نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: ناامیدی.ترس.استرس.

1406
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46151
    تشکـر
    15
    تشکر شده 18 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    4

ناامیدی.ترس.استرس.

سلام ب همه. دوباره من اومدم با مشکلات همیشگیم . تنهایی . افسردگی. دوماه دیگه تا کنکور مونده . با امسال سال دوم هست ک میخوام کنکور بدم . ولی هیچ انگیزه ای ندارم هیچ امیدی ب اینده ندارم . هر روز ب صورت خودکار بیهوده بدون دلیل میترسم دستو پاهام سست میشه . خودب خود عصبی میشم . درسارو میخونم ولی یادم میره . رفتار بد خانوادم . و کلی مشکلات دیگه ای ک اسیرش شدم . نمیدونم چکار کنم شدم یه ادم پوچ .احساس میکنم افتادم تو گرداب ک هرچی دست و پا میزنم واسه نجاتم هی بیشتر میرم ته .
    هییییچ کسو ندارم . هیشکی نیست ک درکم کنه ک کمکم کنه ارومم کنه . راه درست و بهم بگه . این ترس و لرز های بیهوده و ازم دور کنه . دوست های دخترم که تا زمانی ک‌خودشون کارنداشته باشن صدسال یبار هم سراغمو نمیگیرن . با هر پسری هم ک بخوای حرف بزنی بعداز مدتی روش ب روت باز میشه چیزای خلاف شرع ازت میخواد مث عکس و این چیزا . خستم از اینکه واس فرار از تنهاییم هرکاری کردم ولی بی نتیجه موند . ازاینکه تو مغزم انگار جنگه . از اینکه ن روز ن شب ارامش ندارم . میترسم از اینکه باقی عمرمم همینجور بگذره . مگه من چنسالمه همش ۲۰ سال تا الان این همه سختی کشیدم این همه ناراحتی کشیدم یعنی حق من یه زندگی اروم و خوب نیست؟

خستم از خانواده ای ک‌باید پشتم باشن ولی ولم کردن ‌ . ن کاری ب اینکه چی لازم دارم چی ندارم . ن اینکه بهم خرجی بدن هیچییی . فقط از اونا محدودیتای بیهوده ب من رسیده اینکه بیرون نرم . اینکه اونجور ک‌دوست دارم نپوشم نگردم . اینکه دختر نباید تو جمع بیاد . اینکه جرات نداشته باشی اگ گوشیت زنگ خورد جواب بدی . خستم از همه چی . دلگیرم از این دنیا . از خدا که باهام قهر کرده . قسم میخورم اگ خدا یبار ب حرف دلم گوش بده سمتم بیاد هزار برابر نوکریشو میکنم . ولی نیست . فراموشم کرده . احساس میکنم تو سرم پر ابه ک هر ان‌امکان داره بترکه . من به یه پشتوانه نیاز دارم یکی ک منو از این زندگی نجات بده . من چکار کنم با این شرایطم . کاش میمردم😔

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46138
    تشکـر
    10
    تشکر شده 35 بار در 27 پست
    میزان امتیاز
    4

پاسخ : ناامیدی.ترس.استرس.

به نام خدا

سلام
    خانم محترم تا چندین تا موضوع مشابه هم ایجاد کردید و هر باز از مشکلات و غم غصه هاتون گفتید
    اما یبار به حرف هایی که براتون مینویسن گوش نمیکنید
    میدونم چه حسیه ... به حرفا گوش نمیکنید چون فکر میکنید کسی شما رو درک نمیکنه یا در موقعیت شما نبوده
    من دقیقا 20 سالمه و مشکلات مشابه رو داشتم (تا همین چند ماه پیش اساسی بود) و هنوز هم کم و بیش دارم
    اما اگه منم بخوام فقط نق بزنم و گله بکنم نه کسی برای حرفام تره خرد میکنه نه اینکه مشکلاتم حل میشه
    این که میگید هیچ کسو ندارید و خدا به حرفاتون گوش نمیده رو روی چه حساب می زنید؟
    میگید خانوادم بهم توجه نمیکنن...بعضی ها اصلا خانواده ندارن و آدم های بسیار موفقی اند
    عامل موفقیت و رفع نیاز صرفا خانواده نیست...از خودتون شروع میشه
    و اینکه میگید کسی به حرفام گوش نمیده یا سراغمو نمیگیره چون دلتون رو به افراد اشتباه خوش میکنید..پشتتون رو به افراد نا درست تکیه دادید
    معلومه چت کردن با یه پسر غریبه حس پوچی رو از بین نمیبره
    من هم مشابه خود شما بودم ولی از همون چند ماه قبل فهمیدم که تنها راهش با خدا بودنه
    الان هم کاملا راضی ام و یه دید مثبت و عالی و هدفمند هم نسبت به ادم های اطراف و هم دنیا و آینده دارم
    به شما هم همین راهو پیشنهاد میکنم...با خدا بودن بهترین راهه آرامشه

البته بازم انتخاب با خود شماست:
    1: میتونی اصلا این کامنت رو نخونی و یا بخونی و بگی برو بابا و باز دوباره توی همین حس افسردگی و نا امیدی بمونی و ترحم دیگران رو برای خودت بخری که بیان بگن: آخی - طفلک - چقدر بد و...
    2: یا میتونی گذشته رو بی خیال شی و از همین الان شروع کنی و آیندتو تغییر بدی ، به سمت خدا حرکت کنی و در تمام مراحل زندگیت با خدا باشی و از الان برای آینده ای بهتر برنامه بریزی و تلاش کنی تا به اهدافت برسی

یا علی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)