نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: تلویزیون

787
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43343
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    5

تلویزیون

سلام من بعضی از صداهای تلویزیون رو زیاد میشنوم البته هم رو ولوم بالا هم تو ولوم پایی چیکار کنم ؟ مشاور ادیتور خواهش میکنم کمکم کنین

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : تلویزیون

نقل قول نوشته اصلی توسط redrabbit نمایش پست ها
    سلام من بعضی از صداهای تلویزیون رو زیاد میشنوم البته هم رو ولوم بالا هم تو ولوم پایی چیکار کنم ؟ مشاور ادیتور خواهش میکنم کمکم کنین

سلام

صدا بیزاری یا تنفر از صدا، اختلالی عصبی هست که فرد مبتلا به اون با شنیدن بعضی صداهای خاص دچار احساسات منفی شدیدی مانند عصبانیت، گریختن، تنفر و انزجار میشه . این صداها می‌تونند آرام یا بلند باشن.
    درصورتی که حساسیت شما زیاد باشه و حتی وقتی صدا تلویزیون کمه بازم هم میشنوین شاید دچار صدا بیزاری باشین که باید به صورت حضوری به متخصص مغز و اعصاب مراجعه کنید
    ویرایش توسط Saltanat : 04-13-2020 در ساعت 07:39 PM

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43343
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    5

سلام مشاور ادیتور کجایی کمک من بعضی وقت ها این چیزا واسم پیش بیاد بعد اگه به مامان بابام بگم بعد کرونا منو میبرن ولی من میترسم برم اونجا و هیچیم نباشه و بگه زیادی حساسی نمی‌دونم چون قبلا هم مشاوره رفتم واسه چیز هایی که تو پست های دیگه گذاشتم ولی طول کشید خودمو درس کنم و الان که تا به حدی خوبم احساس بهتری دارم ولی بازم مونده که کاملا بهتر شم نمی‌دونم چیکار کنم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43343
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    5

سلام من اگه به مامان بابام بگم بعد کرونا منو میبرن من خیلی اذیتشون کردم عذاب وجدان دارم ولی اگه بهشون بگم می‌خوام واسه این جریان برم دکتر منو میبرن ولی می‌ترسم برم هیچیم نباشه بگه خیلی وسواسی آخه قبلا هم واسه چیز هوایی که تو پست های دیگه گذاشتم مشاور رفتم اما وقتی خودم تصمیم گرفتم تونستم بهتر بشم و تا الان طول کشید آدم سخت گیریم انعطاف پذیر نیستم اما الان دارم سعی میکنم باشم کمک کنید مشاور ادیتور لطفا شما هم کمکم کنین

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    42303
    تشکـر
    0
    تشکر شده 71 بار در 62 پست
    میزان امتیاز
    10

با سلام خدمت شما
    دوست عزیز اگر در کل صداها شما را اذیت می کنند ممکن است از نظر فیزیولوژیک دچار هایپرسنس شنوایی باشید، یعنی حساسیت شما در شنوانی و آستانه تحریکتان در این حس پایین تر از حد طبیعی باشد که در برخی از افراد وجود دارد.
    بنابراین بررسی اولیه در این زمینه لازم است و بهتر است برای بررسی بیشتر به یک کاردرمانگر و یا گفتاردرمانگر مراجعه نمایید تا ارزیابی لازم انجام شود.
    سنجش حساسیت شنوایی هم می تواند برای اطمینان بیشتر از تشخیص مورد نظر و در تکمیل روند ارزیابی انجام شود.
    در صورت تشخیص این مسئله راهکارها و تمریناتی در این زمینه به شما ارائه خواهند داد تا نقص توجه شما در این زمینه کاهش یابد و به افزایش تمرکزتان در درس خواندن کمک کند.
    اگر که مشکلی در این زمینه نداشتید که چه بهتر!
    در این زمینه مشخص می شود مسئله شما احتمالا به دلیل اضطراب و نگرانی تان و یا مشغولیت ذهنی تان است که تمرینات مستمر و منظم روزانه ذهن آگاهی می تواند به افزایش تمرکز شما کمک موثر و قابل توجهی کند.
    اگر هم که مشکلی تشخیص داده شد مداخلات لازم برای شا انجام خواهد شد.
    این نکته را هم در نظر داشته باشید که همه افراد ممکن است بارها و در زمانهای مختلفی در زندگی خود نیازمند دریافت کمک حرفه ای باشند و این به معنای ضعف نیست بلکه به معنای آگاهی و توجه به سلامت است.
    خوب است که شما در این زمینه فعالانه تلاش می کنید و افکار شما تا جایی که به پیشرفت شما کمک کنند خوب هستند و باعث حرکت موثر شما به سمت جلو و تحقق بهتر اهداف و خواسته هایتان خواهند شد.
    مشکل زمانی به وجود خواهد آمد که این افکار نگرانی از نوع دردسرساز باشند و بخواهند مانع شما بشوند، آنوقت است که باید آنها را پس ازشناسایی به حال خودشان رها کنیم که کار خودشان را بکنند و ما هم کار خوب و موثر خودمان را انجام دهیم.

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43343
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    5

سلام خیلی ممنون از کمکتون راستی من یه مشکلی هم دارم اینکه زیاد دوست دارم کار های نشستنکی انجام بدم و زیاد دوست ندارم بیرون برم حتی وقتی هوا خیلی خوبه و همش میگم درس دارم به نظرتون چیکار میتونم بکنم میشه واسه اینم راهنماییم کنین خیلی ممنونم ازتون

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43343
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    5

ولی یه چیز بگم معمولا بچه ها رو میبرن پیش گفتار درمانگر نه؟

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    42303
    تشکـر
    0
    تشکر شده 71 بار در 62 پست
    میزان امتیاز
    10

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    ظاهرا بیرون نرفتن شما در حال حاضر در راستای یک هدف و آن هم درس خواندن شما هست و به خودی خود مسئله ای محسوب نمی شود که بخواهید آن را حل کنید.
    اما بهتر است برنامه ریزی داشته باشید و در آن زمانهایی را به استراحت یا تفریح و استفاده از هوای آزاد قرار دهید تا هم تایم خودتان را مدیریت کرده باشد و جای نگرانی برای هردرفتن زمان نداشته باشید و هم بتوانید از زمان حال و هوای آزاد هم استفاده کنید و به نیاز به تفریح خودتان هم رسیدگی کنید.
    گقتار درمانی فقط مخصوص کودکان نیست، و چون شاخه ای از کاردرمانی محسوب می شود، ارزیابی مسئله شما از طریق این تخصص هم امکان پذیر است.

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43343
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    5

ممنونم از راهنمایی هاتون بعد یه چیزیم بگم من با اینم مشکل دارم مثلا دوست دارم تو اتاق تنها باشم خیلی وقت ها اتاقم با ابجیم مشترکه اما مثلا دوست ندارم بیشتر چیز ها رو بابقیه شریک شم میدونم با این کارم تنها میدونم ولی نمیدونم مشکل محسوب میشه یا نه چون قبلا وقتی کسی میرفت جایی مثلا بقیه میرفتن من به خاطر درس خونه میموندم یعنی این میل من به تنهایی مشکل ایجاد میکنه یا نه مشاور ادیتور لطفا انلاین باشین مرسی و جوابمو بدین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)