نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: دروغ

5722
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43343
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    5

دروغ

سلام ما یه فامیل داریم هی دروغ شاخ دار میگه یعنی به یکی یه دروغ میگه و به یکی هم یه دروغ دیگه یعنی وقتی ازهم خبر دار میشن میفهمم طرف سرکارشون گذاشته تا اونجا که من میدانم عیبش همینه فقط ولی خدا اون روز رو نیاره که یکی عیبی داشته باشه عیبشو می‌کنه تو چش طرف یه بار باهاش حرف زدن که اینقدر با دروغات آبروی مارو نبر اما انکار کرد من میخوام ازش انتقام بگیرم چون دوست دارم متوجه بشه اون خدا نیست که هر کاری بخواد همون بشه دو تا پسر داره یه دونه پسرشم تو راهه درسته همسن من نیست و فقط یه بار بهم تیکه انداخته و من به رو خودم نیاوردم خواهشاً راه حل دیگه ای نگین فقط بگین چه طوری عوض کارشو در بیارم و بفهمه زیادی شانس مدارهای

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43343
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    5

پاسخ : دروغ

ببخشید پشت سرهم تاپیک می‌فرستم من بیکار نیسم دیگه مجبور میشم بزارم لطفاً جون جواب بدین اصلان وجدان نداره این فامیل من همین بچشو میخواد بده به یه فامیل دیگمون که بچه نداره هی سرش منت می‌زاره که با بچه های من بازی می‌کنه تا الان کاریش نداشتیم و سراغش نرفتم ولی یه راه حلی بدین که بدون دعوا و عصبانیت حالشو بگیرم با روش خودش چون خیلی بیخیاله

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43683
    تشکـر
    2,045
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط redrabbit نمایش پست ها
    سلام ما یه فامیل داریم هی دروغ شاخ دار میگه یعنی به یکی یه دروغ میگه و به یکی هم یه دروغ دیگه یعنی وقتی ازهم خبر دار میشن میفهمم طرف سرکارشون گذاشته تا اونجا که من میدانم عیبش همینه فقط ولی خدا اون روز رو نیاره که یکی عیبی داشته باشه عیبشو می‌کنه تو چش طرف یه بار باهاش حرف زدن که اینقدر با دروغات آبروی مارو نبر اما انکار کرد من میخوام ازش انتقام بگیرم چون دوست دارم متوجه بشه اون خدا نیست که هر کاری بخواد همون بشه دو تا پسر داره یه دونه پسرشم تو راهه درسته همسن من نیست و فقط یه بار بهم تیکه انداخته و من به رو خودم نیاوردم خواهشاً راه حل دیگه ای نگین فقط بگین چه طوری عوض کارشو در بیارم و بفهمه زیادی شانس مدارهای
    نقطه ضعف هاشو بده بیاد
    چند سالشه وضعیت مالیش چطوره ؟
    یکم ازش بگو تا بگم چطوری چشمشو در بیاری

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43343
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    5

وضع کتابش بدک نیس متاهله و حدودا ۴۰ سالشه شوهرش کارگره خودش خونه دار هیچی بهش نفوذ نمیکنه به کار ادم میاد خداییش بیخیاله خیلی همین دیگه چیزی یادم اومد میگم

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

بسم الله اررحمن الرحیم

سلام

دوست گرامی افراد زیادی در اجتماع هستند که برای پر کردن خلاء های درونی نظیر ترس از فقر علل روانی دروغ میگن

1_ کم بود شخصیت .

2 ـ ترس از فقر. گاهی انسان به خاطر ترس از فقر، پراکنده شدن مردم از او و از دست دادن جایگاه و مقام دروغ می­گوید.

3 ـ حب جاه و مقام . 4 ـ فخرفروشی . 5 ـ ضعف ایمان و کمبود عزت نفس.

از عوامل مهم برای دروغگویی، احساس کمبود شخصیت و عقده خودکم­بینی هست
    یکی از زیان­های اجتماعی دروغ، رسوایی هست رسوایی همیشه در انتظار دروغگوست؛ چون دروغ، مخفی نمیمونه و روزی آشکار میشه دروغگو، هر چند زیرک باشه و اطراف و جوانب دروغش رو بسنجه ، محاله که دروغش کشف نشه که باعث بی ابرویی فرد میشه

مواردی که ذکر شد جهت تعریف آخر و عاقبت اون فامیل شماست و اگر برای رفع این رفتار زشتش اقدام نکنه باعث میشه خودش بیشتر از این متضرر بشه ( متضرر شدن = رفتن آبروش جلوی اقوام بی اعتمادی دیگران نسبت به ایشون و........)

این فرد باید برای رفع این مشکل ابتدا بپذیره که دروغ کاربدیه و خودش به عنوان یک فرد دروغ گو دچار مشکل هست و برای رفع این مشکل قلبا متقاضی باشه
    ایشون میتونن با رفتن به مشاور و روانشناس ریشه دروغ گوییشون رو پیدا کنند و برای رفع این مشکل تلاش کنند

و شما به عنوان یک فرد که خارج از زندگی باایشون هستید نباید به خاطر رفتارهای بیمارگونه ایشون همچون رفتار زشت و ناپسند بروز بدین

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43343
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    5

می‌دونم که نباید این کارو میکردم اما من فکر نمیکنم بیمار باشه با شناختی که من ازش دارم فکر میکنم از عمد داره این کارا رو می‌کنه تا بقیه رو به جون هم بندازه ولی دستش رو شده اخه یه جوریه تو جمع در مورد چیزی هم که نمیدونه هم دروغ میگه اما بعداً که به روش میاریم انکار می‌کنه با این تو زندگیش اکثر چیزا ش روبه راه بوده چون به زورم که شده بقیه رو

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43343
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    5

ادامه ماجرا بقیه رو مجبور می‌کنه که کارایی که اون میخواد رو انجام بدن

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

می‌دونم که نباید این کارو میکردم اما من فکر نمیکنم بیمار باشه با شناختی که من ازش دارم فکر میکنم از عمد داره این کارا رو می‌کنه تا بقیه رو به جون هم بندازه ولی دستش رو شده اخه یه جوریه تو جمع در مورد چیزی هم که نمیدونه هم دروغ میگه اما بعداً که به روش میاریم انکار می‌کنه با این تو زندگیش اکثر چیزا ش روبه راه بوده چون به زورم که شده بقیه رو

با شما چه نسبتی داره ؟ مجبورین در دسترسش باشین ؟
    این طور که شما میگین ضعف شخصیت و اختلالات هویتی داره
    واصلا نیاز نیست شما خودتون رو باهاش درگیر کنید

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43343
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    5

نمیتونم بگم زن فامیل درجه یکمونه چون به مامانمو و بقیه تیکه میندازه البته مامان من به دل نمیگیره جوابش هم میده و بقیه هم تیکه میندازه فقط میخوام متوجه بشه کارش اشتباهه میخوام با روش خودش اینکارو انجام بدم فقط همین اون حدود ۱۵ سال اینا بقیه رو آزار داده با زبونش یعنی فقط باید ببینین تنها ایرادش زبونشه

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

نمیتونم بگم زن فامیل درجه یکمونه چون به مامانمو و بقیه تیکه میندازه البته مامان من به دل نمیگیره جوابش هم میده و بقیه هم تیکه میندازه فقط میخوام متوجه بشه کارش اشتباهه میخوام با روش خودش اینکارو انجام بدم فقط همین اون حدود ۱۵ سال اینا بقیه رو آزار داده با زبونش یعنی فقط باید ببینین تنها ایرادش زبونشه
    امید وارم متوجه کار اشتباهش بشه و ادامه نده
    اما متوجه کردن دیگران نسبت به سیکل رفتاری معیوبشون با روش خودشون اصلا نتیجه مثبت نمیده

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)