نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: احساس

4159
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43343
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    5

احساس

رو آدما هم خیلی حساسم اصولاً وقتی میبینم یه رفتار بدی دارن دوست دارم ادب بشن اما به نظر خودم اون لحظه فکر میکنم که خودم هیچ بدی ندارم همچنین انتقاد پذیر نیستم در مورد روشتون هم اگه بیشتر توضیح بدین ممنون میشم اون موضوعی هم که واسه حساسیت مطرح کردم فقط موقع استرس عصبانیت حساسیتم بیشتره به صدا ممنون که راهنماییم میکنین واسه اعتماد به نفس میشه بگین چیکار کنمهمه میگن به خودت برس ولی من هیچ احساسی پیدا نمیکنم وقتی به خودم میرسم حتی وقتی میرم شهربازی یا میرم سورتمه به جایی این که بهم خوش بگذره میترسم و اغلب وقتا گریم میگیره میترسم نمی‌دونم چیکار کنم این بچه بازی هارو بزارم کنار

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43343
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    5

پاسخ : احساس

میشه جوابمو بدین مشاور ادیتور

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43343
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    5

سلام میشه لطفا یکی جوابمو بده خواهش میکنم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام مجدد به شما دوست عزیز
    قسمت های متخصصی از مشکلات روحی شما در تایپیک های مختلف مطرح شده است که من پاسخ هایی را نیز برای شما ارسال کرده ایم اما دوست عزیز دقت کتید که همه این مشکلات می تواند با یکدیگر ارتباط داشته باشد و موضوعاتی می باشد که می تواند بر شرایط روحی شما و ارتباطتتان با دیگران تاثیر داشته باشد .
    دقت کنید که این شرایط می تواند نشان از مشکلات خود شما باشد به این معنا که وقتی شما بیان می کنید که خودتان انتقاد پذیر نیستید و اما بر روی رفتارهای دیگران حساسیت دارید می تواند نوعی انتقال و یا مکانیزم دفاعی باشد تا از این طریق با احساسات خودتان مواجهه شوید .
    در این مسیر بازهم نظر بنده بررسی همه این جوانب توسط روان درمانگر می باشد تا بتوانیم به شما کمک کنیم .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد