نمایش نتایج: از 1 به 16 از 16

موضوع: خودکشی

3076
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46151
    تشکـر
    15
    تشکر شده 18 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    4

خودکشی

از وقتی که عضو اینجا شدم سعی کردم مشاوره بگیرم . شاید مشکلمو بتونم حل کنم . بتونم دلمو اروم کنم .

ولی نمیشه . خیلی سعی کردم که بشه ولی نمیشه . چجوری میتونم خودمو اروم کنم در صورتی که تو ۲۴ ساعت . ۲۰ ساعتش کسی که بش میگن مادر‌ . وقتی زندانیشم حتی ‌ اجازه تا دشویی برم ندارم داره از صب تا شب همه فهشی بهم میده و سرکوفت میزنه . فاحشه . هرزه . خراب . جنده . چجوری زندگی کنمو اروم باشم؟ .
    کسی ک مشکل روانی داره . داداش کوچیکمو گرفت زیر کتک جوری ک کمرش شد زیر خون رفتم اونو از زیر دستش در بیارم . بهش گفتم تورو باید ببرن باغ وحش نباید اینجا باشی . هزارتا فهش ناجور بهم داد .‌منم ادمم نمیتونم تحمل کنم جواب میدم . پنج ساله فکر خودکشی هستم گذشتم ک‌اوضاع درست بشه ولی نمیشه . بهم میگه بدصورت . بهم میگه زشت . از صب تا شب هر چی ادمه با فهش میخوابونه رو من . شب که بابام میاد خودشو میزنه شلیته بازی از چش همه منو انداخته جلو هر کسو ناکسی ابروم برده‌‌ . دیگه تصمیممو گرفتم شاید امروز اخرین روزی باشه که اومدم اینجا شاید این اخرین دردودلی باشه که دارم میکنم . بالاخره یه راهی پیدا میکنم ک خودمو بکشم . بالاخره خودمو راحت میکنم از دسشون . مگه گناه من چیه این شکلیم؟؟؟ .

مگه دست من بوده و تو این خونه ب دنیا بیام کسو کارم مثلا اونا باشن . هیچ کس نمیتونه جای من باشه هیچ کس نمیفهمه چه درد بزرگییییی تو دلمه خداااااااا فراموش کردی منو خدا . از توهم شکایت دارم بابت تموم جوونی ک حروم شد .
    من خودمو میکشم خیلی زود . حتی بش گفتم خودمو میکشم گفت زودتر بکش تا خودم چاقوییت نکردم . میکشم تا ب ارزوشون برسن . مرد پرستای عوضی .

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,912 بار در 980 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : خودکشی

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastaran90 نمایش پست ها
    از وقتی که عضو اینجا شدم سعی کردم مشاوره بگیرم . شاید مشکلمو بتونم حل کنم . بتونم دلمو اروم کنم .

ولی نمیشه . خیلی سعی کردم که بشه ولی نمیشه . چجوری میتونم خودمو اروم کنم در صورتی که تو ۲۴ ساعت . ۲۰ ساعتش کسی که بش میگن مادر‌ . وقتی زندانیشم حتی ‌ اجازه تا دشویی برم ندارم داره از صب تا شب همه فهشی بهم میده و سرکوفت میزنه . فاحشه . هرزه . خراب . جنده . چجوری زندگی کنمو اروم باشم؟ .
    کسی ک مشکل روانی داره . داداش کوچیکمو گرفت زیر کتک جوری ک کمرش شد زیر خون رفتم اونو از زیر دستش در بیارم . بهش گفتم تورو باید ببرن باغ وحش نباید اینجا باشی . هزارتا فهش ناجور بهم داد .‌منم ادمم نمیتونم تحمل کنم جواب میدم . پنج ساله فکر خودکشی هستم گذشتم ک‌اوضاع درست بشه ولی نمیشه . بهم میگه بدصورت . بهم میگه زشت . از صب تا شب هر چی ادمه با فهش میخوابونه رو من . شب که بابام میاد خودشو میزنه شلیته بازی از چش همه منو انداخته جلو هر کسو ناکسی ابروم برده‌‌ . دیگه تصمیممو گرفتم شاید امروز اخرین روزی باشه که اومدم اینجا شاید این اخرین دردودلی باشه که دارم میکنم . بالاخره یه راهی پیدا میکنم ک خودمو بکشم . بالاخره خودمو راحت میکنم از دسشون . مگه گناه من چیه این شکلیم؟؟؟ .

مگه دست من بوده و تو این خونه ب دنیا بیام کسو کارم مثلا اونا باشن . هیچ کس نمیتونه جای من باشه هیچ کس نمیفهمه چه درد بزرگییییی تو دلمه خداااااااا فراموش کردی منو خدا . از توهم شکایت دارم بابت تموم جوونی ک حروم شد .
    من خودمو میکشم خیلی زود . حتی بش گفتم خودمو میکشم گفت زودتر بکش تا خودم چاقوییت نکردم . میکشم تا ب ارزوشون برسن . مرد پرستای عوضی .
    سلام نسترن جان.
    با توجه به تاپیکایی که زدی کاملا میشه فهمید توی چه شرایط سختی هستی.
    حق داری.
    دیدم دوستان حرفای خوب و درستی برات داشتن.

ببین عزیزم اصلا فک نکن با خودکشی و مردن به آرامش میرسی، چون اصلا اینطور نیست.

از دین اسلام نمیخوام برات بگم، چون شاید مسلمان نباشی یا حتی دین اسلام رو قبول نداشته باشی .

میخوام از تجربه های واقعی برات بگم از افرادی که در کشورهای دیگه با مذهب یا بدون مذهب این تجربه ها رو پشت سر گذاشتن.

تجربه نزدیک به مرگ حالتیه که شخص در اثر حادثه یا بیماری در وضعیتی قرار میگیره که بسیار به مرگ نزدیک میشه.
    این موضوع توسط متخصصین زیادی در تمام دنیا کاملا از نظر علمی به اثبات رسیده و مطمئن باش خواب یا توهم نیست.
    یه اتفاق کاملا واقعیه.

احساسات و احوالی که این اشخاص توی اون حالت براشون به وجود میاد خیلی متفاوته.

اما چیزی که در همه اونایی که دست به خودکشی زده بودن مشترکه اینه که بعد از بازگشت از اون وضعیت به شدت از کاری که کردن پشیمون بودن و اصلا چیزای خوبی رو تجربه نکردن و خیلی اذیت شدن و رنج کشیدن،
    حتی بیشتر از رنجی که توی زندگیشون داشتن...

خواهش میکنم اینکارو نکن،
    چون با خودکشی هم این دنیاتو از دست دادی هم اون دنیاتو.

میفهمم که داری اذیت میشی، اما باور کن این راهش نیست.

3. 2 کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما نسترن جان
    درک می کنم عزیزم که این شریاط برایت با فشار روحی زیادی همراه هست اما خودکشی تو تنها فرصت زندگی کردن را از تو می گیرد و کمکی به رفع مشکلاتت نمی کند بهتر است بجای آسیب زدن به خود در کنار احترامی که برای آنها به عنوان خانواده قائل هستی مسیر رشدی خودت را سپری کنی تا بتوانی در شرایط اجتماعی ف سنی و اقتصادی بهتر استقلال بیشتری را کسب کنید و مستقل زندگی کنید .
    در این مورد نیاز است که زمانی که مادر حضور ندارد در احترام به مادر شرایط خود را برای پدر توضیح بدهید و بخواهید که شرایط خانواده درمانی را برای همه شما ها و بررسی شرایط روحی مادرتان و مشکلاتی که شماها باهم دارید ایجاد کنند تا بتوانیم در این مسیر کمک کنیم تا بهبود شرایط روحی مادرتان و مسیر تعاملی بین شماها نتیجه گیری بهتری داشته باشید .
    اگر شما دائم بخواهید وارد بحث با مادر شوی خود را در معرض فشار روحی قرار می دهید بهتر است دیدگاهای مادر را برای خودش بگذاری و سعی کنید که مسیر رشدی خودت را طی کنی .
    چون هرچقدر تمرکز و حساسایت بیشتری نشان بدهید هم احتمال تکرار از سمت مادر بیشتر می شود و هم اینکه خودش در فشار روحی بیشتری قرار می گیری.

5. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42379
    تشکـر
    13
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام. داشتم تاپیک هاتونو میخوندم. شما 7-8 ساعت روزانه مطالعه دارین، ینی یه حالت فوق العاده واسه قبولی تو کنکور. چیزی نمونده 4-5 ماه دیگه کنکوره، اینم تلاشتونو بکنین و از خدا هم کمک بخواین، میتونین اینجوری برین یه شهر دیگه و دور از اونا زندگیتونو بکنین، استرستون موقع کنکور هم از مدیتیشن و توکل میتونین استفاده کنین. من تجربه کردم عالیه دوتا.
    اینم تو ذهنت نگه دار واسه موقع کنکور دادن خوبه: یا میشه یا نمیشه! سعی کن مثل پسرا باشی تو این مورد، دیدی به هیچ نقطه ای از بدنمون نیست و معمولا هم موفق تر از دختراییم سعی کن بیخیال باشی این استرستو

7. کاربران زیر از Zac بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42379
    تشکـر
    13
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

راستی یه چیز دیگه اینه که اگه واقعا فک میکنی پدر و مادرت اذیتت میکنن باید یه حرکتی کنی. کمک بخواه، شماره 123 رو واسه همین چیزا ساختن. نترس برو و مشکلتو حل کن. کسی قرار نیست مشکلتو حل کنه، یکم تلخه ولی خودت مسئول زندگیتی، واسه هممون همینجوریه. خدا بهت اختیار داده. برو کار درست رو انجام بده. از هیچیم نترس خدا باهاته.
    تا وقتی نجنگیدی واسه مشکلت، بهتره نالیدن رو بزاری کنار، هروقت نهایت تلاشتو کردی و دیدی نشد اون موقع باید ناامید شی که البته اگه نهایت تلاشتو کنی قطعا شرایطو تغییر میدی

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46058
    تشکـر
    46
    تشکر شده 20 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

همهما مجبور به تحمل این زندگی لعنتی هستیم فکر نکن خودت فقط اینطوری من 3 بار خودکشی کردم و نمردم ....
    دیگه هر طوری هست باید این زندگی لعنتی رو تحمل کنی ....
    چاره ای نیست

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46151
    تشکـر
    15
    تشکر شده 18 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_pymani نمایش پست ها
    همهما مجبور به تحمل این زندگی لعنتی هستیم فکر نکن خودت فقط اینطوری من 3 بار خودکشی کردم و نمردم ....
    دیگه هر طوری هست باید این زندگی لعنتی رو تحمل کنی ....
    چاره ای نیست

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42552
    تشکـر
    2,650
    تشکر شده 118 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    5

خودکشی هیچ وقت راه مناسبی نبوده و نیست

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42765
    تشکـر
    89
    تشکر شده 74 بار در 57 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastaran90 نمایش پست ها

خوش به حالتون. مشکل شما با یه زنگ زدن به اورژانس اجتماعی حل میشه. پدر و مادر من جوری منو شکنجه میکنند که با اونم حل نمیشه.

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42765
    تشکـر
    89
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط sssssalar نمایش پست ها
    خودکشی هیچ وقت راه مناسبی نبوده و نیست
    Dislike

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    46569
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط RRR00 نمایش پست ها
    خوش به حالتون. مشکل شما با یه زنگ زدن به اورژانس اجتماعی حل میشه. پدر و مادر من جوری منو شکنجه میکنند که با اونم حل نمیشه.
    خب توهم اونارو شکنجه کن
    کاری داره ؟

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    46569
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رامونا نمایش پست ها
    سلام نسترن جان.
    با توجه به تاپیکایی که زدی کاملا میشه فهمید توی چه شرایط سختی هستی.
    حق داری.
    دیدم دوستان حرفای خوب و درستی برات داشتن.

ببین عزیزم اصلا فک نکن با خودکشی و مردن به آرامش میرسی، چون اصلا اینطور نیست.

از دین اسلام نمیخوام برات بگم، چون شاید مسلمان نباشی یا حتی دین اسلام رو قبول نداشته باشی .

میخوام از تجربه های واقعی برات بگم از افرادی که در کشورهای دیگه با مذهب یا بدون مذهب این تجربه ها رو پشت سر گذاشتن.

تجربه نزدیک به مرگ حالتیه که شخص در اثر حادثه یا بیماری در وضعیتی قرار میگیره که بسیار به مرگ نزدیک میشه.
    این موضوع توسط متخصصین زیادی در تمام دنیا کاملا از نظر علمی به اثبات رسیده و مطمئن باش خواب یا توهم نیست.
    یه اتفاق کاملا واقعیه.

احساسات و احوالی که این اشخاص توی اون حالت براشون به وجود میاد خیلی متفاوته.

اما چیزی که در همه اونایی که دست به خودکشی زده بودن مشترکه اینه که بعد از بازگشت از اون وضعیت به شدت از کاری که کردن پشیمون بودن و اصلا چیزای خوبی رو تجربه نکردن و خیلی اذیت شدن و رنج کشیدن،
    حتی بیشتر از رنجی که توی زندگیشون داشتن...

خواهش میکنم اینکارو نکن،
    چون با خودکشی هم این دنیاتو از دست دادی هم اون دنیاتو.

میفهمم که داری اذیت میشی، اما باور کن این راهش نیست.

جوک زیاد میگی

16. کاربران زیر از خوشگل بلا آ آ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42765
    تشکـر
    89
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط خوشگل بلا آ آ نمایش پست ها
    خب توهم اونارو شکنجه کن
    کاری داره ؟
    چجوری؟ وقتی اونا در جایگاه قدرتند کاری از دست من بر نمیاد. اراده کنند میتونند از خونه بندازنم بیرون و قانون و شرع و عرف کاملا حقو به اونا میده. منم که نه خونه دارم نه پول.

18. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42765
    تشکـر
    89
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط خوشگل بلا آ آ نمایش پست ها
    جوک زیاد میگی
    اگه هم درست باشه فقط نمک رو زخم پاشیدنه. :/

19. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40604
    تشکـر
    214
    تشکر شده 138 بار در 100 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط RRR00 نمایش پست ها
    دوست عزیز شرایط شما قابل درک است میتونم بپرسم که بچه چندم خانواده هستید.؟ بچه وسط نیستید؟

20. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42765
    تشکـر
    89
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط MohsenPSY نمایش پست ها
    دوست عزیز شرایط شما قابل درک است میتونم بپرسم که بچه چندم خانواده هستید.؟ بچه وسط نیستید؟
    اول و آخر. :/

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد