نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: خودکشی....

762
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22983
    تشکـر
    3
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

خودکشی....

سلام دوستان من دختر۲۰ساله ای هستم که روز خوشی نداشتم هیچوقت همیشه دست به هرکاری زدم شکست خوردم اما باز پاشدم ودوباره شروع کردم ولی دیگه خسته شدم آره کم اوردم خیلی زیاد تا جایی که فقط میخام به خودم بدی کنم هرفکریم میکنم میبینم دیگه توانشوندارم دوباره شروع کنم خیلی اینکاروکردم همیشه مشکلاتموفراموش کردمواز اول شروع کردم اما دیگه نمیشه یه مدت هرچی تنهام فقط به خودکشی فکر میکنم اینکارم کردم اما معده ی لعنتیم پس زد ودوباره هستم فقط یه چندروز عوارضشو داشتم واذیت شدم اما باز زنده ام نمیخام زنده باشم ازاین وضعمم راضی نیستم من خیلی قوی بودم امابریدم کم اوردم این حالمودوست ندارم.میشه بگید چیکارکنم؟از افکاراحمقانه ی خودم متنفرم اما همش همراهمن.حسابی افسرده ام وجودم یخ زده.
    ویرایش توسط saba74 : 01-26-2016 در ساعت 01:48 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25019
    تشکـر
    190
    تشکر شده 199 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : خودکشی....

نقل قول نوشته اصلی توسط saba74 نمایش پست ها
    سلام دوستان من دختر۲۰ساله ای هستم که روز خوشی نداشتم هیچوقت همیشه دست به هرکاری زدم شکست خوردم اما باز پاشدم ودوباره شروع کردم ولی دیگه خسته شدم آره کم اوردم خیلی زیاد تا جایی که فقط میخام به خودم بدی کنم هرفکریم میکنم میبینم دیگه توانشوندارم دوباره شروع کنم خیلی اینکاروکردم همیشه مشکلاتموفراموش کردمواز اول شروع کردم اما دیگه نمیشه یه مدت هرچی تنهام فقط به خودکشی فکر میکنم اینکارم کردم اما معده ی لعنتیم پس زد ودوباره هستم فقط یه چندروز عوارضشو داشتم واذیت شدم اما باز زنده ام نمیخام زنده باشم ازاین وضعمم راضی نیستم من خیلی قوی بودم امابریدم کم اوردم این حالمودوست ندارم.میشه بگید چیکارکنم؟از افکاراحماقانه ی خودم متنفرم اما همش همراهمن
    سلام دوست عزیز همه مشکل دارن . من خودم هزار بار شکست خوردم ولی باز پاشدم و امید دارم . شما خیال می کنی که فقط خودت شکست می خوری ؟ نه خیر خانم محترم به خدا همه ی ادم ها بدبختی دارن . امید به اینده داشته باش و اینقدر انرژی داشته باش که اگر صد هزار بارم داخل چیزی شکست خودی بازم نا امید نشی و ادامه بدی . در کل هر چه قدر زندگی رو سخت بگیری زندگی هم تو رو سخت می گیره .
    امضای ایشان
    ... من از اینکه تو خوشبختی نه آرومم نه دلگیرم ...

... یه جوری زخم خوردم که نه می مونم نه میمیرم ..

... تمام آرزوم این بود یه رویایی که شد دردم ...

... یه بارم نوبت ما شد ببین چی آرزو کردم ...

... یه عمره با خودم میگم خدارو شکر خوشبخته ...

... خدارو شکر خوشبختی چقد این گفتنش سخته ...

3. کاربران زیر از haaasaaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25598
    تشکـر
    301
    تشکر شده 358 بار در 251 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط saba74 نمایش پست ها
    سلام دوستان من دختر۲۰ساله ای هستم که روز خوشی نداشتم هیچوقت همیشه دست به هرکاری زدم شکست خوردم اما باز پاشدم ودوباره شروع کردم ولی دیگه خسته شدم آره کم اوردم خیلی زیاد تا جایی که فقط میخام به خودم بدی کنم هرفکریم میکنم میبینم دیگه توانشوندارم دوباره شروع کنم خیلی اینکاروکردم همیشه مشکلاتموفراموش کردمواز اول شروع کردم اما دیگه نمیشه یه مدت هرچی تنهام فقط به خودکشی فکر میکنم اینکارم کردم اما معده ی لعنتیم پس زد ودوباره هستم فقط یه چندروز عوارضشو داشتم واذیت شدم اما باز زنده ام نمیخام زنده باشم ازاین وضعمم راضی نیستم من خیلی قوی بودم امابریدم کم اوردم این حالمودوست ندارم.میشه بگید چیکارکنم؟از افکاراحمقانه ی خودم متنفرم اما همش همراهمن.حسابی افسرده ام وجودم یخ زده.
    دوست عزیز اول اینکه درسته زندگی واسه ما مخصوصا ایرانیا سختو صعب العبوره ولی نمیفهم یک دختر20ساله با این همه انرژی اصلا به مرگ فکر کنه؟نظر شخصی من اینه شما تو خونه بیکارین هیچ سرگرمی ندارین توصیه میکنم برین دانشگاه یا هر کلاسی که خودتون دوست دارین یا برین باشگاههای ورزشی وقتی سرتون شلوغ باشه دیگه وقت نمیکنین به چیزای ناراحت کننده فکر کنین
    امضای ایشان
    Every friends can say: I can understand your feelingBut a best friend can say: I can feel you feeling

5. کاربران زیر از mohammad365 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25598
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    9

ما 20سالمون بود درسته حال خوشی نداشتیم اما همیشه بعداز ظهرا منتظر بودیم کارتون فوتبالیستا شروع بشه بریم ببینیم سیر تکاملی جوونای ایرانو نگاه میکنم واقعا تا یک دهه دیگه یک دختر10ساله میاد همچین پستی میزاره حالا بگین چرا اینطوره؟جوابش بهینه بودن زندگیهوقتی روال زندگی کردن ما شده شرایط فعلی که هرروز داره بدتر میشه وقتی پدر ومادر خونواده هیچ وقتی ندارن واسه فرزندانشون ازون طرفم بچه های امروزی تنهاسرگرمیشون شده ماهواره اینترنت وبازی رایانه ای وقتی پدر ومادر خونه از صب تاشب کارشون رفتن به کاره نه به خودشون اهمیت میدن نه بچه هاشون همین میشه که هست اونایی که میگن زندگی رو بهینه باید کرد به منم یاد بدین بهینه بشم
    امضای ایشان
    Every friends can say: I can understand your feelingBut a best friend can say: I can feel you feeling

7. کاربران زیر از mohammad365 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25019
    تشکـر
    190
    تشکر شده 199 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad365 نمایش پست ها
    ما 20سالمون بود درسته حال خوشی نداشتیم اما همیشه بعداز ظهرا منتظر بودیم کارتون فوتبالیستا شروع بشه بریم ببینیم سیر تکاملی جوونای ایرانو نگاه میکنم واقعا تا یک دهه دیگه یک دختر10ساله میاد همچین پستی میزاره حالا بگین چرا اینطوره؟جوابش بهینه بودن زندگیهوقتی روال زندگی کردن ما شده شرایط فعلی که هرروز داره بدتر میشه وقتی پدر ومادر خونواده هیچ وقتی ندارن واسه فرزندانشون ازون طرفم بچه های امروزی تنهاسرگرمیشون شده ماهواره اینترنت وبازی رایانه ای وقتی پدر ومادر خونه از صب تاشب کارشون رفتن به کاره نه به خودشون اهمیت میدن نه بچه هاشون همین میشه که هست اونایی که میگن زندگی رو بهینه باید کرد به منم یاد بدین بهینه بشم
    خخخخخخ کسی نفهمید که شما این پست رو نوشتی که از دهه شصدی ها تعریف کنی و بگی دهه شصتی هستی خخخخخخخخخ اصلا هم تابلو نبود LOL
    امضای ایشان
    ... من از اینکه تو خوشبختی نه آرومم نه دلگیرم ...

... یه جوری زخم خوردم که نه می مونم نه میمیرم ..

... تمام آرزوم این بود یه رویایی که شد دردم ...

... یه بارم نوبت ما شد ببین چی آرزو کردم ...

... یه عمره با خودم میگم خدارو شکر خوشبخته ...

... خدارو شکر خوشبختی چقد این گفتنش سخته ...

9. 2 کاربران زیر از haaasaaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25598
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط haaasaaa نمایش پست ها
    خخخخخخ کسی نفهمید که شما این پست رو نوشتی که از دهه شصدی ها تعریف کنی و بگی دهه شصتی هستی خخخخخخخخخ اصلا هم تابلو نبود LOL
    ای بابا دوست عزیز اصلا اینطور نیست من میخواستم بگم شرایط خوبی نداریم وجامعه داره به کجا سوق پیدا میکنه گفتم شاید بتونم اینطوری باعث بشم کسی به این تغییراتی که پیش اومده فکر کنه
    امضای ایشان

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3222
    تشکـر
    356
    تشکر شده 287 بار در 145 پست
    میزان امتیاز
    11

جدیدا تو زندگی وقتی تقی به توقی میخوره ، یه راست میریم سراغ اخرین راه !
    آستانه صبر و تحملمون خیلی کم شده ...
    اکثر دلیل هامون هم مربوط به وابستگی به جنس مخالف هست ، مثل استارتر که 4 تا تاپیک قبلیشون مربوط به همین موضوعه که به نظرم مشکلاتشون از همینجا سر رشته گرفته

اگر کسی فکر میکنه خودکشی راه رهایی از ناآرامی هاست ، لحظه ای تامل نکنه !!
    ولی دریغ از اینکه با خودکشی هزارن هزار مشکل دیگه به وجود میاد و عواقب سخت تری داره

12. کاربران زیر از positive بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23267
    تشکـر
    12
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

یه بار دیگه امتحان کن + یه بسته قرص ضد تهوع

14. کاربران زیر از Crashed بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد