 5 سال برای دخترها خوب است اگر اختلاف سنی بیش از حد باشد آدم جوان پرتحرک است ولی یک آدم میانسال آن جنب و جوش جوانی را ندارد و به مراتب که از ازدواجتان می گذرد کندی و پیری شوهرتون شما را اذیت می کند و شوهر شما نمی توانند نیازهای جنسی عاطفی شما را جوابگو باشد مسلما اختلاف سنی بین بچه و پدر هم زیاد می شود و آثار بدی بر روی روابط زناشویی تان می گذارد توصیه من به شما این هست دنبال پسر فهمیده و کاملی که اختلاف سنی کمتر از ده سال با شما داشته باشد باشید شاید کم باشند ولی حتما هست خدا برای هر کسی زوج مناسبشون قرار داده

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26545
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    بچه آخر خانواده هستید؟ اختلاف سن شما با پدرتون زیاد است ؟ من خودم فرزند آخر خانواده هستم بیشتر در چنین خانواده هایی که با تربیت نسل قدیم بزرگ شده اند افکار و حرکات هم نسلی هاشون قبول ندارند آنها را آدمهای هم نسلی خودشان رابیش از حد راحت طلب و خوشگذران می بینند نمی توانند متاسفانه نسل جدید خیلی لوس بار آمدند همه امکاناتی براشون مهیا بوده و خودشون فهیمتر ازهمه می دانند در سن دبیرستان اگر پسرنددوست دختر یا اگر دختر هستند دوست پسر دارند ولی ما که تو این سن بودیم اصلا از فکر کردن به این کارها خجالت می کشیدیم حالا به اسم روشن فکری هر کاری میکنن تازه دلیلی برای آنها بیآوریم هم متهم به امل بودن و عقب افتادگی می کنن برای این دلایل دوست دارند با نسلهای بزرگتر از خودشون ازدواج کنند سال به سال اختلاف نسلها با شدت بیشتری افزایش می یابد وگرنه اختلاف سنی 5 سال برای دخترها خوب است اگر اختلاف سنی بیش از حد باشد آدم جوان پرتحرک است ولی یک آدم میانسال آن جنب و جوش جوانی را ندارد و به مراتب که از ازدواجتان می گذرد کندی و پیری شوهرتون شما را اذیت می کند و شوهر شما نمی توانند نیازهای جنسی عاطفی شما را جوابگو باشد مسلما اختلاف سنی بین بچه و پدر هم زیاد می شود و آثار بدی بر روی روابط زناشویی تان می گذارد توصیه من به شما این هست دنبال پسر فهمیده و کاملی که اختلاف سنی کمتر از ده سال با شما داشته باشد باشید شاید کم باشند ولی حتما هست خدا برای هر کسی زوج مناسبشون قرار داده
    ممنون از نظرتون ولی من بچه آخر خانواده نیستم بچه اولم پدرم حدود 30 سال باهام اختلاف سن داشتن و الآن در قید حیات نیستن درسته که وقتی بودن به شدت به من سخت می گرفتن ولی خودشونم برخلاف عقایدشون عمل نمی کردن، من شاید بتونم به پسرای هم سن و سال خودم از نظر جنسی جذب بشم ولی از نظر فکری و روانی به راحتی پسشون می زنم و به این صورت شاید بشه یه رابطه ای رو شروع کرد ولی حفظ و ادامه ش روشن نیست، جنتلمن هایی که دور و بر 40، 50سالشونه فهمیده و خوش تیپ اند هم از نظر ************ی جذابیت دارن هم برای کمرنگ کردن فاصله سنی با پارتنرشون آگاهانه تر و منعطف تر رفتار می کنن

5. کاربران زیر از mehrivar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14313
    تشکـر
    18
    تشکر شده 70 بار در 55 پست
    میزان امتیاز
    9

دوست تاری با پیر پاتالا -داغونا دوست بشی اخه اینا که وسط کار قلبشون ایست میکنه که

7. کاربران زیر از panatel بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32935
    تشکـر
    32
    تشکر شده 24 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    مشکل شما اینکه از لحاظ فکری کمی بزرگتر از سنتون هستین.
    عین شما تو فامیل ما هم هست.یه دختری که شاید 10 سال از بقیه دخترا بیشتر میفهمه و تیزتره ! شده به خود من گفته (تو سن 7 سالگی) برو کنار بلد نیستی بزار خودم کار کنم
    ولی در کل پسری مثل شما عینا تو دنیا هست. اگر کمی صبر کنین سرو کلش پیدا میشه .

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19381
    تشکـر
    16
    تشکر شده 36 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrivar نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز،من یه دختر 25ساله ام تابحال با هیچ پسری رابطه عاشقانه نداشتم نه اینکه مشکلی باشه ولی یه موقعی که اصلا تو این فازا نبودم حالا هم که بدم نمیاد تجربه کنم به راحتی به هر کسی کشش پیدا نمی کنم یکی بهم می گفت زیبایی مغرورت کرده!! ولی این طور نیست بیشتر از مردهای مسن و تحصیلکرده و آراسته خوشم میاد مردایی که شاید 20سال ازم بزرگتر باشن!شاید خیلیا نظر بذارن که دنبال محبت پدری هستم و وجه حمایتگری رو سر لوحه قرار دادم خواهش می کنم این موارد رو فراموش کنید ولی اگه نظر دیگه ای داشته باشید خوشحال می شم بخونم.
    سلام منم مثل توام عزیزم...دلیل خاصی نداره...به همچین کسایی بیشتر کشش داری...منم مردای 40 ساله رو دوست دارم...40 تا 45 سال....مثلا عاشق علی مصفا هستم...من از بچگی اونو تو خیالم تصور میکردم...ولی هیچوقت نمیتونم با مرد سن بالا ازدواج کنم....چون خیلی زود بیوه میشم خخخ

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26545
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستان عزیز من فکر می کنم این خصیصه مربوط به ایرانی هاست که تا یه موضوع این چنینی مطرح می شه سریع شروع به حساب و کتاب می کنن اینکه سنش بالا باشه پیره زود می میره تو زود بیوه می شی اولا که عمر دست خداست و هیچ تضمینی وجود نداره کسی که با جوون ازدواج کنه همسرش حالا حالاها زنده بمونه و مشکلی براش ایجاد نشه دوما دیگه تو این زمونه سن 40 تا 50 پیر محسوب نمیشه و بعضیاشون به دلیل سبک زندگی درستی که داشتن از خیلی از جوونای سیگاری و اهل دود و دم سالم ترن مسئله دیگه ای که همه سریعا فکرشونو درگیرش می کنن بچه س حالا مگه قراره همه ازدواج ها به بچه دار شدن ختم بشه و گیرم هم که ختم شد باز یکی به من بگه می تونه تضمین کنه همه بچه هایی که مامان باباهای خیلی جوون دارن حالاحالاها اونا رو از دست نخواهند داد؟!

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

لطفا تایپیک راهنمایی از مشاور در این سایت بخوانید درباره کسی که با همسرش 16 سال اختلاف سن دارد

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26545
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    لطفا تایپیک راهنمایی از مشاور در این سایت بخوانید درباره کسی که با همسرش 16 سال اختلاف سن دارد
    دوست عزیز همسرِ این خانم محترم مشکل جنسی دارن که ارتباط مستقیمی با سن و سال نداره و این مورد رو هر کسی می تونه داشته باشه! چه بسا دختران جوانی که بی خبر از همه جا با پسران جوان وارد زندگی شدن و بعد به دلیل همین مسئله کارشون به جدایی کشیده.

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41244
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام شاید الان من حرفایی که بزنم فک کنین دارم مسخره بازی درمیارم یا خیلی احمقم
    من ۱۵ سالمه و عاشق یه مردی شدم که ۲۱ سال ازم بزرگتره از لحاظ محبت پدر هم مشکلی ندارم و نداشتم .
    موقعی که بهش فک‌ میکنم قلبم از دهنم میزنه بیرون . از هرکی ام میپرسم چیکار کنم میگن فراموشش کن ولی واقعا سخته همش صحنه هایی که کنارم بود یادم میاد

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41499
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

به نظر میرسه سن در انتخاب همسر آنقدر مهم نیست که کسی را که قلبت برایش می تپد از دست بدهی
    اما بایستی واقع بین باشی که آیا آنقدر می ارزد که برایش تب کنی یا نه؟ که آیا او هم علاقه و محبتی به تو دارد یا نه؟ که آیا پدر و مادرت با این علاقۀ قلبی ات همراهی می‌کنند یا درکت نمی کنند؟ که آیا جز تو کسی در این دنیا هست که قلبش با فکر کردن به او بتپد یا نه؟ که آیا در طول زندگی‌ات فرصت دیگری برایت پیش خواهد آمد که کسی با قلبت چنین کند یا نه؟ که آیا خوشبختی تنها به همین حال خوب توست یا تعریف دیگری هم دارد؟ که آیا این خوشبختی ـ اگر به همین حس خوب تو تعریف شود ـ تا چند بار در آغوش کشیدنش ادامه خواهد داشت؟ که آیا اخلاق و رفتارش چنان هست که این حس را در تو از بین نبرد؟ ...

15. کاربران زیر از امیر53 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41499
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Sogand.md نمایش پست ها
    من ۱۵ سالمه و عاشق یه مردی شدم که ۲۱ سال ازم بزرگتره از لحاظ محبت پدر هم مشکلی ندارم و نداشتم .
    موقعی که بهش فک‌ میکنم قلبم از دهنم میزنه بیرون . از هرکی ام میپرسم چیکار کنم میگن فراموشش کن ولی واقعا سخته همش صحنه هایی که کنارم بود یادم میاد
    به نظر میرسه سن در انتخاب همسر آنقدر مهم نیست که کسی را که قلبت برایش می تپد از دست بدهی
    اما بایستی واقع بین باشی که آیا آنقدر می ارزد که برایش تب کنی یا نه؟ که آیا او هم علاقه و محبتی به تو دارد یا نه؟ که آیا پدر و مادرت با این علاقۀ قلبی ات همراهی می‌کنند یا درکت نمی کنند؟ که آیا جز تو کسی در این دنیا هست که قلبش با فکر کردن به او بتپد یا نه؟ که آیا در طول زندگی‌ات فرصت دیگری برایت پیش خواهد آمد که کسی با قلبت چنین کند یا نه؟ که آیا خوشبختی تنها به همین حال خوب توست یا تعریف دیگری هم دارد؟ که آیا این خوشبختی ـ اگر به همین حس خوب تو تعریف شود ـ تا چند بار در آغوش کشیدنش ادامه خواهد داشت؟ که آیا اخلاق و رفتارش چنان هست که این حس را در تو از بین نبرد؟ ...

17. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط امیر53 نمایش پست ها
    تاپیک قدیمیه
    وقت و انرژیتونو الکی مصرف نکنین!
    هرچی اینجا بنویسین بدرد هیشکی نمیخوره فقط شعور خودتون میره زیرسوال
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

18. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41499
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط delvapas2000 نمایش پست ها
    تاپیک قدیمیه
    وقت و انرژیتونو الکی مصرف نکنین!
    هرچی اینجا بنویسین بدرد هیشکی نمیخوره فقط شعور خودتون میره زیرسوال
    ادب از که آموختی؟
    امضای ایشان
    بوسه‌ای که در آن محبت نباشد جز تماسی بی‌معنا و چندش‌آور نیست.

19. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41356
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز. همونطور که خودتون گفتین ظاهرا به دنبال محبت پدری نیستین اگر واقعا همینطوره پس احتمالا یک دلیل برای این گرایش شما به مردان سن بالا می مونه اونم اینکه از اونجایی که پسران هم سن وسال شما در حال تقلا کردن ودست وپازدن برای ساختن زندگی خودشون هستن شما جذبشون نمیشین چون مردان سن بالا به اندازه کافی دست وپا زدن والان شرایط یک فرد مستقل و پخته رو دارن ومیتون برای شما زندگی مطلوبی ایجاد کنن.وشما از اونجایی که دوست دارین این استقلال وراحتی وامنیت رو در زندگی شخصیتون با کمتر ین تلاش به دست بیارین وخودتون رو خیلی به زحمت نیندازین، به همین علت جذب مردان سن بالا میشین. در رابطه با اینکه احتمالابعید نیست که فکر کنین،مردان سن بالا شما رو خوب درک کنن وبا شما برخورد مناسبی دارن، به این علته که اون ها از اینکه با یه دختر جوون معاشرت داشته باشن اصلا بدشون نمی یاد وخیلی راحت نازتون رو میکشن. پسرای جوون نه اینکه این چیزا رو بلد نباشن ولی از اونجایی که دوروبرشو ن دختر جوون زیاد ریخته دلیلی نداره به اندازه یه مرد سن بالا همراهی تون کنن یا نازتون رو بکشن. که احتمالا همین باعث میشه فکر کنین به اندازه یه مرد سن بالا درک نمیکنن. به نظر می یاد چندان از نظر مالی مستقل نباشین به همین خاطر سعی کنید در زندگیتون بیشتر تلاش کنید و ایستادن رو پای خودتون رو بیشتر تمرین کنید. در واقع همونطور که گفتم احساس نیاز به امنیت، آسایش واستقلال ورفاه
    که میخوان با زحمت کم به دست بیارین میتونه باعث گرایش شما به مردان سن بال بشه. موفق باشی.

20. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49510
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Sogand.md نمایش پست ها
    نه اصلا مسخره نیست...چون دقیقا منم مثل شما بودم..از ۱۷ سالگی عاشق یه مرد متاهل شدم که ۲۰ سال از خودم بزرگتر بود.
    الانم سالها میگذره از اون ماجرا ولی هنوز فراموشش نکردم واقعا خیلی شبا به خاطره هامون فکر میکنم و گریه میکنم. الان ۲۲ سالمه و ازدواج هم کردم ولی هنوز اونو فراموش نکردم‌.رابطه ای دیگه باهم نداریم ولی هرلحظه به یادشم و تو آرزوی یه بار دیگه دیدنش🖤

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد