نمایش نتایج: از 1 به 29 از 29

موضوع: علاقه پسر به پا و جوراب مردان

23260
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43563
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

علاقه پسر به پا و جوراب مردان

به نام خدا
    سلام. من پسری 18 ساله هستم. اهل مشهد. خیلی خیلی شرمنده هستم بابت این موضوع. از نظر خانوادگی کاملا نرمال هستیم. پدر و مادرم و خودم از نظر مذهبی معمولی ایم. تا حالا سابقه ی تعرض، تماس جنسی یا حتی کوچکترین شوخی جنسی چه با جنس مخالف یا موافق رو ندارم. من از سن حدود ۸ سالگی (یعنی قبل از بلوغ و این رو هم بگم که بلوغ زودرس یا دیررس نداشتم.) تا همین الآن به شدت نسبت به پا و کفش مردان حساسم. البته پسران نه، کلا مردانی که به قول معروف ویژگی های مردونه شون زیاده و معمولا بالای ۳۰ سال. در بچگی پای پدرم رو گاز می زدم و بنده خدا پدرم هم فکر می کرد یک حرکت کودکانه است.(این اول و آخرش بود دیگه جلوی هیچ کسی به روم نیاوردم) الان هم این احساسم تشدید شده. توی اینترنت در سایت اداره ها و سازمان ها می گردم و عکس نمازخانه ها را می پیدا می کنم و دیدن پای مردان برایم به شدت محرک است. می روم مسجد که ثواب کنم ولی متاسفانه در وضوخانه صحنه ی درآوردن جوراب توسط دیگر مردان خیلی خیلی اذیتم می کند و احساس گناه می کنم. به همین خاطر مدتیه مسجد نمی رم تا به گناه نیوفتم.
    نسبت به کفش های چرم هم خیلی حساسم مثلا وقتی تو خیابان پلیس ها و نظامی های پوتین به پا رو می بینم تصورم باعث هیجان جنسی من میشه. دوست دارم پای انها را بو کنم یا لیس بزنم (شرمنده برای حل مشکل مجبور هستم کامل شرح بدم). اینکه فک می کنم پاهایشان چند ساعت آنجا میماند و عرق می کند و بعد جورابشان را در می اورند برایم هیجان آور است. دوست دارم پایشان را بو کنم. ولی دمپایی اصلا برایم تحریک کننده نیست. حتی بوی جوراب مردان برایم تحریک کننده است. یعنی انگار اوج تحریک کنندگی برای بنده در این پا است. هر جا میرم نفسم میگه برو نمازخونه رو یه سری بزن.
    متاسفانه به دختر ها تمایلی ندارم البته حالت زنانه ندارم یعنی از نظر هورمونی مشکلی ندارم. در تصوراتم دوست دارم با مردان پرمو و خوشتیپ رابطه داشته باشم (یعنی خودم فاعل باشم) ولی خودم هم چندشم میشه. یکی هم با خودم میگم خجالت بکش اون یه مرده زن و بچش بهش تکیه دادن و عذاب وجدان میگیرم. به خودم میگم بدن مردای دیگه وسیله لذت جویی تو نباید باشن و ...
    اینو هم اضافه کنم که از درد کشیدن مردان و شکنجه مردان هم لذت می برم. خودارضایی رو سعی می کنم کنترل کنم یه بار دو ماه کامل ترک کرده بودم.
    مشغولیت روزانه ام هم درس یا تلویزیون، فوتبال، گپ و گفت با خانواده است. در شبکه های اجتماعی هم فعالیت زیادی ندارم.
    من این جریان رو با پدر و مادرم در میون گذاشتم. (البته خیلی خیلی برام سخت بود.) اون ها هم تعجب کردن و گفتن که باید درمان کنی.(البته اونا نمیگفتن هم من خودم اقدام می کردم.) به چند تا روانپزشک مراجعه کردم و یکی از آنها گفت که قبلا افرادی با چنین گرایش هایی را با دوره های درمانی درمان کرده است. من هم اومدم نظر شما رو بپرسم؟
    ***روش های درمانی کدومشون بهتره؟
    ***چطوری تخیلاتم رو در رابطه با پا کاهش بدم؟
    من دوست دارم نرمال باشم بچه داشته باشم در آینده. دوست دارم خیلی زود ازدواج کنم تا بچه هایم را بتوانم در جوانی بزرگ کنم.
    من می دونم تو بعضی کشور ها این اعمال نرمال تلقی میشن و من هم به سایت های روانشناسی خارجی مراجعه کردم. ولی خب چیزی که از نظر آناتومیک هم واضحه اینه که اندام های جنسی زن و مرد مکمل یکدیگرند و اگر هم جانداری دیگری همجنسگرا است ۱۰۰% ساختار برقراری رابطه با جنس موافق در بدن اون تعبیه شده. یکی هم که وقتی میشه درمان کرد چرا نکنم؟؟!
    ***کسی هست که حسی مشابه این رو داشته باشه؟
    ***چه کار کنم که از پای مردان متنفر بشم یا چندشم بیاد؟
    با سپاس و تشکر فراوان
    ویرایش توسط Ali1381 : 04-07-2020 در ساعت 12:49 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43563
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : علاقه پسر به پا و جوراب مردان

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali1381 نمایش پست ها
    به نام خدا
    سلام. من پسری ۱۷ ساله هستم. خیلی خیلی شرمنده هستم بابت این موضوع. درسم الحمدلله خیلی خوبه و از نظر خانوادگی کاملا نرمال هستیم. پدر و مادرم خیلی مذهبی نیستن ولی خودم بعضا نماز می خونم. تا حالا سابقه ی تعرض، تماس جنسی یا حتی کوچکترین شوخی جنسی چه با جنس مخالف یا موافق رو ندارم. من از سن حدود ۸ سالگی (یعنی قبل از بلوغ و این رو هم بگم که بلوغ زودرس یا دیررس نداشتم.) تا همین الآن به شدت نسبت به پا و کفش مردان حساسم. البته پسران نه، کلا مردانی که به قول معروف ویژگی های مردونه شون زیاده و معمولا بالای ۳۰ سال. در بچگی پای پدرم رو گاز می زدم و بنده خدا پدرم هم فکر می کرد یک حرکت کودکانه است.(این اول و آخرش بود دیگه جلوی هیچ کسی به روم نیاوردم) الان هم این احساسم تشدید شده. توی اینترنت در سایت اداره ها و سازمان ها می گردم و عکس نمازخانه ها را می پیدا می کنم و دیدن پای مردان برایم به شدت محرک است. می روم مسجد که ثواب کنم ولی متاسفانه در وضوخانه صحنه ی درآوردن جوراب توسط دیگر مردان خیلی خیلی اذیتم می کند و احساس گناه می کنم. به همین خاطر مدتیه مسجد نمی رم تا به گناه نیوفتم.
    نسبت به کفش های چرم هم خیلی حساسم مثلا وقتی تو خیابان پلیس ها و نظامی های پوتین به پا رو می بینم تصورم باعث هیجان جنسی من میشه. دوست دارم پای انها را بو کنم یا لیس بزنم (شرمنده برای حل مشکل مجبور هستم کامل شرح بدم). اینکه فک می کنم پاهایشان چند ساعت آنجا میماند و عرق می کند و بعد جورابشان را در می اورند برایم هیجان آور است. دوست دارم پایشان را بو کنم. ولی دمپایی اصلا برایم تحریک کننده نیست. حتی بوی جوراب مردان برایم تحریک کننده است. یعنی انگار اوج تحریک کنندگی برای بنده در این پا است. هر جا میرم نفسم میگه برو نمازخونه رو یه سری بزن.
    متاسفانه به دختر ها تمایلی ندارم البته حالت زنانه ندارم یعنی از نظر هورمونی مشکلی ندارم. در تصوراتم دوست دارم با مردان پرمو و خوشتیپ رابطه داشته باشم (یعنی خودم فاعل باشم) ولی خودم هم چندشم میشه. یکی هم با خودم میگم خجالت بکش اون یه مرده زن و بچش بهش تکیه دادن و عذاب وجدان میگیرم. به خودم میگم بدن مردای دیگه وسیله لذت جویی تو نباید باشن و ...
    اینو هم اضافه کنم که از درد کشیدن مردان و شکنجه مردان هم لذت می برم. خودارضایی رو سعی می کنم کنترل کنم یه بار دو ماه کامل ترک کرده بودم.
    مشغولیت روزانه ام هم درس یا تلویزیون یا صحبت با خانواده است. در شبکه های اجتماعی هم فعالیت زیادی ندارم.
    من این جریان رو با پدر و مادرم در میون گذاشتم. (البته خیلی خیلی برام سخت بود.) اون ها هم تعجب کردن و گفتن که باید درمان کنی.(البته اونا نمیگفتن هم من خودم اقدام می کردم.) به چند تا روانپزشک مراجعه کردم و یکی از آنها گفت که قبلا افرادی با چنین گرایش هایی را با روان درمانی درمان کرده است. من هم اومدم نظر شما رو بپرسم؟
    من دوست دارم نرمال باشم بچه داشته باشم در آینده. دوست دارم خیلی زود ازدواج کنم تا بچه هایم را بتوانم در جوانی بزرگ کنم. از نظر اجتماعی هم فعال هستم خداروشکر از پول های عیدی خودم به خیریه ها کمک می کنم و ...
    من می دونم تو بعضی کشور ها این اعمال نرمال تلقی میشن و من هم به سایت های روانشناسی خارجی مراجعه کردم. ولی خب چیزی که از نظر آناتومیک هم واضحه اینه که اندام های جنسی زن و مرد مکمل یکدیگرند و اگر هم جانداری دیگری همجنسگرا است ۱۰۰% ساختار برقراری رابطه با جنس موافق در بدن اون تعبیه شده. یکی هم که وقتی میشه درمان کرد چرا نکنم؟؟!
    با سپاس و تشکر فراوان
    من در بچگی اصلا نمی دونستم خودارضایی و مسائل جنسی چیه. در ۱۵ ۱۶ سالگی متوجه شدم. تو بچگی همین طور اتفاقی خودم رو لمس می کردم و احساس خوبی داشتم. بعد ها فهمیدم که اصلا این لذت چیه. اولین بار توی تلویزیون یک مرد رفت توی چاله ی آب بعد کفششو درآورد و من هم خودم رو لمس کردم و دیدم که خوشم می آید. ۷ یا ۸ سالم بود. گاهی جلوی پدر و مادرم هم خودم رو لمس می کردم چون اصلا نمی دونستم کار زشتیه. بعد پدر و مادرم دعوام کردن و نگران شدن (خب برای پسربچه ۷ ۸ ساله این چیزا آنرماله) من هم از اون به بعد گاه به گاه با این تصورات خ.ا می کردم. البته طبیعتا خیلی خیلی کم مثلا ماهی یکبار و مثلا چند ماه اصلا انجام نمیدادم. از بچگی بچه ی آرومی بودم و خیلی اهل تفنگ تفنگ بازی و کشتی نبودم ولی مثلا به ماشین و ابزارآلات علاقه نشون میدادم. منظورم اینه که تمایلات دخترانه هرگز نداشتم و ندارم.
    نسبت به پسرای همسن و سال خودم هم هیچ گرایشی ندارم. از این نظر خیلی راحتم تو مدرسه و کلاس.
    روانپزشک گفت که در ۳ ماه هفته ای یک جلسه دوان درمانی قابل حله. می خواستم فقط بدونم که چه درمان های دیگه ای رو می شناسید؟
    نظرتون در مورد هیپنوتیزم چیه؟
    کسی تجربه ی درمان داره؟
    خیلی خیلی ممنون میشم راهنمایی ام کنید.
    ویرایش توسط Ali1381 : 04-07-2020 در ساعت 12:42 PM

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,517 بار در 3,263 پست
    میزان امتیاز
    19

به نام خدا
    سلام. من پسری ۱۷ ساله هستم. خیلی خیلی شرمنده هستم بابت این موضوع. درسم الحمدلله خیلی خوبه و از نظر خانوادگی کاملا نرمال هستیم. پدر و مادرم خیلی مذهبی نیستن ولی خودم بعضا نماز می خونم. تا حالا سابقه ی تعرض، تماس جنسی یا حتی کوچکترین شوخی جنسی چه با جنس مخالف یا موافق رو ندارم. من از سن حدود ۸ سالگی (یعنی قبل از بلوغ و این رو هم بگم که بلوغ زودرس یا دیررس نداشتم.) تا همین الآن به شدت نسبت به پا و کفش مردان حساسم. البته پسران نه، کلا مردانی که به قول معروف ویژگی های مردونه شون زیاده و معمولا بالای ۳۰ سال. در بچگی پای پدرم رو گاز می زدم و بنده خدا پدرم هم فکر می کرد یک حرکت کودکانه است.(این اول و آخرش بود دیگه جلوی هیچ کسی به روم نیاوردم) الان هم این احساسم تشدید شده. توی اینترنت در سایت اداره ها و سازمان ها می گردم و عکس نمازخانه ها را می پیدا می کنم و دیدن پای مردان برایم به شدت محرک است. می روم مسجد که ثواب کنم ولی متاسفانه در وضوخانه صحنه ی درآوردن جوراب توسط دیگر مردان خیلی خیلی اذیتم می کند و احساس گناه می کنم. به همین خاطر مدتیه مسجد نمی رم تا به گناه نیوفتم.
    مشغولیت روزانه ام هم درس یا تلویزیون یا صحبت با خانواده است. در شبکه های اجتماعی هم فعالیت زیادی ندارم.
    من این جریان رو با پدر و مادرم در میون گذاشتم. (البته خیلی خیلی برام سخت بود.) اون ها هم تعجب کردن و گفتن که باید درمان کنی.(البته اونا نمیگفتن هم من خودم اقدام می کردم.) به چند تا روانپزشک مراجعه کردم و یکی از آنها گفت که قبلا افرادی با چنین گرایش هایی را با روان درمانی درمان کرده است. من هم اومدم نظر شما رو بپرسم؟
    من دوست دارم نرمال باشم بچه داشته باشم در آینده. دوست دارم خیلی زود ازدواج کنم تا بچه هایم را بتوانم در جوانی بزرگ کنم. از نظر اجتماعی هم فعال هستم خداروشکر از پول های عیدی خودم به خیریه ها کمک می کنم و ...
    با سپاس و تشکر فراوان
    من در بچگی اصلا نمی دونستم خودارضایی و مسائل جنسی چیه. در ۱۵ ۱۶ سالگی متوجه شدم. تو بچگی همین طور اتفاقی خودم رو لمس می کردم و احساس خوبی داشتم. بعد ها فهمیدم که اصلا این لذت چیه. اولین بار توی تلویزیون یک مرد رفت توی چاله ی آب بعد کفششو درآورد و من هم خودم رو لمس کردم و دیدم که خوشم می آید. ۷ یا ۸ سالم بود. گاهی جلوی پدر و مادرم هم خودم رو لمس می کردم چون اصلا نمی دونستم کار زشتیه. بعد پدر و مادرم دعوام کردن و نگران شدن (خب برای پسربچه ۷ ۸ ساله این چیزا آنرماله) من هم از اون به بعد گاه به گاه با این تصورات خ.ا می کردم. البته طبیعتا خیلی خیلی کم مثلا ماهی یکبار و مثلا چند ماه اصلا انجام نمیدادم. از بچگی بچه ی آرومی بودم و خیلی اهل تفنگ تفنگ بازی و کشتی نبودم ولی مثلا به ماشین و ابزارآلات علاقه نشون میدادم. منظورم اینه که تمایلات دخترانه هرگز نداشتم و ندارم.
    نسبت به پسرای همسن و سال خودم هم هیچ گرایشی ندارم. از این نظر خیلی راحتم تو مدرسه و کلاس.
    روانپزشک گفت که در ۳ ماه هفته ای یک جلسه دوان درمانی قابل حله. می خواستم فقط بدونم که چه درمان های دیگه ای رو می شناسید؟
    نظرتون در مورد هیپنوتیزم چیه؟
    کسی تجربه ی درمان داره؟
    خیلی خیلی ممنون میشم راهنمایی ام کنید. البته من درمان را اگه خدا بخواد بعد از کنکور آغاز خواهم کرد و فعلا در حال تحقیق هستم.

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام
    خودتون پسر فهمیده ای هستین و اونقدر تحقیق کردین که پیش نیاز های اطلاعی رو در مورد مشکلتون بدونید
    اما من برای مقدمه و آغاز بازهم براتون به صورت اجمالی توضیح میدم
    فوت فتیش یا پودوفیلیا به تمایلات غیر طبیعی نسبت به پا یا جوراب و کفش گفته میشه از نظر روانشناسی، اختلال و انحراف جنسی محسوب نمیشه و در دو جنسیت دختر یا پسر این نوع فتیش دیده شده

همون طور که خودتون مطرح کردین بعضی از کشورها به دنبال فانتزی های گوناگون ( فتیش پا فتیش کفش جوراب و.......)
    برخی از روابط با جنس موافق رو تجربه میکنند و شاید بخشی از فرهنگ روابط جنسیشون باشه اما خب این طور روابط توی دین ما هنجار های ما و باور های ما چیزی جز ضد هنجار و ضد فرهنگ نیست . بسا خودتون دیکته کردین وقتی درمان هست دنبال راه دیگه ای نیستید و مصمم هستین تا درمان بشین
    باید بگم شما رو تحصین میکنم و میگم از بین شصت هفتاد نفری که تمایل به پا داشتن و اینجا مشاوره گرفتن شما جزء تعداد اندکی هستین که به فکر خودکشی و افکار منفی نیستید و برای آغاز درمان واقعا نیازمند به این روحیه مثبت هستین

اما مشکلت رو چطور باید درمان کنی و به قول خودتون چه گزینه ی درمانی مناسبه ؟

دقت کنید حتی یک بیماری هم درمان خاص خودش رو داره ( برای مثال : ویروس آنفلوانزا ) و باید طبق پروسه درمانی خودش درمان بشه اما اگر این بیماری با علائم بیماری های دیگه ظهور کنه چیکار باید کرد ؟
    قطعا راه درمان تغیر میکنه . درست مثل مشکل شما
    توی گزارشات تون حالت های شما خاص و گاه مرموز و گوناگون هستند

First_ تمایل نداشتن به دختر خانم

Second_ به برقراری رابطه با هم جنس در جایگاه فاعل ( مطرح کردین رابطه با مردان پرمو درجایگاه فاعل برای شما جذابه )

Third_ لذت بردن از درد کشیدن و شکنجه مردان

مواردی که از سه عامل فوق برداشت میشه به این صورت هستند

1_ سادیسم بودن شما ( درصورتی که از درد کشیدن مردان توی رابطه لذت میبرین سادیسم جنسی احتمال میره ) !

2_ هویت جنسی نامشخص !

3_ اختلال شناختی !

گزینه مناسب برای آغاز درمان برای شما چیه ؟

اساس و پایه شناخت درمانی بر معنای افکار ناسازگارانه و نگرشها و فرضهای نادرست بنا شده که به این افکار و نگرشهای نادرست خطای شناختی میگن . در حقیقت کار یک شناخت درمانگر به مراجعه کننده این هست که به وی ( شما ) کمک میکنه تا افکار نادرست و خطاهای شناختی خودش رو نسبت به پدیده های خارجی بررسی و تصحیح کنه . در این مسیر شما به لحاظ گرایشات جنسی و هویت جنسی به طور دقیق تر مورد بررسی و تشخیص گزاری قرار میگیرین .

کسی که مبتلا به مازوخیسم یا سادیسم هست حتما باید به روانپزشک مراجعه کنه و تحت درمان قرار بگیره چون ممکنه اختلالش شدیدتر بشه .

شما با طی کردن جلسات حضوری با شناخت درمانگر و طی کردن جلسات روان درمانی با روانپزشک ( ترکیب هر دو درمان و هردو متخصص ) میتونید نتیجه مثبت و مطلوب خاطر تون رو تجربه کنین

ویرایش توسط Saltanat : 04-07-2020 در ساعت 06:54 AM

4. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما آقا علی
    قابل درک می باشد که این شرایط می تواند از نظر روحی و اجتماعی برای شما با فشار روحی زیادی همراه باشد .
    علایمی که شما بیان می کنید به علایم اختلال یادگارخواهی Fetishism کانون میل جنسی معطوف به اشیایی نظیر کفش و جوراب و دستکش و جوراب شلواری و شورت و سوتین وچکمه است که ارتباط نزدیکی با بدن آدمی دارد نزدیک می باشد . یادگاری مورد نظر فرد می تواند مربوط به شخصی است که در دوران کودکی با فرد بیمار ارتباط نزدیک داشته است و کیفیتی دارد که شخص مورد علاقه، مورد نیاز یا حتی آسیب رسان را تداعی میکند.معمولا اختلال در دوره نوجوانی شروع میشود و پس از استقرار معمولا به صورت مزمن در می آید. این اختلال تقریبا منحصرا در مردها دیده میشود. فعالیت جنسی ممکن است مستقیما معطوف به خود یادگار باشد( خود ارضایی با شورت ، کفش و..) و یا ممکن است در رابطه جنسی بکار گرفته شود( مثلا تقاضا از شریک جنسی برای پوشیدن کفش پاشنه بلند حین ************ یا در دست گرفتن یا بوییدن یادگار)
    تشخیص گذاری این اختلال بر اساس منبع مهم علمی علم روانشناسی و روان پزشکی که dsm5 می باشد نیاز است موراد زیر وجود داشته باشد :
    A– در طول یک دوره حداقل ۶ ماهه امیال جنسی، تخیلات برانگیزنده شدید جنسی یا رفتارهای مرتبط به کاربرد اشیا بی جان( مثل لباس زیر) یا یک یا چند عضو از بدن دیده میشود
    B– تخیلات، امیال جنسی و رفتارها سبب ناراحتی چشمگیر بالینی و یا اختلال در عملکرد اجتماعی، شغلی یا سایر حوزه های مهم کارکردی شخص میشوند
    C– اشیا یادگار تکه هایی از لباس زنانه که در مبدل پوشی بکار میرود( مثل یادگار خواهی همراه مبدل پوشی) یا وسیله تحریک لمسی ( مانند ویبراتور) نیست
    در این مسیر با توجه به شرایط سنی که دارید و در آن هویت جنسی شما نیاز به تکمیل شدن و ثبات دارد بهتر است دورهای روان درمانی و روان پزشکی را طی کنید تا بتوانیم در این مسیر به شما کمک کنیم تا بتوانید شرایط بهتری را تجربه کنید .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354783

6. 2 کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45383
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

منم ۱۵ سالمه و مشهدی هستم و خانواده ام به شدت مذهبی هستن و خودم هم خیلی مذهبی هستم چن سال هست احساس مشابه به شما رو دارم البته با این فرق که
    من خیلی بیشتر از مردا های بالغ روی خانم ها و دختر خانوم ها و پسر های نوجوان حس دارم البته من با جوراب و کفش تحریک نمیشم ولی با پای برهنه مخصوصا دختر و پسر های نوجوان خیلی تحریک میشم
    و من به جای بوییدن ترجیح میدم که پای برهنه طرف مقابل رو ببندم و قلقلک بدم و با ترکه و وسیله های دیگه فلک کنم البته خودم تا الان تجربه فلک کردن و فلک شدن رو نداشتم اما هم دوست دارم توی فلک و قلقلک فاعل و هم مفعول باشم، این حس رو جز با افرادی که نمی شناختم از طریق سایت و شبکه اجتماعی با هیچ دوست و آشنایی مطرح نکردم چون واقعا از بازخوردشون وحشت دارم.
    خیلی دلم میخواست که فلک کنم و فلک بشم ولی تو موقعیتش قرار نگرفتم ولی به جاش متاسفانه بعضی وقت ها با فیلم و عکس خودم رو تحریک میکردم که تقریبا هیچ دفعه از اون ها منجر به خروج منی نمیشه و خروج مذی نهایتشه و بعضی وقت ها هم خودم رو فلک میکردم البته اصلا اون لذت تصور فلک دونفره رو برام نداره،
    چون اصلا نمیخوام با خانوادم صحبت کنم و فکر نمیکنم که بتونم قبل از ۱۸ سالگی بدون اطلاع خانواده به روانپزشک مراجعه کنم دو تا راه جلوی خودم حس میکنم یکی اینکه بعد ۱۸ سالگی برم دکتر یا اینکه دکتر نرم و زود ازدواج کنم و این رو با خانومم مطرح کنم و تو رابطه جنسیمون لحاظ کنیم

8. کاربران زیر از نوجوون دهه هشتادی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط نوجوون دهه هشتادی نمایش پست ها
    منم ۱۵ سالمه و مشهدی هستم و خانواده ام به شدت مذهبی هستن و خودم هم خیلی مذهبی هستم چن سال هست احساس مشابه به شما رو دارم البته با این فرق که
    من خیلی بیشتر از مردا های بالغ روی خانم ها و دختر خانوم ها و پسر های نوجوان حس دارم البته من با جوراب و کفش تحریک نمیشم ولی با پای برهنه مخصوصا دختر و پسر های نوجوان خیلی تحریک میشم
    و من به جای بوییدن ترجیح میدم که پای برهنه طرف مقابل رو ببندم و قلقلک بدم و با ترکه و وسیله های دیگه فلک کنم البته خودم تا الان تجربه فلک کردن و فلک شدن رو نداشتم اما هم دوست دارم توی فلک و قلقلک فاعل و هم مفعول باشم، این حس رو جز با افرادی که نمی شناختم از طریق سایت و شبکه اجتماعی با هیچ دوست و آشنایی مطرح نکردم چون واقعا از بازخوردشون وحشت دارم.
    خیلی دلم میخواست که فلک کنم و فلک بشم ولی تو موقعیتش قرار نگرفتم ولی به جاش متاسفانه بعضی وقت ها با فیلم و عکس خودم رو تحریک میکردم که تقریبا هیچ دفعه از اون ها منجر به خروج منی نمیشه و خروج مذی نهایتشه و بعضی وقت ها هم خودم رو فلک میکردم البته اصلا اون لذت تصور فلک دونفره رو برام نداره،
    چون اصلا نمیخوام با خانوادم صحبت کنم و فکر نمیکنم که بتونم قبل از ۱۸ سالگی بدون اطلاع خانواده به روانپزشک مراجعه کنم دو تا راه جلوی خودم حس میکنم یکی اینکه بعد ۱۸ سالگی برم دکتر یا اینکه دکتر نرم و زود ازدواج کنم و این رو با خانومم مطرح کنم و تو رابطه جنسیمون لحاظ کنیم
    توی لینک زیر تاپیک تون رو ایجاد کنید
    لینک : https://forum.moshaver.co/newthread....ewthread&f=124

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45959
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من پسري هستم از تهران ١٩ ساله
    كه علاقه ام متاسفانه به چكمه و پوتين مردا هستش
    كه خيلي داره بهم سخت ميگذره چون همين كه پسر بزرگتر از خودم كه پوتين پاش باشه ميبينم به شدت تحريك ميشم
    تا حالا هيچ رابطه اي تو زندگي نه با جنس مخالف نه مواقق نداشتم ميخوام يه ادم نرمال استريت باشم
    اصلا از اينكه ميل جنسي كفش و چكمه جنس موافق باشه راضي نيستم
    لطفا راهنماييم كنيد ممنون ميشم

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42552
    تشکـر
    2,650
    تشکر شده 118 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali1379 نمایش پست ها
    كه خيلي داره بهم سخت ميگذره چون همين كه پسر بزرگتر از خودم كه پوتين پاش باشه ميبينم به شدت تحريك ميشم
    تا حالا هيچ رابطه اي تو زندگي نه با جنس مخالف نه مواقق نداشتم ميخوام يه ادم نرمال استريت باشم

پای مردا رو بیشتر دوست داری یا هم سن و سال هات رو ؟
    مثلا دوست داری پاهاشو نو بمالی یا ببوسی یا چی ؟
    هرکس ویژگی مردونه بیشتر داشته باشع تحریک میشی واسش ؟

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

سلام

در اولین قدم امیالت رو به سمت جنس مخالف هدایت کن، خانمها هم چکمه میپوشن.

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

سلام دوست عزیز
    توی لینک زیر تاپیک خود تون رو ایجاد کنید تا مشاور سایت بهتون پاسخ بده
    https://forum.moshaver.co/newthread....ewthread&f=124

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

سلام دوست عزیز
    توی لینک زیر تاپیک خود تون رو ایجاد کنید تا مشاور سایت بهتون پاسخ بده

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45959
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

علاقه به شكنجه دارم كه بهش ميگن مازوخيسم اگه اشتباه نكنم
    كه مثلا جنس موافق شكنجم كنه با پوتين يا چكمه
    واقعا خودمم نميدونم چرا و ريشه از كجا هستش
    الان در حال رفتن به روانشناس هستم

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46608
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

من دوست دارم برده پسر یا مرد جوون داشته باشم تا پاهام رو ببوسه و بلیسه و جورابام رو بو بکشه. دوست دارم جوراب ساق بلند ورزشی و چکمه های سوارکاری بپوشم و روی کول برده ام بشینم و ازش خرسواری بگیرم. تا حالا برده داشتم. دوست دارم بردم رو زیر پاهام له کنم و روش راه برم.

17. کاربران زیر از داریوش سیاوش بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46845
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy پاسخ : علاقه پسر به پا و جوراب مردان

نقل قول نوشته اصلی توسط داریوش سیاوش نمایش پست ها
    من دوست دارم برده پسر یا مرد جوون داشته باشم تا پاهام رو ببوسه و بلیسه و جورابام رو بو بکشه. دوست دارم جوراب ساق بلند ورزشی و چکمه های سوارکاری بپوشم و روی کول برده ام بشینم و ازش خرسواری بگیرم. تا حالا برده داشتم. دوست دارم بردم رو زیر پاهام له کنم و روش راه برم.
    منم یه پسر جوون هستم که علاقه شدید دارم به پای خودم و بوی پاهام دیوونم میکنه.عاشق اینم یکی پاهامو که جوراب دخترونه کوتاه دارم دست بزنه و از پاهام لذت ببره.من از پاهای پسرای دیگه خوشم نمیاد مگر اینکه خیلی خوشگل باشه و سنش پایین باشه.پاهای دخترایی هم که جوراب اسپرت و کتونی اسپرت و پاهای بزرگ دارن خیلی دوست دارم عاشقشم.ولی مشکل اصلیم اینه که بیشتر تمایل به پای خودم دارم و دوست دارم ازم سواستفاده بشه وقتی که جوراب کوتاه دارم و توسط یه مرد سن بالا یا یه آدم سطح پایین مثلا کارگر ساختمانی بخاطر جورابای فانتزی و کوتاهم بهم تجاوز بشه و تحقیر بشم.خیلی وضعیت بدی دارم واقعا.هرروزم داره پیشرفت میکنه بیماریم.من از یه خانواده فرهنگی هستم و این انرژی منفی من انگار زندگی خودم و خانوادم رو داره میپاشونه.به شدت حالم بده.اینم بگم البته در گذشته تو سن پایین قبل اینکه این فیتیش پا رو داشته باشم بارها بهم تجاوز شد به زور و این باعث شد مفعول بشم.ولی الان انگار میل اصلی مفعول شدنم بخاطر پاهامه.خواهش میکنم کمکم کنید.واقعا نمیدونم دردمو به کی بگم.چیزی به نابودی خودم و خانوادم نمونده.چندسال هم بخاطر همین سرخوردگی ها افسردگی ها دچار اعتیاد شدم ولی دوباره از اعتیاد خارج شدم و الان چندساله پاکم.تعریف نیست ولی خیلی خوش چهره هم هستم و با یه دختری هم رابطه عاشقانه دارم و جدی.از‌نظر سایرین انسان عادی هستم ولی هیچکس نمیفهمه دردی که داره از تو داغونم میکنه.بارها هم ترک کردم ولی دوباره شروع کردم.گاهی وقتا گه شهوتم زیادی بالامیره نصف شب از خواب میپرم و جورابامو میپوشم و خودارضایی میکنم تا آروم بشم و خوابم ببره
    ویرایش توسط شایگان : 06-09-2021 در ساعت 11:40 PM

19. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط شایگان نمایش پست ها
    منم یه پسر جوون هستم که علاقه شدید دارم به پای خودم و بوی پاهام دیوونم میکنه.عاشق اینم یکی پاهامو که جوراب دخترونه کوتاه دارم دست بزنه و از پاهام لذت ببره.من از پاهای پسرای دیگه خوشم نمیاد مگر اینکه خیلی خوشگل باشه و سنش پایین باشه.پاهای دخترایی هم که جوراب اسپرت و کتونی اسپرت و پاهای بزرگ دارن خیلی دوست دارم عاشقشم.ولی مشکل اصلیم اینه که بیشتر تمایل به پای خودم دارم و دوست دارم ازم سواستفاده بشه وقتی که جوراب کوتاه دارم و توسط یه مرد سن بالا یا یه آدم سطح پایین مثلا کارگر ساختمانی بخاطر جورابای فانتزی و کوتاهم بهم تجاوز بشه و تحقیر بشم.خیلی وضعیت بدی دارم واقعا.هرروزم داره پیشرفت میکنه بیماریم.من از یه خانواده فرهنگی هستم و این انرژی منفی من انگار زندگی خودم و خانوادم رو داره میپاشونه.به شدت حالم بده.اینم بگم البته در گذشته تو سن پایین قبل اینکه این فیتیش پا رو داشته باشم بارها بهم تجاوز شد به زور و این باعث شد مفعول بشم.ولی الان انگار میل اصلی مفعول شدنم بخاطر پاهامه.خواهش میکنم کمکم کنید.واقعا نمیدونم دردمو به کی بگم.چیزی به نابودی خودم و خانوادم نمونده.چندسال هم بخاطر همین سرخوردگی ها افسردگی ها دچار اعتیاد شدم ولی دوباره از اعتیاد خارج شدم و الان چندساله پاکم.تعریف نیست ولی خیلی خوش چهره هم هستم و با یه دختری هم رابطه عاشقانه دارم و جدی.از‌نظر سایرین انسان عادی هستم ولی هیچکس نمیفهمه دردی که داره از تو داغونم میکنه.بارها هم ترک کردم ولی دوباره شروع کردم.گاهی وقتا گه شهوتم زیادی بالامیره نصف شب از خواب میپرم و جورابامو میپوشم و خودارضایی میکنم تا آروم بشم و خوابم ببره
    سلام به شما دوست عزیز
    توی لینک زیر مشکل تون رو بنویسید و تاپیک بزنید

20. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46773
    تشکـر
    29
    تشکر شده 49 بار در 44 پست
    میزان امتیاز
    3

سلام امیدوارم حل بشه ..قصد توهین ندارم..میدونم همه ما ایراد هایی داریم ولی برام سواله شمایی که الان فتیش جوراب و پا دارین به نظر شما ما دخترا چی بپوشیم که شما تحریک نشین؟ من واقعا اینا رو خوندم حس نا امنی بهم دست داد....
    میشه این سوال منو هر کسی که اطلاع داره جواب بده؟ یه جورایی ترسیدم ...
    البته میدونم شما اینقدر شخصیت دارین که اومدین دنبال راه حل میگردین.
    موفق باشین

22. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47070
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

چه جالب تو دقیقا همون کسی هستی که من دنبالشم من دوست دارم جوراب ساق بلند و چکمه های سوارکاری یه پسر نوجوان رو بو کنم و بلیسم

23. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47070
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط داریوش سیاوش نمایش پست ها
    چه جالب تو دقیقا همون کسی هستی که من دنبالشم من دوست دارم جوراب ساق بلند و چکمه های سوارکاری یه پسر نوجوان رو بو کنم و بلیسم

24. کاربران زیر از Sasan92944 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48335
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

این موضوع راه حل داره.پس نگران نباش
    به ایدیم‌توی تلگرام پیام بده @hesam0935 رو توی تل سرچ کن
    09357717655

26. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47731
    تشکـر
    5
    تشکر شده 31 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    3

دوستانی که نظر دادن چند تا نکته جالبه براتون میگم

اولا خیلی افراد مختلف با تمایلات مختلف نظر دادن که تمایلشون به پا هست
    من خودم به عنوان پسری که زنپوش هستم هیچ تمایلی به پای بقیه ندارم چون یه سری افراد میان اینجا و میگن ما ترسیدیم که حالا پا انقدر تحریک کنندس چیکار کنیم بقیه تحریک نشن
    این تحریک به پا یا همون فتیش پا یه چیزی عمومی نیست و در یه سری افراد وجود داره
    در مورد درمان هم من سر رشته ای ندارم که میشه یا ن ولی تمایلات افراد رو که میخوندم به نظرم خیلیاشون تمایلات همجنسگرایانه دارن ( من خودم حتی همجنسگرا هم نیستم با وجود اینکه زنپوشم )
    به نظر من و با چیزایی که تا الان دیدم تمایل جنسی در طول زمان تفاوت نمی کنه و شما هم اگر به یه پسر تمایل دارین یا از پا خوشتون میاد احتمالا 40 سال دیگه همین وضع و دارین ولی به نظرم توجه به نکات بهداشتی لازمه مثلا طرف پاشو بشوره و ....
    در کل هر کسی از یه چیزایی بیشتر خوشش میاد و اینکه ادم خودشو قبول کنه یه عاملی برای حل مشکل و خوشحالی بیشتر در زندگی میتونه باشه

27. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49217
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من هم مثل تو هستم 18 سالمه علاقه شدیدی ب پا دارم، اما دوست دارم پاهای بقیه رو بلیسم بو کنم و...

28. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49217
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Saltanat نمایش پست ها
    توی لینک زیر تاپیک تون رو ایجاد کنید
    لینک : https://forum.moshaver.co/newthread....ewthread&f=124

منم 18 ام از مشهد، علاقه شدیدی ب فتیش پا دارم عین شما و گرایش خیلی خاصی ب جنس موافق دارم

29. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49217
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من 18 سالمه از مشهد
    گرایش شدید به فوت فتیش دارم، خیلی دوست دارم با افراد هم سن یا کوچیک تر از خودم رابطه داشته باشم،
    پاهای پسرا منو تحریک میکنه مخصوصاً در حالت برهنه یا وقتی جوراب ساق کوتاه میپوشن
    از این موضوع راستش خجالت نمیکشم و واقعا علاقه دارم رابطه داشته باشم،
    بنظرم مشکلی هم نداره، اگر کسی پایه هست ریپلای بزنه هم شهری باشه

30. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49221
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز من هم قبلا این مشکل را داشتم فکنم ۱۰ سالی میشه واسه من که قابل درمان بود ولی اگی هیچ تو احساس خجالتی نمیکنی بدین معنی که راه درمانی وجود نداره

31. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49221
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

به پای زنا فکر کن

32. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49329
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    منم پسری ۲۶ ساله هستم و به کف پا های بزرگ و مردانه علی الخصوص کفش های چرم و پوتین های نظامی خیلی علاقه دارم.
    یکبار یک مرد حدودا ۳۵ ۴۰ ساله که نظامی بود داشت وضو می‌گرفت و اونجایی که پا های خسته اش رو از پوتین و جوراب خارج می‌کرد برای من محرک ترین صحنه عمرم بود.
    لطفا کمکم کنید.

33. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49345
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Unknown7 نمایش پست ها
    سلام من 18 سالمه از مشهد
    گرایش شدید به فوت فتیش دارم، خیلی دوست دارم با افراد هم سن یا کوچیک تر از خودم رابطه داشته باشم،
    پاهای پسرا منو تحریک میکنه مخصوصاً در حالت برهنه یا وقتی جوراب ساق کوتاه میپوشن
    از این موضوع راستش خجالت نمیکشم و واقعا علاقه دارم رابطه داشته باشم،
    بنظرم مشکلی هم نداره، اگر کسی پایه هست ریپلای بزنه هم شهری باشه
    خیلی جالبه یه همسایه ای داریم تقریبا سن توعه خب من معمولا شلوارک چریکی میپوشم با پوتین (اصلا تو فکر فیتیش میتیشم نبودم) صرف شیکیش میپوشمو راحتی یبار هی زل زده بود بهم خخخ
    با اینکه ازم بزگترم هست خیلی ازم میترسه حساب میبره یبار به شوخی بهش گفتم چیه پوتینامو زل میزنی به من من افتاد بعد گفتم نگاشون کردی کثیف شدن بیا تمیزشون کن دیدم اومد با دست پاک کرد خخخ

34. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    1
    تشکـر
    477
    تشکر شده 414 بار در 135 پست
    میزان امتیاز
    10

Lightbulb پاسخ : علاقه پسر به پا و جوراب مردان

1. تعریف بر اساس ICD-10
    ICD-10 شامل اختلالات شخصیتی و رفتاری در رده F60-F69 است. زیرشاخه F65 به اختلالات ترجیحات جنسی می پردازد. F65.0 به معنای فتیشیسم است:

استفاده از اجسام مرده به عنوان محرک برای تحریک و ارضای جنسی. بسیاری از فتیش ها نمایانگر گسترش بدن انسان هستند، مانند لباس یا کفش. نمونه های رایج دیگر اشیاء لاستیکی، پلاستیکی یا چرمی هستند. اشیاء فتیش معانی جداگانه ای در حال تغییر دارند. در برخی موارد، آنها صرفاً برای تقویت برانگیختگی جنسی که از طریق روش‌های معمول به دست می‌آیند (مثلاً درخواست از شریک زندگی برای پوشیدن یک لباس خاص) خدمت می‌کنند (کد ICD-10 آنلاین، nd).

این بدان معناست که بیمار از اشیاء مرده برای دستیابی به برانگیختگی جنسی و در نتیجه ارضای جنسی استفاده می کند. بسته به شخص، اشیاء مختلف می توانند معنای خاصی پیدا کنند. لباس یا کفش و همچنین اشیاء ساخته شده از لاستیک، پلاستیک یا چرم می توانند برانگیختگی جنسی را افزایش دهند. معمولاً ترسیم مرز بین "سالم و بیمار" دشوار است زیرا درجه بندی های زیادی بین این دو افراط وجود دارد. بنابراین اکثر مردان راسته در کفش های رکاب بلند طرفدار پیدا می کنند. با این حال، اگر کفش‌های پاشنه بلند لازم باشد، زیرا در غیر این صورت هیچ برانگیختگی وجود ندارد، ممکن است اختلال ترجیح جنسی وجود داشته باشد. فتیش به محض اینکه باعث ایجاد رنج در فرد مورد نظر شود به یک اختلال تبدیل می شود یا در نتیجه ممکن است افراد دیگر آسیب ببینند. همچنین اگر فتیش به طور کامل جایگزین آمیزش جنسی با انسان دیگری شود، یک اختلال است. این مثال به وضوح نشان می دهد که انتقال از حالت عادی به بیمار سیال است. فتیشیسم ضعیف مطمئناً در روابط زوجین می تواند وجود داشته باشد، به خصوص اگر فتیش به طور مستقیم یا غیرمستقیم متعلق به شریک زندگی باشد، مثلاً به صورت عینک مخصوص.

برای اکثر فتیشیست ها، درمان به معنای روان درمانی ضروری نیست، زیرا تنها تعداد بسیار کمی در اوقات فراغت امروزی فشار روانی را احساس می کنند. اگر به دنبال درمان باشید، معمولاً یک رفتار درمانی است تا رفتارهای جدید را جایگزین رفتار قدیمی کنید. اگر بیمار در حال رابطه باشد، زوج درمانی مناسب است.

فتیشیسم در مردان شایع تر است. تمایل به این امر بیشتر در مردان و نوجوانان بازدارنده مشاهده می شود که در ابتدای فعالیت جنسی خود را نشان می دهند (اطلاعات خوب در مورد سلامت، و).

2. تعریف بر اساس DSM-IV
    در DSM-IV، فتیشیسم در دسته اصلی «پارافیلیاها» با کد تشخیصی «فتیشیسم 302.81» ذکر شده است. طبق DSM-IV، پارافیلیاها "تخیلات، میل جنسی، یا رفتارهای مکرر تحریک کننده جنسی در یک دوره حداقل 6 ماهه" هستند. (جنس گرایی و پارافیلیاس، nd). این پارافیلیاها به نوبه خود به سه نوع مختلف تقسیم می شوند که فتیشیسم به اشیاء غیر انسانی اشاره دارد.

در DSM-IV توضیح داده شده است که پارافیلیا زمانی درگیر می شود که الگوی غیرعادی فعال سازی جنسی در این تجربه آنقدر زیاد شود که فرد مطابق آن عمل کند یا فشاری از رنج را احساس کند. بر خلاف ICD-10، رنج یا آسیب وارد شده به افراد دیگر هنگام تمرین فتیش در نظر گرفته نمی شود. تشخیص زمانی وجود دارد که این فتیش منجر به مشکلات و آسیب‌هایی در زمینه‌های اجتماعی، حرفه‌ای یا سایر حوزه‌های مرتبط شود (دگرجنس‌گرایی و پارافیلیا، nd).

3. منشأ فتیش
    کلمه فتیش از فعل لاتین "facere" (ساختن) و کلمه پرتغالی "feitico" (جادو) (Goldmann, A., nd) ساخته شده است. در مردمان بدوی، فتیش به معنای پرستش اشیای بی جان است که اغلب دارای قدرت جادویی هستند. اینها در طبیعت درمانی و همچنین در زمینه های مذهبی استفاده می شوند (Dorsch, JM, 2011).

اصطلاح فتیش برای اولین بار توسط روانشناس فرانسوی آلفرد بینه در قرن نوزدهم برای توضیح تثبیت جنسی برخی افراد به اشیاء خاص استفاده شد (Goldmann, A., nd).

4. اشیاء جنسی فتیشیسم
    به طور کلی هر شیئی می تواند به یک شیء فتیش تبدیل شود. ترجیحات بسیار فردی هستند و می توانند بسیار متفاوت باشند.

عنوان
    فتیشیسم. علل و عوارض اختلالات جنسی
    دانشکده
    دانشگاه اینسبروک
    امضای ایشان

35. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    1
    تشکـر
    477
    تشکر شده 414 بار در 135 پست
    میزان امتیاز
    10

Lightbulb پاسخ : علاقه پسر به پا و جوراب مردان

به عنوان محرک ترجیحی برای تحریک جنسی اشاره دارد. با این حال، در محاوره، این اصطلاح اغلب برای توصیف علایق جنسی خاص مانند ایفای نقش های جنسی، ترجیح دادن ویژگی های فیزیکی خاص، یا فعالیت ها یا اشیاء جنسی استفاده می شود. اختلال فتیشیستی به برانگیختگی جنسی مکرر و شدید از طریق استفاده از یک شی بی جان یا از طریق تمرکز بسیار خاص بر روی یک قسمت (یا قسمت‌های) غیر تناسلی بدن که باعث ناراحتی یا اختلال قابل توجهی می‌شود، اشاره دارد.
    (همچنین به مروری بر اختلالات پارافیلیک مراجعه کنید.)

فتیشیسم نوعی پارافیلیا است، اما اکثر افراد مبتلا به فتیشیسم معیارهای بالینی اختلال پارافیلیک را ندارند، که مستلزم آن است که رفتار، خیال‌پردازی‌ها یا تمایلات شدید فرد منجر به ناراحتی قابل توجه بالینی یا اختلال عملکردی شود. این وضعیت همچنین باید برای ≥ 6 ماه ادامه داشته باشد.

فتیش های زیادی وجود دارد. فتیش های رایج عبارتند از پیش بند، کفش، اشیاء لاتکس یا چرمی و لباس زیر. این فتیش می‌تواند جایگزین فعالیت جنسی معمولی با یک شریک شود یا در فعالیت جنسی با شریک رضایت‌بخش گنجانده شود. رفتارهای خفیف فتیشیستی به عنوان مکملی برای رفتار جنسی توافقی یک اختلال در نظر گرفته نمی شود زیرا هیچ ناراحتی، ناتوانی یا سایر اختلالات قابل توجهی وجود ندارد. الگوها و رفتارهای برانگیختگی فتیشیستی شدیدتر، اجباری و بسیار اجباری می تواند باعث ایجاد مشکل در یک رابطه شود یا در زندگی فرد فراگیر و مخرب شود.

فتیش‌ها ممکن است شامل لباس‌های جنس مخالف (مانند لباس‌های زیر زنانه) باشند، اما زمانی که برانگیختگی جنسی عمدتاً از طریق پوشیدن لباس اتفاق می‌افتد (یعنی "لباس متقابل") تا استفاده از آن به روشی متفاوت، پارافیلیا به عنوان ترنس‌وستیسم ) .

درمان اختلال فتیشیستی ممکن است شامل روان درمانی، داروها یا هر دو باشد. مهارکننده های انتخابی بازجذب سروتونین (SSRIs) با موفقیت محدود در برخی از بیمارانی که نیاز به درمان دارند استفاده شده است.

منبع :موسسه پزشکی msd المان
    امضای ایشان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)