نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: درهم

958
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43343
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    5

درهم

سلام من مشکلم همین برنامه ریزی دقیقا بعضی وقتا حس میکنم که از زندگیم راضی نیستم برنامه میریزم و بعضی کارا رو انجام نمیدهم نمی‌دونم ساعتی برنامه بریزم یا مبحثیلطفاً جواب بدین خواهشاً وقتی هم برای کاری جایزه در نظر میگیرم هی به جایزه فکر میکنم قبلاً که بچه سال بودم کارام راحت تر انجام میشد

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    42303
    تشکـر
    0
    تشکر شده 70 بار در 61 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : درهم

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    برنامه ریزی و یا همان مدیریت زمان یک مهارت اکتسابی است که در مرحله اول باید اصول آن را بیاموزید تا بعد بتوانید با تمرین در آن توانمندتر شوید و هرچه بیشتر انجام دهید بهتر خواهید شد.
    بنابراین اگر در این زمینه به مشکل خورده اید و یا به انجام دادن آن متعهد نبوده اید حتما ایرادی در قسمتهایی از آن بوده که باید شناسایی و برطرف شود.
    مثلا ممکن است در انتخاب گام ها مشکلی وجود داشته باشد و آن را بیش از حد بزرگ انتخاب کرده باشید.
    جایزه می تواند به صورت طبیعی همان زمان های استراحت شما باشد.
    می توانید تعداد ساعت مشخصی را برای مطالعه روزانه در نظر بگیرید و اگر تایم اضافه آوردید به انجام کارهای مورد علاقه تان برسید.
    به هرحال برنامه ریزی و زمان بندی باید کاملا با توجه به نیازها و خواسته های اکنون شما طراحی شود و قابل انعطاف باشد و در این مسیر نیازمند نظارت و راهنمایی بیشتر از سوی یک فرد متخصص هستید.
    بنابراین به شما پیشنهاد می شود حتما در این زمینه مشاوره فردی دریافت نمایید تا راهنمایی دقیقتری با توجه به نیازسنجی و ارزیابی های لازم دریافت نمایید.
    به این ترتیب مقدار زیادی از حجم نگرانی و اضطراب شما کاسته خواهد شد.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,517 بار در 3,263 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط redrabbit نمایش پست ها
    سلام من مشکلم همین برنامه ریزی دقیقا بعضی وقتا حس میکنم که از زندگیم راضی نیستم برنامه میریزم و بعضی کارا رو انجام نمیدهم نمی‌دونم ساعتی برنامه بریزم یا مبحثیلطفاً جواب بدین خواهشاً وقتی هم برای کاری جایزه در نظر میگیرم هی به جایزه فکر میکنم قبلاً که بچه سال بودم کارام راحت تر انجام میشد

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

باتوجه با تاپیک های قبلی شما و عدم توانایی تون در برنامه ریزی درست و صحیح و پیش برد برنامه شما نیازمند یک اهرم بیرونی هستید تا در مسیر برنامه ریزی درست و پیشبرد اهداف کمک کنه
    یک درمانگر آموزش دیده می تونه به شما کمک کنه تا یک سری تغییراتی رو در سبک زندگی تون ایجاد کنید.
    همچنین ایشون می تونند در شناسایی علل مربوط به اختلالات شما کمک کنند و یک سری استراتژی هایی را برای تغییر تفکرات و رفتارهای ناخواسته شما ( که در تاپیک های قبل گفته بودین ) پیشنهاد بده .
    درمان می تونه شمارو به مهارت های مناسبی تجهیز کنه تا شما علائم اختلال آفرین موجود نظیر عدم تمرکز رو مدیریت کنید ، استرس تون رو کاهش بدید و کیفیت زندگی تون رو بهبود بدین .
    در این باره باید مشاوره فردی دریافت کنید

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43343
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    5

سلام ممنونم ولی میشه بگین از کجا پیدا کنم؟ ممنون از کمکتون الان احساس میکنم خیلی بهترم بالاخره پیش کاردرمانگر برم بهتره یا مشاوره فردی بگیرم؟

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43343
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    5

یعنی الان مشکلاتی که تو تاپیک های قبلی گفتم حل شده فقط تو استرس و برنامه ریزی مشکل دارم

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

سلام ممنونم ولی میشه بگین از کجا پیدا کنم؟ ممنون از کمکتون الان احساس میکنم خیلی بهترم بالاخره پیش کاردرمانگر برم بهتره یا مشاوره فردی بگیرم؟

سلام از کجا پیداکنم نداره

زنگ بزن اطلاعات عمومی 118 و بگو شماره تماس و ادرس یه مرکز و کانون مشاوره و روانشناسی رو میخوای وقتی بهت ادرس و تلفن داد زنگ بزن به همون شماره تلفن و بگو میخوای مشاوره فردی بگیرم چه روزی مراجعه کنم ؟ ( مثلا بهت میگه روز های زوج فقط صبح ها ) حتی شاید برات نوبت بزنه ( مثلا بگه کد ملیتون رو بدین تا نوبت بزنم )
    میتونی هزینه ویزیت رو هم بپرسی تا با امادگی بری و جلسه مشاوره برگزار بشه

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

سلام از کجا پیداکنم نداره

زنگ بزن اطلاعات عمومی 118 و بگو شماره تماس و ادرس یه مرکز و کانون مشاوره و روانشناسی رو میخوای وقتی بهت ادرس و تلفن داد زنگ بزن به همون شماره تلفن و بگو میخوای مشاوره فردی بگیرم چه روزی مراجعه کنم ؟ ( مثلا بهت میگه روز های زوج فقط صبح ها ) حتی شاید برات نوبت بزنه ( مثلا بگه کد ملیتون رو بدین تا نوبت بزنم )
    میتونی هزینه ویزیت رو هم بپرسی تا با امادگی بری و جلسه مشاوره برگزار بشه

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

یعنی الان مشکلاتی که تو تاپیک های قبلی گفتم حل شده فقط تو استرس و برنامه ریزی مشکل دارم
    نه همه ی مشکلات به خاطر عدم برنامه ریزی نیست مثلا برای اون مشکل که حساسیت شدید به صدا بود که ممکنه دچار اختلال صدا بیزاری باشی باید به متخصص مغز و اعصاب مراجعه کنی

برنامه ریزی صحیح باعث میشه از سر در گمی و فلاکت چه کنم چه کنم و اینکه نمیدونی مبحثی درس بخونی یا ساعتی نجات پیدا کنی و بتونی با برنامه پیش بری
    ویرایش توسط Saltanat : 04-20-2020 در ساعت 10:24 PM

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

کادر درمانگر شامل روانشناس ها زوج درمانگر ها و مشاور ها و....... میشه . یعنی شما مشاوره فردی دریافت کنی از یک فرد درمانگر مشاوره دریافت کردی ( مشاوره فردی از منابع مطمئن مثل کانون ها)

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43343
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    5

ممنونم ازتون

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

ممنونم ازتون
    خواهش میکنم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد