نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: درس

1539
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43343
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    5

درس

سلام من نمی‌دونم چرا نمی‌خوام شروع کنم واسه درس خوندن یعنی بارها شروع کردم که بخونم حتی تا آخرتی دهم خوندم و کلا همه چیو دوباره رها کردم اما دوباره نتونستم شروع کنم نمی‌دونم میخوام ولی نمی‌خوام نمی‌دونم چه شکلی محکم شروع کنم میترسم من دو سال کنکور شرکت کردم سال اول ۳۷۰۰۰ شدم سال دوم ۳۹۰۰۰ و اینکه جای جالب ماجرا اینجاست که من هر کاری کردم نتونستم رشته های که علاقه ندارم رو انتخاب کنم اما از طرفی هم تا الان درست نخوندم میخوام فردا شروع کنم ولی نمیدونم انرژیمو چطوری زیاد کنم کمکم کنین به نام زیاد معتادم چون بقیه کم حرف میزم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,517 بار در 3,263 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : درس

نقل قول نوشته اصلی توسط redrabbit نمایش پست ها
    به نام زیاد معتادم چون بقیه کم حرف میزم
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دوست عزیز
    متوجه نشدم ! معتاد هستین ؟

ببینید شما تاپیک های زیادی درمورد درس خوندن ایجاد کردید و در هرکدوم از مشکل عدم تمرکز و عدم توانایی در خوب درس خوندن صحبت کردین ، مثلا با صدا های اطراف یا صداهای توی کوچه مشکل داشتید و تمرکز شما بهم میریخت !
    یا اینکه نمیتونستید به درس خودتون تمرکز کنید و دچار ناراحتی میشدین
    با توجه به مشکلات سابق و تاپیک فعلی شما باید از یک مشاور فردی کمک بگیرید تا به شما مهارت ها و نکاتی آموزش بده تا پتانسیل شما برای درس خوندن در هر شرایطی بالا بره ، یعنی هر شرایطی که باعث میشه ذهن شما از درس منحرف بشه مثل صدا یا هرچیزی که تمرکز شما بهم بریزه مشاوره فردی بهت راهکارهایی میده تا بتونی به خودت و حواس خودت تمرکز داشته باشی
    و برای شما برنامه ای تدوین میکنه تا علاوه بر تفریح سرگرمی و استراحت خوب درس بخونی

3. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40604
    تشکـر
    214
    تشکر شده 138 بار در 100 پست
    میزان امتیاز
    5

پاسخ : درس

نقل قول نوشته اصلی توسط redrabbit نمایش پست ها
    سلام من نمی‌دونم چرا نمی‌خوام شروع کنم واسه درس خوندن یعنی بارها شروع کردم... کنم ولی نمیدونم انرژیمو چطوری زیاد کنم کمکم کنین به نام زیاد معتادم چون بقیه کم حرف میزم
    دوست عزیزم اگر استعداد خودتو پیدا نکنی و بخوای این روند ادامه بدی زندگیت نابود میشه
    این زندگی خودته
    فردا روز هیچ کس کمکت نمیکنه
    به خودت بیا
    در قدم اول
    استعدادتو پیدا کن.(از مرکز مشاوره ستاره ایرانیان کمک بگیر تا استعداد سنجی کنند)
    دوم راه رسیدن به استعداد و رشته دلخواهتو پیدا کن
    سوم قرارنیست همه برن دانشگاه شاید شما در ورزش یا رشته فنی یا هنر موفق تر باشی
    نگران بازار کار هیچ رشته نباش
    اگر و اگر خوب باشی در هر رشته ای موفقی. شک نکن
    بخش اعتیاد منم متوجه نشدم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد