نمایش نتایج: از 1 به 40 از 40

موضوع: استفاده از پوشش زنانه

7568
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39560
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

استفاده از پوشش زنانه

با عرض سلام و وقت بخیر
    اینجانب جوانی هستم ۳۳ ساله که سالیان زیادی است از لباس دخترانه و زنانه استفاده میکردم ام و میکنم تقریبا از هشت سالگی و الان که سالیان زیادی گذشته همچنان از لباس زنانه استفاده میکنم به حدی که به صورت تنها و مجردی زندگی میکنم نمیدونم چرا ولی شوق و علاقه زیادی به چادر دارم و مادامی که در منزل هستم چادر بر سر دارم ابتدا تنها لباس خانگی زنانه بود اما الان پوشش کامل دارم و ساعت ها با پوشش مانتو و مقنعه و چادر که بر تن و سر دارم زمان را سپری میکنم و دوست دارم با این پوشش در جامعه حاضر شوم تست خود شناسی و جنسیت دادم به طور ناخودآگاه جواب میدادم در اخر تست متوجه شدم که ذهنی کاملا زنانه دارم میخواهم تغییر جنسیت دهم شما میتوانید کمکم کنید؟ با تشکر

2. 2 کاربران زیر از Akrammirzaie64 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40187
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : استفاده از پوشش زنانه

سلام. خودمن پسری ۲۵ ساله و مجردم. هیچ علاقه ای به زن بودن و تمایل به جنس موافق ندارم.اما وقتی تو خونه تنهام به طور عادی با یه دامن بلند مماس به زمین و یه پیرهن زنونه میگردم.در واقع از این تناقض بین ظاهر مردونه و لباس زنونه خوشم میاد. مورد شما هم شاید چنین چیزی باشه.

4. 2 کاربران زیر از Jonathan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    این موضوع شما نیاز به بررسی دقیق دارد تا متوجه شویم که ایا شما از نظر بدنی از بدن خود رضایت دارید ؟ از نظر عاطفی و اخلاقی به کدام جنسیت گرایش بیشتری دارید؟ دلیل ایجاد این سبک رفتاری در شما چه بوده است؟ از نظر هرمونی و جنسی نیز نیاز به بررسی دقیق می باشد . آیا شما از جنسیت خود رضایت دارید ؟ آیا از حضور با جنسیت خودتان در اجتماع دچار مشکل هستید یا دوست دارید از نظر جنسی از لباس زنانه استفاده کنید ؟ همه اینها و بسیاری موارد دیگر نیاز به بررسی دقیق دارد تا مشخص شود که مشکل شما چه می باشد و بعد نسبت به آن اقدام کنید بهتر است به صورت حضوری به وانشناس مراجعه کنید تا بررسی های لازم صورت گیرد و در صورتی که نیاز باشد و بتوانید از پروسه رد شوید می توانید از پزشکی قانونی با تایید اکیپ درمانی که شمال پزشک ، روانشناس ، روان پزشک و ... می باشد می توانید برای تغییر جنسیت اقدام کنید . اینگونه اتفاقات گاه به دلایل سبک تربیتی در دوران کودکی در فرد رخ می دهد و گاه نیز فرد از نظر بدنی واقعا در جسم متناسب با روحیات خود قرار ندارد یا اینکه از نظر بدنی بین دو جنسیت قرار دارد و از نظر روحی به یکی از این جنسیت ها گرایش بیشتری دارد همه اینها نیاز به بررسی دقیق دارد.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783

شاد باشید

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط Akrammirzaie64 نمایش پست ها
    با عرض سلام و وقت بخیر
    اینجانب جوانی هستم ۳۳ ساله که سالیان زیادی است از لباس دخترانه و زنانه استفاده میکردم ام و میکنم تقریبا از هشت سالگی و الان که سالیان زیادی گذشته همچنان از لباس زنانه استفاده میکنم به حدی که به صورت تنها و مجردی زندگی میکنم نمیدونم چرا ولی شوق و علاقه زیادی به چادر دارم و مادامی که در منزل هستم چادر بر سر دارم ابتدا تنها لباس خانگی زنانه بود اما الان پوشش کامل دارم و ساعت ها با پوشش مانتو و مقنعه و چادر که بر تن و سر دارم زمان را سپری میکنم و دوست دارم با این پوشش در جامعه حاضر شوم تست خود شناسی و جنسیت دادم به طور ناخودآگاه جواب میدادم در اخر تست متوجه شدم که ذهنی کاملا زنانه دارم میخواهم تغییر جنسیت دهم شما میتوانید کمکم کنید؟ با تشکر
    درود بانو
    در اینترنت دنبال انجمن ملال جنسیتی ایران باشید.
    بروید آنجا کمکتان میکنند ، مراحل طولانیست....صبر عیوب میخواهد و عمر نوح...میتوانید تغییر جنیسیت بدهید اما اگر واقعا ترنس باشید!
    پایدار باشید و به امید پروانگی همه پروانه ها!

7. کاربران زیر از Aamir2121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط Jonathan نمایش پست ها
    سلام. خودمن پسری ۲۵ ساله و مجردم. هیچ علاقه ای به زن بودن و تمایل به جنس موافق ندارم.اما وقتی تو خونه تنهام به طور عادی با یه دامن بلند مماس به زمین و یه پیرهن زنونه میگردم.در واقع از این تناقض بین ظاهر مردونه و لباس زنونه خوشم میاد. مورد شما هم شاید چنین چیزی باشه.
    درود
    خوبید بزرگوار؟
    شما ترنسجندرهستید ایشان ترنسکشوال/شما اندام جنسی تان را دوستدارید (احتمالا ایشان خیر!)
    پایدار باشید.

9. کاربران زیر از Aamir2121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    تشکر شده 163 بار در 112 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام...منم اینطوری هستم و زندگی دوگانه و زنانه ای دارم چون مجرد زندگی می کنم صبح تا ظهر یا مواقعی که شیفت کاریم عوض می شه مردانه هستم ولی بقیه تایم زنانه هستم و زندگی کاملا زنانه دارم و حتی بیرون از خانه هم زنانه میرم دست خودم نیست ولی دوست دارم اینطور زندگی حتی بخاطر این مساله ازدواج هم نکردم نمیدونم چرا ولی نه دوسن دارم تغییر جنسیت بدم همین زندگی دوست دارم

11. 3 کاربران زیر از fariba_l3 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47471
    تشکـر
    1
    تشکر شده 24 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط fariba_l3 نمایش پست ها
    سلام...منم اینطوری هستم و زندگی دوگانه و زنانه ای دارم چون مجرد زندگی می کنم صبح تا ظهر یا مواقعی که شیفت کاریم عوض می شه مردانه هستم ولی بقیه تایم زنانه هستم و زندگی کاملا زنانه دارم و حتی بیرون از خانه هم زنانه میرم دست خودم نیست ولی دوست دارم اینطور زندگی حتی بخاطر این مساله ازدواج هم نکردم نمیدونم چرا ولی نه دوسن دارم تغییر جنسیت بدم همین زندگی دوست دارم
    شما چند سالتونه

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40604
    تشکـر
    214
    تشکر شده 138 بار در 100 پست
    میزان امتیاز
    5

این اختلال بطور مشخص در دوران کودکی یا نوجوانی و در مردان غیرهمجنسگرا آغاز میشود.

این پدیده در زنان نادرتر است و اکثرا با گذشت چندسال برخی مردان مبتلا به این اختلال تمایل پیدا میکنند که همواره مثل زنان لباس بپوشند و مانند آنها زندگی کنند.

Transvestic مبدل پوشی
    اغلب تمام البسه جنس مخالف( معمولا بیش از یک تکه از لباسهای جنس مخالف) را به تن میکنند و ممکن است زنانگی چشمگیری پیدا کنند یعنی با تقلید رفتار و گفتار و آرایش جنس مخالف به ارضای جنسی خود میپردازند البته بدون لباس زنانه ،ظاهر کاملا مردانه دارند. این اختلال در دو طیف قرار دارند: در یک قطب رفتار مزبور برای ایگوی فرد مطلوب است.

در قطب دیگر با ملال جنسیتی همراه است یعنی فرد از نقش و هویت جنسی خود راضی نیست و میخواهد از گروه جنس مخالف محسوب شود. پوشیدن آشکار جنس مخالف ممکن است تا کسب استقلال نسبی از والدین دیده نشود.

اختلال مبدل پوشی در افراد مبتلا به این صورت است که مبدل پوشی یا افکار مبدل پوشی آن ها همیشه یا بیشتر اوقات با تحریکات جنسی به مدت حداقل ۶ ماه همراه است.

این موضوع آن ها را ناراحت می کند و در عملکرد اجتماعی و زمینه های مهم دیگر اختلال قابل ملاحظه ای بوجود می آورد.
    تخیلات یا امیال جنسی برای پوشیدن لباس جنس مخالف برای ابراز عقیده و نگرش و روش به صورت بلند مدت که البته راهکارهای درمانی مختلفی هم برای آن ارائه شده است. اگر به تعویق بیفند، مشکلات فراوانی را برای افراد مبتلا به این اختلال به وجود می آورد.

اختلال مبدل پوشی (DSM-IV) در بلند مدت، اعتیاد ایجاد می کند و گاها بعضی از علاقمندان به مبدل پوشی، به دلیل لذت و جلب توجهی که در این کار میبینند، قادر به ترک عادت نیستند. انحراف جنسی مبدل پوشی (TRANSVESTISM) هم در زنان مشاهده می شود و هم مردان و البته بعضی از روانشناسان و مطالعات نشان می دهد که اختلال مبدل پوشی در مردان بیشتر شایع است.

تمایلات و رفتارهای جنسی نامعمول که مبدل پوشی یکی از آن ها به شمار می رود، سالانه هزاران تحقیق ژورنال‌های داوری شده را به خود اختصاص می دهد. در اختلال مبدل پوشی، مردی که هم‌جنس گرا نیست، با پوشیدن لباس های زنانه یا فکر کردن به چنین عمل و تصور کردن خود به عنوان یک دختر، به تحریک جنسی می پردازد.

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47731
    تشکـر
    5
    تشکر شده 31 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    3

هر جور که دوس دارین زندگی کنین و بچیزای که خوشتون میاد رو هم امتحان کنین خیلی از ترنس ها اول میخواستن کلا زنانه باشن ولی بعد از امتحان کردن پوشش زنانه به این نتیجه رسیدن که دوباره با غالب مردانه برگردن
    به نظرم تغییر جنسیت اختراع قرن جدیده و به دلیل مسائل مشکلات بسیار زیاد نمیتونه یک راه محسوب بشه بهتره کسایی که از اندام تناسلیشون بدشون میاد تغییر جنسیت بدن ن اینکه بشه یه راه حل برای کل ترنسا
    در ضمن شما بعد تغییر جنسیت میشی یه زن که باید تا اخر عمر هورمون تراپی بشه و چکاپ ماهیانه داشته باشی ولی الان یک پسر خاصی که تمایلات زنونه داره در کل به نظرم الانت جذاب تر باشه تا بعد عملت باز خود دانی

15. 4 کاربران زیر از N@Z بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45973
    تشکـر
    23
    تشکر شده 8 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من پسرم ۲۸ سال سن دارم علاقه شدیدی به پوشش های زنانه دارم لباس زیر و جوراب و دامن و ...
    و هنگامی که تنهام به تمام مدت با این نوع پوشش در منزل هستم
    اوایل همین پوشش برام کافی بود و احساساتم اوکی میشد
    ولی جدیدا خیلی شدید حس میکنم نیاز به دوست پسر دارم
    به طوری که دیوانه وار میخوام مثل یک خانم تو دستای یه مرد قرار بگیرم
    ترنس نیستم چون از جنسیتم و شرایطم در شرایط عادی راضی هستم مدتی هست که بدنم رو شیو نکردم و ریش هم گذاشتم تمام لوازم و لباس های زنانه رو هم ریختم دور که مقابله کنم با این حس ولی الان بعد از چند ماه مقابله با این حس خیلی شدید تر شده و حس نیاز به زنانگی در من کم که نشده قوت هم گرفته دارم دیوانه میشم نمیدونم باید چیکار کنم با این دوگانگی
    لطفا اگر کسی میتونه کمکم کنه بهم ایمیل بزنه
    e.wolverin70@gmail.com
    ویرایش توسط ehsan1370 : 01-29-2022 در ساعت 02:44 AM دلیل: مشکل نگارشی

17. 2 کاربران زیر از ehsan1370 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47471
    تشکـر
    1
    تشکر شده 24 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1370 نمایش پست ها
    سلام من پسرم ۲۸ سال سن دارم علاقه شدیدی به پوشش های زنانه دارم لباس زیر و جوراب و دامن و ...
    و هنگامی که تنهام به تمام مدت با این نوع پوشش در منزل هستم
    اوایل همین پوشش برام کافی بود و احساساتم اوکی میشد
    ولی جدیدا خیلی شدید حس میکنم نیاز به دوست پسر دارم
    به طوری که دیوانه وار میخوام مثل یک خانم تو دستای یه مرد قرار بگیرم
    ترنس نیستم چون از جنسیتم و شرایطم در شرایط عادی راضی هستم مدتی هست که بدنم رو شیو نکردم و ریش هم گذاشتم تمام لوازم و لباس های زنانه رو هم ریختم دور که مقابله کنم با این حس ولی الان بعد از چند ماه مقابله با این حس خیلی شدید تر شده و حس نیاز به زنانگی در من کم که نشده قوت هم گرفته دارم دیوانه میشم نمیدونم باید چیکار کنم با این دوگانگی
    لطفا اگر کسی میتونه کمکم کنه بهم ایمیل بزنه
    e.wolverin70@gmail.com
    اینجوری بودن مشکلش چیه اخه ؟

19. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47731
    تشکـر
    5
    میزان امتیاز
    3

کسایی که که انقدر علاقه دارن خب بکنن این کارا رو انقدرم نترسین چی میشه هیچی نمیشه

20. کاربران زیر از N@Z بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48247
    تشکـر
    0
    تشکر شده 13 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

من مرد هستم و مشکلی با مرد بودنم ندارم اما این وسط دوست دارم که گاهی زنونه کامل بپوشم و مثل زنها با من رفتار کنند. بدنم هم برجسته است و با لباس های چسبان ، جذاب میشه. برای ورزش لگ میپوشم که خودش خیلی جذابه
    توی اون حالت واقعا بدم نمیاد که مثل زن س. .ک. .س کنم و اشکالش اینه که از اون هم لذت میبرم
    نمیدونم چه باید بکنم و من چی هستم

22. 2 کاربران زیر از bbalzz2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39560
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

یادش بخیر
    این پیغام برای دو سال پیش
    الان من یه خانم چادری متاهل هستم که از زندگیم راضی هستم خدا را شکر

24. کاربران زیر از Akrammirzaie64 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39560
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

Red face پاسخ : استفاده از پوشش زنانه

با عرض سلام و وقت بخیر
    یادش بخیر این پیغام برای دو سال پیش
    الان من یه خانم چادری هستم که از زندگیم راضی هستم
    خدا را شکر

26. کاربران زیر از Akrammirzaie64 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48247
    تشکـر
    0
    تشکر شده 13 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

خدا را شکر
    چه جالب
    بیشتر توضیح میدید؟

28. کاربران زیر از bbalzz2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40068
    تشکـر
    14
    تشکر شده 58 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    6

سلام خانم
    ازدواج هم کرده‌ای؟

30. کاربران زیر از ماجراجو بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47731
    تشکـر
    5
    میزان امتیاز
    3

ایشون با توجه به پست هاش ازدواج هم کرده یا حداقل در ارتباطه

32. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48460
    تشکـر
    38
    تشکر شده 15 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    2

چرا تعقیر جنسیت باور کن همین که هستی میتونی هم لذت ببری هم به شریک جنسیت انرژی بدی

33. کاربران زیر از herman بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48460
    تشکـر
    38
    تشکر شده 15 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط N@Z نمایش پست ها
    هر جور که دوس دارین زندگی کنین و بچیزای که خوشتون میاد رو هم امتحان کنین خیلی از ترنس ها اول میخواستن کلا زنانه باشن ولی بعد از امتحان کردن پوشش زنانه به این نتیجه رسیدن که دوباره با غالب مردانه برگردن
    به نظرم تغییر جنسیت اختراع قرن جدیده و به دلیل مسائل مشکلات بسیار زیاد نمیتونه یک راه محسوب بشه بهتره کسایی که از اندام تناسلیشون بدشون میاد تغییر جنسیت بدن ن اینکه بشه یه راه حل برای کل ترنسا
    در ضمن شما بعد تغییر جنسیت میشی یه زن که باید تا اخر عمر هورمون تراپی بشه و چکاپ ماهیانه داشته باشی ولی الان یک پسر خاصی که تمایلات زنونه داره در کل به نظرم الانت جذاب تر باشه تا بعد عملت باز خود دانی
    سلام به دوستانی که به پوشیدن لباس زنانه علاقه مند هستند یا عادت کرده یا از رفتارشون خجالت میکشن پوشیدن لباس مخصوصا زیر زنان نه کناه نه خجالتی داره تو چیزی تن میکنی که حس خوبی بهت دست میده مگه چند بار اجازه زندگی داریم ازش لذت ببرید و حس خوبتون رو به اشتراک بگذارید شاد باشيد

35. 3 کاربران زیر از herman بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48758
    تشکـر
    6
    تشکر شده 41 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط Jonathan نمایش پست ها
    درسته حسه خوبی داره

37. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48758
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    2

سلام من علاقه به پوشیدن دامن سوتین ولباسهای تور گل گلی جذب وتنگ دارم خیلی دوست داشتنی هست برام لذت خاصی داره خانم ها نظر بدید

38. 2 کاربران زیر از Hjkl بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48758
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    2

سلام دوست گرامی من هم مثل شما هستم عاشق دامن های بلند وتور سوتین لباس های مجلسی

40. 2 کاربران زیر از Hjkl بابت این پست مفید تشکر کرده اند

41. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48758
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    2

من هم در پوشش زنانه علاقه زیادی به جارو کردن پخت وپز دارم بیشتر دوست دارم خانم ها من اوتواین پوشش ببینند

42. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48758
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    2

خدا را شکر
    سلام یعنی قبلا اقا بودید

43. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48758
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    2

سلام اگه پسری علاقه به پوشیدن دامن سوتین داشته باشه باید چی کار کنه مشاوره بدید

44. کاربران زیر از Hjkl بابت این پست مفید تشکر کرده اند

45. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48792
    تشکـر
    505
    تشکر شده 31 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط N@Z نمایش پست ها
    کسایی که که انقدر علاقه دارن خب بکنن این کارا رو انقدرم نترسین چی میشه هیچی نمیشه
    دقیقا ...

46. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48758
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    2

سلام دوستان من وقتی تنها میشم یه سوتین میبندم پارچه داخلش میزارم که سینه هام برجسته دیده بشه لباس زیر زنانه میپوشم یه
    لباس قرمز که استینش مدل دار باشه پایین لباس هم چاک دار باشه تنم میکنم دامن تور بلند پام میکنم که استر دامنم تازانو باشه که از زانو به پایین لخت بودن پام معلوم بشه یه جوراب پارازین هم پام میکنم یه روسری سرم میکنم میرم جلو اینه لبامو با ماتیک قرمز میکنم بعد خودمو برانداز میکنم جلوی اینه بعد خانم شودم خوشگل شودم یه چادر سرم میکنم میرم داخل حیاط قدم میزنم داخل کوچه رو یه نگاهم میندازم بر میگردم داخل خانه وساعت ها از این پوشش لذت میبرم قشنگ ترین چیزی هست که میشه تجربش کرد با اون تیپ احساس وقار احساس بزرگی به ادم دست میده وای که چقدر خانم شودن رو دوست دارم دوست دارم موهام زودتر بلند بشه مدل های زنونه ببندم ارایشگاه زنونه برم خرید زنونه انجام بدم تو خانه خانم باشم بیرون خانه هم خانم باشم دوست دارم عروسی هم که برم شیک ترین لباس های مجلسی تنم کنم هفت قلم ارایش کنم تو قسمت خانم ها از همه زیبا تر باشم بدرخشم باهاشون برقصم با تمام وجود زن بودن رو حس کنم دوست دارم کمد لباس هام از انواع واقسام هر نوع دامن سوتین لباس زیر لباس های زنونه هر نوع مدل جوراب شلواری ساپورت مقنعه مانتو روسری شال تونیک کفش پاشنه بلند کیف زنونه شلوار های زنونه این چیز ها داخل کمدم باشه هر روز با یک تیپ وارایش برم بیرون هر روز با یک پوشش داخل خانه باشم بعد تمام دوست هامم زن باشن

47. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48894
    تشکـر
    17
    تشکر شده 17 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من هم مثل بقیه افرادی که اینجا هستند همین حس غریب را دارم از بچگی هم کارهای دخترونه انجام میدادم مثل شستن ظروف و تمیز کاری وقتی بچه بودم چند بار توسط پسرها بزرگتر مورد لذت واقع شدم ولی در در حد دخول واین حس دخترونه قوی تر شد دوره راهنمایی سعی میکردم پسرها ی بزرگتر را به سمت خودم جذب کنم و موفق هم میشدم ولی فقط در بغل کردن من بود
    حالا هم هر وقت تنها میشم لباس زیر زنونه میپوشم و موهای بدنم را کاملا میزنم و حس زنونه دارم با اینکه خیلی دوست دارم با یک مرد دوست بشم ولی تا حالا نشدم
    فقط با این حس زندگی میکنم و به نوعی اذیت میشم

48. کاربران زیر از مهران اسدی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

49. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48758
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    2

سلام دوستان من هم ازپوشش زنانه خیلی استفاده میکنم واین جور پوشش رو بیشتر می پسندم تا پوشش مردانه رو اصلاپوشش مردانه نه برام جالب هست نه دیدنی به زور تحملش میکنم اما با پوشش زنانه همش جلوی اینه خودم رو نگاه میکنم

50. کاربران زیر از Hjkl بابت این پست مفید تشکر کرده اند

51. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    تشکر شده 163 بار در 112 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط Hjkl نمایش پست ها
    سلام دوستان من وقتی تنها میشم یه سوتین میبندم پارچه داخلش میزارم که سینه هام برجسته دیده بشه لباس زیر زنانه میپوشم یه
    لباس قرمز که استینش مدل دار باشه پایین لباس هم چاک دار باشه تنم میکنم دامن تور بلند پام میکنم که استر دامنم تازانو باشه که از زانو به پایین لخت بودن پام معلوم بشه یه جوراب پارازین هم پام میکنم یه روسری سرم میکنم میرم جلو اینه لبامو با ماتیک قرمز میکنم بعد خودمو برانداز میکنم جلوی اینه بعد خانم شودم خوشگل شودم یه چادر سرم میکنم میرم داخل حیاط قدم میزنم داخل کوچه رو یه نگاهم میندازم بر میگردم داخل خانه وساعت ها از این پوشش لذت میبرم قشنگ ترین چیزی هست که میشه تجربش کرد با اون تیپ احساس وقار احساس بزرگی به ادم دست میده وای که چقدر خانم شودن رو دوست دارم دوست دارم موهام زودتر بلند بشه مدل های زنونه ببندم ارایشگاه زنونه برم خرید زنونه انجام بدم تو خانه خانم باشم بیرون خانه هم خانم باشم دوست دارم عروسی هم که برم شیک ترین لباس های مجلسی تنم کنم هفت قلم ارایش کنم تو قسمت خانم ها از همه زیبا تر باشم بدرخشم باهاشون برقصم با تمام وجود زن بودن رو حس کنم دوست دارم کمد لباس هام از انواع واقسام هر نوع دامن سوتین لباس زیر لباس های زنونه هر نوع مدل جوراب شلواری ساپورت مقنعه مانتو روسری شال تونیک کفش پاشنه بلند کیف زنونه شلوار های زنونه این چیز ها داخل کمدم باشه هر روز با یک تیپ وارایش برم بیرون هر روز با یک پوشش داخل خانه باشم بعد تمام دوست هامم زن باشن
    سلام این آرزوی تو دیگه برای من خاطره شده عزیزم

52. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48942
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام باگفتن حرف دلت به فردیداناتر از خود ادم .فرد تخلیه می شود به قول معرف میگویحد گر اتش دل نهفته داری سوزد جانت به جانت سوگند وحس زنپوشی ناشی از روح لطیف وحس نازک فرد می باشد ولی مخفی کردن ودر دل خودنگه داشتن ودر ذهن پروراندن ادمو به انحراف میکشد وبایس با فرد هم حس خودت در میهان بگداری نه فردی که دچار انحراف شده باشد هرکس شد یارمناز درون خود جست اسرار من.هر دوستی دوست ویار نمیشود.بیشتر زنپوشه به محبت زیاد نیاز دارند

53. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48942
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نه حیف این احساس که خرابش کنی شهوت ومیل جنسی سهمه برای روحیه های لطیف.به محبت نیاز داری.نه به هر قیمتی

54. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48942
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ای دی تلگرام یا شماره تماست

55. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48942
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نبایس زیاد تنها باشه ورزش کن وبه باشگاه برو

56. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43584
    تشکـر
    2
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Hjkl نمایش پست ها
    اگر از جنسیتی که الان داری راضی هستی و فقط علاقه که کارهای زنانه داری که شما زنپوش هستید ولی اگر خودت رو از نظر جنسیت زن میدونی شما هم مثل من ترنس هستید. منم دوست داشتم مثل زن باهام رفتار بشه که الان دیگه تطبیق جنسیتم رو هم دادم و اینکارهایی که گفتی روتین زندگیم هست و باید اینطوری بگردم

57. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48894
    تشکـر
    17
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط محدثه6 نمایش پست ها
    اگر از جنسیتی که الان داری راضی هستی و فقط علاقه که کارهای زنانه داری که شما زنپوش هستید ولی اگر خودت رو از نظر جنسیت زن میدونی شما هم مثل من ترنس هستید. منم دوست داشتم مثل زن باهام رفتار بشه که الان دیگه تطبیق جنسیتم رو هم دادم و اینکارهایی که گفتی روتین زندگیم هست و باید اینطوری بگردم
    اگه واقعا تغیر جنسیت دادی خوش به حالت من کاملا دوست دارم مثل زنها با من رفتار بشه دوست دارم مثل زنه. باهام عشقبازی بشه دوست دارم توی آغوش یک مرد باشم دوست دارم بار دار بشم
    وقتی یک زن بار دار را میبینم حسرت میخورم وقتی زنی را کنار شوهرش میبینم حسودی میکنم وقتی زنی را به دو یا سه تا بچه دور برش میبینم میگم خوش به حالش
    الان متاهل هستم و دو تا بچه هم دارم ولی تمام روابط جنسی بین من و زنم فقط برای اینه که زنم راضی باشه موقع س ک س دلم میخواد جای اون باشم این را زنم هم متوجه شده و بعضی مواقع سعی میکنه نقش فاعل را برای من اجرا کنه و من لذت میبرم ولی نه اونجوری که دلم میخواد
    ولی دیگه از من گذشته که بخوام تغییر جنسیت بدم تازه باید با همین زندگی بسازم

58. کاربران زیر از مهران اسدی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

59. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43584
    تشکـر
    2
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مهران اسدی نمایش پست ها
    اگه واقعا تغیر جنسیت دادی خوش به حالت من کاملا دوست دارم مثل زنها با من رفتار بشه دوست دارم مثل زنه. باهام عشقبازی بشه دوست دارم توی آغوش یک مرد باشم دوست دارم بار دار بشم
    وقتی یک زن بار دار را میبینم حسرت میخورم وقتی زنی را کنار شوهرش میبینم حسودی میکنم وقتی زنی را به دو یا سه تا بچه دور برش میبینم میگم خوش به حالش
    الان متاهل هستم و دو تا بچه هم دارم ولی تمام روابط جنسی بین من و زنم فقط برای اینه که زنم راضی باشه موقع س ک س دلم میخواد جای اون باشم این را زنم هم متوجه شده و بعضی مواقع سعی میکنه نقش فاعل را برای من اجرا کنه و من لذت میبرم ولی نه اونجوری که دلم میخواد
    ولی دیگه از من گذشته که بخوام تغییر جنسیت بدم تازه باید با همین زندگی بسازم
    مگر شما چند سال دارید که میگید از شما گذشته؟

60. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48758
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    2

مرسی از نظرت به نظر شما کدام راه بهتره بگو

61. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48894
    تشکـر
    17
    میزان امتیاز
    0

مگر شما چند سال دارید که میگید از شما گذشته؟
    من بالا 45 سال دارم البته چون خیلی ورزش کردم بدنم خوبه ولی دیگه با وضعیت تاهل و بچه داشتن باید از فکر تغییر جنسیت بیام بیرون
    من از بچگی به کارهای زنونه علاقه داشتم شست ظروف تمیز کاری شستن لباسها من از بچگی خودم لباسهای خودم را میشستم تمام زنهای فامیل میگفتند خوش به زنی که قسمت این بشه خیلی راحته
    من الان هم وقتی حمام میرم همه لباسهای توی حمام را میشورم و خانمم اعتراض میکنه که چرا شستی ولی من علاقه دارم
    بچه ها که کوچک بودن و خانمم شاغل بود و من با صورت شیفت کار میکردم تمام کارهای بچه ها را انجام میدادم مثل تر و تمیز کردن اونها شستن لباسهای کثیف غذا دادن ووو و
    و خیلی لذت میبردم تنها کاری که دوست داشتم انجام بدم و نمیشد بار دار شدن و بدنیا آوردن بچه و شیر دادن به بچه بود
    همین الان هم وقتی زن بار دار میبینم حسرت میخورم و یا وقتی زنی را کنار شوهرش میبینم حسودی میکنم

62. کاربران زیر از مهران اسدی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)